|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alergije na hranu
26.3.2019 11:08:36   
Rosita
Pari, ako je povremeno kod tm, pre bih sumnjala na čisto funkcionalnu stvar, iritabilni kolon... Ipak, ko zna.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Alergije na hranu
26.3.2019 11:09:45   
Maraj
Ja sam S juce prvi put dala celo zumance. Nakon 4 sata otprilike jako su joj se zacrvenelk obrazi. Cak su bili bas topli na dodir. Dal je moguce da je to reakcija na zumance? Mada ona i ima osetljivu kozu. Glodje sve i svasta. I odmah se ospe po obrazima. Al ovo sinoc je bilo bas bas i jos toplo na dodir. Od jutros je bolje ali i dalje kma blago crvenilo. Nije skroz proslo

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Alergije na hranu
26.3.2019 11:10:16   
pari
Da da,u pravu si za mm...njemu su to utvrdili jos davno...i sad kako je pod stresom i nema nas,tako mu se ponovo javili problemi...
A za mamu sumnjam na neku alergiju...Ona stravicno kaslje vec godinama...kao hronicni bronhitis i sad ovaj hronicni kolitis...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Alergije na hranu
26.3.2019 11:12:48   
pari


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja sam S juce prvi put dala celo zumance. Nakon 4 sata otprilike jako su joj se zacrvenelk obrazi. Cak su bili bas topli na dodir. Dal je moguce da je to reakcija na zumance? Mada ona i ima oset_ljivu kozu. Glodje sve i svasta. I odmah se ospe po obrazima. Al ovo sinoc je bilo bas bas i jos toplo na dodir. Od jutros je bolje ali i dalje kma blago crvenilo. Nije skroz proslo



Jeste bili napolju mozda? Meni to pre deluje kao reakcija na vetar...tako su barem moji...Ali javice se neko za zumance sigurno...ja nemam iskustva 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Alergije na hranu
26.3.2019 11:17:51   
Maraj
Jao pari...to mi nije palo na pamet. Jeste moja mama juce bila sa njom napolju user posted image ja sam bila sa L kod dr a njih dve napolju. Mislis da moze i to da bude....joj covek vise da izludi. Al bolje i to nego reakcija na zumance...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Alergije na hranu
26.3.2019 11:23:28   
pari
Mislim da da...meni je M bas tako reagovao na vetatr a juce je bas duvao

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Alergije na hranu
26.3.2019 12:42:44   
Sanidej
Niko ne moze sa sigurnoscu reci da nije reakcija na zumance. Mogu da ispricam svoju situaciju: bebi sam davala zumance 2-3 puta i sve je bilo ok, nakon toga je povratila zestoko. Mislila sam da joj nije prijala kombinacija sa drugim namirnicama, pa sam promenila. Nazalost ista prica. Odlozili smo zumance do daljnjeg. Ako je crvena hrapava koza lica mozete namazati malo pantenola.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Alergije na hranu
11.5.2021 12:35:26   
slavicapeters
Vidim da je tema fokusirana na alerije o hrani ali ne zanima kako se borite sa alergijma na biljke, polen, grinje itd. Procitah na drugom forumu da mnogi koriste Lertal, ali ne bih krenula tabletama, malo mi je invanzivno, nego mozda sprej, pisu da je prirodan. Secam se da sam koristila ranije neki preparat koji je kao lepak, pa se maze na sluzokozu nosa, ali ne znam kako to pomaze sa ocima...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Alergije na hranu
30.10.2023 11:36:10   
Srecko47E
Nama je doktor rekao da pustim dete da se celici,da s godinama biva lakse i da dete ,odnosno njegov organizam,treba sam da se izbori.
Prosto,ne znam sta bih rekla povodom toga.


(odgovor članu slavicapeters)
Direktna veza do poruke: 234
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image
Click Here