|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
17.2.2011 16:21:04   
mati
Mi imamo one Elditerm radijatore... Ne suse vazduh uopste. Preko dana nam je T namestena na 25C, ali je uvek od 22-25C. A u spavacoj sobi od 18-20C, zavisi od vremena.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
20.2.2011 12:07:14   
Ana007
Nama je konstantno 25 C.

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
20.2.2011 12:12:09   
Daca88
mi imamo trajnožareće peći u obe sobe,i jedan radijator uljani na struju u dnevnom boravku.Preko dana kad se loži temperatura bude 28 stepeni,noću ne ložimo,ali peći ostanu vruće...kada se probudimo ima oko 20 stepeni.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
26.2.2011 21:02:21   
gabrijelaaa
Oko 25 stepeni...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
4.4.2011 12:08:12   
eni26
Meni nekidan patronazna rekla da temperatura u sobi treba da bude 19 stepeni ,eventualno 20 !

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
2.10.2011 23:01:39   
Anoniman
Ja sam počela da grejem kupatilo kada kupam decu. Počela sam da ih kupam odjednom, strpam ih u kadu, malo se igraju, izvadim Marka, odvrnem Luki vodu da se kada dopuni dok ja sredim Marka, onda njega u kolica i vadim Luku. Obojica slinave, mrzim ove prelazne periode, tako da sam odlučila da grejem kupatilo, pa polako otvorim vrata da se postepeno ohlade pre nego što ih izvedem u ostatak stana. Takođe, pokrivam ih debelim ćebadima, dosta bre kijanja. Da se ja pitam, već bi radili uljani radijatori, ali mm i dalje šeta u šorcu i tvrdi da sam luda. user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
20.11.2011 14:13:36   
Anoniman
Anci, je l' mozes ponovo da das link za taj apart sto ste kupili za odvlazivanje vazduha?
Jeco, a te tabletice o kojima govoris, u sta se stavljaju?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
20.11.2011 16:20:33   
vukosava
Oko 25 C

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
20.11.2011 21:54:02   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: eni26

Meni nekidan patronazna rekla da temperatura u sobi treba da bude 19 stepeni ,eventualno 20 !

JA bih se smrzla. Brrrr. Kod nas je svugde u stanu 25-26 stepeni. Svi volimo toplo. Dok spavamo ne padne ispod 23, a pokrivam i njih i sebe i ćebadima i jorganima.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
20.11.2011 22:13:59   
mikica sa
ja nemam pojma kolika je temp.mi smo u kratkim rukavima a Luki za spavanje obucem bodi dugih rukava, carapice, pidzamicu obicno jednodijelnu i strpam ga u vrecu za spavanje.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
20.11.2011 22:20:10   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: ksena

Anci, je l' mozes ponovo da das link za taj apart sto ste kupili za odvlazivanje vazduha?
Jeco, a te tabletice o kojima govoris, u sta se stavljaju?


Ksenči, evo ga KLIK
Kupili smo u tehnomaniji ali ne mogu ga naći tamo.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
20.11.2011 22:29:56   
Didy
Mi namestimo termostat na 22 i toliko bude u celoj kući tokom dana. Meni baš prija. Mnogo više nego da mi je u jednoj sobi 26, u drugoj 19, a u hodniku hladno. Uveče smanjimo na 19, ali nikad ne padne ispod 20 (vidim na termostatu kad idem u 5h ujutro da hranim Sofiju). Kad mm ustane da se sprema za posao, provetri i opet pojača na 22. Dok mi ustanemo, ugreje se. Ne osetim da mi smeta suv vazduh, dok mi je u stanu gde smo živeli neverovatno smetao, stalno sam išla da pijem vode, budila se... Kad kupamo decu, u dnevnoj dogrejemo klimom na 25-26 (Sofiju kupamo u dnevnoj), a kupatilo nam je maleno i najtoplije jer ima i podno i ono sušilo-radijator, pa se ugreje kao parno kupatilo čim se pusti topla voda.
Čitala sam da za bebe treba da bude 22, za kupanje 2-3 stepena toplije, za spavanje 18-19.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
15.12.2011 20:01:35   
maslackic
Kako regulisete t u sobi sa centralnim grejanjem, (nema regulatora na radijatoru) kod nas je pakleno vruce... hoce li ovlazivac poboljsati stanje(kupicemo ovlazivac) ili ce samo ovlaziti vazduh...kako ha rashladim sobu>?

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
15.12.2011 20:09:21   
jance
ja Ogija uopste ne oblacim u vrecu a nakupovala sam valjda 5 komada najrazlicitijih dezena. iako lozimo, temperatura nam ni preko noci ne pada ispod 20, a Ogija ujutru kad uzmem iz kreveca obicno uhvatim za mokra ledja od znoja. nosi obicnu zekicu-pidzamicu a pokrivam ga sa tanjim jorgancicem.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
15.12.2011 20:12:29   
maslackic
joj, nama je po ceo dan otvoren prozor od sobe , pa cak i zimi... ali ne mogu tako drzati ad je beba u sobi...bas me brine sve to.. jedva cekam da uvedu ove regulatore na radijatore...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
15.12.2011 20:16:36   
Verus
Kod nas 18-21C nocu. Danju oko 21C. Zimi dogrevamo sa malim radijatorom na struju....

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
15.12.2011 20:28:00   
maslackic
Pa ima li neo resenje za mene.....svi muku muce da se zagreju ja treba da razhladim...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
2.1.2012 13:59:52   
maminozlato1
kod nas u spavacoj sobi je optimalnih 23 do 25 stepeni i sasvim joj prija

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
4.1.2012 23:33:56   
tannata
Preko dana 21,5 a noću 19,5. A pokrivamo se samo frotirima. Imače mm i ja smo navikli da spavamo u hladnijoj sobi ali sada moramo da se navikavamo na toplo zbog dece, da ne bi slinavili. Kad malo porastu i njih ćemo navikavati na malo hladnije sobe za spavanje i pokrivanje jorganom, sad su još mali.

(odgovor članu maminozlato1)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
5.1.2012 10:25:10   
PoisonEve
Kao sto rekoh vec, mrzim TA grejanje, redovno nocu prokuvamo sigurno je preko 30 i to je tako bolesnouser posted image
A preko dana oko 25, i to nam ne odgovara tj. meni jer je mm sasvim zadovoljan.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu tannata)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
4.2.2012 12:21:33   
bea83
Sad na ovom minusu naše grejanje ne može da postigne više od 21 stepen preko dana, a noću bude i 18,19 tako da smo dodali uljani radijator, pa je konstantno oko 23 i nama je to ok. E sad pošto najavljuju da će ovi ledeni dani potrajati a mi bebu čekamo svaki dan, htedoh da pitam vas iskusne mame jel ta temperatura ok? I kako obući novorodjenče na toj temperaturi? Treba mi oni praktični i konkretni saveti - koliko dugih rukava? pamuk ili pliš? koliko slojeva?user posted image Meni je stalno hladno tako da nisam nikakav parametar pa kad mi kažu jedan sloj više nego što sebe obučeš to bi kod moje bebe bilo - hulahopke, trenerka, bodi bez rukava, bodi ili benkica sa rukavima, duksić ili plišani zeka i takoooooouser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
29.3.2012 13:48:39   
Tammara
Nama je patronažna sestra rekla da u sobi temperatura treba da bude od 18-23 tj najbolje 20, za kupanje 23-24. E, naša beba je stigla 09.12. i hvala Bogu ipak malo porasla do onih ledenih dana u februaru. U prvih mesec dana nam je temp. u sobi bila konstantno 22 za kupanje 23. Kad su krenuli jako hladni dani, preko dana smo ložili pa uspevali da održvamo opet 21-22 stepena, a noću se dešavalo da padne i na 17. Oblačila sam mu bodić dugih rukava, kratke čarapice i pantalonice sa stopalima, pokrivala sa 2 ćebeta i merila temp. ispod ćebadi: bila je oko 25. Hvala bogu više nije hladno, beba mi ima 3 i po meseca, nije se ni jednom prehladila za ovu zimu, a ja sam bila 2 puta user posted image .

_____________________________

"Držimo se jedno drugog, dok oluja besni oko nas..."

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
29.3.2012 14:26:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tammara

i merila temp. ispod ćebadi: bila je oko 25.


user posted image Meni to nikada nije palo na pamet.

(odgovor članu Tammara)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
11.1.2013 2:01:11   
sneza24
Kod nas je temperatura preko dana od 23-25 nekad i 26 ali meni je to pretoplo najbolje se osećam kad je 23.A noću je 22.
Ja se pokrivam tanjim jorganom,mm ćebetom i jorganom,Lana je u vreći za spavanje a Davida pokrivamo i ćebadima i jorganima naizmenično jer se stalno otkriva.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Temperatura vazduha u sobi gde dete spava
11.1.2013 11:57:02   
Sanchy
Bas sam sinoc citala nesto na ovu temu pa kaze dnevna do 22 a nocu od 15 do 18 ,kada je beba u pitanju...e sad ja volim kada je hladnije i smatram svakako da je zdravije ali bas 15,16 malo...tako da nocu drzimo oko 19,20 a danju do 23 ..cim mi dnevna ode preko toga bebac se sav zarumeni i unervozi tako da su ove temp.sto sam navela za nas idealne..

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here