|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
18.11.2016 22:04:42   
isidora88
Anck u kom Univeru? Imaju li jos paketa u vel.4?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.11.2016 11:46:27   
isidora88
Anck videh na sajtu univera da je narandzasti pampers na akciji za 1000 i neki dinar, jesi na njega mislila ili na zeleni?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.11.2016 12:03:27   
vocicana
Kakav je narandzasti pampers? Jel ga neko koristio? Dapozovem drugaricu iz Nisa ako nije los da mi uzme jedno 2 paketa, znam da je tanak, da li mozeda izdrzi noc?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.11.2016 20:32:41   
Anck Su Nmaun
Da narandzasti..iskreno ja ne vidim razliiku izmedju zelenog i narandzastog, oba su dobra da ne kazem ista. Mi smo isto uzeli 2 pak.
Pa ja ga stavljam za noc kao sto rekoh nema razlike.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.11.2016 20:34:08 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.11.2016 21:09:12   
Khaleesi
Mi smo uzimali taj narandzasti pre i ok nam je bio. To je kao neko ekonomik pakovanje zato je jeftinije...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.11.2016 22:40:35   
suzi kju
Jel to jos uvek na akciji?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
1.12.2016 8:06:35   
Anck Su Nmaun
Bebi lindo maramice 72 kom u Tempu 100 i koji din

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
1.12.2016 10:02:14   
Khaleesi
U Univeru ima Milly ilo nesto slicno se zovu jastuci sa srebrom od memorijske pene. Mi smo uzeli jedan super je. Sa 1800 na 899 din...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
1.12.2016 11:00:54   
mali_mis
Za NS:
U Magazi (Zmaj Jovina - prodavnica igracaka), pre neki dan sam na fejsu videla obavestenje, da ce od 1. do mislim (nisam sigurna) 4.12. biti sve u pola cene, i nakon 17h besplatno saranja dece po licu.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
1.12.2016 13:07:47   
Khaleesi
Dobra vam ta radnja Novosadjaniuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.12.2016 12:13:35   
mali_mis
U liliju Violeta pelene 2-3: 1135din, 4,5,6: 1279din, jos ako skupljate lilijeve cvetice dobijete i cvecke user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.12.2016 17:26:34   
isidora88
Koja je fora sa tim cveticima? Koliko treba da ih se skupi i koje su pogodnosti kad se skupe?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.12.2016 18:12:54   
Mala Elena
Te cvetice koristis kao dinare, cvetic je dinar ali kada se mogupotrositi, tj ima li roka ne znam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.12.2016 18:46:53   
mali_mis
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Te cvetice koristis kao dinare, cvetic je dinar ali kada se mogupotrositi, tj ima li roka ne znam.


Period vazenja cvetica je 6 meseci. Kad skupis 300 cvetica, mozes sve da ih potrosis ili deo njih. Znaci mozes citav racun, ili pola cvetici pola pare. Imate na lilijevom sajtu ili prodavnici oznaceno koji proizvod nosi koliko cvetica.
Ja sam se ovog meseca cas_tila sa cveticima za tampone i uloske user posted image

i da 1 cvetic = 1 dinar

< Poruku je uredio mali_mis -- 24.12.2016 18:47:15 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.12.2016 18:58:31   
Mala Elena
Znaci ako ne sakupim 300 cvetica ili ih ne potrosim u roku 6m , propadaju?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.12.2016 19:04:21   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Znaci ako ne sakupim 300 cvetica ili ih ne potrosim u roku 6m , propadaju?


Da.
Ali veruj mi, sakupe se brzo.
Ja sam bratu kupila str8 parfem tu dobila 150 cvetica, sebi probiotik na njemu 120, i ovih 30 nesto sitno.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.12.2016 19:28:35   
Anck Su Nmaun
A sto ga komplikuju s tim cveticima i cudima, ni meni nije bilo nista jasno ali nisam ni httela s tim da se bakcem.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
10.1.2017 13:18:05   
MishMash
Pampers pelene, Giant box od 108 komada u Dm-u 1999,00 do 15.01.



_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
10.1.2017 13:21:37   
Zemunka85
Ne znam da li znate za sajt cenoteka. Ako ne smem da pisem o ovome, brisite, sorry. Feeenomenalan je. Cene vecine proizvoda mozete da uporedite u 5 radnji. Sve lepo pise. Bas pogledajte.
E sad, posto nije nije lud da ide za svaki proizvod u drugu radnju, mozete da napravite i korpu, pa da vidite cela korpa gde je jeftinija.
Ja sam skoro to radila ako mi verujete za 10ak proizvoda razlika je bila i do dve i po hiljade. Ako se dobro secam stvarcice za kosu su i po 150din jeftinije u Rodi nego u Maksiju, po komadu. Pseca hrana mi je bila i po 1100din jefitina a prasak 600din. Sta da pricam dalje ...

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
10.1.2017 13:33:52   
mali_mis
Cenoteka nekad zna da ne azurira kataloge na vreme, mada je sajt u sustini dobar i koristan user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
10.1.2017 13:46:26   
Sanjica26 RR
Roda je realno najeftinija kad se uporede cene u maxiju ili u idei.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
10.1.2017 14:27:54   
Anck Su Nmaun
Ja kad nesto posebno trazim uvek pogledam cenoteku, ali sta, tamo je samo par objekata , to mi se ne svidja. A i sto kaze Mis, ne azuriraju. Tako sam jednom dosla u Aksu kupovala Bebelac cini mise kad hop.... druga cena.. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
17.1.2017 9:47:36   
Anck Su Nmaun
Mame koje koriste Evy Baby pelene na akkciji su u Univeru, 3-ka 700 din 64 komada!
Pufies 1.299 din 4-ka

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
17.1.2017 11:22:10   
Buba Mira
Patike za decu, gde kupiti? Gde su realna sniženja? U Đaku 40% sniženje ali patike po 6000 najeftinije i to imaju samo par modela za trčanje pa mi taj popust nije nešto upotrebljiv.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
17.1.2017 13:25:01   
minnica
Mi smo kupili deci Fila patike u Dajhmanu, bile su po 2000 na sniženju, još smo uzeli tri para snižene obuće, pa su jedne bile za dinar. Sad, možda se već suzio izbor, ali bilo je lepih modela.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here