|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 13:12:47   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: vikiveki

Anarunika ,ja i ćera posle pranja kose očešljamo kosu da bi odstranili dlake koje su opale a još su u kosi,onda joj prskam taj sprej za lakše raščešljavanje na mokru kosu.Kada je rasčešljam onda pustim kosu da joj se osuši po mogućstvu na Suncu i kosa joj bude talasasta i uvijena.Njoj još ništa drugo ne stavljam na kosu, ameni stavljam penu i gel na vlažnu kosu,pa mi posle sušenja kosa bude kao da sam stavljala mini val samo ne baš tako male lokne nego one veće,koje ja zovem federiuser posted image



Videla sam sada i sliku tvoje ćere. Divna kosa! Mislim divna je ona cela ali kosa joj je stvarno lepa i negovana user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 17.7.2015 13:13:39 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 13:59:08   
mila83
Koji deciji balzam za kosu preporucujete ? Sada od cestog kupanja u bazenu,ne svidja mi se sto je cesto peremo,i susimo,ne fenom cesto po ovoj vrucini,ali ne bude im kosa lepa,pogotovo Mimi.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 16:09:01   
vikiveki
Ja nikada nisam koristila te balzame za kosu,obično kako sam i rekla samo sprej za raščešljavanje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 16:16:06   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mila83

Koji deciji balzam za kosu preporucujete ? Sada od cestog kupanja u bazenu,ne svidja mi se sto je cesto peremo,i susimo,ne fenom cesto po ovoj vrucini,ali ne bude im kosa lepa,pogotovo Mimi.

Ja mojoj A stavljam moj balzam,trenutno koristim Le petit marseillais.Samo joj stavim bas malo i to na krajeve,nikako na teme jer ce kosa da bude masna posle.I super joj je kosa,

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 17:18:42   
mila83
Znaci probala si taj da stavljas?Super,i ja imam taj,zahvaljujuci RR,jos ga nisam potrosila,jer se malo stavlja na kosu.Probacu malo da joj stavim.Hvala na ideji i preporuci.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 19:01:27   
veselicaa
Slobodno probaj,njihovi proizvodi su bas lepi.Nema na cemu user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 21:18:56   
vikiveki
Ja nisam čula za tu markuuser posted image tada verovatno nisam bila tu na rr kada se to dobijalouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 22:00:44   
mila83
Bila je nagradna igra ,cini mi se u martu.Odlicni proizvodi,ima ih sada u vecim marketima po pristupacnim cenama,lepo mirisu i negujuuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2015 0:15:06   
Azra_
Iako je dečak, obavezno ima poseban šampon, poseban sapun-gel za tuširanje. Verovali ili ne, još uvek koristimno Mustelu. :-) Nije da mora da koristi tu kozmetiku , ali mi nikad nije palo na pamet da menjam, kao, eto, funkcioniše, lepa mu je kosica, mekana, ne masti se, od bebećih dana ima istu negu...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2015 9:34:05   
cockic
mixa sampon mi je nabolji.kao i ostali njihovi proizvodi.a i bebylove je ok.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2015 10:20:45   
mila83
Moja drugarica hvali Mixa sampon,ja nemam jos iskustva sa njim.Mogli bi probati.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2015 11:04:58   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: cockic

mixa sampon mi je nabolji.kao i ostali njihovi proizvodi.a i bebylove je ok.

Gde imaju da se kupe ti Mixa šamponi ,da probamo, šampone babylove smo već probaliuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nega dečije kosice
23.7.2015 8:29:29   
jovana jojo
Mi koristimo još uvek samo one dečije šampone ,Kosili jer mi je nekako posle pranja sa njima kosica kod J. najlepša.Mi imamo ravnu kosu i ne koristimo ništa za rasčešljavanjeuser posted image inače nam je kosica jako tanka tj. nije gusta,naprotiv.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nega dečije kosice
23.7.2015 14:33:57   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki



Gde imaju da se kupe ti Mixa šamponi ,da probamo, šampone babylove smo već probaliuser posted image

U Liliju imas celu kolekciju Mixa.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nega dečije kosice
23.7.2015 15:01:36   
jovana jojo
Ja bih sve dala kada bih imala kuštravu kosu, a i ja i J imamo pravu i retku kosu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nega dečije kosice
23.7.2015 16:10:34   
veselicaa
Moje imaju duge kosice kao i ja i ne daju da im se skrati kosa,samo sisanje krajeva.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nega dečije kosice
13.3.2016 22:33:10   
Sanjica26 RR
Zahvaljuci Torbicinom predlogu nemamo vise muka sa cesljanjem. Uzeli smo ovu cetku. Lako se ceslja kosa i posle cesljanja je sjajna.

KLik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nega dečije kosice
14.3.2016 13:31:58   
vikiveki
Sanjice kakva je ovo četka,nisam videla ovakvu nikada...gde ste je nabavili?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nega dečije kosice
14.3.2016 13:46:39   
vonavoj
i ja prvi put vidim ovakvu cetku!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nega dečije kosice
14.3.2016 13:47:56   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: mila83

Znaci probala si taj da stavljas?Super,i ja imam taj,zahvaljujuci RR,jos ga nisam potrosila,jer se malo stavlja na kosu.Probacu malo da joj stavim.Hvala na ideji i preporuci.

I ja mojoj starijoj cerki stavljam taj balzam,i meni je super~

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nega dečije kosice
14.3.2016 15:34:56   
Mala Elena
Imam neki uzorak sampona Uriage, pise da je jako blag a predivno mirise, pa cu ga probati na Petri veceras...
Elena koristi Bubchen i zadovoljna sam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nega dečije kosice
22.5.2016 1:52:48   
Mariya
Moja L je danas išla na venčanje sa babom i dedom,pa sam joj napravila frizuricu, da mi bude lepauser posted image
user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nega dečije kosice
22.5.2016 10:11:46   
IvanaSK RR
Preslatka je frizurica! user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nega dečije kosice
22.5.2016 12:03:00   
Mariya
Hvala!
S obzirom da sam joj prvi put pravila ovakvu frizuru super je ispala. Jedva čekam da krene u vrtić pa da je svaki dan sređujemuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nega dečije kosice
22.5.2016 12:05:26   
Maraj
Mariya super je frizuricauser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here