|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 12:39:43   
lelaigor
Jesam ja pisala ovde? user posted image
U stomaku je Sofija. Imam već Dariu. I volim imena koja nisu česta...da ih ne bude u školi i vrtiću 15 Mia, Elena, Lana, Hana, Tara, Sara, Una i sl. Da je ova beba bila dečak, uf, bilo bi čupavo. Nismo nikako mogli ad se složimo. MM je lepo ime Ognjen, meni Vukašin i Filip, Darii Aleksandar. Zvao bi se Ognjen Vukašin Aleksandar user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 12:44:06   
vonavoj
lela,nije bas da i nema Sofijauser posted image
Mi smo promenili ime,umesto Tamare,bice Jovana..
Ni ja ne volim kratka i cesta imena.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 12:57:12   
lelaigor
Pa, ovde kod nas ih nema. To mi je bitno. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:00:43   
vonavoj
user posted image to jeste..meni da je musko,bio bi Milutin.user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:02:03   
bubulence
lelo neces cesto a zvace se Sofija user posted image , evo, mi u zgradi imamo trenutno 3 user posted image . ali opet, meni je to jaaako ali jaaako lepo ime...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:12:07   
lelaigor
Pa, bubi, nije često kod nas. Nema nigde u našoj okolini, ni u prošlom njenom vrtiću, ni u ovom novom, ne znamo nikog ko se zove Sofija. ČAk je i Daria sama rekla, postoje 3 Sofije na svetu, moja seka, princeza Sofija iz crtaća i mama moje vaspitačice. user posted image Možda kod vas jeste često, ali ovde nije. Ovde su česte Mie, Une, Tare, Hane, Elene, itd.
I skroz nismo imali drugu ideju za žensko ime. Eventualno Miona, to nam je još od ranije, ali nam se u međuvremenu nije više toliko sviđalo...dok je meni Daria još od tinejdžerskih dana ime za moju ćerku i tačka.

< Poruku je uredio lelaigor -- 10.10.2014 13:14:48 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:16:32   
majared
Neda po svom taji Nedeljku

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:22:01   
bubulence
ma lelo kakve veze ima i da je cesto ako je lepo. meni je samo bzvz kada se bas uhvate za jedno ime kao sto je sada Elena ili jedno vreme bio Luka.. nikog nisam htela sada da uvredim.
mi smo Emiliji dali to ime jer nisam znala nikoga da ima Emiliju i onda ja pocnem da radim, dodela paketica, i na spisku od 45oro dece ima 5 Emilija... sto je mnogo obzirom da je na spisku bilo i decaka... i sta da radim....
i evo ove godine, znam da se rodilo nekoliko Emilija... ali nema veze, meni je to i dalje najlepse ime na svetu

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:24:03   
bubulence

IZVORNA PORUKA: majared

Neda po svom taji Nedeljku


Neda je bas lepo i nezno ime...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:24:34   
lelaigor
E pa to. Ali meni nekako postanu ta imena ne-lepa, kad su tako "izvikana". Ne bih ni našla neko lepo ime u moru tih čestih...
E, Neda je baš lepo ime...

< Poruku je uredio lelaigor -- 10.10.2014 13:26:28 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:27:43   
bubulence
ali opet je lakse odabrati za devojcicu nego za decaka. bar meni. mislim da se nikada ne bi slozili oko imena da cekamo decaka. verovatno bi prvih 6 meseci bio samo beba user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:53:07   
lelaigor
Pa da! Ni mi. user posted image Tako mm nije imao mesec dana ime, zato što su hteli devojčicu i nisu bili spremni za dečaka. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 13:58:58   
bubulence
hihihi ni ja nisam dugo imala ime, ali zato sto nisu mogli da se sloze. posle par nedelja tata otisao i prijavio me sa imenom koje je on hteo a mama me jos mesecima zvala imenom koje je ona htela. kazu da sam se odazivala na oba..

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 14:14:22   
Sanjchezze
Kod nas u okolini nema nijedne Elene, sve devojcice su Teodore, Mie, Sofije, Mile... MM i ja nismo cak nikad ni upoznali nekoga ko se zove Elena a i cini mi se da ni medju rr bebama i decom nema puno Elena, tako da ne znam kako to sad ispade cesto ime al dobro. Svako daje svom dete ime koje zeli i koje mu pristaje pa makar se jos dvadesetoro dece u zgradi tako zvalo

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 14:16:57   
Anoniman
Kod nas u gradu je imalo samo 1 Una, i to moja, i u celom vrticu ahahhahhauser posted image a sada ih ima sa mojom mozda 5 uvela sam im nove trendove ja ne volim duga imena, ja sam Uni dala ime da bi jednoga dana i u svetu mogli da joj ga pogode, a ne da joj dam Milojka, ili Gordana pa ce stranci da zavrcu jezikomuser posted image

Sofija mi se mnogo svidja, i Sofia, pa ako jendoga dana budem imala devojcicu jos jednu bice ili tako ili Norauser posted image

Moj dever je sada dao cerkici ime Elenauser posted image meni se iskreno i ne svidja,a imao je lepsih imena u izboru, d aje Lena, ili Helena hajd,ali Elenauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 10.10.2014 14:19:21 >

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 15:32:17   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanjchezze

Kod nas u okolini nema nijedne Elene, sve devojcice su Teodore, Mie, Sofije, Mile... MM i ja nismo cak nikad ni upoznali nekoga ko se zove Elena a i cini mi se da ni medju rr bebama i decom nema puno Elena, tako da ne znam kako to sad ispade cesto ime al dobro. Svako daje svom dete ime koje zeli i koje mu pristaje pa makar se jos dvadesetoro dece u zgradi tako zvalo


lepo sam napisala da ne zelim nikoga da uvredim. mozda se nekom ne svidja ime koje sam ja dala detetu. Elena jeste precesto ime, bar u NS i evo ovde gde sada zivim. i stvarno mi bzvz kada se svi uhvate za jedno ime. vec sam pisala kada su bile aktuele Sare. sve bebe koje su se rodile te godine su Sare. odem kod drugara na slavlje, dobio cerkicu i ja iz sale cestitam rodjenje Sare, on kaze kako si znala. pa eto, nije tesko pogoditi...
p.s. kada kazem cesto ime mislim da znam vise od sestoro-sedmoro dece rodjeno za jako kratko vreme sa tim imenom.

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 15:43:42   
eca89
Mi smo mislili, da ako bude djecak da bude Jovan, a djevojcica meni je lijepo Anastasija, a muzu i nije nesto, ali uspjecu je njega nekako, na svoju stranu okrenuti, njemu je lijepo Valentina.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 15:53:06   
Trcosava
Ahaha pa vi ne znate šta je muka sa imenima user posted image nađi ime da se sviđa i tebi i mužu, a da je pri tom prihvatljivo za obe države iz kojih potičete.

Ovde ima samo još jedna Ana (čini mi se)

Zato će sin imate prečesto ime i za jednu i za drugu državu. Luka. Nama se sviđa to ime još od prve trudnoće.

Za žensko bi nam već bilo problem.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 15:53:15   
Sanjchezze
Bubi daleko od toga da sam se uvredila, ali cak i ako napises pored izjave da ne zelis nikoga da uvredis to ne znaci da se neko nece uvrediti. Ja sam htela da mi se cerka zove Ema, mm slucajno naisao na ime Elena i zalepio se za njega iako ja nisam bila za to... to je bilo pre par meseci a sad mi je to najlepse ime, zamisljam moju devojcicu i u glavi mi je samo Elena. Kod nas u Va stvarno nije cesto ime, mada i da jeste ne bi bilo bitno.
UM ukusi se razlikuju ali svako, apsolutno svako ime je lepo, jer svako ima neko znacenje za roditelje i tu bebu. Ne verujem da bi rekla svom deveru ili nekoj drugarici da je ime njegove/njene cerke ruzno jer bi se uvredili naravno a na forumu je potpuno ok to reci iako sam dva posta iznad napisala da ce mi se cerka tako zvati... to mi bas i nije jasno ali ok, valjda tome sluzi ovaj forum...

< Poruku je uredio Sanjchezze -- 10.10.2014 16:03:39 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 16:40:07   
Anoniman
Sanjchezze izvini ako si se uvredila, ja samo samo rekla svoje misljenje.... kao sto su svi govorili na ovoj temi, svako ime je lepo, ali neka nam se svidjaju , neka ne..

(odgovor članu Sanjchezze)
  Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 17:04:30   
Sanjchezze
Ja nisam pitala da li se nekome svidja ili ne ime koje sam ja izabrala za svoje dete tako da mislim da nije u redu pisati ispod mog posta kako ti se to ime ne svidja ali razumem da ovaj forum i tema sluze za iznosenje misljenja koja su naravno razlicita. Samo misljenje se moze izneti i na drugi nacin a ne na takav da se neko uvredi, to mi nikako nije jasno jer ja nikad ne bih napisala nesto cime ce neko drugi moci da se uvredi... uglavnom ne zelim da ulazim u raspravu ili slicno samo sam morala da napisem sta mi smeta. Mozda mi je vreme da bezim sa foruma postala sam preoset_ljiva trudnica.

< Poruku je uredio Sanjchezze -- 10.10.2014 17:05:35 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 17:17:32   
jovicaa
ja nemam pojma, bas mi je tezak odabir imena za decakauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 17:28:42   
Cakana84
Meni se dopada ime Elena. Sta ja da kazem, zovem se Jelena, po 10-ak Jelena u svakom razredu. user posted image

Kada bih imala ćerku dala bi joj ime Olga ili Una, a za dečaka ne znam user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 17:29:24   
Olga75
o bre Sanjchezze , pa nisi se valjda uvredila jer se nekome ne svidja ime koje se tebi svidja user posted image
ajde bre , cesto , ne cesto , lepo , ruzno
ukusi i samari svi razliciti
evo , kad se moja Marija rodila svi su bili u cudu : kaaaakoooo Marijaaaa ??? pa mi smo mislili da ce biti neko moderno user posted image
i tako
nomen est omen

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 17:30:38   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Cakana84 RR

Kada bih imala ćerku dala bi joj ime Olga

pa jasta draga , vidi mene divne , krasne , pametne , obrazovane , svetske , odlicne user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here