|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šporet
25.1.2020 0:03:08   
Mirko Svirko
Ana,i ja imam ugradnu.Ispod nje su mi fioke. Iznad nje jos dva dela u kojima drzim neke kuhinjske stvari. Moja je Whirlpool.Odlicna je. Ne greje ni deo iznad i deo ispod. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Šporet
25.1.2020 1:11:14   
Didy
Anči, i ja imam ugradnu (Gorenje) već 9 godina. Nemam nikakve zamerke. Podignuta je, ne stoji dole. Ne greje ništa okolo. Iznad mi stoji mikrotalasna, ispod element s escajgom.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Šporet
25.1.2020 9:53:13   
Sanjalicaaa
Mi isto imamo Gorenje stara 9-10god. I odlicna je. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Šporet
25.1.2020 16:18:43   
Ana RR
Super, devojke, hvala user posted image





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Šporet
10.2.2020 11:37:31   
Ana RR
Opet ja :D Da li neko koristi indukcionu ugradnu ploču?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Šporet
10.2.2020 15:12:26   
nata11
Ima moja svekrva ali se iskreno da ti kazem ne secam da sam nesto kuvala na tome. Sta te zanima?

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Šporet
10.2.2020 15:45:01   
Ana RR
U suštini samo me zanima kakve sudove koristite pošto na indukcijsku ploču ne može sve. Ali jasno mi je sada, moraću da menjam tiganje user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Šporet
15.4.2020 23:40:06   
mati
Ovako, ne znam ni da li cu moci da vam objasnim dilemu.
Ne znam kako da ocistim rernu. Sporet je ugradni, a grejaci su na otvorenom i doji i gornji. Pozadi su negde ubaceni uopsteste ne znam kako da ih izvadim i ocistim dno. Za sad ga usisavam i briskam tako, ali bi htela sve da isprskam. user posted image
Nesto mi kolega reko da mora sve da se izvadi pa da se odsrafi od iza???Jel ima neko resenje, tj da je cistio rernu?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Šporet
15.4.2020 23:47:38   
gocic
Pojma ja nemam. Imam pbicnu pa se sa njom mucim .

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Šporet
18.4.2020 8:58:20   
branki*
Ja imam slican problem kao mati. Rerna ima dva kao sloja stakla i meni je upalo nesto jednom izmedju ta dva i napravila se muzga.. I sad ne mogu nikako da to ocistim. Jer je unutar izmedju ta dva sloja. Ne znam da li moze da se to otsrafi nekako i da ponovo zasrafim... Ja gledala, ali ne vidim. Imaju dva neka srafa, ali se nista ne desava kad ih odvrnem. Mozda i ne moze... Bzv

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Šporet
18.4.2020 13:30:11   
IvanaSK RR
Branki,takva su "vrata" od moje rerne pa mi se desi da se nesto slije izmedju. Al to moj muz resava 🤣 . Ja htela pre neki dan al odustala,plasim se da sada ne napravim neki haos 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Šporet
18.4.2020 13:57:53   
branki*
Šta radi muz,Ivana?je l ij odvrće ili drugačije. .Mislim da ne može ništa da udje između, npr prutic li žica neka debela,koju ni nemam..Pa da tako ocistim



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Šporet
18.4.2020 14:04:13   
IvanaSK RR
Mislim da nekako odvrce. Ne može nista unutra uvuci,to nema sanse. Al moguće da sve zavisi i od sporeta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Šporet
18.9.2023 10:01:30   
IvanaSK RR
Mi menjamo šporet. Moj će ići mojoj sestri. Imamo gorenje deset___ godina, zadovoljna sam njim, ali nema ventilator u rerni. Ovaj novi će imati. Samo da se ne pokajem sa novijom tehnologijom 😁
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.9.2023 10:02:43 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Šporet
18.9.2023 13:33:45   
Ana RR
Iv, bićeš zadovoljna. Ja bih preporučila šporet sa indukcionom pločom, iz iskustva.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Šporet
18.9.2023 18:32:07   
IvanaSK RR
Ne može baš sve finansijski 😁 biće ok i ovaj 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Šporet
18.9.2023 23:06:31   
Ana RR
Biće i više nego ok sigurno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Šporet
12.10.2023 8:08:55   
dddaca
Koje su prednosti ugradnih rerni i ploca u odnosu na obican sporet, osim sto mogu da se postave na razlicite pozicije u kuhinji? Poziciju za sporet imam i ne bih je menjala, tako da bi stajale jedna iznad druge, kao kod klasicnog sporeta. A on je nekoliko puta povoljniji, tako da naginjem ka kupovini sporeta
I drugo, vidim da su sporeti sa indukcionom plocom dosta skuplji od staklo-keramike. Da li cena opravdava kvalitet i zasto? Kako cistite to staklo? Mora li stalno da se brise?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Šporet
12.10.2023 10:08:18   
Ana RR
Daco, ja sam imala šporet sa staklokeramičkom pločom, sada imam ugradnu rernu i indukcionu ploču i definitivno moj glas ide za ovo drugo. Manje mesta zauzme i meni je mnogo lakše za održavanje jer mi je šporet ceo bio od inoxa pa sam ga svaki dan glancala. Indukciona ploča je isto lakša za održavanje, prvo što ako ti nešto iskipi možeš odmah da isključiš ploču (ili staviš pauzu) i ona se odmah hladi tako da ništa neće zagoreti. Jeste da treba malo privikavanja na jačinu, pogotovo ako kuvaš filove za torte itd, ali brzo se navikneš.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Šporet
12.10.2023 10:10:42   
Srecko47E
12 godina sam ila Gorenje sporet sa cetiri ringle,koji radi na struju.Obicna rerna-onaj klasican model.
Radi i dan danas,puj puj,stanari ga slatko koriste.
Sporet je i dalje kao nov.

Rekoh,kad se vec selim,kuoujem novi sporet koji mi se slaye uy kuhinju.

I kupim Candz,ravna ploca,tj ugradna ploca.
Koliko je komfornije sa klasicnim sporetom,ne raymisljas sta ce da ti padne i da li ce da ti padne.



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Šporet
12.10.2023 19:40:18   
dddaca
Ana, dobro je da si mi rekla ovo za inox. Nisam razmisljala o tome. Sigurno se svaki otisak prsta vidi.
Reci mi za indukcionu plocu, moze li ona da radi i na niskoj temperaturi? Ono kad na primer na obicnom sporetu smanjis na 1, da bude topla, ali da ne kljuca?
I citam sad ovo sto Srecko pise. Koliko je ta ploca cvrsta?

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Šporet
12.10.2023 21:51:30   
Ana RR
Daco, svaki otisak, fleka od pare, vode, sve se vidi!

Pazi, ja poslednjih skoro 20 godina koristim staklokeramičku ploču i evo sad indukciju, nikad se nije ni okrnjilo a kamoli polomilo. A dešavalo se da mi ispadne nešto. Ja iskreno nisam nikada razmišljala o tome da li će se polomiti, pa nećeš bacati kamenje na nju.

Da, indukcija isto ima jačinu temperature od 1 do 9 ali kada je na baš niskoj temperaturi onda se ona konstantno pali i gasi. Ako imaš nekoga ko ima indukciju najbolje je da pogledaš kako radi. Čini mi se da Bosch ima showroom gde možeš isprobati uređaje, mislim da je u Sarajevskoj, pa možeš i tu pogledati.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.10.2023 21:52:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Šporet
12.10.2023 22:30:56   
dddaca
Zanimljivo, nisam znala za taj showroom. Ako budem svracala do Beograda pogledacu. Hvala u svakom slucaju na pomoci

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Šporet
13.10.2023 13:44:52   
Srecko47E
Ja nisam isprobala koliko je cvrsta.user posted image
Ali moj svekar jeste i to na svojoj,cim su je kupili,pa naredno jutro.

Iznad imaju elemnt,ugradni aspirator ali nije stalno izvucen.I padne mu tegla za zacine,raspuklose staklo u paramparcad.


Ja ziasta vodim racuna i vec mije pritisk i obaveza.

Sve se vidi to stoji,ali ima sredtsvo u dm,ja volim da prebrisem i da mi je lepo na oko .
Saluu stranu,kosta oko 200din ilifiber za staklo iz onog green,nesto.

Sto sam svi rade,malo vode,prebrisem i nista se ne vidi.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Šporet
13.10.2023 13:54:53   
Ana RR
Srećko, nisam mislila da se na staklu sve vidi već na inoxu. Moj stari šporet je bio ceo od inoxa i bio je baš zahtevan za održavanje. Staklo kao staklo se lako održava, imam kaljeno staklo i na zidu i nemam problema.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here