|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
29.1.2021 11:47:47   
nata11
Ringla je iznad. Da ova druga slika je bas po mojoj meri.
Otom potom prvo mi je muz obecao okrugli sto od parketa user posted image pa cu videti mozda ubacim i nesto ovako

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Uređenje životnog prostora
29.1.2021 11:48:21   
nata11


user posted image

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Uređenje životnog prostora
29.1.2021 13:34:14   
Ana RR
Da, to je super za iskoristiti ćoše. Ja sam razmišljala o tome ali bih onda morala da premestim frižider a da smo našli mesto za frižider onda bi verovatno to ćoše srušili pa bi napravili ogromno ostrvo haha ali mm je bilo već dosta rušenja u tom momentu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Uređenje životnog prostora
3.4.2021 9:57:34   
Sanjalicaaa
Imamo koznu garnituru u dnevnoj sobi. Trebali bi mi neki prekrivaci. Imate li preporuke gde kupiti?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Uređenje životnog prostora
3.4.2021 10:03:21   
nata11
Sanjalice kakav bi htela? Da je prekrijes celu ili samo donji deo?

Pogledaj Militex FB stranica oni imaju one rastegljive za celu garnituru a Blue bell ima samo za donji deo.

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Uređenje životnog prostora
3.4.2021 10:06:38   
dddaca
Bas htedoh da napisem Blue Bell.
A pogledaj i Orient Emporium. Trebalo bi da imaju popust 20 % ovog vikenda, samo ne znam da li na sve ili samo na odredjenu kategoriju proizvoda. Juce sam bas pricala o tome sa jednom drugaricom

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Uređenje životnog prostora
3.4.2021 20:13:15   
Ivanka 75
Sanjalice, Orient emporium definitivno. Meni je njihov prekrivac u dnevnoj i  izuzetno je postojan i izdrzljiv.


A mozes i od mebl stofa nesto da sasijes ako ne ne nadjes ono sto ti odgovara. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Uređenje životnog prostora
5.4.2021 7:18:29   
Sanjalicaaa
Hvala zene, pogledala sam. Verovatno cu uzeti Orient Empprium. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Uređenje životnog prostora
5.4.2021 10:57:02   
mati
Kod nas je još uvek sve podređeno deci. Iako su, da kažem veći, igračke su u svim prostorijama. Čak i prijatelji sa kojima se družimo imaju kutije sa igračkama. Za njihov uzrast.
Nadam se da ću za koju godinu sve da izmenim, Prvenstveno svedenost i minimalizam.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Uređenje životnog prostora
5.4.2021 11:02:14   
dddaca
Sanjice, videces super su. Bas su izdrzljivi

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Uređenje životnog prostora
5.4.2021 11:09:30   
mati
Sanjalice, ja bi recimo za koznu garnituru uzala samo za sedalni deo. Ne bi je prekrivala celu. Ili dve varijante, zimsku i letnju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 6:59:43   
Sanjalicaaa
Uzela sam prekrivace u Orient Empprium, i bas sam zadovoljna. Pravljene su za kozne garniture i kada ih stavis i sednes/ustanes ne pomere se. 




_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 8:06:19   
dddaca
Super Sanjalice. Da li one to imaju nesto protiv klizanja na nalicju pa se ne pomeraju?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 9:51:11   
dddaca
Koja je najbolja pozicija za radni sto u decijoj sobi u odnosu na prozor? Ispod prozora, pored, naspram njega?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 10:29:57   
Ana RR
Daco, ja bih stavila ispod prozora ali u suštini zavisi od ostalog nameštaja, od položaja prozora itd.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 10:49:28   
Sanjica26 RR
Pa uvek ispod prozora. Treba svetlost za rad. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 22:29:59   
dddaca
Da, i ja sam razmisljala o polozaju ispod prozora bas zbog svetlosti. Ali, nesto mislim da ce prozor smetati monitoru kad se bude otvarao. Sad jos nema svoj racunar, ali za neku godinu ce ga imati. I racunar i monitor. Takodje, na zidu ispod prozora je i radijator. Zato nisam pametna sta je bolje. Druga opcija je da bude postavljen tako da su sa desne strane vrata od terase i taj veliki prozor. Tad bi joj svetlo dolazilo sa desne strane, a posto pise desnom rukom, mislim da je bolje da dolazi sa leve. Tako da sam bas u dilemi sta da radimo.

< Poruku je uredio dddaca -- 15.4.2021 22:30:33 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 22:54:58   
Didy
Mi u svim sobama imamo velika balkonska vrata umesto prozora i radni sto se nalazi desno od prozora. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 23:20:47   
Ivanka 75
Ako je desnoruka onda desno od prozora, zbog svetlosti. A za monitor mozes da dodas uzi sto desno pa nece smetati. Naci cu negde sliku, onda sve to ide na G oblik (ćirilice) 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Uređenje životnog prostora
15.4.2021 23:25:40   
Ivanka 75


user posted image
user posted image
Ovako nesto. Onda monitor moze i u ugao pa nece smetatia imace dovoljno radnog prostora. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Uređenje životnog prostora
16.4.2021 9:10:15   
dddaca
Ne izgleda lose, mada mislim da ce taj ugaoni sto zauzeti dosta prostora, a sobica nije bas velika.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Uređenje životnog prostora
16.4.2021 9:28:33   
Ivanka 75
A monitor na zid da se okaci?


Sin moje drugarice ima nesto slicno u sobi. Soba malaaaaa, minijaturna. Bukvalno otvoris vrata i na korak je krevet. Soba dugacka tek toliko da iza vrata stane ormar celom sirinom, krevet pocinje od mesta gde se zavrsavaju otvorena vrata ormara a odmah ispod kreveta jee radni sto na P. Iskorisceno svako ćoše. Ceo zid ispod prozora je radni sto. Uzak, taman da stane knjiga na njega, nije neke standardne sirine uopste. Monitor levo u uglu a polica za knjige desno. Ja se odusevila kad sam videla. 
Imas na pinterestu dosta fotografija takvih prostora pa ti mozda da ideju. 😊 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Uređenje životnog prostora
16.4.2021 11:51:28   
nata11
Mislim da smo mi rekorderi u velicini decije sobe. 6,7m2



I sve je stalo. Krevet, regal (dubine 30cm), drvena kuhinja, igracke jedan deo u kutijama jedan visi u onim rupicas_tim dzakovima za kacenje na zid.


Gomila ideja na Pint .

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Uređenje životnog prostora
17.4.2021 11:24:40   
nata11
Trazim ovakvu pokretnu policu. 
I izvinjavam se obozavaocima Ikee, da nije iz Ikee. 😉





user posted image

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Uređenje životnog prostora
17.4.2021 13:27:31   
Ivanka 75


Polica 1

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here