|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
7.5.2017 14:26:45   
Ana RR
Nato, drvo se obrađuje, mislim da se nanosi neko ulje pa posle pčelinji vosak, tako nešto. Ali mora da se održava, to je činjenica. Moja frizerka ima jako lepu kuhinju, bela sa pločom od svetlog drveta tj imitacije drveta. Verovatno je neki univer ali toliko dobro izgleda da nikad ne bi rekla da nije pravo drvo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Uređenje životnog prostora
6.6.2017 15:14:01   
emicaa
Anci mnogo mi se svidjaju ove kuhnje sto si postavila.Ja obozavam kuhnje u americkom stilu,prostrane.Bila bih u njoj cijeli dan kad bih je imala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Uređenje životnog prostora
6.6.2017 16:21:39   
Ana RR
I ja Emice, obožavam ih user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Uređenje životnog prostora
6.6.2017 16:23:33   
emicaa
i njihove spavace sob,sa ooogromnim krevetima i plakarima.Mislim da bi se mi dobro uklopile tamo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Uređenje životnog prostora
6.6.2017 16:29:01   
Ana RR
O da, ja sam tamo uživala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Uređenje životnog prostora
6.6.2017 19:53:22   
Sanjalicaaa
Ana, ti bas volis uredjenje prostora? Rekla bih po postovima.
Ja bas nemam talenta za to.
I meni se svidjaju americke kuhinje. Ali rekla bih da kuhinja treba da bude bas prostrana i velika.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Uređenje životnog prostora
6.6.2017 22:53:09   
Ana RR
Sanjalice, volim jako. Uživam u tome user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Uređenje životnog prostora
6.6.2017 22:54:22   
Ana RR
Sanjalice, volim jako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Uređenje životnog prostora
7.6.2017 19:59:40   
medamisko
Volim da uredjujem, a imamo veliku kucu, pa je moguce uredjivati kad to finansijska sredstva dozvoljavaju.Jedno po jedno, skoro sam deci sredila sobu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 17:24:30   
Sanjalicaaa
Gde opremiti stan? Sta spada u dobar i kvalitetan namestaj? Imate li neke preporuke? Od kuhinje, dnevne sobe, spreko spavace sobe do kupatila. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 17:27:34   
Maraj
Jao ja sam se pre klela u Simpo
Sad mi je Simpo katastrofa. Jedino sto smo uzeli skoro tamo da je ok je dusek za bracni krevet

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 17:35:32   
IvanaSK RR
Mi smo uzeli neke stvari u Matisu i ok su.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 18:49:44   
milicicak
Sanjalice, kuhinju je najbolje da pravis tako najbolje iskoristis prostor koji imas.
Mi smo prezadovoljni Ovim krevetima, sad smo kupuli novi veci i prosli nam je bio njihov.
Nama je u stanu uglavnom sve radjeno po meri i zelji, imali smo sjajne stolare kad smo se useljavali, kupili smo belu tehniku i garnituru Ovde i posle osam godina je odlicna.

< Poruku je uredio milicicak -- 26.6.2018 18:50:48 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 19:23:48   
Maraj
Mili super izgledaju kreveti. Mi gledamo krevet sada za L sobu. Ne znamo.kakav da uzmemo . Da li ovakav kakav si postavila ili kao trosed. Bas se dvoumimo i ne hnamo sta da uzmemo

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 20:47:07   
milicicak
Ja sam za spavanje uvek za krevet sa kvalitetnim dusekom nego trosed. Ovi kreveti su bas kvalitetni.
Mi smo mini bubi pravili sobu, sa krevetom na sprat, ormanima, policama za knjige, stepenicama. Namenski smo ostavili prostor za jos jedan krevet kad dodje drugo dete.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 20:54:24   
mirana1
Bas su lepi kreveti, odlicno je kad tako isplaniras i lepo uklopis prostor.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 21:00:45   
Maraj
Pa i ja sam mili prvo tako razmisljala . Onda razmiim pa deca brzo rastu. Da l je ok pretvoriti crlu sobu u ono bas deciju. Mi smo sobu pretvorili u sobu za bebe sa sve bebecim namestajem. I sad .... sta cu s tim...
Sve vise mislim da mu napravim neku funkcionalnu sobu nego pravu deciju

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 21:12:36   
milicicak
Maraj, mi smo mini bubi sredili sobu kad je izasla iz kreveca, sa oko 3,5 godine. I napravili smo je da bude funkcionalna i kad bude tinejdzerka, samo treba radni sto da joj stavimo kad krene u skolu. Ima dovoljno skladisnog prostora, prostora za garderobu i knjige za dvoje dece. Ali nismo kupovali nego pravili. Stvarno sam imala dobre stolare tad kad mi je trebalo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 21:22:42   
Maraj
E pa to je super. Ja gledala sad krevete Jela Jagodina. Ne znam da l tako neato da uzmem za njegovu sobu. Mada pitanje je koliko ce on hteti tu sam da spava. Al moramo probati

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 22:46:54   
Anck Su Nmaun
Kod nas je bila bebeca al u smislu sarenila. Ormane , krevete odmah one koji mogu i za starije jer posle par god. Moras Sve menjati.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Uređenje životnog prostora
26.6.2018 23:03:27   
MasnaMasnica
U i N imaju jelinu sobu ja sam zadovoljna.
Sanaljice mi smo kuhinju pravili ,jeste nas skupo kostala i stavili smo mermernu plocu, ali smo super iskoristili prostor, sto i stolice uzeli slovenacke i bas sam zadovoljna.Garnituru Sipmo, komodu pravili. Kupatilo smo radili sa t.kabinom 1.60_x_1.60. sa onim staklom direktno na pod i super je, stavim D ono njegovo za kupanje udjem.sa njim i za cas je gotov ?cak nam ni kadica nije trebala.
Jeste li kupili stan?😍🤗

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 26.6.2018 23:04:24 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 6:38:50   
Sanjalicaaa
Masnce, daaaa user posted image
Sad krece sredjivanje pa opremanje.
Gledam sta ste pisale, pa cu pogledati i sajtove danas.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 8:39:59   
Maraj
user posted image sanjalice. Cestitke

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 10:04:41   
Ana RR
Sanjalice, čestitam user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 10:29:35   
Ana RR
Lepih stvari imaš u BlackRedWhite, mi smo jako zadovoljni.
Ikea ima super klub stočiće i tako neke sitnije stvari (garniture za sedenje mislim da su im malo skuplje), kuhinje su im super (po meri se radi).
Vidi na netu crvenajabuka.co.rs oni rade sve po meri i mnogo su dobri. Drugarici su pravili kuhinju.
Ako ti trebaju tepisi preporučujem da pogledaš minpro.rs (imaju sve što i galerija podova a mnooogoooo su jeftiniji - i po 10 hiljada je razlika u ceni).



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here