|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
24.2.2010 22:54:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ellenica


Kada pogledam svoje nasmejano dete, koje svakog dana raste i menja se, pomislim
Bože kako ih tako savršene pošalješ na ovaj svet,
nama koji smo toliko nasavršeni, i u njihov osmeh staviš sve naše nade i snove.

Tada zaustavim film i shvatim da su svi problemi prolazni, i da ne vredi zbog njih propuštati dobre stvari koje su tu pred mojim očima.
I tada sam zaista srećna i zadovoljna.




kako je ovo lepo receno.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
24.2.2010 23:30:33   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Dora

Svaka čast Elenice, pročitala si mi misli, tako treba, dok god smo svesne toga što imamo bićemo srećne svojim životom. A ja zaista jesamuser posted image user posted image user posted image


To si lepo sročila.
Dok patim za onim što nemam, neću biti srećna sa onim što imam.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
24.2.2010 23:31:49   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Ellenica


Kada pogledam svoje nasmejano dete, koje svakog dana raste i menja se, pomislim
Bože kako ih tako savršene pošalješ na ovaj svet,
nama koji smo toliko nasavršeni, i u njihov osmeh staviš sve naše nade i snove.

Tada zaustavim film i shvatim da su svi problemi prolazni, i da ne vredi zbog njih propuštati dobre stvari koje su tu pred mojim očima.
I tada sam zaista srećna i zadovoljna.




kako je ovo lepo receno.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
25.2.2010 10:55:43   
Anck Su Nmaun
Mogu sloobodno reci da jesam i to jako!!
Tako se nekad zamislim kako mi se trenutno sve lepo desava, pa se cak i uplasim ..jer u zivotu uvek nesto fali...


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
25.2.2010 12:07:44   
LillyT
Pitala mene neka drugarica pre jedno godinu dana da li sam srecna, ja sam se resetovala u trenutku, kakvo je sada pa to pitanje.
U globalu mogu reci da sam srecna, a sreca je za mene pokretnog karaktera. Srecna sam jer mi se zivot menja, srecna sam jer radimo na tome da nam svaki dan bude bolji, radim na sebi da ja budem bolja, to je za mene sreca. A savrseni zivot....ako bih sada rekla da mi je sve savrseno, mogla bih da umrem istog trenutka jer posle savrsenstva nema vise, a veze i odnosi moraju da rastu da se menjaju, da napreduju. Kao i zivot. U tridesetim zelim i dalje da idem napred, a ne da stagniram. Hocu i vise i bolje.
A sada me jako cini srecnom sto mi mm svako jutro (za skoro tri godine koliko zivimo zajedno) ljubi neki deo tela kada krece na posao....jutros me je poljubio u ruku


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
25.2.2010 12:22:02   
bonita
Jesam srecna,ne mogu reci 100%,ali jesam.
Imam, ne idealan,ali jako dobar brak,materijalno (uvek nesto fali),ali dovoljno,da sto pomislim,mogu sebi priustiti,naravno,normalne stvari.
Fali mi jena beba,imacu je nadam se,
U principu,zdravi smo,imamo sta nam je potrebno,ali meni fali uvek ono "Moja Srbija",tako mi nedostaje,nekada mi se cini da sam ovde jako nesrecna,ali kada bolje razmoslim,ovde imam sve sto treba da imam,jer je ovde moj muz,moja najveca ljubav,i zbog toga uvek idem dalje,uzdignute glave.Jako je tesko snaci se medju drugim ljudima,sa drugim jezikom,ma sve je drugacije,a ja sam se ipak snasla,i to jako dobro.
Ponosna na sebe,mog muza,reci cu da jesam srena i zadovoljna zena.


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
25.2.2010 12:22:13   
viking
Bravo LillyT, tako otprilike i ja definišem sreću. user posted image
Idealnom ne težim niti mislm da to postoji. Ima još stvari koje tek treba da se dese, ali mi je drago što kada uveče legnem u krevet mogu mirno da spavam, ništa me ne opterećuje, nemam problem i mnogo sam srećna zbog toga.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 20:10:14   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: bonita

Jesam srecna,ne mogu reci 100%,ali jesam.
Imam, ne idealan,ali jako dobar brak,materijalno (uvek nesto fali),ali dovoljno,da sto pomislim,mogu sebi priustiti,naravno,normalne stvari.
Fali mi jedna beba,imacu je nadam se,

Ponosna na sebe,mog muza,reci cu da jesam srena i zadovoljna zena.




_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 20:16:32   
Brana
Ja ovako razmisljam uvek ce postojati odredjene stvari koje ce kvariti srecu i niko ne moze biti 100% srecan ali ono sto mene iskreno cini srecnom jeste sto sam zdrava,imam krov nad glavom,nasla sam dobrog muza koji me voli,imam predivno dete,porodicu koja me voli,posao koji obozavam,to mi je osnovno neko nema ni to pa se raduje zivotu,pa sto bih ja onda bila ne srecna,naravno uvek tezim ka boljem ali da imam sve drugo a da nemam porodicu ne bih bila srecna jer materijalno ce biti i nece a iskrena ljubav i harmonija u porodici ako se pravilno neguje i postuje moze trajati dok nas smrt ne rastavi.

< Poruku je uredio Brana -- 16.2.2011 20:17:48 >

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 20:47:18   
anajid
Brano potpisujem!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 20:48:32   
Brana
user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 20:59:03   
jovicaa
ceo zivot patim od nekog nezadovoljstva, ne mogu to da objasnim.. osecam kao da nesto fali! stalno me nesto muci, uvek me more neki strahovi, tako da od njih cesto ne mogu da uzivam u sreci koju imam. od kada sam osnovala porodicu osecaj nezadovoljstva se sveo na minimum, a strahovi me i dalje more.. kao previse je dobro mora da se desi nesto lose.
cesto zastanem i samu sebe "trgnem" iz tog grca i kazem sebi: - uzivaj sada u datom momentu ne misli o onome sto ce biti, ili sto bi moglo da bude!
ali ipak imam samo 21 godinu i tek treba da radim na sebi... vec sam mnogo opustenija i nadam se da cu sve vise biti i da cu uspeti da poboljsam sebe sto vise mogu i time uciniti i sebi i osobama koje me okruzuju, koliko je to moguce, srecniji zivot...
tako da... moglo bi se reci da sam srecna, ali ne i zadovoljna sobom.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:02:31   
jabudic

Uglavnom da, ostvarila sam svoje prioritete, i to cu se truditi da sacuvam bez obzira na sve....
Mislim da je ljubav ono sto najvise moze da me usreci, jer u ovoj nasoj okrutnoj svakodnevici moramo biti zadovoljni sitnicama, slatkom trenucima paznje i medjusobnim postovanjem i brigom...
A uvjek ima nesto sto kvari srecu, nekad sitnica, glupost, nekad to sto mislimo da nam se pruza manje nego sto zasluzujemo, nekad jednostavno oblaci prekriju sunce, tuga zamjeni osmjeh...
Ali ako covjek duboko u sebi zna da to sto ima sa nekim vrijedi, ako u hladnim, "posvadjanim" nocima, kada nam se hladni prsti slucajno dotaknu ispod prekrivaca, oboje osjetimo da je sve ok, i molimo Boga:"Samo neka me slucajno okrzne rukom i zagrli"... A kad se to desi, ja sam srecna, jer znam da imam cemu da se nadam i za sta da se borim... Znam da volim...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:04:43   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: jabudic


Uglavnom da, ostvarila sam svoje prioritete, i to cu se truditi da sacuvam bez obzira na sve....
Mislim da je ljubav ono sto najvise moze da me usreci, jer u ovoj nasoj okrutnoj svakodnevici moramo biti zadovoljni sitnicama, slatkom trenucima paznje i medjusobnim postovanjem i brigom...
A uvjek ima nesto sto kvari srecu, nekad sitnica, glupost, nekad to sto mislimo da nam se pruza manje nego sto zasluzujemo, nekad jednostavno oblaci prekriju sunce, tuga zamjeni osmjeh...
Ali ako covjek duboko u sebi zna da to sto ima sa nekim vrijedi, ako u hladnim, "posvadjanim" nocima, kada nam se hladni prsti slucajno dotaknu ispod prekrivaca, oboje osjetimo da je sve ok, i molimo Boga:"Samo neka me slucajno okrzne rukom i zagrli"... A kad se to desi, ja sam srecna, jer znam da imam cemu da se nadam i za sta da se borim... Znam da volim...

divnooo user posted image
slazem se da je ljubav posle zdravlja jedna od najbitnijih stvari za srecu.. barem meni

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:06:24   
jabudic
Takodje, nista vaznije od zdravlja, a zivot bez ljubavi besmislen...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:10:08   
Diabla
Sreca je za mene fikcija i smatram da sreca ne postoji. Jer ono sto mi kod drugih vidimo mislimo da je sreca i tezimo ka tome. Koliko razmisljamo o toj sreci i sta bi ona trebala da bude, propustamo najbolje stvari oko nas. Ustvari cijeli nas zivot provodimo u potrazi za srecom, a mozda je u tom momentu i dozivljavamo, a nismo ni svjesni. Ovo malo Ducic progovara iz meneuser posted image user posted image user posted image

A mogu samo da kazem da mi je zivot ispunjen.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:13:19   
Brana
Diabla evo jedan siguran razlog da proverimo da li smo srecne,sigurno se svaka od nas nasmeje posle dobrog se..auser posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:14:15   
Diabla
Cek da se prisjetim to dobaruser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Brana

Diabla evo jedan siguran razlog da proverimo da li smo srecne,sigurno se svaka od nas nasmeje posle dobrog se..auser posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:15:10   
Brana
IZVORNA PORUKA: Diabla

Cek da se prisjetim to dobaruser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Brana

Diabla evo jedan siguran razlog da proverimo da li smo srecne,sigurno se svaka od nas nasmeje posle dobrog se..auser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:17:20   
Diabla
Trenutno sam u svadji sa mm pa mu se ovako svetim(a bas on zna sta ja pisemuser posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:18:49   
Brana
IZVORNA PORUKA: Diabla

Trenutno sam u svadji sa mm pa mu se ovako svetim(a bas on zna sta ja pisemuser posted image user posted image user posted image user posted image )

Ma posle svadje je sve sladje!user posted image user posted image videces kako ces se tek tada osecati srecnouser posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:20:36   
Diabla
Ko?????? E tek tada iz inata necu!!! Nikada i nisam. Sta cu, preponosna sam. Nego snakcije uvedemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:24:34   
Brana
Sada cu da odem u off ali stajemuser posted image ja mm te sankcije nikada ne uvodim jer ne zelim da razmisljam da li ce da trazi na drugom mestu iako smo verni jedno drugom ali postelja se nije posvadjala sa namauser posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:25:39   
bebać

IZVORNA PORUKA: Diabla

Ko?????? E tek tada iz inata necu!!! Nikada i nisam. Sta cu, preponosna sam. Nego snakcije uvedemuser posted image user posted image user posted image user posted image


Diabla,znaš kako ja to posle svadje?Pristavljam kafu,ali lupam džezvom da on čuje da ja stavljam kafu,a onda on dobacuje 'planiraj i meni šolju'...i tako propričamouser posted image user posted image
niko neće prvi da pita ' hoćemol pit kafu'user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:26:29   
Diabla
Ma nece Brano, nemoj za to da brines. Nije to nikada razlog za svrljanje. Brzo prodju te sankcije da se razumijemouser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here