|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stan ili kuća?
10.2.2010 19:33:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dvorište - kosilica, cveće u proleće i jesen, blato pod noktima!



Jao ja bas zato volim kucu,da sredim basticu i stolicice i stocic stavim i uzivancija!
Ja sam za kucu iako sad zivim u stanu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Stan ili kuća?
10.2.2010 19:36:03   
jance
zivela u kuci na selu i udala se u grad al opet u kucu. Jest da je delimo sa njegovim roditeljima al ovu tisinu i slobodu nebi menjala nizasta na svetu! Jedini problem mi je grejanje.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 11:52:22   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mari divna vam je kućauser posted image
I ja volim svoju kuću a stan bi jedino voljela imati na Manhattnuuser posted image


Hvala Lu draga moja...user posted image user posted image
Hocu ja da vidim dvoriste gina...gde da pogledam???user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 12:20:56   
viking
Meni je iskreno mnogo važnija lokacija i izgled stambenog objekta i okoline nego to da li je kuća ili stan, pošto smo se većinom složile da i jedno i drugo ima svoje prednosti i mane.
U načelu, više bih volela kuću jer podrazumeva da ima više prostora, ali ne ako je u nekom "seljačkom" kraju, ako nema lepo i sređeno dvorište, ako su ulica i prilaz razrovani i blatnjavi, ako su okolne kuće bez fasada i slično onda bih pre u lepo sređenu garsonjeru.

Hoću da kažem, čak iako je kuća lepa a sve oko nje ružno, izabrala bih stan i pored svih pogodnosti kuće.

< Poruku je uredio viking -- 11.2.2010 12:24:33 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 12:26:13   
NONA79
Ja svaki dan oplačem kada pokušam nešto po stanu da sredim jer sve je nešzo ispod nečega, iza nečega, da bi se jedno sredilo sto drugih stvari pomjeriš, raskloniš...užas!!!Malo me panika hvata i od toga kada nas bude petoro, a još budemo u stanu od 50 kvadrata......namještaj, igračke, haossss.
Jedva čekam da se preselimo u kuću sa velikim dvorištem, pa dok se to sve sredi ima i smisla, nego se patiti u četiri zida i gledati tv!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 12:36:48   
Mari86
viking ali to ne mozes da nateras svog komsiju da okreci ako nece...user posted image
Mi generalno imamo taj problem...sa prvim komsijom..kuca samo sto ne padne,a on gluv za sve!user posted image
Prilaz kuci moras sam da sredis...nama je sada blagi uzas...nije totalni zato sto ima trotoar ali inace je uzas...
Ali sve zavisi i od toga koliko imas para..nama behaton kocke stoje u dvoristu vec dve godine,jednostavno kada bude bilo prilike
postavice se...
Hocu samo da kazem da na komsije i okruzenje ne mozes uticati...user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 12:43:36   
viking
To mi je jasno, ali sam više razmišljala u fazonu da ne bih kupila kuću (pošto je trenutno nemam, živim u stanu) ako je joj je okruženje takvo jer ja prosto volim da mi bude lepo kad pogledam kroz prozor ili kad sedim u dvorištu, a ne da gledam u neke raspade...

Evo i tebi jedan   user posted image

IZVORNA PORUKA: Mari86

viking ali to ne mozes da nateras svog komsiju da okreci ako nece...user posted image
Mi generalno imamo taj problem...sa prvim komsijom..kuca samo sto ne padne,a on gluv za sve!user posted image
Prilaz kuci moras sam da sredis...nama je sada blagi uzas...nije totalni zato sto ima trotoar ali inace je uzas...
Ali sve zavisi i od toga koliko imas para..nama behaton kocke stoje u dvoristu vec dve godine,jednostavno kada bude bilo prilike
postavice se...
Hocu samo da kazem da na komsije i okruzenje ne mozes uticati...user posted image user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 12:52:14   
Mari86
IZVORNA PORUKA: viking

To mi je jasno, ali sam više razmišljala u fazonu da ne bih kupila kuću (pošto je trenutno nemam, živim u stanu) ako je joj je okruženje takvo jer ja prosto volim da mi bude lepo kad pogledam kroz prozor ili kad sedim u dvorištu, a ne da gledam u neke raspade...

Evo i tebi jedan   user posted image




raspade user posted image user posted image user posted image user posted image ja kad podignem rolov od dnevne sobe gledam tacno u rondjavi zid od komsije...
i onda sam pobesnela kupili smo ukrasnu trsku i preko celog zida njegovog je stavili...bolje u trsku da gledam nego njegov rondjavi zid user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 13:26:45   
gina
Evo LINKA sa slikama dvorišta.

< Poruku je uredio gina -- 11.2.2010 13:27:07 >

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 14:09:59   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: viking

Meni je iskreno mnogo važnija lokacija i izgled stambenog objekta i okoline nego to da li je kuća ili stan, pošto smo se većinom složile da i jedno i drugo ima svoje prednosti i mane.
U načelu, više bih volela kuću jer podrazumeva da ima više prostora, ali ne ako je u nekom "seljačkom" kraju, ako nema lepo i sređeno dvorište, ako su ulica i prilaz razrovani i blatnjavi, ako su okolne kuće bez fasada i slično onda bih pre u lepo sređenu garsonjeru.

Hoću da kažem, čak iako je kuća lepa a sve oko nje ružno, izabrala bih stan i pored svih pogodnosti kuće.


Potpisujem.
Posto vidim da su kao prednosti kuce navedeni mir, veliko dvoriste i sl., a to je tesko u delovima grada u kojima bih ja zivela, onda prednost dajem stanu.
Jos jedan , meni veliki, problem kuce je - previse posla.
I ne bih se slozila da nemas problema sa komsilukom, cak bih rekla da ako tada imas problema sa komsilukom, mnogo si nemocniji nego u stambenoj zgradi. Barem je takav moj utisak.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Stan ili kuća?
11.2.2010 14:15:10   
bratzz
Glasam i za stan i za kucu

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Stan ili kuća?
14.2.2010 13:49:57   
Ana RR
Stan dok smo mladi, kuća kada nam deca porastu pa im ostavimo stan i zbrišemo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Stan ili kuća?
14.2.2010 15:48:19   
lence
IZVORNA PORUKA: gina

Evo LINKA sa slikama dvorišta.

Gina, prelep ti je vrt (a i macka user posted image ).
Za mene kuca ima daleko vise prednosti nad stanom. Ja imam problem da sakupljam stvari i za to mi treba prostor, pa posto kuce imaju potkrovlje gde se ne saplicem preko nepotrebnih sitnica, to mi je idealno. Takodjer ako ima i vrt iza kuce onda kad je lep dan izneses rucak vani i uzivas. Tu isteram pusace da mi ne zagadjuju po kuci. Kad se posvadjam s mm onda samo odmarsiram uz/niz stepenice i kao da ne zivimo zajedno (inace bih morala da ga zakljucam u kupatilo). Jedino ne volim tegljenje usisivaca gore-dole, ali do tada se vec pomirim s mm pa mi on to ucini. user posted image

< Poruku je uredio lence -- 14.2.2010 15:49:29 >


_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Stan ili kuća?
14.2.2010 20:36:49   
2002m
Zivela sam u stanu, dok sam bila kod mame i tateuser posted image .
Sada u kuci.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Stan ili kuća?
15.2.2010 14:14:52   
NinaMandarina
Ovo su slicice sa naseg placa, na kome provodimo svaki slobodan vikend od maja do septembra user posted image . Kuca nije omalterisana, ali je unutra sve zavrseno, dvoriste je veliko, ima puno voca, bastica i bazencic user posted image . Ma prava uzivancija!

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Stan ili kuća?
15.2.2010 14:45:50   
Lu
Imamo temu VRT,BAŠTICA tamo smo stavljali sllike dvorištauser posted image

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Stan ili kuća?
15.2.2010 16:43:54   
lence

IZVORNA PORUKA: NinaMandarina

Ovo su slicice sa naseg placa
user posted image


Fino je Nina, samo steta sto je na tako strmom terenu! user posted image user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Stan ili kuća?
2.4.2010 14:20:39   
Anoniman
Ja sam stalno u kuci, a naravno volela bih da zivim u stanu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Stan ili kuća?
6.5.2010 14:32:14   
Anoniman
JECOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

jedno pitanjce

stan zadnji sprat

ili stan sa baštom (znači prizemlje) ????



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Stan ili kuća?
6.5.2010 14:34:55   
Jeca*
stan zadnji sprat od koliko spratova? kakav je krov? na koju stranu sveta orjentisan? kakav mu je pogled?

stan sa bastom? koliko takvih ima u zgradi...

daj malo neke detalje bre zeno user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Stan ili kuća?
6.5.2010 14:37:28   
Anoniman
e jbg jeco user posted image user posted image user posted image
imaš pp nisam htjela stavljati linkove

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Stan ili kuća?
6.5.2010 14:41:29   
Anoniman
koja je strana svijeta ako ti je cijeli dan osunčan stan pojma nemam (nisam bila na tim časovima kad se to učilo user posted image user posted image )

ovi stanovi sa baštom ... imaš ih kolko hoćeš sve je jedan do drugog takav samo su neki dvoetažni, a neki nisu i naravno različite kvadrature

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Stan ili kuća?
15.3.2011 22:57:03   
New Mom
Živela u kući i stanu i - apsolutno kuća.
Najveći razlog - privatnost (dobro, i bez šugavih persona koje moraš da trpiš kao komšije).

Selimo se uskoro u neku vrstu kombinacije - kuća sa 4 odvojena stana. Nadam se da će to biti zlatna sredina.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Stan ili kuća?
15.3.2011 23:01:49   
Anck Su Nmaun
I ja sam zivela i u stanu i kuci

Kuca Za jer  volim prostranost i glavno Dvoristeeeeee!!!
Protiv jer ima da se licka i  picka 100 god, i kad sve zavrsis ajd iz pocetka user posted image

Stan protiv  ( pogotovo u velikim zgradama) svako svakom zna sta je kuvao user posted image user posted image user posted image
Za samo ako ima terasu, manje ima posla oko stana

Mi smo uzeli stan u zgradici od 2 sprata, tako da nije strasno, i naravnoo s terasom!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Stan ili kuća?
15.3.2011 23:03:43   
IVA 11
Kuca apsolutno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here