|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
1.1.2016 23:20:29   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Pošto imam oči kao isprepadana sova, za mene ne postoji lajner ili olovka.

user posted image

Prije neki dan mi izašao čmičak ispod oka i saniram ga hloramfenikolom. Danima se nisam šminkala, i juče kažem ajde nova godina je, daj da stavim samo ajlajner gore, lakše ću da ga skinem nego maskaru. Mislim ne znam šta sam uopšte umislila kad dobro znam da ja - em ne umijem da ga stavim, em mi je debljina trepavica oko 3mm, pa izgleda kao da sam ga stavila po sred kapka user posted image I ajde to, nego što mi se još i razmazao, o jadu sam se zabavila dok sam ga skinula.

Inače, davno okačih sliku na fejs, otprilike ovako ja radim smokey eyes user posted image
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Šminkanje
17.1.2016 15:07:34   
gagana83

IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: branki RR

Jess,tu senku za obrve sam skoro videla,nisam jos isprobala,i dalje koristim olovku.mozda probam.
Trco,i ja maskaru samo na gornje trepke,strah me da mi se ne razmaze ako stavim i na donje.

Branki, za mene je ta senka otkrice. Odlicna je. Sredis obrve u dva poteza, treba samo par dana da se naviknes. I mnogo prirodnije izgleda.

Ja vec dugo koristim Nyx senku za obrve, definitivno najlepse obrve sredim sa senkom. A skoro sam uzela neku Maybelline olovku, zapravo je na jednoj strani olovka na navijanje a na drugoj tanak sundjercic sa senkom i bas sam se odusevila.Prvo definisem olovkom pa onda tim sundjerom predjem da malo ublazim i izjednacim. Evekat je prirodan, kao sa senkom, ali mnogo brze uradim obrve.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Šminkanje
17.1.2016 15:18:30   
Anoniman
Gago mozes li da stavis sliku te senke , i te olovke ? user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Šminkanje
17.1.2016 15:26:48   
vocicana
NYX je odlicna marka, imaju sve I svasta, cene su ok, fali reklama za taj brand, ali preporuka je definitivno najbolja prodaja.
UM neces se razocarati. Poz za moju krusevljanku!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Šminkanje
17.1.2016 15:43:09   
gagana83
user posted image

user posted image

Uninamama, evo user posted image
S tim sto uz ovu Nyx senku preporucujem da kupis onu kosu cetkicu za ajlajner, ova i nije nesto, malo je deblja. Imas u Alexandrovim radnjama za 250-300 din.
Ja bas volim Nyx, odlicna sminka za male pare. Imam neku njihovu paletu senki Avant Pop, kosta oko 1500-1600 dinara, to mi je najbolji komad sminke koji imam.
Mada sam skoro pipkala testere u radnji, nisu im sve senke tako dobre, ima i puno losijih.

Sugradjanko user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Šminkanje
17.1.2016 16:06:08   
Anoniman
Gago hvala punouser posted image
bas cu potraziti, samo mi reci ima li nyx da se poruci negde putem interneta, nisam vidjala kod nas po radnjamauser posted image

nasla na alexandar couser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 17.1.2016 16:07:04 >

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Šminkanje
17.1.2016 16:09:38   
gagana83
Nista user posted image
Ti si bese iz Raske?
Nyx ima samo u radnjama Alexandar cosmeticsa. Vrlo verovatno da nema kod vas.
Mozes ovde da porucis online http://www.alexandar-cosmetics.com/



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Šminkanje
17.1.2016 16:51:44   
vocicana
Svi mat sjajevi za usne kao I korektor tecni je savrsen! Ko ima divne podocnjake kao ja, bez mnogo razmisljanja moze da uzme, prekrivanje I dugotrajnostuser posted image , ono sto sam dugo koristila.
Gagana user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Šminkanje
19.1.2016 9:15:06   
gagana83
I ja koristim njihov tecni korektor. Takodje i mat tecne ruzeve a imam i jedan mat u stiku.
Ako volis mat tecne ruzeve, probaj Aurine ako vec nisi user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Šminkanje
19.1.2016 10:30:37   
branki*
Ja nisam nikad koristila mat ruzeve,tek pre par nedelja kupim jedan rimmel mat i odusevim se!bas cu da vidim i te tecne mat aurine,ver ima u liliju,samo tamo idemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Šminkanje
19.1.2016 11:42:31   
gagana83
Nema ih u svim Lilly radnjama. Ako ima ovaj stalak sa Aurinom sminkom, ima sigurno i ruzeva.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Šminkanje
19.1.2016 12:20:34   
Anck Su Nmaun
Evo ako neko pozeli da kupi ono novo Labelo u boji, uzas isto kao i bezbojno a kosta duplo.
Ne da nije crveno nego nema nikakvu boju user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Šminkanje
19.1.2016 12:21:58   
adulence
Jao zene ja sam od mm dobila za novu godinu nyx paletu senki i tecni mat ruz takodje nyx...pa to je cisto savrsenstvo,inace mi je radnja alexandar bas blizu,ali ne idem cesto jer bih sveeeee pokupovala...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Šminkanje
19.1.2016 12:34:50   
adulence
E da imam i nyx i aurin mat ruz prddnost dajem nyx on meni toliko dugo stoji...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Šminkanje
19.1.2016 12:40:58   
Zemunka85
Ja od sminke koristim loreal i max factor. Iskreno, najbolji komadi sminke koje sam ikada imala ili kojima su me nekada sminkali su pupa. Ali ja msm da su oni preskupi. Iskreno nikada nisam ni gledala. Zna li neko? Imala sam jedno njihovu paletu mm mi uzeo ali gotova je. Sad mi je uzeo deborah ooogromnu ima 50ak senki, ruzeva, 30ak karmina, maskara, kreon..ali nisam nesto odusevljena narocito karminima. Ili sjajevima sta god da su. Ja koristim lorealov tecni, on nije dugotrajan. On je TRAJAN user posted image . Jedva ga skinem. Kao lak za nokte .

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Šminkanje
19.1.2016 17:00:51   
choopa choops
Sjecam se da je neko pisao kako je u Sr Pupa jako skupa. Kod nas nije toliko, mislim da je cjenovno u rangu Loreala...Mada često bude na akciji pa se uvijek nađe nešto po OK cijeni...

Taj nyx nisam gledala kod nas, znači kažete da je dobar ako naletim na nešto da mi treba user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 19.1.2016 17:02:07 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Šminkanje
20.1.2016 9:41:13   
nikiteki
Ja imam nyx sminku odlična je

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Šminkanje
20.1.2016 16:16:10   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Ja od sminke koristim loreal i max factor. Iskreno, najbolji komadi sminke koje sam ikada imala ili kojima su me nekada sminkali su pupa. Ali ja msm da su oni preskupi. Iskreno nikada nisam ni gledala. Zna li neko? Imala sam jedno njihovu paletu mm mi uzeo ali gotova je. Sad mi je uzeo deborah ooogromnu ima 50ak senki, ruzeva, 30ak karmina, maskara, kreon..ali nisam nesto odusevljena narocito karminima. Ili sjajevima sta god da su. Ja koristim lorealov tecni, on nije dugotrajan. On je TRAJAN user posted image . Jedva ga skinem. Kao lak za nokte .

Od Max factora sam imala samo puder, meni je ono kao cement da sam stavila na lice. Uzas.
Loreal ima dobre maskare, a odlican je Lumi puder, bas prijatan i odgovara i suvoj kozi sto je retko kod pudera. Imala sam neke njihoe senke, bas je losa pigmentacija bila.
Pupa ima divne palete, imala sam jednu ali mi je pala i sve se slupala, senke se rasturile a ja sam pametna uzela to da ocistim nad wc soljom pa mi se deo otkacio i upao u nju user posted image
Licno od jeftinijih brendova volim Auru i Nyx i mislim da pojedini komadi njihove sminke vrede i vise nego neki skupi proizvodi.
A ovu sam Sephorinu paletu dobila od mm za Novu Godinu, raspametila sam se kad sam je videla
user posted image

Senke su manje vise, neke dobre, neke manje dobre ali su paletice preslatke, kao blokcici, staju na dlan.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Šminkanje
20.1.2016 20:42:06   
branki*
Ja se slazem za max faktor puder,stvarno kao da si zacementiran.a,za taj nyx nisam nikad cula,sad od vas prvi put.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Šminkanje
20.1.2016 21:00:59   
Ana RR
Kad sam bila kod dermatologa na pregledu, ulazi med. sestra i prevrćuči očima kaže Došla nam je još jedna maksfaktorka! i onda priča dr kako se devojke upropaste tim puderima.

Ja ne podnosim tešku šminku na licu, tako da koristim samo toniranu kremu, maskaru i sjaj za usne. Ako je neki večernji izlazak onda stavim malo rumenila i senku na oči. Ali čim uđem u kuću čistim lice, skidam šminku. Kao što moram da se presvučem i skinem nakit, tako moram i lice da sredim.

Inače, svakog dana u apoteci srbotrade imate promociju tj popust na određene brendove. Ja koristim Avene za lice i mnogo mi znači taj popust. Krema za lice koja je svuda između 2100 i 2200 din, kod njih na promociji platim 1600, micelarni losion je kod njih 900 a svuda je 1200. Na sajtu ima kalendar promocija pa možete videti da li vam nešto odgovara, a i bez promocije kod njih je jeftinije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Šminkanje
20.1.2016 21:17:57   
Zemunka85
Ja nemam taj trip (da se zacementiram), meni super user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Šminkanje
20.1.2016 21:44:39   
vocicana
Ana hvala za upute gde i sta ima po povoljnijoj ceni, Avene je odlican, imala sam par stvari, odusevljena sam. Ista sam kao i ti, volim nenapadnu sminku, ali cim u stan odmah kupatilo i ciscenje i pranje lica.
Sto se tice MF, znam da nije kod svakog tako, ali moram se sloziti sa mojom sugradjankom, da mi je njihova sminka preteska, kao da imam stipsu na licu, narocito mislim na pudere, jedino sto dugo koristim od njihove dekorative je highlighter, ali i to retko, jendostavno mi je teska sminka. Lepu dekorativu ima L Oreal, sve mi prija, ali opet se ogradjujem razliciti tipovi koze i navike...
NYX je sasvim solidan, za beogradjanke i zenskice iz okoline Bg-a, na Uscu ja mislim na drugom spratu imate NYX stand sa svim mogucim opcijama njihive sminke, sa testerima, sigurna sam da cete pronaci za sebe bar po neku sitnicu.

< Poruku je uredio vocicana -- 20.1.2016 21:46:37 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Šminkanje
21.1.2016 1:10:45   
gagana83
Ana, ja narucujem preko njihovog sajta. Cak i sa postarinom bude jeftinije nego po drugim apotekama, a jos kad budu oni popusti od 27 i 37% bas se isplati.
Zadnji put kad sam porucivala dobila sam brdo testera Roc kremi za lice, od dve vrste krema po tri testera od 5ml. To je kao cela jedna krema. I ispostavilo se da i jedna krema bas odgovara, evo trosim treci tester. Ovo drugo sam poklonila svekrvi.

U Uscu je Nyx skuplji nego u svim ostalim radnjama.

< Poruku je uredio gagana83 -- 21.1.2016 1:12:26 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Šminkanje
21.1.2016 9:16:03   
cockic
ja nemam tecni puder nikad ga nisam koristila.samo trenutno aurino rumenilo boja kajsije i golden rose maskaru zuta mi je bolja od ljubicaste ova se nesto skida.i labelo tresnju.imam i kostovo rumenilo samo njega retko stavljma.uglavnom samo aurino maskaru i labelo za posao.da li sminka ima veze sa ubrzanim stavranje bora ne znam,ali ja stavrno nisam se nikad nesto tesko sminkala i kazu da uglavnom izgledam mladje mozda je i genetika i mama mi mladoliko izgleda.
a od krema za lice mi je panrelol br 1.evo sad sam uzela iz aporeke beograd onu plavu pharmaskin za mladju kozu od 25te pa do 35te.meni je ona ok.mada mozda nije lose uzeti vec od 30tih one antiride imaju i to.ja probala lilijev,ali me oci svrbe od njega.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Šminkanje
21.1.2016 9:25:39   
Figaro88
Ja imam max factor puder ali ga koristim jednom u dva meseca,sad mi treba novi,a nikako da kupim.Uglavnom je to bb krema(sad imam cc),pa je fiksiram mat puderom zato sto imam masnu t zonu,malo maskare i to je to.Ako moram onda stavim i ajlajner,senku i sjaj za usne,i jedva cekam da stignem kuci da skinem sve sa licauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here