|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.7.2011 9:05:49   
Anck Su Nmaun
Mi nemozemo da se dogovorimo sad oko imena druge cere... user posted image user posted image user posted image user posted image totalno su nam razliciti ukusi ...bice to teska borba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.7.2011 10:31:36   
bea83
Devojčica je odlučena odavno i biće Nina, a za dečka je trebalo da bude Vukašin al mi ga kuma uze ispred nosa (poradja se za mesec dana) tako da će biti Vasilije ili Sergejuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.7.2011 12:53:48   
Anoniman
Nikola ili Sofija, jos ne znamo sta je.

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 878
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.7.2011 13:03:09   
jovana j
Nista me ne pitajte.... user posted image user posted image user posted image
Sto se toga tice, deda bi mu odmah dao ime Jovan, ali mi ne bismo ... razmisljamo o imenu Marko, Emil... i to je to. Ali nijedno nam onako ime nije priraslo dovoljno srcu... tako da POJMA NEMAMO. user posted image
Bas je zeznuto dati ime detetu... bas bas... Kontali smo da kad se rodi da ga mi pitamo ''izvini mali, kako ono bese ime...?'' jadno dete user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
14.7.2011 15:56:56   
jance
jovana, nasi prijatelji su tako cekali dobrih 10 dana posle kako im se sin rodio da mu daju ime...
kad ih je familija napala sa pitanjem : i? kako se zove? oni bi odgovorili: pa nije se jos izjasnio, mi smo mu dali ponude pa cekamo da se izjasni user posted image
hteli su da se zove Stefan, al su nam kasnije pricali, da kad se rodio i kad su ga pogledali, jednostavno im to ime nije pasovalo uz njega pa su na brzinu smisljali drugo... da, na kraju se zove Luka...user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
14.7.2011 16:04:51   
viking
Marko vam je super, s obzirom na to da živite u Stokholmu, dajte mu neko internacionalno, da svi mogu lepo da mu izgovore ime.
IZVORNA PORUKA: jovana j

Nista me ne pitajte.... user posted image user posted image user posted image
Sto se toga tice, deda bi mu odmah dao ime Jovan, ali mi ne bismo ... razmisljamo o imenu Marko, Emil... i to je to. Ali nijedno nam onako ime nije priraslo dovoljno srcu... tako da POJMA NEMAMO. user posted image
Bas je zeznuto dati ime detetu... bas bas... Kontali smo da kad se rodi da ga mi pitamo ''izvini mali, kako ono bese ime...?'' jadno dete user posted image user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.7.2011 0:15:21   
jabudic
Sin mog djevera je bio bez imena skoro mjesec dana user posted image
Ajde da nisu znali da je djecak, nego su rano saznali, ali nisu uspjeli da smisle.
Bolje i to, nego kao ja, smislila rano, a beba nece napolje, dok izadje pokvarice mi utisak o imenu svojom tvrdoglavoscu, a i izliza mu se ime, koliko ga prozivaju po forumu  user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.7.2011 13:53:20   
tijatija
Ja imam dve cerke Nevenu i Milenu, to je mm birao a da sam ja birala jedna od njih dve bi se zvala Katja, medjutim i sad ce biti djevojcica ali mm nevoli ta "moderna" imena najverovtnije ce se zvati Neda.. Dolazili su samo u oticaju imena sa pocetnim slovima M ili N , posto planiramo cetvoro da nebude bas sareno user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.7.2011 13:55:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jabudic
Bolje i to, nego kao ja, smislila rano, a beba nece napolje, dok izadje pokvarice mi utisak o imenu svojom tvrdoglavoscu, a i izliza mu se ime, koliko ga prozivaju po forumu  user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 884
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.7.2011 13:56:53   
GRGA
Drage mje zene ,,mi nemamo bebu,jos uvek,tj lecimo se od steriliteta,,mm je izrazio zeljuda se sin zove Svetolik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Intreresantno a kako ja to dete da dozivamuser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.7.2011 23:30:32   
zelenooka
meni se svidja teodora,ines mi je lepo ali ne znam dal bi sto se krstenja tice bio problem,mm se svidja ana,ana-marija,kristina,ne znam za koje da se odlucim,ja ne volim ova prekratka una,sara,hana...volim prava srpska imena a da opet budu malo neobicna i autenticna...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
16.7.2011 22:12:54   
bubica11
mi cemo uskoro dobiti devojcicu i svidjaju nam se imena Dunja i Nikolina,
treba da odlucimo

(odgovor članu zelenooka)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
16.7.2011 23:36:09   
cockic
sin ima 15 mesci i zove se PETAR,a kad bi drugo dobila
devojcicu svidja nam se HANA,ELENA,LANA.

mi imamo jos vremena za razmisljanje posto sam tek 12
nedelja.a i ne znamo sta je ali osecam da je devojcicauser posted image

(odgovor članu bubica11)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2011 16:49:45   
Njakica
Ja se vec nedeljama ubijam trazeci zenska imena po netu user posted image user posted image Ako je decak zvace se Janko,kao muz,i meni se svidja to ime iako u nasem selu svaki drugi muskarac se tako zove(cak i moj tata i moj stric user posted image ). A ako je devojcica... user posted image Meni se svidja ime Erika,ali moja sestra kad je cula user posted image kaze da sam luda ako dam to ime,a meni je bas onako slatko. Muza jos nisam pitala za misljenje jer bi mi rekao da se prerano opterecujem. Svidja mi se i Martina,a tako se zove i svekar (Martin). Po svemu sudeci verovatno ce biti Matina. Sutra idem na UZ pa cemo saznati. user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2011 22:27:09   
Anoniman
Šta god da radite, ne dozvolite da vam drugi imenuju decu!

(odgovor članu Njakica)
  Direktna veza do poruke: 890
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2011 22:54:46   
GRGA
Ja bogami kada budem imala bebca ,,,muzu cu dati pravo da bira detetu ime...Zasto,,zato sto je meni svejedno kako ce se zvati,,a ni on nije bas tAKO BLESAV DA DA NEKO BLESAVO IME!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2011 22:57:09   
degu
Joj Njakice meni je Martina prelepo ime, kao i Martin user posted image
Ja navijam za to user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Njakica)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2011 23:02:10   
GRGA
Ja volim cudna i neobicna imena--ja sam trebala d se zovem SRNA,,ali mi to nisu dali zbog toga sto su svi bili zaprepasceni!!!

Epa sada mogu ljudi da se prevrcu ako se nama svidja to je tako!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2011 23:20:00   
snješka
Mm je htio da nam se drugo dijete, da je bila djevojčica, zove Anđelika. Hvala Bogu pa se rodio dječak. Ja sam bila za Iskra ili Kalina.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2011 23:54:07   
Njakica
Uglavnom me bas zabole sta drugi misle,tako je u bilo cemu,a i sestra ima neki cudni ukus,trenutno bira imena iz omiljenih serija pa bi zelela da se beba zove Dafne user posted image user posted image najbolji predlog joj je Eva i Lusija,ipak mi je bila potrebna inspiracija,a i ima 11 godina tako da nije ni cudo user posted image Zato cu muzu dati da bira izmedju Erike i Martine,mada sve vise mi se svidja upravo Martina user posted image I meni je logicno da imena biraju i tata i mama. A mojoj cerki se sve svidja user posted image user posted image


(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.7.2011 11:16:42   
Njakica
UZ kaze da je devojcica,e sad cu da se namucim oko imena user posted image user posted image Mm-a sam pitala kako mu se svidja ime Martina,samo je nesto promrmljao,izgleda da mu se ne svidja. user posted image Eh,muke moje... odlucila sam da odmorim mozak od toga. Ima vremena..

(odgovor članu Njakica)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.7.2011 11:23:32   
viking
hehe, znači nisam jedina kojoj se sviđa ime Erika user posted image  Njakice, mnogo zavisi od prezimena, npr Erika Stanojković stvarno grozno zvuči user posted image  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Njakica)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
22.7.2011 0:12:08   
bajkica
UZ je pokazao da je devojcica pa razmisljamo da joj damo ime Petra

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
22.7.2011 14:01:43   
Njakica

IZVORNA PORUKA: viking RR

hehe, znači nisam jedina kojoj se sviđa ime Erika user posted image  Njakice, mnogo zavisi od prezimena, npr Erika Stanojković stvarno grozno zvuči user posted image  

Hvala Bogu da ima jos neko kome se svidja ovo ime user posted image Sa nasim prezimenom donekle se slaze,Erika Hlavča. Ili ja nemam sluha za to user posted image Zasto grozno zvuci? Meni zvuci ok. Prva ćerka nam se zove Ivetka,mm je odabrao,a i rodila se na dan kad to ime ima imendan,u pocetku bilo mi je jako cudno,sad mi se super. user posted image


bajkica,Petra je lepo ime user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
22.7.2011 14:05:14   
Njakica
Mislim,nece je svi dozivati zajedno sa prezimenom user posted image

(odgovor članu Njakica)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here