|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
28.3.2014 6:41:07   
Anck Su Nmaun
Znam za ovu pricu... mnogo mi je zao user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
28.3.2014 6:51:31   
serpica
Ja sam jos pod utiskom emisije sve za ljubav od sinoc gde je bila reportaza,zalosno,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.6.2014 2:43:14   
Sosa Mena
Ko je Danijela Kovacevic?

Nacin na koji mozete pomoci u lecenju Danijele Kovacevic.
link 1
link 2
link 3

Za sva pitanja mozete se obratiti meni jer sam ja administrator grupe Drugari za Marinu dacu.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
9.12.2014 23:28:28   
zece
molimo vas za upomoc za malu devojcicu nikolina miteva iz makedonije koja ima samo 5 godina i boluje od leukemija i za njeno lecenje su potrebni 120 hiljada evra lecenje treba da nastavi u njemacka br na ziro smetka 250008000336332 invest banka na ime zoki mitev

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 21:16:44   
zece
molimo vas evo i email scim bi mogli da kontaktujete sa majci tog devojcici Orcegjorgjiev@yahoo.de

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 22:00:29   
Sosa Mena
Zece da li moze uplata da se vrsi iz Srbije na ovaj ziro racun? I u kojoj valuti?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 22:37:03   
zece
neznam treba da pitam

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 22:50:10   
zece
da moze da se donira na taa smetka posto ima invest banka i kod vas i kod nas u makedonija

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 22:51:42   
zece
da moze na ovaj racun mozete i da pisite na ovaj email sa majci tog devojcici to je to

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 22:59:38   
Sosa Mena
Hvala Zece. Cim budem isla do grada uplaticu. Dace Bog da malecka ozdravi. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 23:02:58   
zece
daj boze i ja se molim zato ako ima neki problem za svaki slucaj reci meni ili majci tog devojcici imam napisano email

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 23:03:37   
Sosa Mena
Vazi javicu.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 23:33:12   
zece
ja se izvinjavam za inozemstvo sada su mi rekli da nemoze na ovaj racun tuku na ovaj da se uplaka znaci Deutche bank DE16403700240403726300 DEUTDEDB403

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.12.2014 23:36:56   
zece
ovaj racun pogore je samo za makedoniji

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
17.12.2014 18:02:48   
dunja RR
Dragi Ringerajci,

Neki od vas znaju, neki ne, da naša Chipsy, sada ponovo trudnica, trenutno zajedno sa porodicom prolazi kroz veliku životnu borbu. Njena ćerkica Julija, rođena sa Apertovim Sindromom trenutno je u Australiji i priprema se za operaciju koja će joj, daće Bog, omogućiti bolji život. S toga ćemo vam postaviti link na tekst koji je objavila organizatorka pomoći Vladislava (Vlatka) Puseljic, a u kome možete pročitatu priču o maloj Juliji, i prema vašoj želji pomoći, ako možete i koliko možete, donirajući sredstva za Julijinu operaciju (sa desne strane imate polje putem koga možete donirati pomoć) KLIK OVDE. Pomoć se može uplatiti iz inostranstva ali i iz Srbije ukoliko imate mogućnost internet plaćanja.



Unapred hvala svima koji žele da pomognu našoj dragoj Ringerajki i njenoj porodici.

P.S. Lesica će uskoro poslati i prevod.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2014 18:05:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
17.12.2014 22:35:10   
lesica
Julijina priča

user posted image

Julija je rođena u februaru 2012. godine, u Beogradu, Srbija, sa Apert-ovim sindromom i potrebna joj je hitna korektivna operacija.
Apertov sindrom je opasan urođeni poremećaj izvazvan retkommutacijom gena. Ovaj „neispravan“ gen uzrokuje prerano srastanje kostiju lobanje , čime uzrokuje ogroman pritisak na kostima glave i lica koji vodi do kraniofacijalni deformiteta. Ostali simptomi mogu uključivati „plovnu kožicu“ na prstima ruku i nogu, rascep nepca ... Zaostatak intelektualnog razvoja je takođe jedan od rizika sa potrebom za hitnom korektivne operacije najveće.

Apertov sindrom je veoma teško otkriti tokom trudnoće. Iako je Julijina mama Jasmina, prošla sve normalno i potrebnu pred-porođajnu dijagnostiku, ova genska mutacija nije otkriven. Nažalost ovo zdravstveno stanje nema poznati lek. Niz operacija za ispravljanje deformiteta su jedini i najbolji tretman.

Julija je imala svoju prvu operaciju u Beogradu kada je imala samo tri meseca. Operacija je imala za cilj da oslobodi kosti lobanje, kako bi se omogućilo da se njen mozak normalno razvije. Međutim operacija je bila neuspešna, što je rezultiralo time da se kod Julije razvoje Hidrocefalus ("voda na mozgu") a to je nadalje zahtevalo novi invazivni tretman. Od tada, ona je imala još jednu operaciju u aprilu 2014. godine da odvoji dva prsta sa plovnom kožicom na desnoj ruci. Julija i dalje zahteva niz daljih operacija, koje se na žalost ne mogu biti izvršiti u Srbiji.

Sredinom 2014. godine, kada su Julija roditelji, Ivica i Jasmina, ostali bez nade da je još jedna hitne operacije je moguća, nova prilika se ukazala.
Porodični prijatelj živi u Adelaidu, Džim Filipović, čuo je o Australijskoj Craniofacial zajednici (ACU) i o velikoj medicinskoj pomoći koju pružaju pacijentima širom sveta. On je kontaktirao sa koordinatora koji je tražio sve Julijine medicinske detalje, analize i nalaze za procenu njenog stanja. Nakon što je profesor David J. Dejvid, šef ACU, pregledao Julijinu medicinsku istoriju, donosi odluku da oni u velikoj meri mogu da poboljšaju kvalitet života Julije ukoliko ona dobije neophodnu operaciju što je pre moguće. On je naveo da će Julija i njeni roditelji trebati da ostanu u Adelaidu 2-3 meseca, kako bi ona dobila neophodnu terapiju i imala dovoljno vremena da se oporavi.
Ako želite da saznate više o radu ACU pratite link http://craniofacial.com.au/

Sada kada je porodica u Adelaide, od 9. novembra 2014, i dalje preostoje veliki broj troškova koji podrazumevaju ne samo terapije već i celokupan ostanak u Australiji.
Takođe, Julija će morati da putuje u Australiju zarad niza daljih operacija tokom narednih nekoliko godina do naredne velike operacije koja je čeka u njenim tinejdžerskim godinama.

Od njenog dolaska u Adelaid, Julija je prrošla brojne dnevne preglede u ACU i prva i najvažnija operacija lobanja je zakazana za 2. decembra 2014.

Par dana pred operaciju, brojni testovi koje je Julija prošla su pokazali da ona ima problema sa disanjem, i da je operacija krajnika neophodna a samim tim je operacija zbog koje se i pripremala odložena za par nedelja. 2. decembra Juliji je urađena operacija uklanjanja krajnika i proširivanja nepca, i nakon oporavka, Juliji će biti urađena velika hirurška operacija lobanje.


Autor : Vladislava (Vlatka) Puseljic
JULIJINA PRIČA


I da ponovim Dunju :

Ovo je priča o našoj Chipsy, sada ponovo trudnica, i njenoj ćerkici. Malena Julija, rođena sa Apertovim Sindromom trenutno je u Australiji i priprema se za operaciju koja će joj, daće Bog, omogućiti bolji život. Stoga smo i postavili njihovu priču i način na koji možete prema vašoj želji pomoći, ako možete i koliko možete, donirajući sredstva za Julijinu operaciju (sa desne strane imate polje putem koga možete donirati pomoć) KLIK OVDE. Pomoć se može uplatiti iz inostranstva ali i iz Srbije ukoliko imate mogućnost internet plaćanja.
Pomoć se može uplatiti iz inostranstva ali i iz Srbije ukoliko imate mogućnost internet plaćanja.



Unapred hvala svima koji žele da pomognu našoj dragoj Ringerajki i njenoj porodici.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
17.12.2014 22:38:52   
branki*
les,da li se novac moze uplatiti samo preko interneta?ne vidim nikakav ziro racun...postoji li neki rok do kad moraju da skupe novac?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
17.12.2014 22:47:05   
lesica
Branki, ono što znam za sad je da se može donirati preko internet plaćanja dakle paypal, i sa karticama za internet plaćanje, ili mastercard.

Proveriću još neke detalje pa ću javiti.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.12.2014 9:50:11   
Sanjalica1980
Ja sam upravo probala da uplatim sa Visom ali nesto nece. Stalno me izbacuje. Proverite da li ima neka druga opcija ili neka nam pise neko ko je uspeo na taj nacin da uplati.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.12.2014 11:11:25   
Modessty
Dajte bre da se organizujemo i pomognemo Juliji koliko možemo!
Chipsy ženo kaži šta treba i kako možemo još da vam uplatimo novac. Daj tvoj račun u banci.
Ja tek sad ovo videla! Lesi da li može ovo da bude na naslovnoj strani? Ovako se maltene ne vidi!
Izvinite što ću ovo da kažem ali ovakve stvari su mnogo bitnije od svih nagradnih igara!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.12.2014 11:12:31   
Modessty
sad sse setih - ova priča i apel za pomoć treba da se vidi na svim Ringerajama!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.12.2014 16:16:09   
Chipsy
Drage moje,
mnogo ste me dirnule vasom zeljom da pomognete. Stvarno ste diivne. Kao sto je Dunja rekla, preko ovog sajta je moguce uplatiti samo preko internet kartica i pay pala, nemamo ziro racun. To je sve pokrenula jedna prijateljica mog muza koja zivi u Australiji, a mi nekako nikad nismo hteli da trazimo pomoc. A ipak smo je dobijali od mnogih dobrih ljudi. Kao sto vidite, veliki deo sume je prikupljen, a i dobili su takodje jos neke pare "na ruke" tamo u Adelaidu. Inace, umesto mene je sa Julijom i mm otisla moja zaova kojoj sam beskrajno zahvalna. Tako da cemo , uz ono sto imamo za sada imati dovoljno da platimo put i bolnicu. Medjutim, njen poremecaj je takav da sa njenim rastom, neke kosti i dalje ne rastu, tako da za par godina ponovo moraju da se pomeraju, tako da cemo opet morati tamo najverovatnije. Obecavam da cu tada obavestiti vas divne RR zenice da organizujemo sve na vreme .
Hvala vam jos jednom do neeba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.12.2014 23:00:11   
bubulence
chipsy ako mozemo da pomognemo i ako treba slobodno kazi...
samo malo ko od nas moze da uplati ovako, bilo bi lakse da imas svoj zr.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.12.2014 23:35:47   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Modessty RR
Ovako se maltene ne vidi!
Izvinite što ću ovo da kažem ali ovakve stvari su mnogo bitnije od svih nagradnih igara!

user posted image


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
19.12.2014 11:12:44   
mirkam
Slažem se sa Bubi.Daj neki žiro račun,tako je najlakše svima.
Nisam znala za ovo do sada i baš sam se jako potresla.
Cipsi,budi jaka i izdrži i šaljem princezi hiljadu user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Kakav je vas brak STVARNO?
Pansophia

Kako biste opisali vas brak, kakv je STVARNO?

Odlican (45%)

Dobar/nije los (45%)

Los (4%)

Nepodnosljiv (4%)

Pred razvodom (4%)


Ukupan broj glasova: 114

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here