|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:20:06   
limunada
IZVORNA PORUKA: bubulence

e mene mm vodi na fudbal kao sto i njegovi druari vode svoje zene i devojke pa mi zenske sedimo u kafani i tracaramo dok oni igraju a ne vidimo ni f od fudbala, pa kada zavrse muski sednu u drugi kraj kafane sto dalje od nas da se svadjaju ko je bio bolji... bas nam bude lepouser posted image ... 
pa ok ako imas drugarice,ja nikoga neznam i sta cu,mada mi je muz rekao da dodju i neke zene od drugara pa da se snjima skontam i nece mi bti dosadno,al nisam htela jer ja iskoristim kad on ode ja pospremim kucu (volim na miru spremati) ili mi dodje drugarica.


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:20:37   
bubulence
uzas, u tom slucaju bih mislila da me se stidi a ako se stidi sto onda da zivimo zajedno... pa nisam se udala da bih bezala od njega ili on od mene...

ja sam te devojke upoznala tamo, na ''fudbalu'' i mogu ti reci da je super jer se ovako ne druzimo, znaci nema nekog poveravanja, kukanja... vidimo se, ismejemo, nalupamo i bezimo kuci...


< Poruku je uredio bubulence -- 19.4.2011 8:23:34 >

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:22:51   
limunada
IZVORNA PORUKA: bubulence

uzas, u tom slucaju bih mislila da me se stidi a ako se stidi sto onda da zivimo zajedno... pa nisam se udala da bih bezala od njega ili on od mene...
pa da strasno,al eto ima nas svakakvih i onda kad zena nadje svalera pita se zasto,jaooo pa kad si konjuser posted image mada ja nebi nasla svalera vec bihse lepo razisli,al znam takvih slucajeva


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:26:48   
limunada
IZVORNA PORUKA: jelena038

Ja nemam zensko drustvo, imam kolege sa faxa, sa kojima se vidjam grupno, ili pojedinacno, bz obzira na pol, moj muz je dobar sa svima, jbg, ne izbijaju mi iz kuce, cuvaju mi dete kad je frka, spavaju kad ostanu bez stana, zalivaju muskatle kad sam na putu, cuvam im ribice kad su oni na putu, nije mi problem da muza povedem bilo gde sa mnom, pa on opet ne ide sa mnom, osim kad je bas raspolozen, i kad je bas neki dogadjaj.
On ima svoje bas musko drustvo, ali sam ja veci muskarac od svih njih zajedno, svi su se pozenili nekim zenama bez kojih, sto rekoste, ni u wc ne idu, pa se retko desi da izlaze sami, ali ja opet ne idem s njim, sve i da se sve zene iskupe.
Jedno su kucne sedeljke, svadbe i deciji rodjendani, drugo je lokalna kafana i interna zezancija, utakmice i sta vec..
Imamo i zajednicke prijatelje, i parove, i ove koji menjaju partnere, imamo solo ljude koji se vidjaju nekad sa mnom, nekad s njim, nekad coporativno..
Ali imam drugarice, sa kojima se vidjam u 4 oka, pred kojima bih da se rasplacem, da se iskukam, da se ismejem, da priznam, da svasta, i kad bih i od ovo par normalnih dozivela da mi pocnu vucati po jednog kašičicogrickača, ne znam kako bih drugacije nazvala muskarca u zenskoj kafi.. pomislila bih da mi na celu pise "treca za trojku", jbt!

user posted image user posted image user posted image potpisujem


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:26:58   
bubulence
po meni je u tom slucaju sve opravdano...

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:34:55   
Maleno85
Mm i ja idemo skupa tamo gdje se ide skupa. Kad se idem naci sa drugaricama, on ne ide i obrnuto. Kad se dogovorimo da se nadjemo svi zajedno, (drugarice vode momke) onda ide i on. Njegovo drustvo je malo specificno, uglavnom su solo, pa ja rijetko kad idem sa njima negdje. Oni mene zovu, ja popijem pice s njima i onda ih ostavim da uzivaju. Svi nas znaju kao par koji se super slaze i koji je nerazdvojan, ali koji se i razdvaja onda kada je to potrebno. Nikad niko nije imao priliku da prigovori mm zbog mene ili meni zbog njega.Na slavama, svadbama, porodicnim okupljanjima i slicno, rijetko kad cete vidjeti njega ili mene bez onog drugog.Posto sam na bolovanju od 4.-og mjeseca, drugarice vidjam kad dodju kod mene, on nam sve lijepo pripremi i izadje sa svojim drustvom, ostavi nas da se istracamo.
Koristimo mi i zajednicki profil na fb, i zajednicki Skype, ne vidimo nista lose u tome. I fb i Skype koristimo zbog kontakta sa familijom, ne zato sto ne vjerujemo jedno drugom, mail ima svako svoj, jer je to vec drugi par opanaka. (Zbog posla i nekih drugih stvari)
Imali smo jednog uljeza u nasem krugu prijateljstva. Naime, moja super drugarica gdje se god pojavi sama, eto i njenog momka. Slucajno navratio. Objasnila mu ona da to nije ok, mi mu stavili do znanja.. ali nije islo, on kaze da mu budemo usput, pa svrati, ali problem je sto nije znao oticiuser posted image Prekine nas u sred trac partije i onda ga svi prijecamo pogledomuser posted image Naravno, nisu vise zajedno user posted image (I naravno, ne zbog toga, mada je i to bar malo uticalo na presuduuser posted image )

Opet ja i moj dugi post, tacno ne znam pisati user posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:54:10   
Anoniman
Pa manje-više sve slično postupamo user posted image
Jedino što je naše društvo (i moje i muževljevo) svo u braku, a protekle godine čak 9 bračnih parova sa kojima se družimo (uključujući i nas) je dobilo prinove user posted image Sad smo skoro svi u fazi druženja po parkovima, kućni igranjac- u svakom slučaju trenutno skoro sve radimo zajedno. Ja trenutno jedino šoping, frizera, kozmetičara obavljam bez mm, a on ide na fudbal rekreativno bez mene (fala Bogu user posted image ). Evo sad za 2 nedelje udajemo i poslednju moju solo drugaricu, tako da jedino moj venčani kum ostaje vanbračno user posted image a pošto je muško, više se druži sa mm nego samnom user posted image


(odgovor članu Maleno85)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 9:03:16   
Modessty
Imamo odvojene profile na fb i svako svoj mail i napravio mi nalog na skypetu (ali ga ja ne koristim jer me mrzi)....
Imamo mnooogo prijatelja. Zajedno smo milion godina i više neznam ko je čiji drug drugarica....
Ne opterećujemo se time ko je kad i s kim otišo na kafu. Kad hoću da se nasamo vidim sa nekom drugaricom ili drugaricama mi to tako i ugovorimo i niko ne pravi frku oko toga. Kad možemo da se zbog obaveza uklopimo i da se svi zajedno družimo - to i uradimo i to su najlepše večeri ili jutra (od kako nam deca diktiraju tempo života user posted image ).
Zajedno vodimo treninge u istom klubu i dok nije bilo Danila išli smo zajedno na seminare. I dan danas ima onih koji treniraju kod nas ili sa nama i neznaju da smo u braku. ili bar nisu znali dok se nije pojavio mali majstorčić na treningu user posted image
Ima stvari koje on nezna o mojim ili zajedničkim drugaricama kao što sigurno ima stvari koje ja neznam (i ne želim da znam) o muškom delu populacije iz našeg okruženja.
Ljudi pa toliko smo dugo zajedno da zaista nema svrhe više vagati i meriti ko je čiji drug ili drugarica. Neki ljudi su otišli tokom svih ovih godina i srećan im život. A ima onih koji su uplovili u naš "brak" i ja im želim dobrodošlicu.

A da! Pre neki dan sam na FB stavila da sam udata za tog i tog i on je to prihvatio. Ima ljudi koji su se oduševili time i napisali gomilu komentara, a ima i onih koji su se zaprepastili jer pojma nisu imali user posted image user posted image user posted image user posted image   I ne razumem što bi to bilo strašno

Inače se podržavamo u svemu, naročito u ličnom razvoju. Mislim da bi nas drugačiji tip veze, onaj koji mnogo zahteva i traži, načisto ugušio i mi kao "mi" ne bi smo opstali 15 godina

< Poruku je uredio Modessty -- 19.4.2011 9:05:12 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 9:05:51   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Maleno85

Opet ja i moj dugi post, tacno ne znam pisati user posted image


user posted image user posted image user posted image ma nisi jedina! Ja sam gora od tebe! user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 9:13:44   
Maleno85

IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: Maleno85

Opet ja i moj dugi post, tacno ne znam pisati user posted image


user posted image user posted image user posted image ma nisi jedina! Ja sam gora od tebe! user posted image



Potpisujem ovaj tvoj gore post, citav, ali lakse mi ovaj citirati user posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 9:46:33   
Vučko.ba.
Bogu hvala niti sam ja takva niti imam takvih oko sebe .... mi smo svi većinom alergični i  na momke i na muževe user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 9:49:55   
lanajelena
MM retko kad sedi sa nekom mojom drugaricom(izuzetak je kad nam dodje uvece)...ja nikad ne idem sa njim kad ide da se vidi sa nekim drugarima,zajednicki izlasci su nam sa parovima i to je to...ja kad bi ga pozvala na druzenje on bi mi reko sta cu ja tamo a i u pravu je koji ce mi...drugo ne bih nikad isla pogotovo sto znam kako muskarci pricaju o devojkama/zenama koje se trpaju tako svuda

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 10:52:16   
limunada
IZVORNA PORUKA: lanajelena

MM retko kad sedi sa nekom mojom drugaricom(izuzetak je kad nam dodje uvece)...ja nikad ne idem sa njim kad ide da se vidi sa nekim drugarima,zajednicki izlasci su nam sa parovima i to je to...ja kad bi ga pozvala na druzenje on bi mi reko sta cu ja tamo a i u pravu je koji ce mi...drugo ne bih nikad isla pogotovo sto znam kako muskarci pricaju o devojkama/zenama koje se trpaju tako svuda
user posted image isto tako user posted image


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 16:29:44   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Maleno85

Naime, moja super drugarica gdje se god pojavi sama, eto i njenog momka. Slucajno navratio. Objasnila mu ona da to nije ok, mi mu stavili do znanja.. ali nije islo, on kaze da mu budemo usput, pa svrati, ali problem je sto nije znao oticiuser posted image Prekine nas u sred trac partije i onda ga svi prijecamo pogledomuser posted image


uzas!
uljez! bas tako!user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 17:18:36   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Modessty

Imamo odvojene profile na fb i svako svoj mail i napravio mi nalog na skypetu (ali ga ja ne koristim jer me mrzi)....
Imamo mnooogo prijatelja.


najjace je kad imaju jedan skajp nalog logovan na dva racunara pa ne znas ko ti pise... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 19.4.2011 17:19:13 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
27.4.2011 22:54:04   
Lilla
Moja jaca polovina i ja smo skupa tek 2 godine pa mi jos uvijek nije pocelo smetati to sto mu nije mrsko sjediti sa mnom i mojom prijateljicom koja je dosla na kafu, mada ruku na srce, to se dogadja jako rijetko.

Inace, on je slobodno mogu reci malo poseban tip kad su u pitanju izlasci, ne voli covjek nigdje da ide bez mene pa to rijetko i cini, dok s'druge strane ja volim da izadjem sa svojim prijateljicama na kafu, u setnju, kino... I on se nikad ne buni niti nas prati user posted image Ah da, imamo odvojene profile na FB-u (ja imam njegovu lozinku a on moju nema user posted image user posted image )

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
27.4.2011 22:57:38   
Vika
MM ne voli da se viđa i sedi ni sa svojim prijateljima user posted image

< Poruku je uredio Vika -- 27.4.2011 22:58:01 >

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
27.4.2011 23:36:55   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Vika

MM ne voli da se viđa i sedi ni sa svojim prijateljima user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je pravi covek, ostavis mu da skuva i opere, taman, dok ti obavis sva ta vidjanja, za oboje user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
4.5.2011 13:18:23   
Anoniman
Moj mm ne igra fudbal (iz zdravrstvenih razloga) pa nema tu čar okupljanja muskog drustva. On više voli kola. Mada i kad su neki skupovi on hoce da idem sa njim. Ne mogu da kazem da nije zanimljivo. Medjutim ako treba da ide negde bez mene, sto je normalna stvar, sto bih se ja trpala tamo i dosadjivala. I onako smo stalno zajedno, pa sta mogu da propustim onda!?! Isto i ja ako treba negde da odem sama, sto bi se on mlatio kad covek i onako nema odmora. A sto se tice telefona, fb, meil-a tu nemam komentar. Ako neko misli da treba sve posebno da ima-nek ima, ako neko nema potrebu da otvara zbog posla posebne naloge, što bi bezveze gomilali ne potrebno nove adrese. Ako neko ima nesto "tajno" sigurno nece dati email ili skyp adresu već br.mob. Pozdrav.

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
18.5.2011 8:31:52   
oxy7
Eh, i ja sam izgubila jednu od prijateljica jer odjednom više nije bila ličnost za sebe, već samo "polovina". Njen muž samo što nije išao na depilaciju sa nama, a kad bih došla kod njih kući, nikada mu ne bi palo na pamet da malo prošeta, u stvari i osvemu se izjašnjavao samo on, a ona bi samo klimala. I nisu mu smetale bilo kakve priče, mogao je on i o porodjaju da detaljiše. Kad sam joj to rekla, smrtno se uvrijedila i onada smo se vidjale i čule sve rjedje i rjedje...baš mi je bilo krivo, stvarno smo provele divne godine zajedno.

Srećom, to je jedini primjer.

Ja volim da mm ide na utakmice sa muškim društvom, da izadje sa njima u njihov kafić i ne pada mi na pamet da idem sa njim. Organizujem svoje vrijeme, posvetim se sebi i uživam. Isto tako volim da sama ili sa drugaricom idem u šoping, na kaficu, da smo same kod mene, a on može da šiša travu ili gleda tv u drugoj sobi. A u paru se družimo najčešće sa parovima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
18.5.2011 10:39:31   
Klarita
Mm obozavaju moje drugarice, kad god je neki skup, kafenisanje ili bilo sta one se oduseve kad ga vide ako je krenuo sa mnom (obicno krene da me odveze do Nisa, jer tamo su sve moje drugariceuser posted image user posted image user posted image , pa ostane da poipije kafu i izgubi se na par sati)...ovde u Vl imamo zajednicke prijatelje koje volimo i s kojima se redovno vidjamo i druzimo...Ako krenem sama OK, nikad ne pravi problem, kad izlazimo uvece (sto je retko, 2 puta mesecno mozda) pristaje da cuva dete bez pogovora,i srecna sam zbog toga i volim ga zbog toga...uopste nije Balkanac iako je davao naznake tokom zabavljanjauser posted image

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
21.5.2011 23:13:12   
jelena038
Drugarica koju sam otacila zbog vucanja muza sa sobom me je danas pozvala na kafu. Stisla sam petlju i pitala je l me se to njen muz uzeleo? Posto, kao, nije razumela sta hocu da kazem, rekla sam joj da malo razmisli, pa da me nazove kad skonta. Nije me nazvala, pa sam je trznula na fixni posle pola sata i necete verovati, niko se nije javio user posted image Nasli su drugu zrtvu user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
21.5.2011 23:14:56   
Anoniman
Jelena, to ona po paroli "ne javljam se nikom i vodim muža sa sobom" ... user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 21.5.2011 23:15:34 >

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
21.5.2011 23:16:40   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bubo, da li si svesna da si se potpuno blesavo nadovezala na moj post, pa je ispalo kao da sam tebe zvala? user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
21.5.2011 23:18:27   
jelena038
dobro je, ispravila si user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here