|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
8.4.2011 14:24:31   
GRGA
EEE PA I KOD MM JE TO PRE ODREDJENOG VREMENA BILO UVECANO-sLEPLJIVANE SPERMATOZOIDA-DO SLEPLJIVANJA MOZE DOCI I USLED INFEKCIJA ILI TJ BAKTERIJA JELI RADIO ANALIZE NA SPEROMKULTURU I MIKOPLAZMU,UREOPLAZMU I HLAMIDIJU!

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
10.4.2011 12:30:33   
Ringerajin doktor
IZVORNA PORUKA: lidija 011

Mene vec duzi period "kopka" sta znaci likvefakcija u spermogramu?Kod mm ona nije bas ok, a ostali parametri su sada odlicni...


Poštovana,


Likvefakcija ili "razvodnjavanje" sperme je proces koji se odvija pod uticajem enzima koji poticu iz prostate. U normalnim okolnostima likvefakcija se odvija maksimalno u roku od 60 min. Faktor temperature je veoma vazan za kompletnu likvefakciju (idealna temperatura je 20-37 o C) zbog toga sto su svi enzimi optimalno aktivni u navedenom temperaturnom intervalu. Izostanak likvefakcije u roku od 60 min. ukazuje na poremecaj funkcije prostate

Likvefakcija je pojava kod koje se plazma iz semena, koja se odmah zgrušava zbog prisutnosti faktora zgrušavanja, ponovo pretvara u tečnost zbog uticaja enzima u ejakulatu koji potiču iz prostate. Likvefakcija obično nastupa nakon 10-30 minuta izloženosti sobnoj temperaturi. Ako do likvefakcije ne dolazi ni nakon jednog sata, ili je ona produžena ili nepotpuna, smanjena je plodnost jer spermatozoidi ostaju u ugrušku i to može biti znak disfunkcije prostate.

Srdačan pozdrav!
 

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
11.4.2011 1:46:24   
lidija 011
Hvala vam puno na odgovoru.
Ono sto mog muza i mene buni je sto urolozi (bili smo kod 2) nisu pridavali znacaj tome. Bas sada sam pogledala, na poslednjem spermogramu je bila 16 min, a ref. vrijednosti su 20-30 min. Koje analize prostate (osim ultrazvuka-on je uredan) bi trebalo moj muz da uradi?
Jos jednom hvala vam puno na detaljnom odgovoru.


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 12:05:06   
dunja RR
Uskoro ćemo objaviti ko su srećni dobitnici ProxeedPlus-a user posted image

(odgovor članu vesnacaki)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 15:36:06   
dunja RR
Drage naše, dobitnice proxxedPlus-a za predhodni mesec su:

alexis 79
i
ksenija81


čestitamo i navijamo da pomognu i da bude puno user posted image user posted image

Svoje kutije ProxxedPlus-a možete preuzeti kod nas u kancelariji (može doći i neko umesto vas).


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 16:29:11   
GRGA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 16:34:29   
Dada81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za vas i neka bude uspešno!!!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 17:08:24   
Alexis79
Juu dobila sam nesto user posted image user posted image user posted image

A moj dr. nas je zvao da sutra idemo na komisiju za Vto.
Jel'  sme to mm sad da pije ?
Pitacu sutra doktora ,ali koliko sam ukapirala preporucljivo je .
Mi cemo verovatno na Vto tek u oktobru tako da ima vremena za bolji rezultat.

Hvala

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 17:13:46   
JMPM
Puno uspeha zeliiiiiiim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 17:23:43   
ksenija81
Ju al sam se iznenadila sad user posted image user posted image user posted image

A gde je kancelarija?

< Poruku je uredio ksenija81 -- 13.4.2011 17:24:15 >


_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 17:25:03   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Juu dobila sam nesto user posted image user posted image user posted image

A moj dr. nas je zvao da sutra idemo na komisiju za Vto.
Jel''  sme to mm sad da pije ?
Pitacu sutra doktora ,ali koliko sam ukapirala preporucljivo je .
Mi cemo verovatno na Vto tek u oktobru tako da ima vremena za bolji rezultat.

Hvala


Preporučuje se baš kod pripreme za VTO user posted image

Alex sada se prijavljuješ i dolaziš na red u oktobru, tako su ti rekli ili pretpostavljaš?

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 17:25:44   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: ksenija81

Ju al sam se iznenadila sad user posted image user posted image user posted image

A gde je kancelarija?


pišem na pp user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 17:39:08   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: dunja RR
Preporučuje se baš kod pripreme za VTO user posted image

Alex sada se prijavljuješ i dolaziš na red u oktobru, tako su ti rekli ili pretpostavljaš?


Doktor mi je nesto tako napomenuo da nece pre septembra.Ali to ne zavisi od njega vec od dr. u Beogradu .
Rekao mi je da je malo ubrzana sad ta procedura.
A to tako mm i ja nesto planiramo user posted image  , znacu sve podatke sutra.


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 19:52:00   
dunja RR
Ok Alex, srećno i javi nam user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
13.4.2011 19:59:24   
dunja RR

Dragi naši/naše,

i ovog meseca Vidapharm vam poklanja dve kutije ProxxedPlus-a user posted image

Ovaj put želimo da nam napišete koji su vaši problemi sa spermogramom, koliko se već trudite da dobijete potomstvo i na koji način ste do sada pokušali da rešite probleme sa spermogramom tj. nezatrudnjivanjem. Želimo da čujemo vaše priče, podržimo vas u borbi i nagradimo one kojima je ovaj efikasan preparat zaista potreban.

Komentare objavljujte do 1.5., a od 1.5. do 11.5. glasaće se za dva komentara (dva korisnika/korisnice) koje će Vidapharm nagraditi ProxeedPlusom.

Navijamo za vas i želimo da svi koji žele ugledaju svoje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
14.4.2011 12:57:29   
Anoniman
Tema vam je odlicna. Mm je radio spermogram pre dve godine, al posto to ne vazi treba da radi uskoro. Nadam se da ce rezultati biti dobri i da vam se javim samo da vas pozdravim. user posted image user posted image jos jednom bravo za akciju i poklone.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
17.4.2011 18:35:37   
marija andrijana
Odlicna tema za nas koji ovako veliku muku mucimo!

Pre, sada vec, pet godina smo mm i ja doneli odluku da bi mogli imati decu.
Da smo zreli i spremni, a i da oboje to jako zelimo... medjutim...

Prosle su 2 godine od tada, kada smo shvatili da to izgleda nece ici tako lako i tada smo saznali za problem.
Nekrospermija uzrokovana varikocelom. Stres!

MM je operisao varikocelu i dobio 2 antibiotika da pije. Kontrola - spermogram dg. oligoastenospermija.
Dr rekli, sve ce to uskoro da dodje na svoje i nisu mu dali nikakvu terapiju, jos gore, nisu mu zakazali nikakav naknadni pregled. Narednih god dana smo lutali od urologa do urologa, trazili terapiju, misljenje, savet, ali smo dobijali njihove vizit karte iz privatnih klinika i poziv da im se tamo obratimo. (eminentni strucnjaci i profesori nasih najvecih klinika)
Sve to vreme, nikakvog pomaka nije bilo u spermogramu. Dosli smo do dr. kod koje i sada mm ide i napokon, posle god ipo dana dobio je prvu terapiju - klomifen+ezerex+vit c - rezultat katastrofalan, i ono malo pokretnih je stalo i pojavili su se leukociti. Naredna 3 meseca je ostavljen bez terapije da se ponovo stanje vrati na svoje - rezultat najbolji do tada, ali i dalje oligoastenospermija! To najbolje za nas znaci da se primakao donjim referentnim vrednostima.
Tada dobija novu terapiju profertil + ezerex i rezultat 0! Svega 2% pokretnih. Uzas!

Za sve to vreme sam ja pretrazila sebe uzduz i popreko i Bogu hvala, sve je ok. HSG Ok. U februaru i martu radjene dve IUI, ali, na nasu veliku zalost, bez uspeha!

Sada planiramo novi odlazak kod urologa i nadamo se da ce dobiti adekvatnu terapiju. Ja navijam da proba jos i proxeed, jer je to jedino ostalo, a zao mi je sto od starta nije sa tim i zapoceto. Jedno je moje misljenje, a drugo je sta dr kazu. Nekako im uvek verujes. Jedino se jos tome nadam.

Ne znam sta vise da radimo! U sve smo verovali i ocekivali da ce bas to imati efekta, da ce se plivaci rasplivati, da cu ja biti jedna od onih koja ce napisati da se desilo cudo ili da mi je IUI uspela iz prvog... ali...

Evo nas danima u depresiji, jer ne mozemo da se oporavimo od poslednjeg rezultata i pokusavamo namaci snege za dalje borbe.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
17.4.2011 21:29:31   
Anoniman
Marija A.jako mi je zao sto prolazite kroz sve te strasne muke. Medjutim, morate glavu dignuti gore i misliti pozitivno. Jesi li nam se pridruzila u user posted image ? Tamo su brige lakse, i cekanje brze prodje.user posted image

(odgovor članu marija andrijana)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
17.4.2011 22:53:18   
GRGA
Draga zbog cega ne probas profertil-jesu paprene ali mm su rekli da je jak ,i jaci od proxseeda!!!Mi smo pili proxseed-i jeste fantastican je nam sta,pa smo se onda mlatili po lekarima trazili uzrok-pa radili analize dok mm doktor nije rekao d probas a profertilom ,e sada probamo i to pa da vidimo sta i kako!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
18.4.2011 11:04:06   
marija andrijana
Lena, jesam u user posted image ali nemam bas mnogo vremena, a i ne zelim da pisem i opterecujem druge. Znam da svi prolazimo kroz slicno ili isto i da nam je svima jako tesko.
Hvala ti na podrsci. Pokusavamo da se vratimo u normalu, ali nam ovog puta, malo teze ide, sto psihicki sto finansijski. Sutra idemo kod dr, pa da vidimo...

Grgo, ako je za mene post, druga terapija mm je bio profertil! Poz!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
18.4.2011 14:28:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: GRGA

Draga zbog cega ne probas -jesu paprene ali mm su rekli da je jak ,i jaci od proxseeda!!!Mi smo pili proxseed-i jeste fantastican je nam sta,pa smo se onda mlatili po lekarima trazili uzrok-pa radili analize dok mm doktor nije rekao d probas a profertilom ,e sada probamo i to pa da vidimo sta i kako!


Molim vas da u ovoj temi ne reklamirate druge proizvode; ovo je plaćena sponzorska tema i isključivo pričamo o ProxeedPlusu.

Hvala

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
19.4.2011 15:35:33   
Anoniman
Marija A.ja te onda bodrim ovde svom snagom, i ti slobodno pisi nama (mnozina) malo je lakse i ne sekiraj se. Ja cekam mm-ov spermogram i spermokulturu, pa cu da poludim do sutra popodne. Najgore je cekanje kad nista ne znas. Valjda cemo se obradovati. Pozdrav i cujemo se.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
20.4.2011 10:33:44   
marija andrijana
Lena navijam!!! Bice sve ok.

Mi smo juce bili kod urologa! Konstantovala je da cemo se jos dosta vrteti u krug, a i da je los rezultat (spermogram) odraz uticaja zntibiotika i aspirina. Rekla nam je da krenemo u pripreme za VTO.
Terapije je ovog puta Proxeed user posted image user posted image user posted image i jako sam srecna. Dr kaze da u skladu sa pripremom za VTO treba da poradi na brzini spermica, a da je upravo proxeed strucnjak za to (citiram njene reci), jeste malo skuplji od ostalih preparata, ali verujem da ce bas on delovati. Nasalila sam se sa dr. i rekla joj da igram nagradnu igru - Vidapharm-proxeed. Zena se odusevila sa akcijom i sa sajtom rr. Nije znala da postoji uopste, a tako je cesto spominjemo! user posted image

Elem, da se vratim - mi sad skupljamo parice za proxeed, pa se nadamo da ce od 1.5. da krene sa terapijom.
Jel da, da se vidi da sam bolje raspolozena!
Najvaznija recenica dr je: Deco, da se ne lazemo, cak i sa ovim rezultatom, dodje nekad do trudnoce! Verujte! Ne lazem vas, desi se!user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
20.4.2011 11:03:54   
Anoniman
Vidis da ce sve biti ok. Samo glavu gore i napred u nove radne pobede. Ja cu poludeti do 14h dok stignu rezultati.

(odgovor članu marija andrijana)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Odgovorom do ProxeedPlus-a
20.4.2011 11:36:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: marija andrijana

Lena navijam!!! Bice sve ok.

Mi smo juce bili kod urologa! Konstantovala je da cemo se jos dosta vrteti u krug, a i da je los rezultat (spermogram) odraz uticaja zntibiotika i aspirina. Rekla nam je da krenemo u pripreme za VTO.
Terapije je ovog puta Proxeed user posted image user posted image user posted image i jako sam srecna. Dr kaze da u skladu sa pripremom za VTO treba da poradi na brzini spermica, a da je upravo proxeed strucnjak za to (citiram njene reci), jeste malo skuplji od ostalih preparata, ali verujem da ce bas on delovati. Nasalila sam se sa dr. i rekla joj da igram nagradnu igru - Vidapharm-proxeed. Zena se odusevila sa akcijom i sa sajtom rr. Nije znala da postoji uopste, a tako je cesto spominjemo! user posted image

Elem, da se vratim - mi sad skupljamo parice za proxeed, pa se nadamo da ce od 1.5. da krene sa terapijom.
Jel da, da se vidi da sam bolje raspolozena!
Najvaznija recenica dr je: Deco, da se ne lazemo, cak i sa ovim rezultatom, dodje nekad do trudnoce! Verujte! Ne lazem vas, desi se!user posted image




Ja navijam da tvoja priča na ovoj temi dobije što veći broj glasova i da osvojiš Proxeed:)

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here