|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:11:37   
wivern

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Od mene ne, ja ako dobijem musko dete zvacu ga broj 2user posted image

Ahahahahahahahahahahahaha ulepsa mi vece user posted image
Ja sam zelela da se zove Sibin ali mm nikako to nije zeleo user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:14:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Od mene ne, ja ako dobijem musko dete zvacu ga broj 2user posted image

Ahahahahahahahahahahahaha ulepsa mi vece user posted image
Ja sam zelela da se zove Sibin ali mm nikako to nije zeleo user posted image



Wiw ahahha user posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 1552
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:14:52   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Jovice sta kazes za ime Sergej?

meni se bas svidja! ali mm nikako, ni da cuje... i sa maksimom mi je sergej dolazilo u obzir..
konstantin mi je isto bas lepo, ali mmu je glupo kao aleksandar i konstantin..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:22:06   
bubulence
joooj meni se Konstantin nikako ne svidja, Sergej je bas kepo.
Wiv zeno sto si mastovita user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:29:15   
big mum
Konstantin je baš lijepo ime zašto da ne,volim jaka snažna imena.Moj sin se zove Strahinja ,svima je to bilo bezveze kao tako grubo ime tako malom djetetu ali meni je fantastično.

Jakov ,Dušan su takođe fina imena.

A što se tiče ženskih ne sviđaju mi se kratka imena tipa Una,Mia,Lea.

Sofia(ime moje kćeri)Katarina,Milica su omiljena ženska imena jer (barem po meni) imaju neko značenje i treba da ih nose odrasle žene kakve će one jednog dana postati.

< Poruku je uredio big mum -- 10.10.2014 23:30:25 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:37:20   
Didy
Jovice, a Filip? Ili Stefan? (Malo sam pristrasna user posted image ).
Aleksej mi je jako lepo, ali ne bih dala u tvom slučaju, jer već imaš Alelksandra, Aleksej mi dođe samo kao varijacija.
Inače Marija kod nas nije izašla iz mode, poslednje 3 devojčice koje su se rodile u okruženju su Marije. user posted image
A Maksim je baš popularno ime u poslednje vreme.
Konstantin mi se ne sviđa jer je dugaćko i svi će ga zvati po nadimku. Kod Stefana u grupici ima Konstantin, svi ga zovu Kone, i roditelji. Koliko mi je Konstantin lepo, toliko mi je Kone ružno. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:40:02   
dunja RR
Jovice, moj predlog je Vojin.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:41:22   
Anoniman
Meni se svidja i ime Kostauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 1558
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:42:27   
Didy
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jovice, moj predlog je Vojin.


Meni je Vojin asocijacija na vojsku i vojevanje i odmah mi se ne sviđa.

A Despot?


< Poruku je uredio Didy -- 10.10.2014 23:43:50 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:45:23   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jovice, moj predlog je Vojin.


divno, divno, predivno!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:50:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jovice, moj predlog je Vojin.


Meni je Vojin asocijacija na vojsku i vojevanje i odmah mi se ne sviđa.



I mene, ali i na borbu, a volim borce (u životu) :)

Sa nama je u sobio u porodilištu bio Despot, naš drugar. Mada, ne znam, to mi je nekako titula, kao Car, Kralj, Vojvoda, otkud znam, nije mi baš za ime.
Previše me asocira na vlast, a ne volem one koji su na vlasti (generalno) user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 10.10.2014 23:52:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.10.2014 23:54:46   
World
Jes da nisam vise trudnica, ali moram da napisem.. I meni su neka imena bila bezveze, neka mi se svidjala. ali je cinjenica kad upoznas tu neku malu osobu, zavolis i ime definitivno... ma kako god da se zovu, lijepa su im imena.. user posted image

A meni se inace svidjaju ta neka svevremenska imena (postoji li ovaj pridjev uopste?user posted image ), moderna, a stara.. i jos i upotrebljiva u vise zemalja... kao sto se npr. moja djeca zovu.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
11.10.2014 7:36:51   
Trcosava
Ufff ja sam imala dva omiljena muška imena. Jedno je bilo Filip, posle Aleksa.

U trudnoći sa Anom smo se šalili da bi detetu dali ime Nikita. Univerzalno je - i muško i žensko. A onda sam nastupila ja. Za žensko ako se da ni po jada, nema problema, a ako je muško... ni kita i odmah silne asocijacije. A mm je još dodao kako je to extremno rusko ime i da nije baš siguran da bi dao. Mada ja nemam ništa protiv Rusije. user posted image

Od ženskih mi je jedno vreme bilo lepo Jana, ali sam od njega odustala zbog sestre i znam da to ime ne bi dala ženskom detetu nikad (to je samo moja situacija i ne odnosi se na druge). Tako smo došle do prethodnog imena Tia, pa opet i to je otpalo zbog moje situacije iz prošle trudnoće.

Tako smo došli do onog da je Luka za muško (ostalo još od Ane), a ja žensko sam ja predlagala Lela ili Lejla.

Mnogo muških imena je pored Filipa i Alekse lepo. Neka su: Ognjen, Matija, Sergej...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
11.10.2014 14:14:13   
isidora88
pre trudnoce sam bila ubedjena da ce mi se dete zvati luka, kad sam zatrudnela, cula sam za ime mateja i to je bilo touser posted image , tad nisam znala nikog sa tim imenom,osim kezmana jeluser posted image , a sad koliko vidim svi prozivaju da je cesto ime, ali ja ne primecujem, nijednog nismo upoznali niti culi da se tako zove.
za devojcicu sam odabrala elena, toliko mi je milo i nezno ime, valjda zato sto poznajem 2 elene (starije) koje su upravo takve.
sad sam jos da zatrudnim i da bude zenskouser posted image

jovice, opet batauser posted image , meni je kosta lepse od konstantin, lepo mi je i danilo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
11.10.2014 14:24:51   
Rosita
Na temi o Deda Mrazu videh da se od clanice anarunika deca zovu Arun i Iskon, vrlo neobicno, Iskon mi se bas svidja.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
11.10.2014 22:39:50   
tijatija
Moj predlog je Nikola, jeste cesto ali nikad ne izlazi iz mode :-)

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.11.2014 12:26:55   
soni
Ja sam imam problem ako bude devojcica user posted image .... Filip ili Andrej su mi za decaka...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.11.2014 13:20:23   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ufff ja sam imala dva omiljena muška imena. Jedno je bilo Filip, posle Aleksa.

U trudnoći sa Anom smo se šalili da bi detetu dali ime Nikita. Univerzalno je - i muško i žensko. A onda sam nastupila ja. Za žensko ako se da ni po jada, nema problema, a ako je muško... ni kita i odmah silne asocijacije.


user posted image
user posted image Ti nisuser posted image i normalna!

Mi nismo još odlučili...Ja ću da ponudim djeci par, a oni nek izaberu. MM kad je predložio neko, ja kao Neeeeeeee, on drugo, ja opet Neeeeeee. Kaže on djeci: Djeco, ja mislim da je mama već izabrala ime, ali nam još nije rekla user posted image

inače, meni se jako sviđalo ime Lola, i imali smo jednu dalju baku koja se tako zvala, i kod nas ga izgovaraju malo drugačije Lo-la i bilo mi je baš super. A onda je ona kokoš snimila pjesmu Neće više Lola spavat polugola user posted image , i sve je palo u vodu .

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
7.11.2014 13:23:14   
soni
heheheh....lepo je ime LOla, ali ne looola...vec lola krace :)

ovog puta moj muz reba da da ime, takav je dogovor, ali ja moram da pocnem da sugerisem da ne da neko levo :)

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
13.11.2014 0:36:58   
srculence25
user posted image Soni samo ti sugerisi pa da bude na kraju po yvom

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
13.11.2014 8:15:07   
serpica
Prvom detetu sam ja dala ime,kad je drugo trebalo da se rodi dogovorili smo se da muz izabere od ponudjena tri ali napisanih na papiric pa da izvlaci,ja sam pisala imena i na sva tri napisala isto ime user posted image tako da koje god da je izvukao bilo bi to koje ja zelim user posted image a ispalo je da je on izabrao....oko treceg nije bilo rasprave odmah se znalo kako ce se zvati devojcice su samo dale poslednju rec. E sad ako Bog da da sve bude ok videcemo,imam i za decaka i za devojcicu ime,samo da opet izguram na svoje....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
13.11.2014 8:18:28   
Modessty
šerpi obrni okreni ti daješ deci ime user posted image jadničko ni za šta se ne pita user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
13.11.2014 8:22:43   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: serpica

kad je drugo trebalo da se rodi dogovorili smo se da muz izabere od ponudjena tri ali napisanih na papiric pa da izvlaci,ja sam pisala imena i na sva tri napisala isto ime user posted image tako da koje god da je izvukao bilo bi to koje ja zelim user posted image a ispalo je da je on izabrao.


user posted image
Jadan čovjek user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
13.11.2014 11:06:13   
glukica
Zene imam jedno pitanje ako neko zna.. mm i ja smo se odmah jos pre par meseci dogovorili da bude nasa devojcica Nadja :) bas nam se sivdja to ime mnogo! I pre neki dan neki rodjak od mm nam kaze,da se raspitamo da li ce hteti da nam krste dete sa tim imenom user posted image zato sto je kao arapskog porekla.. da li znate mozda nesto o tome? Mislim,prvom prilikom cu pitati nekog svesetnika,ali eto da pitam i ovde ako neko zna..

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
13.11.2014 11:13:41   
eca89
Glukice, moja drugarica ima sestru Nadju i djevojka je normalno krstena, vidi u pravoslavnom kalendaru, ima li tog imena.

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here