|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne volim
21.3.2014 23:46:21   
anci kv
Ne volim... kad neki ljudi nemaju meru i ne umeju sebi da kažu da je dosta
Ne volim...dvoličnost i licemerje
Ne volim...kad neki ljudi brzo zaborave ono što smo sve zajedno prošle dok smo čekale naše bebane družeći se na ovom forumuuser posted image
Ne volim...kada se pravila igre ne poštuju a svi bi da igraju brže bolje
Jel bilo glasanje? Jeste... Jel žena osvojila nagradu? Jeste.... I šta sad, da se pljujemo, ujedamo.. Ja ne razumem čemu sve to
Uostalom, i ja sam dala svoj glas u toj nagradnoj igri, sad treba i ja de se oset_im prozvanom ili da mi nepadne na pamet da više učestvujem u bilo čemu
Ne volim.. kad otkucam toliki esej, pa tabla pobrljavi i sve mi izbriše user posted image

< Poruku je uredio anci kv -- 21.3.2014 23:47:29 >

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Ne volim
22.3.2014 0:05:06   
Anoniman
Ne volim kada se na forumu prave klanoviuser posted image user posted image user posted image !!!

Ako je bilo glasanje, i ako je zena osvojila taj steznik, ne znam sta se sada ovde vise vodi rasprava o tome!

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Ne volim
22.3.2014 9:28:31   
MakiJ
Ne volim osobe koji su ljubomorni na tudju srecu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Ne volim
22.3.2014 12:01:01   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Verolina

Dakle, ne volim kad sa mnom vode bitku ljudi koji su gubitnici u startu, a pri tome su "zivi" samo zahvaljujuci mojoj dobroj volji. No dobro. Nekada je potrebno da ti neko skine glavu sa ramena da shvatis da si samo neki efendija, a ne Sulejman.user posted image

Ja imam potrebu da kazem da se ovo odnosilo na moj licni profesionalni plan i na moj ponos sto sam posle obuke ubila na tenderu. A dobila sam ga na ustrb glave gomile grozomornih ljudi koji su mislili da sam i suvise glupa da bih mogla nesto da uradim.Tender se odrzavao za Narodnu biblioteku Srbije i ne znam da li je potrebno da vam kazem i sa kim i u koliko sati.
Meni je stvarno vise muka. Gomilo kokokosaka koje u svakoj recenici nalazite neki skriveni smisao. Ja ne mogu da verujem da sam ja uopste ikada dolazila u kontakt sa ljudima koji se spustaju toliko nisko zbog, koliko razumem , jednog steznjaka.
I ko si ti uopste Bonita? Ja tebe zeno ne poznajem, sa tobom sam razmenila jednu recenicu u zivotu.
A za vasu informaciju-niti sam znala da se odrzava takmicenje, niti sam glasala, niti sam 10 dana ulazila na RR, sto mogu da provere. A da mi je drago sto je Leptiric dobila steznjak drago mi je i ja to ni u jednom momentu nisam krila.I sita sam vise da u svakoj corbi budem mirodjija i ta JEDNA osoba. Strasno!!! Bavite se bolje svojom decom gomilo materijalistickih goveda! Sramota me sto sam nekada birala da delim vreme sa vama. I ne samo to,vec i svaku vasu srecu i suzu, i to vi sve vrlo dobro znate. Mislite da sam ljubomorna na vasu srecu, na Macine blizance, na Deguinu trudnocu????Moje lice se razvilo u sirok osmeh kada sam cula za njihovo blagostanje, ali vi to ne mozete da razumete jer nikada u zivotu vi same niste osetile srecu zbog nekoga bio vam blizak ili ne! Puj, pljujem na vasu odvratnost!Sram vas bilo jos jednom.I ostavite me da zivim svoj zivot na miru.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Ne volim
22.3.2014 12:23:58   
mama micki
Verolina nemoj se nervirati oko takvih stvari. Ja uvek ostajem suzdržana kada se vode ovakve rasprave, tačnije nemam pojma o čemu se radi, ali nemoj da te mnogo pogađa ovo što se ovde dešava. Meni RR služi isključivo za razonodu i korisne savete, kojih sam dobila mnogo. Ne volim da ulazim u rasprave i uglavnom mi je jako prijatno da ćaskam sa mamama.
Ja ću reći da ne volim svađu pa vas molim da zaboravite više na taj steznik i da uživate!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Ne volim
22.3.2014 12:36:23   
Verolina
Ma kako da se ne iznerviram, kad postoje ljudi takvog materijalistickog orijentira da im je samo nagrada bitna. A onda kad je ne dobiju tako ih opali sujeta da onda traze krivca za svoj neuspeh. Meni je izgleda pripala cast da budem dezurni krivac iako nisam ni bila tu, ali neeeeeee, nema veze, ako nisam kriva za steznjak, krviva sam za neeeeeeeesti ili sam ljubomorna na druge. Mislim, ja zaista ne znam u kom periodu svog zivota sam ja pokazala tu ljubomoru????I to veli upravo osoba zbog koje mi se srce kidalo nakon sto je izgubila svoju prvu bebu. Mislim, jadno, strasno i puj!
I da li je moguce da niko ne moze da shvati da ja NIIIIIIIIIISAM ljubomorna na tudju trudnocu. I nikada NIIIIIIIIIIIIIIIISAM ni bila!!!!!!!! Jer ja cu dobiti dete najlepse na svetu, samo moje i nista tudje mi ne treba, pa cak ni ljubomora na tudji stomak...Jednom za svagda!!!!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Ne volim
22.3.2014 12:54:44   
Anoniman
Verka,duso na svojoj kozi sam iskusila koliko si puta ispala covjek upravo kada mi je najteze bilo....
Isto tako dozivjela sam da se skupa radujemo mojoj sadasnjoj trudnoci.Ti si osoba za pozeljetiuser posted image A ako to nekome smeta to je njihov problem....

Ovo na RR mi je totalno bezveze,pa drage moje evo sasit cu vam svima po jedan da se ne svadjate.Eto te koje nisu dobile steznik neka mi kazu sirovinski sastav,nacin odrzavanja nacin izrade tkanine i rado cu im ponuditi gratis steznik...

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Ne volim
22.3.2014 13:46:34   
Didy
Šta se ovde opet zakuvalo?
Nisam u toku i neću da se mešam, ali sam odlučila i da neću više da igram nagradne igre. Meni pod tim "klanovi" spada i to da pozoveš druge da glasaju za tebe, a ne pustiš ih da sami daju glas kome hoće. I ne mogu da se pomirm s tim, pa sam odlučila i da ne igram više. Mislim da ću uskoro prestati i da glasam. Nisam materijalista, ali volim igru po pravilima, pa makar to bila nagradna igra na rr.
Dakle - Ne volim "klanove" i možešlidaglasaš za predlog... poruke. Amin.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Ne volim
22.3.2014 14:56:54   
bea83

IZVORNA PORUKA: bonita

Ne volim...Sto ljudi ne citaju izmedju redova..Ne volim sto misle da je neko socijalni slucaj i da mu treba steznik..Ne volim sto je napad najbolja odbrana....Tj ne kapiraju da prvi napadaju,a kad im se uzvrati,osecaju se kao zrtve..Zaboga....Od mene dosta na ovu temu....


Od tebe i previše

Ne volim što se svi prave da klanovi ne postoje. Klanovi postoje i uvek će postojati. Pitanje je samo šta ih održava i vezuje. Ljubav, prijateljstvo (čak i virtuelno), pozitivne emocije, saosećanje ili bezobrazluk, materijalizam, sujeta. Ponosna sam što pripadam ovom prvom.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Ne volim
22.3.2014 16:02:57   
Didy
Ja ne volim što klanovi postoje, ne pravim se da ne postoje, nažalost, vrlo dobro sam ih svesna svuda. Ali izgleda da se borim protiv vetrenjača. Sama. I ne volim što je ljudima postalo normalno to što postoje. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Ne volim
22.3.2014 16:27:44   
Verolina
Problem je u reci-KLAN. Malo je smesna. To je u stvari grupa ljudi, obicna grupa ljudi koji se druze. Uz svo duzno postovanje, meni ce uvek biti bitnije Beino misljenje i dobrobit od tvog, zato sto se sa njom druzim i eto nas dve sacinjavamo taj "klan". A ja sam bila pripadnik mnogih "klanova" dok se nije iskristalisala cinjenica da ja ne volim ljude koji ce u momentu nesto izgovoriti samo da bi te povredili, bez obzira sto to nema veze sa istinom. Eto, ja biram one prijatelje i one "klanove" koji ce radije dostojanstveno otici nego te napadati kao hijena zubima zeljnim osvete za koju i ne znaju kako se rodila ili im je nametnuta! To su inace i moji jedini uslovi za druzenje sa nekim-da nije djubre i da mi prija! Postoje i oni koje nisu djubrad, ali su patoloski vezani za smece i onda sam ja isto u toj situaciji primorana na likvidiranje.
I da ne masim temu-Ne volim sto sam ovog puta zaista, nicim izazvano, upletena u nesto za sta nisam kriva.

A moj klan su -Bea, Nina26, Maslacak15, Jole84 i osobe slicne njima. Osobe od stava, vrednosti i koje mi prijaju. To su osobe sa kojima bih se rado privatno druzila ili se vec druzim.
Shvatas zasto kazem da je to imenovanje klanovima smesno.Normalno je da si priklonjeniji ljudima sa kojima se druzis i vidjas. I za njih cu uvek da glasam. Cak cu da im pomognem da napisu komentar za sugavu nagradnu igru i uopste, ali uopste me nije sramota zbog toga niti osecam bilo kakvu grizu savesti. Za sebe mi nista ne treba , a za druge mogu da radim sta ja hocu.
Naposletku, RR je upleo dobar deo nas i u privatan segment zivota sto smatram njegovom najvecom vrlinom, ali i manom.
P.S.I moze li meni neko na ovom forumu da odgovori na pitanje zasto mene godinama serija zena napada kako sam ja ljubomorna na njihovu decu i stomake. Jbte, ja sam stvarno popi*dela, ali majke mi, jesam. kao da niko od njih nema dovoljno mozga da ti se racionalno suprotstavi pa onda resi da te ubode tako podlo i tako nisko. Mislim, mars sa ovog foruma svi koji su u stanju tako nesto da izgovore. Degenerici!!!!user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Ne volim
22.3.2014 16:37:54   
Ivanka 75
Ne volim sto nisam recita kao Verolina! user posted image
Ne volim sto sam danas svima za sve JA kriva! Odo da se utopim u po kile cokolade i loncetu kafe user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Ne volim
22.3.2014 18:28:21   
Janncica
Je l moguce da se sve ovo ovde desava zbog steznika? user posted image


Ne volim kad sam gladna,a nista mi se ne jede user posted image
Ne volim sto su mi u servisu izbrisali sve slike iz telefona. user posted image user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Ne volim
22.3.2014 18:45:13   
dijana1*
Devojke molim vas da prestanete, ovo vam je treca opomena.
Dalje ce Lesica odluciti.


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 22.3.2014 18:46:43 >

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Ne volim
22.3.2014 18:59:55   
lesica
A ja nikako, ali nikako ne volim ovakva prepucavanja, vređanje inteligencije, svađe ni oko čega, a iz kojih dalje proistekne nepoštovanje i omalovažavanje drugih članova, izazovu se verbalni sukobi, koji prerastaju granice ukusa i kulturne diskusije.


E sada, u skladu sa prethodnim, molim vas da prošetate u temu Javna opomena i ban



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Ne volim
22.3.2014 19:06:28   
Jole84
Oo bože user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Ne volim
22.3.2014 19:28:10   
Meisje
Ja samo da pojasnim zasto sam ironicno ismejavala aferu steznik-zbog unosenja negativne energije u temu o porodjaju jedne clanice foruma(koja je odmah obrisana od strane moderatora). Mislim da sectako nesto nije desilo u istoriji ovog foruma, da neko koristi tudji takko divan momenat radi svojih niskih poriva. Eto to ne volim

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Ne volim
22.3.2014 19:45:09   
nina26
Mei,

ako se secas, rekla bih da je doticna osoba, odgovorila na prozivku od soni, na takoj divnoj temi....nemoj da smo slepi kod ociju.

A pitanje za Lesicu, ovde imate javno priznanje, da je jedna clanica ISMEVALA drugu, pa nije banovana kao i ostale.....

Mislim da je to veliki propust.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Ne volim
22.3.2014 19:47:43   
Olga75
a ja samo da kazem da je zbog posta clanica bila opomenuta , da ne bude zabune da je post prosao neprimeceno a obrisano je bas zato da se ne kvari tema

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Ne volim
22.3.2014 19:49:49   
MakiJ
Ne volim sto polako pucam sa zivcimauser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Ne volim
22.3.2014 19:53:53   
Meisje
Meni je to bilo strasno I zato sam se nasmejala na salu STEZNIK ZA MOZAK

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Ne volim
22.3.2014 19:56:23   
nina26

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a ja samo da kazem da je zbog posta clanica bila opomenuta , da ne bude zabune da je post prosao neprimeceno a obrisano je bas zato da se ne kvari tema


slazem se Olga, a sto ste onda leptirica banovaliuser posted image

jako je ruzno jednu banovati jer odgovorila na provokacije doticnih zena, a one koje su krenule sa provociranjem ste samo opomenuliuser posted image

dupli standardi!



_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Ne volim
22.3.2014 20:01:32   
Olga75
taj post je bio na temi o porodjaju i tamo mu nije mesto
a u temi o javnom banu je Lesica dala objasnjenje


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Ne volim
22.3.2014 20:04:23   
Lepterija
ooo zene, ja prvi put vidim ovu temu i ne volim ovo sto procitah. Je**te, pa ja sam zivi autsajder, ili sto bih rekla nidje veze s vezom. svaki dan sam satima ovde na rr i uopste nisam skontala klanove, niti gledam ove nagradne igre i ne verujem da je to razlog ovakvih prepirki.Jedino sto mogu reci je da se i meni ne svidjaju pozivi za glasanje. Svasta bas!

< Poruku je uredio Olga RR -- 22.3.2014 20:05:58 >

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Ne volim
22.3.2014 20:05:57   
dunja RR
Lepto, ja ne kontam i dalje ko je u kom klanu, a iskreno i ne zanima me. Nije mi jasno sve ovo, ali sam umorna da o tome i mislim ..

Ne volim što ne možeš naći pristojan stan, izdaju se šupe, i muka mi je što moram od svog stana da se rastanem na 20 dana dok majstori ne završe.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.3.2014 20:08:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here