|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 10:40:36   
mama Jo
O, Sanjalice, to je bas divno, verujem da uzivate sad u traganju za namestajem... cekamo te u kafanicci prvom prilikom da castis 😉😘
Cestitam, da uzivate u svakom kutku svaki dan user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 11:09:14   
MasnaMasnica
Sanjalice draga znala sam,divno, preedivno ,cestitam!💙💙💙

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 11:17:21   
IvanaSK RR
Sanjalice, ne htedoh da čestitam dok ne napises user posted image
Divnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 19:38:15   
Sanjalicaaa
Hvala, zene moje drage! user posted image user posted image
user posted image

Sad nas ceka sredjvanje i opremanje. Jos nismo poceli, ali polako gledamo sta cemo i kako cemo. Srediti sve odjednom zahteva mnogo para. A mi nemamo nista osim sudomasine i frizidera. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Uređenje životnog prostora
27.6.2018 19:43:19   
Maraj
Sanjalice samo polako. Vazno da imate nesto svoje, pa natenane

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Uređenje životnog prostora
1.7.2018 12:42:23   
Anck Su Nmaun
Ono sto mi je zapalo za oko jeste kod Amerikanaca u kuci etison od coska do coska. A to je kao kod nas izbaceno odavno.
U neku ruku mi jeste bolje, uvek i svuda toplo, pogotovo zbog dece,a l za odrzavanje ne znam bas.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Uređenje životnog prostora
1.7.2018 13:24:45   
IvanaSK RR
Anck, ako je onaj tanki itison onda nije tesko za održavanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Uređenje životnog prostora
1.7.2018 13:30:08   
Anck Su Nmaun
Ne znam to vidim u vecini americkih snimaka. Al to ne mozes u servis vec sama ribati il neki kirbi i cuda.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Uređenje životnog prostora
1.7.2018 13:31:46   
IvanaSK RR
Ne znam na koje itisone mislis. Ja imam obican itison tanki. Kao tanki tepih je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Uređenje životnog prostora
1.7.2018 13:32:22   
Anck Su Nmaun
Pa nemam pojma mozda su i tanki.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Uređenje životnog prostora
1.7.2018 13:37:32   
IvanaSK RR
Meni se ovaj nas nesto posebno ne svidja, ali je lak za održavanje. Dok maca jos malo ne poraste i kuče sa nama bude... tad cu menjati.
U dnevnoj mi je isto tepih, ali deblji. Lep je. Cupave imam u spavacim sobama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 8:58:55   
Sanjalicaaa
Sad videh da sam jos u julu pisala, a tek sada zavrsavamo renoviranje.
S obzirom da su sajamski popusti rastrcali smo se po prodavnocama namstaja da nadjemo nesto. I nismo nasli nista. 🤨
Jedini modeli koji su nam se svideli su u Dallas Company, ali ne izgledaju bas kvalitetno.Sto se tice kvaliteta Simpo je odlican, ali nam modeli ne odgovaraju.
Imali neko iskustva sa Dallasom? Ali Dallas Company posto ih ima vise.
Imate li jos neke predloge?


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 15:21:26   
Ana RR
Sanjalice, a šta konkretno? Garniture, komode...?

Tahirović ima baš kvalitetne garniture, jedino da nađeš model koji ti odgovara. Mi smo gledali model wien i scarlet ali nismo još odlučili šta ćemo. Mislim da nećemo moći da iskoristimo sajamski popust jer pre neki dan kupih novi laptop koji me koštao više nego garnitura pa ću malo sačekati.

Videla sam lepe modele na sajtu Darijana nameštaj ali ne znam kad ćemo se nakaniti da odemo do Krnjače.

Samo da ti kažem da je sajamski popust šarena laža. Ja sam poslednjih mesec dana pratila cene i svi su ih podigli pred sajam tako da zapravo plaćaš regularnu cenu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 19:25:37   
Sanjalicaaa
Anci, vrlo moguce da je tako. 
Po salonima je takva guzva, bas dosta ljudi kupuje. Prevashodno nam treba garnitura i bracni krevet.
U utorak cemo do Tahirovica. Jos su nam samo oni ostali pa da i njih overimo.
Dever je kupio neki trosed kod Dariane pre par godina, i uopste nije zadovoljan vec su ga i zamenili. A inace kaze da su im cene tada bas bile visoke. Ne znam kakve su sada.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 19:55:15   
Ana RR
Eto vidiš, hvala što si mi rekla. Ne znam nikoga ko ima iskustva sa Darijanom pa mi znači.

Pisala sam u temi ugaone garniture - kumovi su već 20 godina verni Tahiroviću i prezadovoljni su. Imaju Wien garnituru (u štofu)i sviđa mi se što nije mekana, ne utoneš kada sedneš i što je naslon fiksni tako da sediš normalno, ne ležiš kao kod većine garnitura.

Vidi i Black Red White (mislim da ih ima u Vitorogu), mi smo kod njih kupili komodu za dnevnu i odlična je. Kolekcija mezzo. Imaju i bračne krevete.

Moja drugarica je svojevremeno radila u Eurosalonu i sećam se da mi je govorila kako 2 nedelje pred sajam dižu cene da bi na sajmu kao dali popust.

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.11.2018 19:56:20 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 20:14:31   
dunja RR
Sanjalice, ja sam ovih dana u traženju garniture, i pavo da ti kažem iščitala sm sve moguće forume, unazad par godina. Za Dalas i Simpo, Atlas, sam našla baš puno zamerki, da ne kažem, nikog skroz zadovoljnog, svi kukaju na odnos cene i (ne)kvaliteta. I za Numanović je tu par negativnih komentara, ima i nekoliko zadovoljnih.

Iz onog što sam iščitala, pisala sam u temi garniture, našla sam da je Čarkić nameštaj odličnog kvaliteta, oni su iz Šapca, i ugaone garniture su im okvirno 60.000 - 70.000. Može da se bira mehanizam, dimenzija, materijal pa i cena može biti veća ukoliko je i materijal kvalitetniji. Ali za njih iskustva su jako pozitivna po forumima, i ja ću kod njih praviti garnituru, samo da mi konačno dođu, mogli su u utorak, ja nisam bila kući ceo dan, pa su trebali u četvrtak i subotu, nisu stigli, i nadam se sada će u utorak.



Ja tražim i ko je najbolji u izradi američkih i kliznih plakara, opet po forumima ispada da su Perfect i Svetix, ali moram još da istražim, ako neko zna neka javi.
Ne želim bilo šta, hoću da budu dobri okovi, klizači, i sam materijal plakara.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 21:14:05   
Sanjica26 RR
Mi imamo simpo vec 10 godina i nepromenjena je osim sto se isprljala. Zadovoljni su. Naravno, sledeci put ako budemo kupovali garnituru gledacemo neku jeftiniju.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 21:22:50   
dunja RR
Ja sam za Simpo našla da se on raspao pre par godina (čini mi se pre 6-7), i da ga sada čini više domaćih proizvođača, koji se razlikuju u kvalitetu, tako da se kupuje mačka u džaku u stvari.

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.11.2018 21:23:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 22:12:42   
Sanjica26 RR
Kao sto neko kudi gorenje, a neko hvali :D 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 22:23:42   
dunja RR
Ma ne, ovde mi se čini da niko više ne hvali Simpo, od tada od kada su se raspali, bukvalno nijedan pozitivan komentar nisam našla, na forumima, od 2010 godine. A sve sam iščitala, svako javljanje na temu Simpa je tipa, kupila sam garnituru od 250.000, rašila se koža posle mesec dana, odneli su garnituru i ne vraćaju je već 2 meseca. Ili pohabao se štof, razvukla se koža, mehanizam je loš ..
E takvih komentara sam našla jedno 7-8, a nijedan pozitivan, znači od tada od kada su se raspali, a od tada se recimo i piše na forumima, o nameštaju.
Ljudi pišu da Simpo više ne proizvodi svoj nameštaj, veću to sada sve manji domaći proizvođači koji prodaju u okviru Simpa, a to je nešto sasvim drugo od onoga što je Simpo nekada proizvodio kažu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 22:30:59   
Sanjica26 RR
Verovatno je nama upala kasika u med sto se kaze.  Videla si i sama kakva nam je garnitura.  Udobna nam je i za sedenje. Ja je ne bih menjala uopste.  Samo bih je presvukla jer je prljava i sad bih birala tamniju boju.  

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 22:32:17   
dunja RR
Ali zar ne reče da je imate 10 godina, vi ste kupili pre raspada Simpa?
Sada je druga priča ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 22:37:20   
Sanjica26 RR
Ja i nemam pojma da se raspao Simpo.  :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 22:38:26   
dunja RR
Ja evo sada ležim na garnituri iz Novog Doma, stara je oko 12 godina, niej makla, kao nova, udobna, i još smo mi spavalai (svaku noć) na njoj nekih 7-8 godina, znači razvlačili je, sve dok se S nije rodio tada smo kupili bračni.
A platili smo je oko 30.000 tada, pre 12 godina, sada nemam pojma ni da li Novi Dom postoji i ako postoji koje su cene.
Ali moram da je menjam jer je velika za dnevnu sobu, nju smo kupili za spavaću sobu koja nam je velika, ali smo je prebacili u dnevnu kada je stigao bračni.
A snevna soba nam je manja, uska i dugačka, nikako nije ova garnitura za nju.

A mm žao, on mnogo voli ovu starudiju, stvarno je udobna.

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.11.2018 22:39:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Uređenje životnog prostora
11.11.2018 22:38:46   
Sanjica26 RR
Sasvim je to onda druga prica. Svakako ne bih kupila sad simpovu i da se nije raspala kompanija.  Najpre zbog cene.  


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here