|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
28.12.2009 9:12:24   
LillyT
Neko vec rece da ce opstina da detetu da ime, mislim da ce biti tako i kod nas. Ja sam sada u fazonu da bude Ejla, dragi bi Laura (Lara) nije mi ni to lose. A za musko (nije bas sigurno 100% da je zensko) smo se juce dogovorili (nije mi bas bilo dobro, pa je popustio) i dogovor je pao na Vasila. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
30.12.2009 21:01:56   
lesica
Moca devojcica je vec sada Lenka user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
3.1.2010 11:03:27   
buhla
Juče sam saznala da će komšinica da da ćerki ime Alegra

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
3.1.2010 11:58:22   
Dora
Već sam napisala u drugoj temi, ali da ponovim.
Luka: Mama, ako rodiš devojčicu, jel može da se zove Nina?
Ja: Ne zvaće se Sara.
Luka: E, super, zvaćemo je Sara -Nijagara!!!
user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
3.1.2010 12:02:52   
indy_25
Ajsa, Selena,Nika pa cemo vidjeti.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
3.1.2010 12:05:47   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Dora

Već sam napisala u drugoj temi, ali da ponovim.
Luka: Mama, ako rodiš devojčicu, jel može da se zove Nina?
Ja: Ne zvaće se Sara.
Luka: E, super, zvaćemo je Sara -Nijagara!!!
user posted image
user posted image user posted image user posted image



Ahahahahahahahahahahahahahahahaha.. Ja sam za! user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio BabyG -- 3.1.2010 12:06:21 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
3.1.2010 12:06:24   
LillyT
IZVORNA PORUKA: indy_25

Ajsa, Selena,Nika pa cemo vidjeti.


Lepa imena!!!! Ajsa mi je skroz nesvakidasnje, tako mi je medeno, svaka cast na izboru


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
3.1.2010 12:08:04   
BabyG
Kod nas još ništa nije rešeno! Svađamo se oko imena kad god pomene neko tu temu! user posted image A i ima vremena, i ovako ne znamo da l' je dečak ili devojčica.. A odlučiće mama u porodilištu.. user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
4.1.2010 21:15:05   
Daca88
Kod nas su bila u opticaju imena za decaka Darko,Nikola,Daniel,David,Aleksandar,Mateja,a za devojcicu Daria,Nela,Nikolina,Vesna...ali smo na kraju odustali od svih gore navedenih imena i odlucili da cu ja izabrati ime za devojcicu,a tata za decaka...i dogovor je pao,cerkica bi trebala da se zove Andjela(mamin andjeo),a tata je za decaka izabrao ime Alen.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
4.1.2010 23:53:01   
aster
IZVORNA PORUKA: Dora

Već sam napisala u drugoj temi, ali da ponovim.
Luka: Mama, ako rodiš devojčicu, jel može da se zove Nina?
Ja: Ne zvaće se Sara.
Luka: E, super, zvaćemo je Sara -Nijagara!!!
user posted image
user posted image user posted image user posted image

Luka je car user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
18.1.2010 13:50:05   
menna
Jao pa mene evo bas muce ta imena. Naime, oduvek sam govorila da ce se moja deca zvati  Srdja i Srna, ali kad smo ja i moj mm poceli da pricamo na tu temu, on je rekao da mu se nikako ne dopadaju ta imena. No, kad sam ostala u drugom stanju,ja sam iz nekih mojih sebicnih razloga htela da abortiram, sto on takodje nije odobravao, i molio me, ubedjivao, i ja kao i svako razmazeno, sebicno derle izjavim - "Vazi, zadrzacemo bebu ako pristanes na Srdja ili Srna". :-o I on jadnicak, sta ce, pristaje na sve. I sad kad je to reseno, i kad je on divan kao sto jeste, mene grize savest...

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
18.1.2010 14:17:34   
ljubavce
kod nas je odluka pala na ime VASILIJE
tako da mu mm vec tepa Vasa, ali je to zato mamin Vaxi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu menna)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.1.2010 3:40:01   
She Ra
Mi smo saznali da je user posted image  user posted image
I imamo problema oko imena da na momente pomislim da nismo normalni (zapravo, da ja nisam normalna user posted image )...

Juce sam se isplakala kao kisa zbog toga i od danas opet ne znam kako da zovemo bebu..
Da je decak, bio bi Nikola (mm je insistirao na tome, prvi decak - jedno ime iz loze, a ja se slozila, jer mi se tako zove rodjeni brat).. Ali devojcicaaaaaa... Show.. Na kraju ce, izgleda, mama u porodilistu sama da se osluci user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.1.2010 8:57:31   
bebuska
MM navija da bude Vukasin i mislim da cu mu popustit... user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.1.2010 9:47:25   
gagins
Mm meni nece da kaze,ima vremena da se odluci.Rece da ce mi reci u martu.Posto sam ja birala za prvo dete Sonja,sad je decak i mm bira ime.Meni se svidja Luka,ali mi nista ne vredi kad tata odlucuje.

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.1.2010 9:50:25   
indy_25
Mi smo odabrali ime mada moze se to promjeniti do poroda, sada za sad je Ajsa a meni se isto svidja Maja ili Nina.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.1.2010 19:18:01   
anajid
Mi smo odlucili da se zove Andrija.Sreca pa smo nasli zajednicko resenje pa se svidja i meni miuzu.Mada je moj muz rekao ja sam mu dao prezime a ti daj ime,pristao bi i na neko drugo,ali eto i njemu se dopada!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
19.1.2010 22:28:03   
viking
E, ovo je baš šmekerska fora! user posted image

IZVORNA PORUKA: anajid

muz je rekao ja sam mu dao prezime a ti daj ime!


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.1.2010 22:55:32   
Anoniman
Danas me je dragi pitao jel moze jedna devojchica da se zove Milica....a ja to ime ne volim....al nikako user posted image  I kad sam ga pitala jel mu se bash jako svidja to ime...rekao mi je ....nije to.... nego se davno zezao sa drugom (koji tje dobiti sina ovih dana) i onda je rekao da tje se njegova tjerka jednog dana zvati Milica..... ufffffffffffff.....razbitju ga....odma tje dotji sebi od notjne smene....user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.1.2010 23:35:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama
Njemu se svidja Milica, ali ja dobijam ospice od tog imena...



IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

MM-u se svidja Milica,tako sam i ja trebala da se zovem al se meni dize kosa na glavu od tog imena tako da NE!


Shta je to sa mushkarcima i Milicama??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.1.2010 23:46:47   
magde
ja volim za zensku IZABELA STELA ANASTAZIJA I TEODORA
za musko DIMITAR DAMJAN MATEJ STEFAN
ali nama je bilo bitno na koji dan ce se roditi NIKI ako je neki praznik nama je to bilo presudno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.1.2010 23:51:00   
JULIE
Meni je temin bio 18avgusta al se miki rodio 19 na Preobrazenje i strasno mi je drago zbog toga.Ime smo odabrali mnoogo ranije,a da sam gledala po prazniku kako bih ga krstila,Preobrazajuser posted image user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.1.2010 23:52:48   
magde
hahhahaha pa ne ne kod nas je bilo da vidimo praznik i da vidimo jel odgovara ime paaa tad ce biti super.Htela sam da kazem ja sam volela IZABELA ali eto svidjelo mi se i NeplaniranO NIKOLINA i tako smo se odlucili.pa super je jel da??NIKOL:)

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.1.2010 23:55:34   
lothroniell
Mi smo se dogovorili oko imena jos pre trudnoce! user posted image Za decaka smo odabrali Milosh ili Stefan (iako bi ja volela Strahinja, ali se muzu ne svidja) a za devojcicu Masha. Ali ovaj koji me upravo sutira ce biti Milosh, sledeci Stefan! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.1.2010 23:55:59   
JULIE
Lepo je Nikolina,moja drugarica se tako zove,ali je svi zovu Ninauser posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here