|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
16.1.2013 9:36:12   
Modessty
Zato smo se imi sekirali sada kad je bio bolestan. Ništa nije hteo da jede a pio je gomilu lekova.

Inače on sedne za sto i čeka ručak i sve viče: mmm njam. A kad treba da krene da jede on neće. Okreće glavu i samo trpa hleba u usta. Najbolje jede kad ga neko hrani a on bulji u kompjuter ili crtani na tv-u. A mene to užasno nervira!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
16.1.2013 9:48:36   
Anck Su Nmaun
E ..a kod nas je veci deo dana ukljucen crtani da bi mirno jele user posted image Sve sve samo da stavi nesto u usta user posted image

Mod ma sve isto..obraduje se rucku i onda joj se ne svidi samo npr boja i kaze bljak..ili samo pojede hleb , il trazi mleko.
Vise sam oguglala....
Ova mladja jos i jede , mada je i ona pocela da bira user posted image

Jeeedino cemu se radujem je sto T stvaarno jede i voce i povrce!
Juce nije rucala, al zato trazi "pukus" ili "sepicu" (kupus i sargarepu user posted image ..mali zekan)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
18.1.2013 14:57:29   
mtajcica83
Za rucak pojeo pun pjat boranije jos je umakao hleb u corbicu i jeo...Ja se prijatno iznenadila jer je do sda kad god bi vidio da je boranija rekao to ne lepo, ani to ne papi user posted image ..A danas omlatio sve user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
18.1.2013 15:06:16   
Torbica
Uh, mame, ja sam se izborila sa biranjem i od starta nemamo problema. Uvek kazem, poljubi pa ostavi, ako je svima nama dobro i tebi je.. Desi se da nekad pojedu manje, ali onda na uzini, tj vocu nadoknade i lepo veceraju. Generalno nemam problem sto se ovoga tice. Nikakav crtani, TV, cak ga i nemam u trpezariji, nikad to nisu ni trazili, jede se iskljucivo za stolom. Pa ja bih poludela da nemaju nekakav red, sa troje dece u kuci.. Secam se da se povremeno i desi da preskoci obrok i to je to. Sad se vec i dogovaramo, dopustim ako kaze spremi mama pire krompir i pljeske ili vec, ali zato kuvam i pasulj, grasak, boraniju i sve ono sto se inace kuva. Ne moze svaki dan snicle... I tako. Ali nisam se dala pokolebati ni uceniti. Samo kazem, ustani od stola.. Kakva sam grooozna...user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
18.1.2013 21:31:07   
Anck Su Nmaun
Blago tebi..ja da je ne vijam da pojede nesto sama se ne bi ni javila.... dete zivi od vazduha!
Lako je nauciti dete redu kad ono hoce da jede! Hana odmah donese portiklu kad je gladna, sedne u svoju stolicu i kraj! Ali ona cim vidi da neko jede ...eyo je primice se.... reko bi covek kolika li je.... a ona tek 9 kg user posted image mrva!

Ali T moram po 100 puta da pitam , i na kraju da jede bilo gde kad je bas krizno user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
23.1.2013 21:47:23   
madre
zene, nismo odavno pisale sta dajete deci za dorucak, a sta za veceru? koliko uzina imate, i sta je to uglavnom?
koje pahuljice jedete?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
23.1.2013 22:01:10   
isidora88
mateja ughlavnom suhomesnato,pecenicu, cajnu, virsle i tako to, znam da ne valja ali kad jedino to hoce, zitarice jako slabo jede poslednja 2 meseca, nece vise ni touser posted image danas je vecerao palacinke i to prazne, ne voli kad su namazane.
i strasno me nervira sto i dalje svaku hranu prvo mirisi pa tek onda jede ako svidi mirisuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
23.1.2013 23:44:16   
Ivanka 75
Doručak: (vrtimo u krug) popara, domaća pašteta, viršla, džem, sir, nekad žitarice ali reeeetko, pavlaka, kiselo mleko, jogurt (obožava ga).
Ručak (užasavam se jer nisam tu u vreme ručka) čorbice obavezno, pasulj, grašak, krompirići, musaka, ponekad gulaš (ali samo čorbica bez mesa), kupus u bilo kom obliku, obavezno, jede i salatu od kiselog kupusa samo tamani rukicama user posted image ,
Večera: barem 3x nedeljno jaje, pita sa zeljem, sirom, mesom... (i sve to zaokružimo jogurtom, naravno user posted image ) Često večera i ručak tako da je to uglavnom to.

Zaboravih užinu (koju sad često i preskoči), obavezno neko voće, jabuka, kruška, nešto iz kompota.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 23.1.2013 23:47:19 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
24.1.2013 14:44:49   
madre
evo da napisem sta ja bogiju nudim za dorucak, ali on ga nekako bas izbegava, jede tek 2 sata posle budjenja, nikako nece ranije, a i tada ga mrljavi!
maslac, med (dzem),
griz,
palenta sa sirom (pavlakom)
przenice,
tunjevina,
plazmu i mleko (to mi najcesce trazi)
pahuljice,
jaja,
neko pecivo, proju, ili pitu, ako napravim prethodno vece.
Uz to mu dajem jogurt ili mleko u zavisnosti sta vise odgovara.

za rucak mu dajem sve sto spremim, u poslednje vreme obozava kuvane batake, koje izvadim iz supeuser posted image

za veceru:
neki ovseni keksic sa raznim semenkama, mladi sir i masline
slaninu (to su mi preporucili zbog tvrde stolice)
makarone,
zito,
projaru,
bakin kolac,
pite,
plazma i mleko...

ranije je bas voleo voce i povrce, sada skoro nikako! jedino prihvata ananas iz konzerve, brusnice, suvo grozdje, suve smokve (sve to sto je slatko)... ranije je tamanio i jabuke i mandarine! i povrce je poceo da mrljavi... nadam se da ce to prociuser posted image


< Poruku je uredio madre -- 24.1.2013 14:49:15 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
25.1.2013 18:16:43   
lesica
Nas repertoar klope izgleda ovako,s tim sto L ima dva dorucka radnim danima kada ide u vrtic,a cesto i dva rucka user posted image (ustaje rano pa doruckuje pola sata od budjenja,pa posle sat i po opet jede u vrticu)

Dorucak- hleb sa raznoraznim namazima koje sama pravim, maslac i med/pekmez, krem sir/pavlaka sa domacom pecenicom,slaninom, palenta/kacamak sa sirom,przenice, ustipci,krofne palacinke, zitne kase sa vocem, proje i projice, jaje u svim varijantama + jogurt,kiselo mleko,caj,cedjeni sok...

Rucak- bukvalno sve,s' tim da su i dalje favorit jela koja se jedu kasikom, krompir i dalje izbegava u sirokom luku, meso hoce iskljucivo kuvano,sem cevapastih oblika to moze i peceno. Salate sem kupus salate nece ni da pogleda.

Vecera-kao dorucak, samo gledam da se ne poklope.

Od voca trenutno tamani jabuke,pomorandze,mandarine,grejp (njega obozava) i banane,kruska ponekad,kivi nece.

Uzina joj nije tacno odredjena kad je, ali u sustini sama trazi i non stop nesto zvace, i tad je neko voce u pitanju, ili vocni jogurt, ili puding, ili neki kolac, cokolada, keks...

Kad sve presaberem,ja sam vise nrgo zadovoljna!



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.2.2013 3:51:21   
Modessty
E ja ne mogu da ga pustim da preskoči ručak pa makar ga hranila i naredne dve godine!
U vrtiću doručkuje, uredno traži ručak, tj da se injemu stavi sve što i drugima (supa, jelo, salata) a onda naravno pojede samo hleb. S vremena na vreme ga vaspitačice ubede da pojede supu ili pire krompir. Onda kad dodjemo kući on je gladan. I opet ne bi jeo ručak da ga ja ne nateram ili prevarim. Sednemo za sto i gledamo crtani ili vozimo auto po stolu, ja ga hranim, on samo zeva i to mu dodje ručak.
Znači doručak i večera nisu problem. To hoće sam da jede. A ručak ni u ludilu. Od voća jede jabuku i eventualno bananu izgnječenu i pomešanu sa jabukom, kao kašicu.

Doručak i večera:
čokolino
griz
hleb ili kifla sa margarinom i sirom ili sa nekim krem sirom ili kajmakom i povremeno na sitne komade u sendvič ubacim neku pršutu, pileća prsa i sl. ali da ga ne primeti + jogurt ili sok (pomorandža ili jabuka)
pita u svim oblicima (tu spada i burek i pecivo sa sirom...)
7 days kroasani - samo u trenucima ludila

Uveče i ujutru obavezno popije oko 200-250ml mleka, naravno na flašicu. Probali da mu damo mleko u šolji ali neće. Popio par gutljaja i zaključio da nije ukusno kao ono u flašici user posted image user posted image

Ruča sve što spremim, sem pirinča, njega moram da dobro raskuvam i izmiksam sa supom. Grašak, boranija, tikvice, krompir, šargarepa, meso naravno usitnjeno, ppodvarak... sve, samo dok ga naravno hranim.

Od grickalica s vremena na vreme uzme grisini, čokoladu i one Lino kuglice. Kinder jaje može da na stoji danima u činiji i da ga i ne pogleda. Skoro je počeo da jede plazmu ali samo one velike keksiće, one male u obliku životinja neće ni da pogleda. Takodje po nekad hoće i neke čajne keksiće.
Hrana je za njega nešto dosadno i uopšte nema želju da nešto novo proba.

Eto, dobrodošli u naše ludilo. Ja lek za ovo stanje nemam i ne mogu više ni da se nerviram. Nemojte mi savetovati da ga izgladnjujem - tipa, evo ručak jedi sam, ako nećeš ne moraš ali kad budeš tražio da jedeš dobićeš isto... probala. Tvrdoglav kao mazga. Lego u krevet samo sa flašicom mleka i noću se budio uz vrištanje jer je bio gladan. To sam probala jednom i više nikad u životu.

< Poruku je uredio Modessty -- 15.2.2013 3:52:51 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.2.2013 3:55:47   
Modessty
Zaboravih da napišem da mu poslednjih mesec dana dajemo revitu. Razmutim mu kašičicu dnevno u sok.
Vodu pije samo kad mora - tj kad nema soka. Čaj neće nikako.
Od sokova pije jabuku i narandžu uglavnom, a ponekad hoće i breskvu i borovnicu.
Sok od jagode nikako.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.2.2013 9:57:01   
Snelle
Moja Lana jede apsolutno sve, ništa ne bira, voće obožava, slatkiše ne traži, jede ih samo kad joj mi kupimo, aliiiiii, uvek postoji neko ALI - svaki obrok nam traje po sat vremena i više! Toliko je lenja da jede, žvaće to je strašno! I ja moram da je hranim, jer ako je pustim sama da jede, onda ništa ne bi ni pojela, jer mora da se igra i radi nešto drugo, nema vremena za hranu.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.3.2013 8:59:56   
Olga75
hej , pa je l mi vise ne hranimo nasu decu stariju od dve godine user posted image
kod nas se stabilisalo nejelo , sad se kao jede
i svaki drugi dan moram da pravim palacinke user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.3.2013 9:07:40   
Anck Su Nmaun
Moja deca su navuucena na pez bombone user posted image
Taca je pocela bas bolje da jede, pa me nema da kukam u temi user posted image ali mi nije jasna u vrticu pojede sve! A kuci filozofira user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.3.2013 9:10:09   
lesica
Lenka ima novu foru-čim ustaje mora da joj se izdeklamuje dnevni jelovnik,i onda se kao raduje,a čik probaj kasnije da izmeniš u jelovniku. Sva sreća te je sad u vrtiću,inače bih ja stvarno morala da planiram unapred šta će se kuvati.
Krompir i dalje neće ni da pomiriše.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.3.2013 9:10:25   
Olga75
o pa to tamo moze sve a kuci se zavrce nosom
npr sardine , tamo pojede a kuci place kako je bljak i gadno i nije fino i bolje da bude gladna nego to da jede user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.3.2013 9:17:00   
Anck Su Nmaun
Ma isti slucaj, ne secam se kad je ribu pojela kuci, a ttamo bar jednom nedeljno jedu .

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.3.2013 9:45:13   
MaraMina
sto se Mine tice nemamo vecih problema.U vrticu i doruckuje i ruca, tako i kod kuce , kada ide u vrtic 2 puta ruca tamo i kod kuce.Jede sve od povrca voca preko mesa ne bira nesto puno.Ima dana kada izvodi pa nece da zvace pa meso svo drzi u obrazu ja kazem cuva za posle ;).

Dorucak : griz, jaja, virsle ilihleb sa nekim namazom, mleko , caj, cokoladno mleko ili neke pahuljice
Rucak sve redom sta je spremljeno ali najvise voli pasulj, grasak, brokoli , krompir, meso najvise voli dok ga spremamo heheeh

vecera: sve sto i za dorucak sa po nekim izmenama.

Ali i mi imamo "Mileta" kada nece da jede, to je komsija kod mojih roditelja i kada nece da jede mi zovemo Mileta da joj pojede sve iz tanjira ;) i ona tako jede nece da da Miletu hehe

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
14.3.2013 2:35:28   
Figaro88
Andrea je pocela malo bolje da jede.Jos uvek sve prvo pomirise,lizne pa tek onda proba.Ako joj se bilo sta od ta tri ne svidi nece ni jesti,cak i stvari koje je vec jela.I mnogo vise hrane sada hoce da proba,a kazu kada probaju nesto deset puta jesce to,nadam se da je stvarno tako....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu MaraMina)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.3.2013 9:06:03   
Anck Su Nmaun
Kad je vidim sta sve jede i kako.... inace pre neko vece kod bake, jede sunku i vidi baku kako jede dzem, naravno nastavila je sa sunkom al je dodala i dzem ...sunka s dzemom user posted image a sinoc je krkala jabuku sa cokoladnim mlekomuser posted image !
Ima svakakvih kombinacija...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.3.2013 16:17:11   
mtajcica83
Mi doruckujemo ponekada keks i mlijeko,zitarice, jaje ,neka vozckica u griiz i sl,cokolino..
Uzina je naravno ili vockica ili puding cokoljesnik..
Rucak gulas, supice, meso, pasta sa mesom, rizot, graska, corbice, boranija, i sl.,salata, paradajz obozava
Uzina opet neka vocka, i svasta nesto gricka keks, grisine, smoki, kinder cokoladice, milka cokoladu, kokiceuser posted image ,
Vecera pipi virsle,jajee, pecenica,sir,kiflice,palenta..
To sam nabrojala sta on sve volida jede i gricka, ne jede svakog dana sve ovo user posted image
Od sokica pijemo breskvu, bistri od jabuke, borovnica...
Pije jogyrt skoro svaki dan po punu solju...naprosto ga obozava..
Mlijeko prije spavanja kako kad nekad hoce ,nekad nece...Sad je veci pa vec kaze hoce li ili nece


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.3.2013 17:16:47   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kad je vidim sta sve jede i kako.... inace pre neko vece kod bake, jede sunku i vidi baku kako jede dzem, naravno nastavila je sa sunkom al je dodala i dzem ...sunka s dzemom user posted image a sinoc je krkala jabuku sa cokoladnim mlekomuser posted image !
Ima svakakvih kombinacija...


user posted image user posted image Lepojka je super. Ovaj moj je zestoki izbirljivac.Meso uopste ne jede,sreca voli pilece supice i odusevljena sam kako ih pojede,jos prava domaca koka i super,a jaje ga jos uvek navodi na povracanje.
Ostalo,pa eto,sto cesto voli to je tunjevina iz konzerve,pitam se koliko je zdravouser posted image voli pirinac,mlecno sve obozava,tek od skoro je poceo da jede smoki,osipao se od kikirikija,sad mu ne smeta,inace mnogo je jeo zitarice poput Bonzite i tako.
Vocku retko koju da nece,sve moze u velikim kolicinama,imamo mali vocnjak,pa se nadje svega od ribizli,malina,kupina,sljive,jabuke,kruske..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.3.2013 18:08:21   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Snelle

Moja Lana jede apsolutno sve, ništa ne bira, voće obožava, slatkiše ne traži, jede ih samo kad joj mi kupimo, aliiiiii, uvek postoji neko ALI - svaki obrok nam traje po sat vremena i više! Toliko je lenja da jede, žvaće to je strašno! I ja moram da je hranim, jer ako je pustim sama da jede, onda ništa ne bi ni pojela, jer mora da se igra i radi nešto drugo, nema vremena za hranu.



kod nas isto kao ovo podebljano plus pola hrane ne voli, ono sto je jeo kao manji sada nema sanse ni da proba.
ne jede:pavlaku, sireve, namaze, jogurt, mleko(osim u cokolinu ili tako nekoj kasici), od povrca ne voli nista skoro, jde samo krompir, pasulj ponekad, sargarepu. ludim vise, sad mi je palo na pamet da obarim povrce razno i da izmiksam i napravim krem corbu, ostavila bih samo sargarepicu u komadicima, valjda ce tako hteti da jede posto corbe i super voli

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.3.2013 18:31:23   
Dada81
To ti je Isi super ideja,bude gusca,kada ima i krompira,to naravno znas,a i mojDavid kada pojede tako smiksano,moze sve,inace mu je svo meso kao košpa,dlaka i tako touser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Koje ime
Nimfa

Koje ime je najlepse?

Katarina (36%)

Petra (23%)

Sara (24%)

Andrea (17%)


Ukupan broj glasova: 190

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here