|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krštenje
11.3.2016 16:26:03   
mama krava
Ja sam pravila malo venčanje, i u crkvi i u Opštini za najužu porodicu i posle smo otišli na ručak i druženje u Zornića kuću, kod Barajeva.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Krštenje
11.3.2016 16:52:21   
Sanjalicaaa
Skoro smo bili tamo. Ajde molim te napisi utiske. Kako je sve proslo? Jeste li bili napolju? Kako si bila zadovoljna generalno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Krštenje
14.5.2016 21:28:39   
Khaleesi
MM i ja smo prvo hteli samo malo o[stinsko vencanje sto je i bilo, samo opstina i rucak i to je to... Sada imamo dvoje decice, i sada hocemo da napravimo neku zurku kada se uzmemo i u crkvi... Svima je smesno sto cekamo da beka malo odraste da bi modla da nam igra i ona na svadbi... E sada, ne bih veliku zurku da pravim, a opet osim zelje nemam ideju kako da sprovedemo sve... Ko ima iskustva, i da posavetuje koliko se krecu cene restorana, torte cvece itd...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Krštenje
3.7.2016 23:44:11   
serpica
user posted image
user posted image
evo par slicica dok ne stignu ostale user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Krštenje
3.7.2016 23:53:54   
choopa choops
Čestitam, neka je sa srećom krštenje mrvice slatka! user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Krštenje
3.7.2016 23:58:14   
serpica
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Krštenje
4.7.2016 0:26:08   
superm
Joj, kako je slatka, ozbiljna i nekako svečana!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Krštenje
4.7.2016 7:14:28   
Anck Su Nmaun
Videla sam slicke na FB, sretno krstenje Serpi, malena je prava medenica user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Krštenje
4.7.2016 8:06:27   
vocicana
Cestitke malena, vazan dan, za tebe i roditelje, neka si ziva i zdrava,tako si slatkauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Krštenje
4.7.2016 8:27:26   
Trcosava
Srećno krštene Manja user posted image

Šerpi, divnu dečicu imaš :*

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Krštenje
4.7.2016 8:28:59   
Khaleesi
Bas je slatka, neka je sa srecom user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Krštenje
4.7.2016 9:02:01   
IvanaSK RR
Divno, na zdravlje i spasenje.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Krštenje
4.7.2016 9:51:59   
Mariya
Jao, medenko mali!!
Divna su ti dečicauser posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Krštenje
5.8.2016 16:29:36   
Sanjalicaaa
Jel istina da se dete u drugoj godini ne moze krstiti? user posted image

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 5.8.2016 16:30:08 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Krštenje
5.8.2016 16:38:22   
IvanaSK RR
Sanjalice, nije istina. Muz je pricao sa svestenikom i kad je bila prica da se beba ne treba krstiti pre 40 dana, i receno je da to nema nikakve veze. A dosta ljudi krsti decu oko u posle prvog rodjendana.
Mi smo krstili sina sa dve ipo.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Krštenje
5.8.2016 16:40:28   
serpica

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Jel istina da se dete u drugoj godini ne moze krstiti? user posted image




Manja je krstena u drugoj godini,tacnije sa 13,5m
nema to nikakve veze,sta da rade ljudi koji se kasno krste,sa 20,30 god recimo. Krstis dete kad hoces ovo je pouzdana informacija.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Krštenje
5.8.2016 16:45:05   
Sanjalicaaa
Pa i ja tako mislim. Planiramo sad pocetkom septembra krstenje. G ce imati dve i po. Danas me mama bacila u razmisljanje, kaze kod nas dole se deca ne krste kad napune dve, kao samo se krste u neparnim godinama.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Krštenje
5.8.2016 16:50:39   
serpica
Pa ko ce da ima 2,5 znaci da ga krstis u trecoj godini.user posted image
kazi mami da ne brine,ali opet tvrdim da nema veze,uzivajte u planiranju krstenja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Krštenje
5.8.2016 17:03:06   
Khaleesi
Ja mislim da mozes i sa 50 god da se krstis ako nisi do tada... To nijr vakcina pa ne moze sa dve god...user posted image
Sigurno mozes kada ppzelis da krstis dete

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Krštenje
5.8.2016 17:10:02   
mali_mis
Ja sam se krstila u 24, brat u 19. Prvi put cujem to da ne valja u parnim godinama.
Sanjalice ne brigaj, nego uzivaj user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Krštenje
5.8.2016 17:49:40   
Sanjalicaaa
Sve se slazem sa vama, potvrdile ste ono sto i sama mislim user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Krštenje
5.8.2016 22:52:05   
janajana
Ja planiram M da krstim na Veliku Gospojinu pred prvi rodjendan. Tako sam i D, doduse na Uskrs pred rodjenda, tako je palo te godine.

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Krštenje
28.8.2016 12:18:54   
suzi kju
Nađoh temu pa da napišem nešto što me šokiralo user posted image
Naime, zakazali smo krštenje za devojčice, dobila sam broj telefona sveštenika koji će ih krstiti, nazvala sam ga da ga pitam sta nam je sve potrebno. Odgovorio je sve lepo, platno, peškir, sveća, vino, 600 din zakup crkve i 5-6000 za njega. Na pitanje koliko je za bliznakinje, rekao je da se plaća za obe jer su dva deteta-dva deteta i da trebamo da damo 10-12 000.
Nismo znala da crkve tj sveštenici imaju određenu tarifu. Mislila sam da je stvar volje koliko ćemo dati. Svakako se daje određena suma za to, i mi smo imali u planu svakako da damo , ali iskreno mislim da je to puno i da nije u redu odrediti cifru.
Mišljenja???

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Krštenje
28.8.2016 12:34:35   
branki*
Ja nemam misljenjeuser posted image moj brat je pre nedelju dana krstio cerku i kod tako je 6000 din.kupis sve ce,platno i das litar vina i litar ulja.to kod nas nije proizvoljno,nego je cenovnik kao i u npr nekoj radnji ili ustanovi,vencanje je 8000,krstenje 6000 i tako.ja kad sam krstila sina bilo je 5000.poskupeli su od tad.
Sve se menja,komercijalizuje,pa tako i crkva.

< Poruku je uredio branki RR -- 28.8.2016 13:20:04 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Krštenje
28.8.2016 12:44:19   
suzi kju
Donekle i da razumem da imaju određene tarife ali krsti dva deteta odjednom, jednom peva, jedan termin zauzimamo a on traži duplo, ne razumem gde je tu ljudskost???
Sramota stvarno!!!
Smatram da nisam grešna ako damo za jedno dete, a tako ćemo I uraditi pa na moju dušu neka ide.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here