|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lego kocke, Playmobil
14.1.2018 15:32:44   
Rosita
Vidim da ste pricale o drzanju lego kocki- grupno ili po setovima. Ja volim da budu ravrstane po kutijama, sa uputstvom. Ali D kad jednom sklopi hoce da kombinuje, sto je super i naravno kreativno, no moj sortirajuci poriv tera me da zvocam i opsesivno trazim da nakon upotrebe opet razvrsta user posted image . A stvarno, imacu i drugo dete, sto da ono ne proba da sklopi bas taj i taj set? Desi se da pola dana sklapamo neki novi set i on posle krene da prekombinuje, cutim i suzdrzavam se jer znam da je to dobro za njega, ali ja da sam dete sve bih sklopila i drzala u redno slozeno . user posted image Znam ,znam user posted image .

Da, preskipi su. Evo mi smo prvi put onako da pokusamo kupili neki set u dzambu. Ljudi, uopste nije los. Kocke se lepo uklapaju, dimenzije su iste kao kod pravih, sasvim lepo cvrste konstrukcije, mogu da se kombinuju sa pravim, bas sam zadovoljna. To je neki vojni set koji je kostao 1000 dinara, a pravi takav bi bio siguno izmedju 4 i 5 hiljada.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lego kocke, Playmobil
14.1.2018 16:12:26   
Zemunka85
Mi smo ovisnici o Playmobil.
Za rodjendan smo joj kupili onu kucicu kofer i od tad krece fanatizam.
Dokupovali smo jos dosta setova, bas sada za NG je dobila novu veliku kucu i 4 seta.
Kod nas je izbor ocajan, pa sam joj i za SNG porucila iz Engleske jos5 setova, stize 19.1. jeeeedva cekamo!!!!

Lego nesto ne volim .....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lego kocke, Playmobil
15.1.2018 6:49:40   
Duškić
Jesu skupe ali meni se mnoogo svidjaju lego kocke, zamlatim se sa cerkicom i svasta pravimo.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lego kocke, Playmobil
15.1.2018 11:37:41   
emicaa
jao uopste ne volim lego ali mm i Dora obozavaju.Dora je imala jedan set i pogubila.
Mm bi kupio neki set auto da sklopi ali meni je to cisto bacanje para user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lego kocke, Playmobil
15.1.2018 16:37:57   
sonyasha
Kod nas playmobil ne zastareva, od druge godine su aktuelni vitezovi, pa onda i sve ostalo, sada ima 6 i idalje se igra! Meni su figure fenomenalne, pritom se nikada ništa nije polomilo a svašta smo mu radili user posted image
Onda je došao i lego, koji takođe ne zastareva i naravno sve nam je pomešano, samo čuvamo uputstva za sklapanje user posted image
Nikada nismo ponovili istu kreaciju user posted image
Sada se i mališa od 2 godine uključuje, imamo malo i dupla, ali i on voli da slaže!
Što se tiče mene, dve kutije ovih igračaka, malo drvenih, mačevi, lopta i knjige, sve drugo bih mogla komotno da izbacim. A naravno zatrpani smo, kao i svi...

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lego kocke, Playmobil
16.1.2018 5:22:04   
Sanjalicaaa
Sta je Playmobil?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lego kocke, Playmobil
16.1.2018 6:52:12   
sonyasha
To su plastične igračke, recimo da su čikice tri puta veće od lego, pomeraju se ruke noge glava i može da sedne, takođe možeš da menjaš glave, kosu bradu i kape user posted image
Imaš svašta tematski izguglaj, ali osnovno je da su čikice tako kao pokretljive i mogu svašta da drže u ruci! Ima nešto malo sitnih delova koje sam ja kao prvo sklanjala ali se ispostavilo da njih najviše vole user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lego kocke, Playmobil
16.1.2018 6:56:05   
Sanjalicaaa
Guglala sam ali nisam bas skontala. Zvuci zanimljivo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lego kocke, Playmobil
21.1.2018 10:58:02   
lesica
Jao, aktuelno i nikad da dojadi. user posted image

Lego - imamo i klasik setove, i neke tematske setove, a ima tu i lego duplo setova. E sad, obzirom da je većina, da ne kažem sve kupljeno za L, sad će na red doći kupovina nekih tematskih za D.
I da, skupi su samo tako, ali ako idete negde van drage nam zemlje, proguglajte ima svašta da se nađe za mnogo manje para. Zapravo mm je većinu svih tih setova uzeo u Austrija.

E da, obratite pažnju na Sluban kocke. Ne uporedio jeftinije od lega, a ne zaostaju po kvalitetu pride potpuno su kompatibilne sa legom.

I playmobile na kraju, ja ih volim jako, a i klinci. Iskreno, ja mislim da sva deca prosto vole te sitne igračke i igru sa njima.

Sve u svemu, sve pobrojano - neprevaziđeno.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 0:21:06   
MamaNecaVo
Mi Lego godina kuoujemo na akcijima u Tesco u Madjarskoj.
Izadju smesno setovi.
Sto se cuvanja tice,verovatno sam "najgora".Volim da je sve u svojoj kutiji.
A ne prilazi ali od sestara deca,redovno.
Sve se mota vratiti na svoje mesto.user posted image

Cesto i za poklone kupujemo kad ne znamo sta cemo.
Ali me oduseve se sva deca.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 10:10:16   
Zemunka85
Nama je stigao Playmobil user posted image ajoj sreceeeeeee, preeleeeepo je sve. Ja sam se najvise zaludela, a i L ih obozava.
Mana - sve je glomazno, a mi bas i nemamo mesta. Zauzeli smo kuhinjski sto ceo i sad jedemo na kolenima.
Kompletirali smo pricu - imamo ogromnu kucu na 3 sprata sa svim namestajem i tonom detalja, "zurku ispred kuce" (tu svasta ima), igraliste (tobogan, klackalica, ljulja, konjic), prodavnicu sladoleda i bazen. I taaaako se lepo igramo. Cikica imamo 38 :D

Lego ne volim uopste, mene smara to sklapanje. Volim ovu kucicu da namestam i ostalo ali u Playmobil nema sklapanja.
Drugi minus za Lego mi je sto se nekako lose uklapa kockica u kockicu, sta gor da pipnem raspada se. Imamo 2 Lego seta, ali smo tu stali ....

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 10:43:30   
MamaNecaVo
Zemunka da li je naruceno online?
Ako jeste,bila bih zahvalna da podelis samnom preko koga tj gde.
Mi smo Lego zaludjenici,ali..user posted image
Mama kupuje "igracke" koje se njoj svidjaju.user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 19:39:32   
Sanjica26 RR
Mama ce vise da se igra nego dete. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 22:48:21   
MamaNecaVo
A smo uzimali one pocetnicke setove,medjutim mali je jos.
One naznake na kutijama za uzrast su bezveze.Ne drzi mu paznju.
A mama voli da se igra.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 23:12:47   
dddaca
I ja mislim da su te oznake za uzrast bas bezveze.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 23:15:38   
MamaNecaVo
Ja se stalno iznerviram zbog tih oznaka.Valjda ocekujem previse.
Salu u stranu,ne da omase za odredjene igracke uzrast nego..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 23:22:38   
dddaca
Pa procenis otprilike sta moze da interesuje dete u tom uzrastu. Mi smo dobili neki dvorac sa kocijama koji se sklapa jednim delom i od kockica i cinilo mi se da joj u tom trenutku nece biti interesantan i ako na njemu pise 18+. Sacekala par meseci i odusevljena je

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 23:24:32   
MamaNecaVo
Lego kocke nikako.
Ono njihovo 1+ je realno 2+.
Pitanje da li bi im paznju drzalo i sa 2+.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 23:30:21   
dddaca
Gledam sad ovaj Playmobil, deluje mi super

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 23:35:54   
MamaNecaVo
Mi cemo sutra narucoti iz pertinija nosorog sa bebom i majmuna sa bebom.
Bas da vidim kada stigne kakvi su.Tj gledala.sam.da uzmem nesto sto A voli.
Pa kako to ide..postepeno povecavati kolekciju i uzimati vece stvari.
Ova tema moj novcanik navodi na zlo.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lego kocke, Playmobil
24.1.2018 23:41:01   
dddaca
Ha, ha, u pravu si

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lego kocke, Playmobil
25.1.2018 0:09:34   
MamaNecaVo
Meni su Lego kocke klasika.
Znas u sta ulazes i kad ti "dosadi" prodas kolekcionaru.Na gubitku nisi svakako.user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lego kocke, Playmobil
25.1.2018 0:16:44   
dddaca
Vidis, o tome nisam razmisljala

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lego kocke, Playmobil
25.1.2018 0:20:28   
MamaNecaVo
Nisam ni ja do momenta zvanog Limundo.
Trazila sam neki set,ukucala na googl,kad ono Limundo.A cene koje dostizu..Pa kupis nov za te pare.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Lego kocke, Playmobil
25.1.2018 8:35:01   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Drugi minus za Lego mi je sto se nekako lose uklapa kockica u kockicu, sta gor da pipnem raspada se. Imamo 2 Lego seta, ali smo tu stali ....

Zemunka, ne znam koji Lego imate ali mi imamo preko 10 novih setova i duplo vise setova mm-a koji su 30 godina stari i sve kockice se savrseno uklapaju. To je jedna od najboljih stvari kod lega, nema razlike izmedju novih i starih setova sve se savrseno uklapa

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Lego kocke nikako.
Ono njihovo 1+ je realno 2+.
Pitanje da li bi im paznju drzalo i sa 2+.


Sa ovim se nikako ne slazem bar sto se Lega tice. Mini buba je svoj prvi duplo dobila pre nego sto je napunila godinu dana i tada su joj kocke sluzile za bacanje ali se od 15-16 meseci igrala sa njima i slagala ih kako treba. I generalno su joj uvek bile najzanimljiviji oni lego setovi koji su joj bili prilagodjeni po uzrastu.
Prvi standardni Lego je dobila pre cetvrtog rodjendana, onaj veliki univerzalni komplet. Nije prestajala da ga slaze nedelju dana. Lego joj je omiljena igracka

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here