|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tenis
9.10.2009 22:03:56   
NadaR
Otkud ona??

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tenis
9.10.2009 22:04:57   
dunja RR
otkud ona u N.Sadu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tenis
9.10.2009 22:07:21   
dunja RR
ona je inace javno objavila da je lezbejka....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tenis
9.10.2009 22:08:28   
Anoniman
user posted image

Nisam shvatila otkud tu, to me već nije zanimalo. Neki pritisak u Francuskoj... nemam pojma. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tenis
9.10.2009 22:15:33   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja

ja sam totalno bolesnik za tenisom....sve gledam jos od svoje pa recimo 7 godine....znam sve , ali sve sto se tice tenisa , pa recimo unazad 30 godina....mnoooogo volim tenis , volim Djokovica....Nadala....Federera ne nesto posebno....sve usvemu uzivam i planiram svoj dan prema tenisu...a nikada ga nisam igrala

Potpisujem sve osim ovog da volim Nadala. Al opet mi on drazi od Federera.
Redovno ustajem nocu da gledam meceve,samo jutros nisam posto sam legla u 4h,bebac mi imao grceveuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tenis
9.10.2009 22:16:39   
Anoniman
Jao imam info za grčeve, išem u temu za dojenje jer je ustavi za tamo. 

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tenis
9.10.2009 22:31:48   
gagana83
Videla
Thanksuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tenis
9.10.2009 22:49:00   
lence
IZVORNA PORUKA: dunja

ona je inace javno objavila da je lezbejka....


Ha, ha, ja kad zbrojim 2 i 2 jasno mi je da A.M. ocigledno promovise homoseksualnost! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tenis
9.10.2009 23:33:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: dunja

ona je inace javno objavila da je lezbejka....


Ha, ha, ja kad zbrojim 2 i 2 jasno mi je da A.M. ocigledno promovise homoseksualnost! user posted image


ma ja samo da upozorim Tashuuser posted image , mislim muva se tu po N.Sadu a poznato je da je navalentna( mislim na Ameli)

< Poruku je uredio dunja -- 9.10.2009 23:36:02 >

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tenis
10.10.2009 8:25:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: dunja

ona je inace javno objavila da je lezbejka....


Ha, ha, ja kad zbrojim 2 i 2 jasno mi je da A.M. ocigledno promovise homoseksualnost! user posted image


ma ja samo da upozorim Tashuuser posted image , mislim muva se tu po N.Sadu a poznato je da je navalentna( mislim na Ameli)


Ccccccc user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tenis
10.10.2009 8:29:15   
Trcosava
kahm...nadal - čovek koji uspeva da me inervira u sekudi - kad vidim da vadi gaće iz guzice - digne mi se kosa na glavi
+ mogao bi barem engleski da nauči - najlakši jezik na svetu

inače da, volim tenis, kao mala sam volela da gledam Agasija i Samprasa u mečevima (međusobnim)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tenis
10.10.2009 21:26:13   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Trcosava

kahm...nadal - čovek koji uspeva da me inervira u sekudi - kad vidim da vadi gaće iz guzice - digne mi se kosa na glavi



Potpisujem


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tenis
15.11.2009 19:00:08   
gagana83
Nole danas osvojio turnir u Parizu!
Nole,Noleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tenis
15.11.2009 19:03:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Nole danas osvojio turnir u Parizu!
Nole,Noleuser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

e stvarno je kralj! kompletan show man! user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tenis
16.11.2009 12:51:21   
demetra
Bravo za Djokovica!
Mozemo da ga volimo ili nevolimo ali slozicete se da odlicno igra svoju ulogu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tenis
8.1.2010 22:55:51   
lence
Jos 9 dana do Australian Open! Isla sam da proverim, jos nisu izbacili liste igraca.
Tipsarevic je u Indiji, igra na nekom turniru u cetvrt-finalu protiv Cilica (k'o da se nisu mogli naci u Travniku user posted image ). A stigao je daleko i u doubles, upavo je izbacio S. Warwinku. user posted image  Zahuktava se, nadam se da ide u Melbourne, bas volim da ga gledam! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu demetra)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tenis
8.1.2010 23:04:20   
gagana83
Jedva cekam,opet mi nema spavanja nocuuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tenis
26.1.2010 14:29:31   
lence
Gledala sam deo meca Nadal-Murray, dosta dobro su igrala obojica. Medjutim me bas razocarao nadalov stav, citavo drzanje tela je nekako neprijateljsko, a izrazi lica ...  Tako je mrgodan, nije samo frustriran samim sobom nego je ljut na sve. Uopste ga vise nije gust gledati! user posted image  On je nekoc bio zabavan cak i kad je gubio. Nisam pratila vesti, da se nije u medjuvremenu ozenio?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tenis
26.1.2010 15:19:11   
buhla
IZVORNA PORUKA: lence

Gledala sam deo meca Nadal-Murray, dosta dobro su igrala obojica. Medjutim me bas razocarao nadalov stav, citavo drzanje tela je nekako neprijateljsko, a izrazi lica ...  Tako je mrgodan, nije samo frustriran samim sobom nego je ljut na sve. Uopste ga vise nije gust gledati! user posted image  On je nekoc bio zabavan cak i kad je gubio. Nisam pratila vesti, da se nije u medjuvremenu ozenio?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tenis
26.1.2010 20:13:25   
gagana83
IZVORNA PORUKA: lence

Gledala sam deo meca Nadal-Murray, dosta dobro su igrala obojica. Medjutim me bas razocarao nadalov stav, citavo drzanje tela je nekako neprijateljsko, a izrazi lica ...  Tako je mrgodan, nije samo frustriran samim sobom nego je ljut na sve. Uopste ga vise nije gust gledati! user posted image  On je nekoc bio zabavan cak i kad je gubio. Nisam pratila vesti, da se nije u medjuvremenu ozenio?

Hahaha nije se ozenio.
Gledala i ja i bas me je iznenadio,nisam tako nesto ocekivala od njega.
Inace ne volem ga uopste ali sam uvek o njemu mislila da je dzentlmen i pravi sportista.
Jos jedan razlog vise da ga ne volim!
Lence,sta mislis ko ce ove godine da osvoji AO?


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tenis
26.1.2010 23:02:35   
lence
IZVORNA PORUKA: gagana83

Jos jedan razlog vise da ga ne volim!
Lence,sta mislis ko ce ove godine da osvoji AO?



Nisam nista pratila ovaj put osim pola ovog meca, ne znam 'ko je u kakvoj formi. Naravno, znamo za koga navijam i svakako se nadam da ce opet nadvladati Tsongu (njega stvarno ne gotivim). Davidenko se bas zahuktao, ima samopouzdanje, a za Federu sad znamo da nije nepobediv. Za Murray-a se samo nadam da ce da izbaci Cilica iz takmicenja, a stvarno mislim da on nije pravljen od materijala od kog se prave sampioni. Mada znam ja tako da ispromasim sa nagadjanjima.
A tek kod zena sto je zamrseno, one se sestre nedaju, Henin k'o nova, a mlade Ruskinje iskacu, sve jedna sa duzim nogama od prethodne! user posted image  Nase devojke su totalno podbacile, bas su razocarenje. user posted image
Sta ti mislis?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tenis
26.1.2010 23:45:01   
gagana83
 Sto se tice devojaka tu stvarno ne zelim da prognoziram,sa njima se uopste ne zna,mada mislim da najvece sanse za titulu ima Serena Vilijams,ali me ne bi iznenadilo ni da Enan pobedi.
Ja sam se nadala da nasa Jelena moze nesto vise da uradi ali nista od toga,bas je podbacila.Anu sam odavno otpisala,volela bih da me demantuje.
Kod muskaraca naravno navijam za Novakauser posted image i mislim da ima solidne sanse,dobro igra,mada do sad i nije imao bas jake protivnike ali sutra cemo videti.Sa Congom se nikad ne zna,moze da odigra fenomenalno a moze i da u*ere.
Za Mareja mislim potpuno isto sto i ti.Davidenko je u super formi,ako sad ne uradi nesto nikad nece,mislim da moze da dobije Federera a i volela bih da se to desi.
A Nole ce ako sutra pobedi biti drugi na ATP listiuser posted image Ima sanse da bude i prvi ako osvoji titulu a Federes izgubi od Davidenka


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tenis
26.1.2010 23:53:43   
lence
IZVORNA PORUKA: gagana83
A Nole ce ako sutra pobedi biti drugi na ATP listiuser posted image Ima sanse da bude i prvi ako osvoji titulu a Federes izgubi od Davidenka


E to nisam znala, navijam za njega pojacanim snagama! user posted image  user posted image  Stvarno decko visi gore pri vrhu godinama, zasluzio je barem za istrajnost.
A za Davidenka navijam i radi njega samog, a i stoga sto mi je Roger dosadan do bola (necu da poricem da je neprevazidjen teniser).

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tenis
26.1.2010 23:57:32   
gagana83
 Slazem se za Federera,mada mislim da je neuporedivo bolje igrao pre par godina nego sad.
Mislim da ce Noletu najteze biti sa Congom,ako pobedi njega moze lako do titule.
A sta mislis za Nadala,prica se da su mu kolena bas stradala?


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tenis
27.1.2010 0:08:12   
lence
IZVORNA PORUKA: gagana83

Slazem se za Federera,mada mislim da je neuporedivo bolje igrao pre par godina nego sad.
Mislim da ce Noletu najteze biti sa Congom,ako pobedi njega moze lako do titule.
A sta mislis za Nadala,prica se da su mu kolena bas stradala?



Pa Nole je bio taj koji je sasekao Tsongu bijase pretprosle godine kad je ovaj eliminisao Nadala (a Federer je patio od neke bolestine). Samo se plasim da su ga ovi lagani mecevi uspavali.
Nemam pojma za povrede, nisam citala koliko su Nadalova kolena stradala, ali recimo je Tommy Haas dosta od tog patio i imao dosta operacija pa je opet pri vrhu, a "matori" je. Mislim da je Nadalu vise stradao ponos, desilo mu se bas kad je poljuljao Rogera sa trona. A mozda mu se bas i desilo jer se preforsirao? Nesto mislim da Nadal bi pre da odustane nego da ne bude pri vrhu. Ma neka ih Djokovic presisa!

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here