|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne volim
23.3.2014 11:06:34   
Lepterija
Dunjce, znam kako je naci stan da se stanom moze nazvati. Nego ti dodji kod mene na 20 dana, da me malo sluzis, mladja si trudnjaca!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Ne volim
23.3.2014 11:34:20   
degu
Lepterija user posted image a jes Dunja mnogo manje trudna od tebe user posted image taman ja da odem nju da služim jer sam manje trudna od nje user posted image
Ja ne volim što sam sama po ovako lepom danu :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Ne volim
23.3.2014 11:44:10   
Lepterija
Zavuci se kod mene u krevet da ne samujemo. Prethodno ponesi kafu jer me mrzi da sidjem sprat nize do kuhinje. E onda, kad vidimo kakvu si kafu skuvala, mozda ti moji momci ipak oproste prevaru. A vreme se vec naoblacilo i duva vetar. Mrzim vetar, da sam znala da i ovde duva kosava, ne bih se udala u Sokobanju user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Ne volim
23.3.2014 21:37:17   
serpica
Ne volim kad se bilo cija porodica raspada,pa i ova nasa....user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Ne volim
23.3.2014 21:41:21   
NadaR
Ne volim Doktore a ni Joksimovica ... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Ne volim
23.3.2014 23:15:07   
Torbica
Ne volim prepucavanja... user posted image
Mene licno je blam da pozovem svoje FB prijatelje da glasaju za mene ili moje dete, cak i kad to pise na pojedinim takmicenjima .... ne volim, nisam nikad, ni necu. Ucestvujem iz zabave..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Ne volim
24.3.2014 11:48:28   
Lu
...onu naviku kod ljudi da druge okrivljuju za svoje neuspjehe i za svoje raspoloženje.
Kad mrze kišu, snijeg, vrućinu, ponedjeljak, loše vijesti (koje ne moraju da čitaju), državu u kojoj žive, svoj izgled, svoju kosu itd...
Dajte više uzmite svoj život u svoje ruke i prestanite da kukate!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Ne volim
24.3.2014 12:13:37   
serpica

IZVORNA PORUKA: Lu

...onu naviku kod ljudi da druge okrivljuju za svoje neuspjehe i za svoje raspoloženje.
Kad mrze kišu, snijeg, vrućinu, ponedjeljak, loše vijesti (koje ne moraju da čitaju), državu u kojoj žive, svoj izgled, svoju kosu itd...
Dajte više uzmite svoj život u svoje ruke i prestanite da kukate!




user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Ne volim
24.3.2014 21:49:43   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Torbica
Mene licno je blam da pozovem svoje FB prijatelje da glasaju za mene ili moje dete, cak i kad to pise na pojedinim takmicenjima .... ne volim, nisam nikad, ni necu. Ucestvujem iz zabave..


Slazem se user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Ne volim
29.3.2014 15:55:10   
IVA 11
Ne volim radoznale, dokone žene.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Ne volim
29.3.2014 22:38:14   
amelia
Ne volim kad me tata ne razume sta mu govorim ,sto misli daje uvek u pravu.ne volim kad mi neda rec damu objasnim stvari koje su za nega ne poznanica..ne volim sto misli daje najpametniji i ne slusa te i ne uzima u obzir kad mu govoris jer misli da sve i najbolje on zna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Ne volim
29.3.2014 23:09:33   
superm
Ne volim- neizvesnost, cekanje...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Ne volim
29.3.2014 23:17:44   
mamin mish

IZVORNA PORUKA: superm

Ne volim- neizvesnost, cekanje...


Ni ja.
Ne vilem ni kad sam sama/ user posted image

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Ne volim
1.4.2014 14:05:24   
NadaR
Lazne prvoaprilske vijesti user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Ne volim
1.4.2014 14:10:38   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Lazne prvoaprilske vijesti user posted image


Da!!!!!! Dosta mi je više!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Ne volim
1.4.2014 15:05:32   
degu
Ja ne volim kad me ljudi opterećuju svojom negativom, kad nemaju obzira prema trudnicama i kad mi pričaju raznorazne nesrećne slučajeve vezane za trudnoću i bebe user posted image ionako sam dovoljno isprepadana, tačno kao da kad vide trudnu ženu sete se svih mogućih tragedija iz života koje su čuli ili videli user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Ne volim
8.4.2014 13:42:40   
Olga75
ne volim lovce na nagrade
znam ja da "kad je dzabe i sirce je slatko "
ali od toga praviti biznis , mislim daaaj
to je zabava i sreca
ili bi tako trebalo da bude

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Ne volim
8.4.2014 17:19:26   
NadaR
Ne volim persone u blizoj okolini koje su smorene I cine sve da se osjecam krivo9m jer sam raspolozena .
Sta da radim , ne mogu plakati kad mi se ne place . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Ne volim
8.4.2014 17:36:55   
NadaR
Ne volim ni to sto kafa u gradu kosta 3KM a nigdje nema slobodne stolice od jutra do mraka . user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Ne volim
13.4.2014 9:27:56   
mali_mis
Ne volim kad me neko pravi budalom, takodje ne volim kad me lazu, ne volim ljude koji se prave da su mi prijatelji, a prvom prilikom bi mi zabili noz u ledja, ne volim da objasnjavam (crtam) neke logicne stvari sto puta (nekima je prosto lakse uterati metar u guzicu nego cm u glavu). Ne volim da me zaboli glava cim se probudim.
Ima toga jos...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Ne volim
20.4.2014 23:54:29   
Verolina
Shvatila sa da zapravo ne volim nagradne igre na ovom forumu. I nikada se necu takmiciti ni za jednu nagradu. Umesto toga mogu da poklonim kilo i po djindjuva , a ako je i to malo imam Bracu gvozdjara koji reciklira sporeti, masini i akumulatori, pa cu i od njega kilo gvozdja da pozajmim.user posted image


< Poruku je uredio Verolina -- 20.4.2014 23:55:31 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Ne volim
26.4.2014 8:09:53   
Anck Su Nmaun
Mrzim kad sam u PMS-u nemam vise pojma sta osecam osecanja sva izmesana sad bih zaplakala a za sec. se osecma onako lepo opusteno..prijatno... ma kao da sma luda user posted image

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Ne volim
3.5.2014 14:49:13   
branki*
ne volim i mnogo me trenutno nervira to sto bozidar nece da jede,od jutros je samo grickao korn fleks..pitu sa sirom nece gospodin,supu nece,belo meso nece..e,pa i meni vise muka da kupujem,pravim i bacam i da pokusavam da smisljam sta bi jeo.ima da sedi ovako citav dan,ponudicu ga opet istim,ako nece,tako ce da legne uvece..pa,mora vise doci kraj bar ovim glupostima oko jela!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Ne volim
3.5.2014 15:34:01   
nata11
Nevolim ovo ludo vreme, vise je dosta !!! Krene pljusak, ja nalozim kamin ono grane sunde i +20. grrrr user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Ne volim
24.6.2014 14:19:37   
bonita
Ne volim kada se neko bespravno mesa u tudji zivot...Ne volim kada ptice zloslutnice daju "dobre savete"..Ne volim, kada svako vidi tudju slamku,a svoju gredu ne vidi....

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here