|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Putujmo zajedno!
4.12.2008 9:24:39   
Anoniman
Ako biste imali mogućnost da izaberete 5 destinacija na koje biste rado otputovali, koje bi to bili?

1. Pariz (bila, ali bih išla opet, onomad sam bila klinka)
2. London (bila u Engleskoj, u koledžu, ali se poseta Londonu svela na jedno popodne; i ustavri bih možda radije išla u Brajton user posted image )
3. Prag, kažu da je prelep
4. Otišla bih u Holandiju, bez nekog preciziranja mesta...
5. Beverly Hills, iz čiste radoznalosti, obožavala sam tu seriju onomad user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
4.12.2008 9:28:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 9:30:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: erakmarija

Upravo ide Berevly Hills na TV,


user posted image

Draga, nisam rekla da bireš od ovih 5-6, nego da napišeš svojih 5. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 9:59:00   
guppy RR
Aaaaaaa.... ja sam prvo pročitala da moram da biram user posted image
Napisaću drugi put onda, to je teži zadatak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 10:10:37   
Anoniman
SVAŠTA guppy! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
4.12.2008 10:10:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 10:11:47   
Anoniman
Ne razumem zašto ćete svi da pišete u ovu temu kasnije??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
4.12.2008 10:20:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 10:22:49   
Anoniman
Prve tri su ok, poslednje dve me ne fasciniraju. user posted image  Ustvari, vidiš, nisam ni razmišljala gde bih kod nas putovala. Moram da razmislim malo o tome. Htela sam letos ići u Kusturicino Etno selo.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
4.12.2008 10:29:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 10:30:00   
Jeca*
Ja sam Srbiju obišla uzduž i popreko, samo mi je ostala želja da vidim lepo Frušku goru i obiđam manastire. Moj suprug i ja smo na početku veze seli u kola i za vikend obišli 12 manastira u Srbiji, od Mileševa na samom jugu pa redom, prenoćil u Mataruškoj banji i poslednji manastir nam je bio Koporin
Inače, ja bih opet volela videti PARIZ! U RIM bih se vratila milion puta (tamo me je muž zaprosio user posted image ), velika želja mi je da vidim BARSELONU, PRAG, HOLANDIJU i DUBAI.
Da mogu ja bih samo putovala!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
4.12.2008 10:32:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 10:33:39   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Jeca02

Da mogu ja bih samo putovala!!!!



user posted image

< Poruku je uredio Jeca02 -- 4.12.2008 10:34:13 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
4.12.2008 10:38:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 10:42:18   
Jeca*
aaaaaa user posted image
joj, Rim je grad iz bajke...luda sam za tim gradom user posted image
E da, zelja mi je i da vidim piramide tj ceo onaj Kontikijev aranzman Kairo-Hurgada i krstarenje Nilom

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 11:11:04   
Anoniman
Rim sam zaboravila... možda 5 nije dosta? user posted image

JAO JECO KAKVOG MUŽA BRE IMAŠ! ZA POŽELETI! user posted image  

A cela ta priča sa Egiptom... ne ne ne što se mene tiče!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 11:14:21   
Jeca*
Ja sam o Egiptu toliko učila kroz Istoriju umetnosti, prvo za prijemni, pa više puta na faxu. MORAM to da vidim. Nedostaje mi slika da upotpunim znanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 11:18:54   
Anoniman
Ma volela bih ja to da vidim, ali je problem u onome čime su mi napunili glavu, i već godinama ne mogu da se otrgnem tome. Pričali su mi kako te tamo stalno prati vojska... a za krstarenje Nilom - pričaju u o nekim čudnim komarcima, tipa letećih krava koje ti odgrizu ruku... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 11:23:04   
Lu
Mene privlači Aljaska a ako nikad neodem tamo,otići ću u Canadu,tamo imam veće šanse bar da vidim Ontario.
Voljela bi i u Finsku i Škotsku.
Od većih europskih gradova sam bila samo u Frankfurtu,Torinu i Milanu.
Voljela bi vidjeti Beč,Rim,Monako,Lourdes.
U našoj bližoj okolini sviđa mi se etno selo u Bjeljini,možda stavim slike u album,
volim obići svetišta, a za Međugorje me vežu neki životni putevi to mi je kao utočište.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 11:59:06   
kumara
Jao, ja bih svuda!!! Nemam bas destinaciju gde bih volela da idem. Vise sam u fazonu daj sta das tj. isla bih svuda gde nisam bila. Zelja mi je da obidjem sto vise gradova i drzava na svetu!!! Eto mozda ono sto bih bas bas volela da vidim je Japan, a definitivno bih se opet vratila u New York (bila sam tamo 5 dana, i nisam stve videla, a fenomenalno je!).

Sto se Balkana tice, dosta smo obisli. Mi smo manijaci za kola, pa stalno negde idemo... Volela bih da vidim to etno selo u Bijeljini, kazu da je super. I rado bih isla opet u Hrvatsku da polako obidjem sva ostrva i obalu uopste. E, da i da vidim Bled (tamo nikad nisam bila).

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 12:00:11   
kumara
Jao Tasho, ubicu te!!! Sad mi se putujeeeeeee!!!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 12:09:32   
Anoniman
Pa sada ćeš Lenka sa mužem na romantično putovanje za godišnjicu braka, zar ne? A gde idete? user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 12:16:55   
kumara
user posted image Na Kanarska ostrva!!!! Ne mogu da docekam!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 12:17:48   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Putujmo zajedno!
4.12.2008 12:20:44   
Lu
Jao,ja bi svog poljubila u dupe tristo puta, da me odvede na Kanarske otoke.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here