|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bojanke
4.12.2008 9:39:33   
Anoniman
KLIK

Eto jedne bojanke, možete da isprintate deci pa da boje...

Mene zanima, kada deca shvate da treba recimo da kopiraju boje sa originalnog crteža na onaj koji boje? I kada ustvari bojanke postaju aktuelne? Sa koliko godina?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bojanke
4.12.2008 10:51:03   
Jeca*
Moj sestrić je lud za bojankama. I tako slatko i detaljno boji, vodi računa da ne pređe liniju...meden je user posted image
Ako se ne varam počeo je negde sa dve i po godine, mozda malo vise. Ali sam mu ja za treci rodjendan kupila, izmedju ostalog, i ogromnu bojanku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bojanke
4.12.2008 11:15:36   
Anoniman
Sada možeš da mu štampaš sa ovog sajta šta ti se sviđa i da mu ukoričiš... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bojanke
4.12.2008 11:18:31   
Jeca*
Potpuno sam oduševljena ovim sajtom!!!

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bojanke
4.12.2008 11:22:00   
Anoniman
Ja sam Luki kupovala one bojanke što je sa leve strane već obojeno i po uzoru na to treba da bojiš sliku na desnoj strani. Nisam ja čak ni forsirala da to mora tako da se boji (istim bojama), ali nisam uspela čak ni da se objasnim sa njim da ne treba da boji levu stranicu koja je već obojena nego desnu stranicu... user posted image  Onda sam sklonila bojanke, i crtali smo na običnim (praznim papirima).

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bojanke
4.12.2008 11:29:03   
Lu
Tasha srce si,sad nemoram ni da kupim bojanku.
Iskreno, mi smo još na papiru i bojama pa on šara do mile voje,ja mu nešto nacrtam i on gleda,sad će on sam  pa sve onako lijepo oboji raznim bojama i preko papira.user posted image
Isprintaću mu pa nek boji,ali nemam baš neke iluzije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bojanke
4.12.2008 11:36:28   
Anoniman
Ne očekujem ni ja do boji tačno do linije, već samo da savlada da ono što nije obojeno treba da boji, a ne ono što je već obojeno! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bojanke
4.12.2008 12:00:47   
Anoniman
Sorry guppy, moram ovo da uradim, a ako te jako bude zanimalo zašto, objasniću ti... ne znam drugačije da uradim ono što želim! user posted image   

 

 user posted image

user posted image  

< Poruku je uredio Tasha -- 4.12.2008 12:05:41 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bojanke
4.12.2008 20:02:18   
guppy RR
Hehe, reci mi na PP što ti se tako smeška :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bojanke
5.12.2008 8:13:03   
Anoniman
Slikice u bojanci su velike, pa ne može da ih stane više na papir, a opet nisu dovoljno velike da bi pokrile ceo list, pa sam smislila da ih umanjim preko slikomata, ali ako ih bilo gde drugde kopiram, ne izađe slikica, pa sam ih kopirala ovde u porukicu, i onda copy-paste u Word i odštampala 4 lika na A4. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bojanke
5.12.2008 9:25:14   
Jeca*
Možeš to i preko Photoshopa, a možeš kotistiti i taster PrintScreen na tastaturi, pa onda samo isečeš sličicu i kopiraš je gde želiš.  Možeš koristiti i Paint za tako nešto (start -> programs -> accesories -> paint)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bojanke
5.12.2008 9:30:46   
Anoniman
Photoshop - nemam, da ne veruje čovek.

A ovo ostalo... na poslu sam to čačkala, pa mi je bilo ovako najjednostavnije, ali ću definitivno da pogledam šta si mi napisala, da znam za sledeći put! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bojanke
5.12.2008 18:46:58   
guppy RR
Može i u Wordu da se smanji slika...
kad je kopiraš, klikni jednom na nju, da se pojave u ćoškovima kvadratići malecki. Onda kad pređeš preko tog kvadratića mišem, pojavi se strelica, koja ti omogućava da sliku smanjiš (ako pritisneš i držiš dugme na mišu i vučeš ka unutra).

... CMOKA

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bojanke
5.12.2008 23:45:42   
Anoniman
hehe, guppy, to sam znala... samo da mi je još palo na pamet... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bojanke
6.12.2008 18:01:30   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bojanke
12.12.2008 9:12:12   
Lu
Sad sam mu isprintala desetak,spužva bob,vinni,jagodicu i više sam ja bojila,
malo je šarao preko cijelog lista i kaže
"oću ja mama gledat jagodicu bobicu crtić"
Toliko o našem bojanju zasad.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bojanke
12.12.2008 9:25:01   
Anoniman
Tako je i kod nas, ali mislim da to svejedno treba raditi svaki dan po 5 min da bi mu postalo normalno, pa će polako i on naučiti.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bojanke
6.7.2009 23:23:39   
Anoniman
Evo i nešto super za devojčice:

IZVORNA PORUKA: Urbana

Evo da vam predstavim kako izgledaju ove nase bojanke
user posted image
To su "gole" devojke koje treba obuci

user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bojanke
7.7.2009 21:04:45   
Urbana
Sto se tice ove nase bojanke skeniracu par primeraka, mozda nekom zatrebauser posted image

E sad da ne otvaram novi temu ili ti Tasho promeni naslov u ne znam ni sama na pr razni kreativni materijali, vezbe, crtezi i ostala decja zabava na netu.....
Ja imam gomilu stvari kako sa neta, tako mojih licnih "izmisljotina" koje bi rado podelila sa vama......
Moze da bude i lepljiva, mozda....
Evo za pocetak vezano za crtanje

Nacrtaj diddla
KLIK

nauci da crtas
KLIK
i primer spongebob
KLIK

KLIK
i primer
KLIK

KLIK
KLIK
.....
Nastavicu se kad predjem na drugi komp



< Poruku je uredio Tasha RR -- 8.7.2009 9:26:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bojanke
8.7.2009 9:27:45   
Anoniman
Super! user posted image

Ajde molim te nauči kako se pravi lep link, jer ovako probijaš format foruma, a jako je jednostavno! user posted image

(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bojanke
8.7.2009 12:15:05   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Super! user posted image

Ajde molim te nauči kako se pravi lep link, jer ovako probijaš format foruma, a jako je jednostavno! user posted image


OK no problemos, znam ali nisam znala da je pozeljno da sve bude na "KLIK". Ispravljam se ubuduce obecavam.

Sinoc sam htela da stavim ticker ( imam ga gotov ) i nije mi uspelo jer se malo razlikujete nego na drugim forumima. Skontala sam ali sad moram novi ticker da napravim. Ma sve je stvar navike.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bojanke
8.7.2009 12:20:23   
Anoniman
Pa lepše je sa KLIK, nego sa onim ogromnim linkom koji razvaljuje format foruma. user posted image  Ne moraš ti pisati KLIK, možeš slobodno pisati i ime bojanke ili kako god. user posted image


(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bojanke
9.7.2009 23:11:03   
Urbana
Evo par bojanki modela za malo vece devojcice kao zabava za vreme raspusta

top model1

top model2


top model3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bojanke
3.12.2009 15:50:08   
Anoniman
lu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bojanke
3.12.2009 16:11:42   
Lu
Roko maloprije traži da nešto boji a ja se sjetih da je Tasha otvorila ovu temu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here