|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
27.3.2016 18:58:38   
IvanaSK RR
U Rodi Kokolino omeksivac 4l košta 390 din.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
3.4.2016 14:02:45   
vocicana
Roda ...Lumpi vlmaramice 100 dinara, ono ogromnisticko pakovanje
Maxi..Kandit cokolada za kuvanje 200 gr 100 dinara, akcija do 7.4.
Ja bila u nabavci. Fantastican hleb u Maxiju, pons, sa svim i svacim unutra, 69 dinara, rezani, posni sa proteinima....
Nahvatala sam i Humana caj za dojilje u Benu apoteci u Maxija...samo 471 dinar, za razliku od Hipp.....

< Poruku je uredio vocicana -- 3.4.2016 14:05:36 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
16.6.2016 8:10:30   
vocicana
U Lilly drogerijama, ko koristi Veet, bila sam u temi malo cas, imate ogromnu bocu sa lopaticom u akciji. Zaboravila sam koja je cena ali znam da je bolje to od standardne tubice.
Fa gelovi su u akciji po 179 dinara,kupila sam jedan Coconut water, divno i cisto mirise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
11.7.2016 0:14:08   
Mariya

Mi danas bili na topolskom vašaru,pomislih kako ću naći jeftine stvarčice tj odećicu za L kad ono,kako se bacaju cenama,pa to nije normalno! 450 din.za majicu na bretele za devojčice. Da je to neka majica pa hajde,nego najobičnija šivena, buvljačka, sa mašom i medvedomuser posted image šorcevi isto,400-440 din user posted image A ja joj u Segedinu uzmem majice bez rukava za 430-590 ft,što nije ni 2€!!! A o turskim i kineskim majicama i da ne pričam,600-800 din. Samo zato što ima Minnie ili Hello Kitty na njoj,eej!! Jeftinije će mi biti otići u butik i kupiti.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
11.7.2016 7:58:01   
vocicana
E Maryia carice.
Hahahahaaa, ja sam se zadovoljila stvarcicama iz Pirocanca, sta se moze probrati za vsaki dan i neku svecaniju priliku.
A za ostalo, majice, zeke za spavanje i sl, na fb imam jednu drugaricu, ona je iz Ks-a, divne stvari iz kolekcije Mothercare, pa stvarno je prelepo sve sto kupim. Juce sam mu narucila pizamice.
Nisam nesto snjuvarila po radnjama, danas cu videti gde sta ima, ceka me nabavka, frizider je prazanuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
11.7.2016 9:05:45   
nata11
Te tezge i kinezi su odavno preterali sa cenama. Isplatljivije da pratis popuste i kupujes kvalitetne stvari. Ja nisam klasicno zensko mene setnja od butika do butika uzasava tako da sve porucujem online. Cak sam i ves pocela da kupujem preko neta.

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
11.7.2016 9:22:52   
Mariya
O nato! Tako i moja sestra. Nju smara šetanje po buticima!
Naručivala sam i ja online, ali znaš šta uradim-odem u radnju u pogledam uživo stvar pa ako sam zadovoljna onda je kupim u Web šopu user posted image recimo usisivač,paročistač, neke igračke,jedino sam tricikl za L kupila na neviđeno, a obišla sam pola NS samo da nađem da ga vidim uživo. A odeću da kupujem bez probanja nema šanse. Nije toliko do probanja nego do pipkanja user posted image da ja vidim koliko je taj materijal prijatan,od čega je itd.
A u pravu si,i,ja to i inače radim,kupujem im odeću i obuću ma sniženjima.
Poslednje sam joj uzela cipele,preslatke, ljubičaste,koštale 3300,sad snižene na 1700. Trenutno nosi 28,uzela sam 29,biće joj dobre za jesen,a možda i ma proleće. Tako i odeću. Kad naletim na neko sniženje,kupim joj odeću unapred,znam otprilike kako raste i pogodim veličinu bez problema. A ako i promašim, tu je podmladak da iznese odećuuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 11.7.2016 9:24:05 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
11.7.2016 9:49:15   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: nata11

Te tezge i kinezi su odavno preterali sa cenama. Isplatljivije da pratis popuste i kupujes kvalitetne stvari. Ja nisam klasicno zensko mene setnja od butika do butika uzasava tako da sve porucujem online. Cak sam i ves pocela da kupujem preko neta.


Ovo je tacno, samo pratis snizenja i super cene i super kvalitet!

Nato tu smo iste mrzim da se zamlacujem po buticima, volim kad znam gde nesto ima i tamo odem i kupim i tacka.
I ja dosta kupujem preo neta, ali dosta puta sam se i zeznula, tako da samo neke odabrane stvari sad kupujem.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
23.7.2016 10:46:09   
mali_mis
Moje novo otkrice (ma kladim se da je neko vec cuo) je tsv market. Ima ih svuda po Srbiji, tako barem mapa kaze. Prodaju po fabrickim cenama, ima od grickalica pa do pelene, nema onih koje ja hocu al nema veze, grickalice su jeftine user posted image Samo da se jede user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
23.7.2016 12:12:05   
wivern
Misu ja nemam pojma šta je to, baš ću da potražim.
Bila u Jumbu i može svašta nešto jeftino da se nadje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
23.7.2016 13:53:43   
nikiteki
Ja sam nasla na fb prodaju decije garderobe pristupacne cene

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
23.7.2016 21:45:01   
isidora88
Ja sam nasla jednu zenicu koja mi donosi sve iz madjarske po cenama kao iz radnje i jos mi kuci doneseuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.7.2016 16:32:56   
nata11
Da ne zvucim uobrazeno ali meni se u tim tsv marketima nista ne svidja. Najskuplje je ono sto se ne koristi i baci.

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.7.2016 23:09:55   
Maraj
Isi , kupuje li ta zena samo tebi ili moze i nama user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
25.7.2016 9:17:16   
isidora88
Kupuje svima user posted image jedino ne znam da li bi slala postom ali pitacu je pa ti javim.
Recimo kasice za bebe placam 190gr-80 din samo, a odlicne su kasice. Dezodoransi 200, velika kupka 330 din od 750ml (nivea, dove...) samo ne donosi odecu jer je ide u segedin nego na kelebiju i sa lica mesta ti javi cene od toga sta zelis i to joj javis da li zelis ili ne. Recimo jonhsons maramice 250 din=2 paketa., pampers 150 din...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
25.7.2016 15:33:45   
isidora88
Maraj pitala sam onu zenu, kaze moze bilo ko da poruciuser posted image
Ako ti treba njen broj javi pa ti pisem na pp

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
26.7.2016 8:48:23   
vocicana
Kako je to fino. Isi obozavam te!
Javicu seee....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
26.7.2016 9:06:46   
isidora88
Voci ja sam ti od onih sto kupuju iz foteljeuser posted image
I sir odlucan trapist je jako jeftin, ja sam 1,2kg sira platila ukupno 450 din. A sir je fenomenalan , kao nas biser trapist.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
26.7.2016 9:26:26   
MishMash
Isi, pa to je super povoljno! Ja uzimam kod jedne tete koja donosi iz Hu, ali je kod nje 650.

Našla sam super akciju u Aman Plus marketu, pa da podelim sa vama: obožavani Coccolino Sensation omekšivač, 2l 289.99din.(redovna cena mu je 390din. kod njih), Nescafe 250gr 489.99din.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
26.7.2016 19:55:39   
branki*
Evo sveza vest😁 u maksiju ako kupite dve flase kisele vode knjaz milos,dobijete onaj njihov sok remix od litar i nesto za 1 din.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
26.7.2016 20:37:21   
Khaleesi
Mene isto zanima ta teta sto donosi iz Madjarske, Isi odakle si ti...posto kazes kuci ti donese

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
27.7.2016 9:26:21   
lesica
Jucerasnje otkrice - u Slatkim kucama (Swisslion) pojedini sladoledi su kupis jedan drugi za 1 dinar. Korneti veliki i mali, na stapicu i slicno...

Pa ako imate prozdrljivce kao ja, eto isplativosti.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
27.7.2016 9:50:57   
Anck Su Nmaun
O pa to je super, moje vole njihove sladolede, deka ih je navukao na njih user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
27.7.2016 10:04:23   
Khaleesi
Bas cemo da vidimo i to, na Adi drugi i nema da se kupiuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
27.7.2016 10:08:14   
isidora88
Khaleesi ja sam iz Novog Sada, isto kao ta zena sto donosiuser posted image ali rekla je da moze svima da donese, jedino sto bi moralo slanje postom ili kako se vec dogovorite.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here