|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
21.2.2014 10:31:00   
cockic
ma da treba se pratiti dete i vidieti kad je spremno.Lena je pelene sama izbacila pocetkom novembra sa 21m.sama rekla kakim i uzela nosu.i odmah je pocela da sve da radi na nosi.ja sam za ova spavanja mislila da cu brze da je odviknem.ali nismo uspeli.mada za nocno nismo ni pokusali,kad joj je u vecini slucaja mokra pelena.za dnevno spavanje nekad se i ne upiski,ali nocno za sad skoro uvek.samo na pocetku kad se odvikavala jedno mesec dana ni nocu nije piskila.e sad da li sam je ja zbunila sa tom pelenom ili ne nemam pojmauser posted image .jer posle je pocela i da nocu piski u pelenu.

a Petra sam odvikla od dnevnog dosta kasnije nego lenu.on je sve kasnije sa nosom poceo pa kasnije i prestao pelene da koristi.dnevnu pelenu sa nekih 2g i 9m,a nocnu mesec dana pred treci rodjendan.a on je do tad svako vece piskio u njoj ja mu skinem zbog neke alergije na guzi i dete se upiskilo u krevet svega tri puta za sve ovo vreme.a ume i da se sam probudi ako mu se piski.e sad da li ce i lena tako za nocno nemam pojma.ali sa njim je to bilo super user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
22.2.2014 22:13:57   
minna
Mi smo skinuli negde letos, ali se desavalo da se upiski npr jednom u 7 noci pa onda ne piski par noci pa se onda upiski 3 noci za redom i sve tako ali smo izdrzavali, budila sam ga u toku noci kad tj ako se probudim. Onda je pocela zima a on poceo sve cesce da piski pa sam mu vratila pelenu, samo sto on nece da je stavi, nego mu je ja stavim kad zaspi. Probudi se svako jutro i kaze - Ha nisam se ni upiskio. A pelena punaaaauser posted image Neka ga, ne mogu da mucim ni sebe ni njega, pa cemo videti kad dodje leto hocemo li je se resiti. Al da me smara smara me, mada me je vise smaralo menjenje posteljine tako da...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
23.2.2014 8:30:41   
Biserce
Vasilije je u novembru(20mes) prestao u toku dana da piski u gacice, a negde odmah potom skinuli smo i nocnu. U pocetku ga nisam budila, sam je nocu trazio da piski a onda se prosle ned upiskio 3noci za redom i od tad ga budim da piski.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
23.2.2014 11:22:51   
Didy
Ja bih rekla da devojčice brže i lakše skinu pelene i dnevne i noćne. Bar je to moje neko iskustvo. Recimo da Sofijino skidanje pelena nisam ni osetila. Da kucnem u drvo, više se uopšte ne upiški nikada noću.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
24.2.2014 13:34:18   
leamalamut
Ja sam dnevnu mojoj curici skinila sa 15m a posle 2m i nocnu , videla sam da pelena bude suva nekoliko noci i skinula .

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.2.2014 8:03:27   
Anck Su Nmaun
Ipak je ono bila prehlada il neka faza, prestala je sa piskenjem vec 3 dana, mislim sad je probudim jednom tokom noci ,kao i ranije, da piski i suva je celu noc.
Sacekacu jos malo kad sam vec krenula... nesto mi bolno da se vracamo u pelene posle 5 meseci user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.2.2014 15:51:39   
Sanjica26 RR
Mi smo nocnu pelenu skinuli pre mesec dana. Sama je trazila da joj ne stavljam. Bas nam je ucinila veliku cast. Jedno vece se upiskila i vec sutradan dobila temperaturu. Tacno smo znali da nesto nije uredu. Sad je ne bih skidala dok potpuno ne ozdravi i dok sama ne odluci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.4.2014 23:45:26   
cockic
mi smo nocnu skinuli pre tri veceri,evo nocas bez pelene cetvrta noc.cera sama rekla to vece da nece tj.nije dala da joj stavim kaze necu peenu.prvu noc stavim je oko 3:30h na nosu i nije se upiskila.preksinoc se ja uspavam i upiski se.sinoc nije,ponudila sam je u isto vreme.za nocas cu videti kako ce biti.mozda je stavim i sad za svaki slucaj pre nego sto legnem ja.

ja zadovoljna skinuli smo skroz pelene sa 2g i 2 i po meseca user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 0:09:08   
Mariya
Mi smo nedelju dana bez nocne pelene!!!
Jedno vece je rekla da joj ne stavim peju (pelenu), da je ona velika i nece se upiskiti. I nije,user posted image mojeuser posted image user posted image . Sad piskimo pre nego sto legnemo i to je to. Taman cu se navici na dete bez pelene, a od oktobra sve ispocetkauser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 22:44:59   
dijana1*
Mi smo sa 4 godine vratili pelenu user posted image
Do daljnjeg je nosi, dok se ne ozeni.... sve sam metode ispucala i na kraju mu je vratila user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 22:46:25   
Anoniman
I ja sam vratila posle godinu dana, i glava mi je mirnija, em ona nije vise mokra, i ne strepim da ce se prehladiti, em se ja naspavam.

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 336
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 22:51:44   
Torbica
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Mi smo sa 4 godine vratili pelenu user posted image
Do daljnjeg je nosi, dok se ne ozeni.... sve sam metode ispucala i na kraju mu je vratila user posted image

Dijance, nemoj toliko da se opterecujes, neka deca malo kasnije povezu sve to. Meni je laknulo kad sam vratila pelenu. Evo, tri noci zaredom suv a nocas maalo pustio, ipak je ustao u pola 9, a inace u 7. Ali zaista me to ne jedi, nista nece pomoci. Pa sta ako ima pelenu, jednom ce sazreti ceo taj sistem i proci ce i nocno piskanje. Nek su oni nama zivi i zdravi, ko sisa pelenu!user posted image

UM, mudro zboris!

< Poruku je uredio Torbica -- 15.6.2014 22:54:07 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 22:56:57   
dijana1*
Prelomila sam u svojoj glavi i odustala. Kada bude pelena suva mesec dana tada cu je skinuti. Tako sam odlucila i necu vise da se nerviram. Nema mi nista gore nego kada ga uvece lepo okupam i stavim u krevet a on se upiski i lezi onako mokar i sav se usmrdi. Em bio mokar em smrducka a lepo ga okupala. Neke stvari jednostavno ne treba siliti.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 23:08:01   
Torbica
Slazem se! Ne da ne treba, nego jos pride i ne vredi!


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 23:17:49   
tijatija
Mi se budimo sa suvim pelenama, za dva tri dana ako bude tako nastavio bice CAO pelene zauvek. Posle 6 godina uzastopnih kupovina pelena ne mogu da verujem da je dosao i taj dan

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 23:24:17   
dijana1*
tijatija svaka cast user posted image
Zeno ja tvoj ticker ne smem ni da pogledam user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 23:28:31   
tijatija
dijana sa prvim je bilo najteze skidanje, svako naredno se skoro samo skidalo user posted image uh... kako cu se napiti sl. mesec od para za pelene ima da kupim najskuplji sampanjac da nazdravim user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 23:29:19   
Anoniman
Tijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 343
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
15.6.2014 23:35:02   
dijana1*
Samo nemoj da preteras u alkoholu pa da te ponov docekaju pelene user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.6.2014 7:05:02   
tijatija

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Samo nemoj da preteras u alkoholu pa da te ponov docekaju pelene user posted image

user posted image user posted image aaaa neeeeee
Jutros opet suva, popiskio se u tutu cim je ustao user posted image Sinoc sam bila naumila da ga probudim oko 1 da mu ponudim tutu ali Svetsko prventvo me je uspavalo user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.6.2014 7:39:44   
dijana1*
Bravouser posted image
Ja Vuka ne dizem vise. Piski pred spavanje i stavim pelenu. Juce ujutru mu je bila suva. U principu id ovih desetak dana sto nosi pelenu jednom se sa probudio i trazio da piski, 4-5 puta je bila suva a ostalo puna.
Bas cu od danas da pisem koliko je puta bila suva da znam tacno sta se desava.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.6.2014 8:45:27   
Klarita
Ne secam se da sam pisala ovdeuser posted image
Elem, htela sam vam napisati da pokusate da im stavljate te nocne pelene tek kad dobro ucvrste san, a "ubijete" se od pricanja pred spavanje kako je sad veliki/a i kako mora da vas zove ako mu/joj se piski i bla bla bla...onda se uspava bez pelene, a vi navucete pelenu i mirna vam glava. Meni tako uspelo, mozete da probate!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.6.2014 9:16:21   
tijatija
dijana pije li dosta tecnosti pre spavanje? bas mi je cudno da mu je pelena puna user posted image Od moje komsinice sin je bas vodio bitku sa tim... jos se i sad ponekad popiski u krevet a 9 mu je godina, vodili su ga i kod lekara sve ok, jednostavno je lenj da se budi, a znao je i kad se probudi da se popiski pored kreveta ili u neciju cizmu ili lavabo user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.6.2014 9:28:42   
Zemunka85
Mi smo nocnu mnogo lako skinuli tj mogli da skinemo. Jako dugo vec ne piski nocu. Ali sam je skinula tek pre 2-3 nedelje kada smo i dnevnu tj sa 21m. Od tada se danju samo jednom upiskila u igri napolju, nocu ni jednom.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.6.2014 9:31:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Klarita

Ne secam se da sam pisala ovdeuser posted image
Elem, htela sam vam napisati da pokusate da im stavljate te nocne pelene tek kad dobro ucvrste san, a "ubijete" se od pricanja pred spavanje kako je sad veliki/a i kako mora da vas zove ako mu/joj se piski i bla bla bla...onda se uspava bez pelene, a vi navucete pelenu i mirna vam glava. Meni tako uspelo, mozete da probate!


Klarita tako ja i radim, a skidam pre nego sto se probudi. I da, nama je nocna pelena bila suva od 7 meseca, sa 18 meseci skinuli i dnevnu i nocnu, i kada je posla u vrtic pocela je da piski nocu, nekada 1x u mesecu, nekada 3-4x u nedelji....i stvarno vise nisam mogla da perem, proveravam da li je mokra, brinem da li ce da se prehladi.... neka je....


< Poruku je uredio Unina mama -- 16.6.2014 9:32:30 >

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here