|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Podvarak
22.4.2011 10:15:16   
bojanica7
ovo je recept moje strine, preukusan je. stalno sam ga pravila dok sam bila trudna :)


Prvo oprati izrendani kiseo kupus *da ne bude slan)
Naseckati glavicu luka i dinstati ga, u njega dodati kupus. dva cesnja iseckanog belog luka, bibera, slaninice, nesto od mesa (najbolja je dimljena kolenica), tri lovorova lista.
posle deset__ak minuta dinstanja, sve zajedno staviti u rernu, *dosati malo vode da ne bude suvo i povremeno se promesa
(ne soliti)

prijatno

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.4.2011 10:22:31 >


_____________________________

Panta rei
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Podvarak
22.4.2011 10:24:20   
Anoniman
Obozavam podvarak!user posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Podvarak
22.4.2011 11:04:00   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Obozavam podvarak!user posted image


Takodje! Ja volim sve sa kupusom user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Podvarak
25.4.2011 19:24:59   
bebać
Mi za vikend kuhali suve butkice i koljenice u kotliću...čitav dan su se kuhale i služili uz ren.....milina,baš smo se najeliuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Podvarak
5.5.2011 13:09:21   
Anoniman
Moj podvarak se upravo krčka u rerni. Kadav će biti-javiću, mamin recept user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Podvarak
19.1.2021 16:27:18   
branki*
mi obozavamo podvarak svi.nemam neki recept doduse jos.bitno je da je kupus i meso ok.sitno se isecka kupus kiseli,zato je najboje ribanac,jer ja ne umem da secem sitno,oprati ga pod mlazom toplevode da ne bude suvise slan.ja pomesam njega i jednu gavicu belog luka secenog sitno i sve promesam,dodam ulje i mast i mao bibera.odozgo meso i pecem u rerni sa pokopcem ,dolijem jednu casu vode.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Podvarak
20.1.2021 8:50:13   
mama Jo
Slicno tako i ja pravim branki. Ne stavljam mast ali stavim krisku slanine kad imam, i parce kobasice, i bude bas odlican.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here