|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
6.1.2014 0:35:14   
degu
Aha user posted image dobro je, ja reko već mi neko hakovao nalog pa glasao redom za sve ankete user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1951
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
6.1.2014 8:54:09   
Peace*
Ja garant kasnim i svi su već videli (sem mene), ALI... BRAVOOOO za nove smajlije!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1952
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
6.1.2014 12:44:52   
caca81

IZVORNA PORUKA: lesica RR



Caca81, koji pretraživač koristiš, i da li si stalno ulogovana?

waterfox, tj. google, ako na to misliš i nisam stalno ulogovana.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1953
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
9.1.2014 8:57:17   
lanajelena
Jeeeee novi smajlici user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 1954
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
9.1.2014 12:39:47   
Ana RR
Koliko vam vremenski traje otvaranje privatne poruke? Ja mogu skuvati kafu dok mi otvori...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1955
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
9.1.2014 12:44:27   
New Mom
Blago receno... Danas, juce je bilo skroz ok.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1956
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
9.1.2014 14:38:56   
dunja RR

Jel svima rade ok smajlići? Zamolili me programeri da proverim ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1957
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
9.1.2014 18:13:23   
wivern
Meni rade user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1958
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
17.1.2014 15:45:38   
Peace*

IZVORNA PORUKA: nenadmylink

Pozdrav svim mamama!!! nadam se da mogu koristiti poneki sadrzaj odavde na ovoj stranici. Unapred hvala. https://www.facebook.com/DedaMiladinovoKupinovoVino . I pitanje: kako se ovde aploduje slika?


IZVOR

Kako to misli da koristi sadržaj? Slike koje smo postavljale da koristi dalje???

I šta je ova FB str???

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1959
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
17.1.2014 19:52:26   
lesica
Ne znam Peace*, čekam da obrazloži, ali u svakom slučaju šta god da hoće ne može.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1960
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:05:16   
Torbica
Moram da kazem inace cu puci! user posted image
Didy, ne razumem u cemu je problem sto mi koje smo svaki dan na Forumu (bukvalno) glasamo jedni za druge? Mislim da je to daleko normalnije od likova koje prvi put vidimo na Igrama? Svaka od nas vidi ko je gde ucestvovao, norm,alno da cu podrzati i biti pristrasna i bas ce mi se odredjeni predlog dopasti...
Ja predlazem da se na neki nacin stavi uslov da osoba koja se takmici mora biti vec clan i da ima neki broj postova, to bi bilo fer!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1961
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:09:33   
Anck Su Nmaun
iTo je sasvim normalno glasanje s nase strane ... i ne vidim zasto je tema zakljucana???????
Prvo lepo podesti da pravo na glasanje imaju samo clanovi sa po 300- 500 i navise postova sta ti znam i da u ovakvim temama nemaju ni pristup bez odr broja postova... da ne dodje do ovakvih opominjanja i prozivanja... pa onda moze dalje user posted image

A ne celo glasanje poremete neki clanovi sa po 2 posta...ma dajte molim vas!!!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.1.2014 21:11:32 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1962
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:15:13   
isidora88
postavlja se pitanje da li ovi novi clanovi uopste imaju decu, ne bi me cudilo da se prijavljuju iz dosadeuser posted image
treba da se uvede neka kontrola i da samo clanovi sa duzim stazem i vecim brojem postova mogu da se tsakmice

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1963
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:16:38   
Didy
Hajde, dobro, linčujte me! Verovatno ne bih ni odreagovala da baš NM nije komentarisala neregularnosti. Naravno da ne može da se poredi, naravno da je sad sve ovo nebitno, ali po meni princip je princip. Ako je nagradna igra anonimna, kako ti onda znaš koji je njen predlog? Mislim, uopšte nije važno sad sve ovo, totalno je nevažna nagrada svima nama koje smo stalno na forumu, tu smo da se zezamo, šalimo, družimo na razne načine, pa i kroz nagradne igre, ali eto, osećala sam potrebu da prokomantarišem, ne zato što je to NM, već zato što bih prokomentarisala da je bilo ko drugi bio na njenom mestu. I stvarno nemam ništa protiv vas, ali prosto sam morala da prokomnatrišem, eto. Ne bih da se svađam, ne mislim ništa loše, nemam ništa protiv nijedne od vas, čak naprotiv i ne želim da se rasprava produbljuje.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1964
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:18:17   
lanajelena
Uvek cu da glasam za nekog ko je ostavio godine na ovom forumu,ovog puta je to bila NM drugi put ce biti neko drugi,uvek su tu bili klanovi ali mi je opet draze da izgubim od nekog naseg sa foruma nego od nekog ko je tu zbog nagrade user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1965
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:19:01   
Anck Su Nmaun
Pa super Didy , sad nije bitno sta si mislila vec sta je ispalo... a ispalo je sve BZVZ!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1966
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:20:54   
New Mom
Ja cu samo jedno reci. Mislim da ako si htela da skrenes paznju da radim neko krsenje pravila, nije bilo potrebe da citiras tudje postove i mozda njih tako prozivas. Sve si mogla meni da kazes i kraj.
P.S. Iskreno, tako sam trebala onda da citiram tvoj post gde glasas a onda svih njih koji su glasali za isto. A mislim da je to bez veze.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1967
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:21:14   
Torbica
Nazalost ispalo je skroz drugacije i bezveze. Bas mi je zao! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1968
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:25:29   
lesica
Evo da se oglasim prvo ovde, pa ću prekopirati tamo u temu, i nadam se da ćemo staviti tačku na raspravu svako malo.

Dakle, prema nekim pravilima o nagradnim igrama i konkursima a koje se tiču propisa Republike Srbije, ne može da bude uslovljavanja tog tipa koji se stalno predlaže ( da budem iskrena nije ni prvi a ni poslednji put da je tj. da će biti predlagano uslovljavanje sa brojem postova i slično, s' druge strane i to je ranije bilo aktuelno u nekom periodu)
U skladu s' tim, svako od registrovanih članova ima pravo učešća, i pravo glasanja.

Naša je obaveza da kada primetimo neku nepravilnost po pitanju nagradnih igara ( pre svega se misli na duple naloge) da to sankcionišemo, kao što je do sada i kao što će i ubuduće biti rađeno. Mada u tim situacijama se uglavnom radi o novim članovima koji su igrom slučaja saznali za naš portal, uključili se u trenutku kada je neki od nagradnih konkursa aktuelan, i ne poznavajuči pravila, opet da napomenem - ne znajući da dupli nalozi nisu dozvoljeni, na vrlo naivan način se uključuju u glasanje, aktivirajući babe, dede, tetke... pa kako ni to nije dozvoljeno i u takvim situacijama se reaguje.


Da rezimiram! Glasovi dati sa duplih naloga će biti sankcionisani! Ja sve podatke koji mi trebaju imam, i na kraju ja dajem finalnu reč.

Za sve što vam nije jasno, pošaljite mi pp, ukoliko imate bilo kakve sugestije predloge, negodovanja.




I sad se nadam da se rasprava završava. Manite se ćorava posla

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1969
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:31:16   
Didy
NM, pobogu, nisam mislila uopšte da kršiš pravila, taman posla da bih ti poslala privatnu poruku takve prirode. A i citiranje je bilo više šala da bih mogla pozdraviti ekipu. Nebitno. Evo, javno se izvinjavam svima koje sam povredila i molim da se moja poruka na temi obriše ako je moguće. Pozdrav za ekipu!user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1970
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:36:15   
mati
Kad smo kod ovakvih tema, samo bi da pitam da li jos uvek vazi pravilo da se ne moze ucestvovati 3 meseca nakon osvajanja bilo kakve nagrade? I da li se to jos uvek proverava?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1971
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:39:38   
dunja RR
Samo kod paketa "Porodica porodici" važi, nije nikada važilo za druge nagradna konkurse. I da, proverava se uvek, trenutno Ana RR to radi.

IZVORNA PORUKA: mati

Kad smo kod ovakvih tema, samo bi da pitam da li jos uvek vazi pravilo da se ne moze ucestvovati 3 meseca nakon osvajanja bilo kakve nagrade? I da li se to jos uvek proverava?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1972
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:40:05   
lesica
Mati, to pravilo se odnosi na igre u kojima se glasa za pakete porodica porodici, dakle paket za trudnice i paket za dete.

To je jedna od mera da kontrolišemo ko i kako osvaja nagrade pošto ne možemo da iskontrolišemo samo glasanje i glasove.

U sponzorisanim mesečnim igrama na samom forumu gde registrovani korisnici glasaju, je već drugačija priča i tu sve lako može da se proveri.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1973
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:42:07   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Uvek cu da glasam za nekog ko je ostavio godine na ovom forumu,ovog puta je to bila NM drugi put ce biti neko drugi,uvek su tu bili klanovi ali mi je opet draze da izgubim od nekog naseg sa foruma nego od nekog ko je tu zbog nagrade user posted image


ljudi moji lanajelena kad ovako sroci meni ne preostaje nista drugo sem da potpisem izjavu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1974
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
27.1.2014 21:55:14   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Didy

Hajde, dobro, linčujte me! Verovatno ne bih ni odreagovala da baš NM nije komentarisala neregularnosti. Naravno da ne može da se poredi, naravno da je sad sve ovo nebitno, ali po meni princip je princip. Ako je nagradna igra anonimna, kako ti onda znaš koji je njen predlog?

Iskreno upadam kao padobranac,nemam pojma o cemu se radi ali sa ovom poslednjom recenicom se slazem jer sam primetila prilikom neke od prethodnih nagradnih igara da pojedine clanice znaju ciji je post u pitanju i ako je igra anonimna sto mi se uopste nije dopalo pa vise necu ni ucestvovati u bilo kakvim igrarijama,..Tako da se slazem sa Didy u vezi toga a drugo ,kao sto rekoh,ne znam o cemu se dalje pisalo i na konto cega..I da se razumemo nemam nista protiv da svoji podrzavaju svoje kao sto ovde pisete ali nemojmo onda to zvati anonimnom igrom,to je sve..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here