|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mirena (hormonska) spirala
10.6.2016 23:27:47   
serpica
I ja sve razvlacim i nikad je ne bih stavila da ne moram...ali sad mi je dr rekao da moram,mislim rekao je jos prosle godine i aj se tako danas sutra...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Mirena (hormonska) spirala
10.6.2016 23:32:21   
Anarunika
Isti slučaj user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Mirena (hormonska) spirala
11.6.2016 7:40:53   
vonavoj
Serpice.a sto moras?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Mirena (hormonska) spirala
11.6.2016 7:55:27   
serpica

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Serpice.a sto moras?




Von dr se plasi obzirom da me zna da opet ne ostanem trudna,kaze da nas nesto ne iznenadi,iako sam mu rekla da se ja sa tim ne igram i da sigurno necu da dovedem svoj zivot u opasnost,ipak mi je rekao da je spirala za mene najbolji izbor,uz to imam jake obilne i duge M pa da se to kao smiri ugradnjom spirale.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Mirena (hormonska) spirala
11.6.2016 11:56:18   
vonavoj
Hahhaha..dr ti je blesav,sumnja u tebe!
I ja sam stavila zbog bolnih i obilnih..bol se smanjio.ali obilnost ne..mozda je jos rano tek 3 meseca!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Mirena (hormonska) spirala
11.6.2016 13:35:09   
serpica

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hahhaha..dr ti je blesav,sumnja u tebe!
I ja sam stavila zbog bolnih i obilnih..bol se smanjio.ali obilnost ne..mozda je jos rano tek 3 meseca!




Von znamo se 10 god i zna da nikada necu namerno da pobacim pa makar jos 6 puta ostala trudna,pa se plasi covek za mene user posted image
reko mi je da kupim spiralu da je stavim u torbu i da svaki put kad je otvorim setim se da treba da idem kod njega na ugradnju.. sta da ti kazem jos je nisam kupila a kamoli stavila u torbu..sta znam,sve mi u glavi jos jedna beba...ali ne smem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Mirena (hormonska) spirala
11.6.2016 14:30:36   
vonavoj
Ipak te dobro poznaje!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Mirena (hormonska) spirala
12.6.2016 13:03:11   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image Jao Serpiiii
Ja cim krenu normalni ciklusi idem da sredim to, radnju sad zatvaram definitivno!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Mirena (hormonska) spirala
13.7.2016 14:13:32   
vocicana
Da li je neko cuo za Levosert spiralu i da li ima iskustva sa tim.
Jako neuredno krvarim i prvih 4 dana je opsti potop.
Dr mi je savetovala da ovu uzmem ii da je stavimo, a ni nju ne mogu da nadjem, Mirena je mnogo skupa, 14200 u apoteci koja je najpovoljnija u gradu.
Stavicu je obavezno, sada da krene meca pa da poradim briseve i sve ostalo, pa da staviljamo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Mirena (hormonska) spirala
3.8.2016 12:14:13   
vonavoj
Sve citam po netu,i niko nema slicna iskustva kao ja..bas sam ocajna,u martu sam je stavila,i evo 22.7.sam dobila i jos krvarim,ali to nije tackasto krvarenje,nego kao treci dan menstruacije...i danas me bas boli stomak...bila sam na uz pre 2 meseca,sve je bilo na svom mestu,iako sam i tada krvarila po 15 dana.. Sad me brine sto me i boli stomak,a uz imam zakazan za 10.8...razmisljam da odem danas i da je zamolim da me primi...bas brinem,,i rado bi je skinula,ovo je mucenje,mislila sam da ce mi ici manje,ali jok...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Mirena (hormonska) spirala
3.8.2016 21:51:03   
vonavoj
Bila sam kod dr..zena je u soku bila..organizam mi je sam izbacio spiralu..izvadila mi je kao da vadi tampon..kaze to joj se jos nije desilo...
Eto...moje grozno iskustvo..i sad jos krvarim...sve ce mi se poremetiti..kada li cu dobiti..na more idem 22.8..
Bacila sam 13.000din..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Mirena (hormonska) spirala
3.8.2016 21:55:18   
IvanaSK RR
Uf, vonavoj, bas zeznuto. Ne mogu da verujem da ti je telo tako odbacilo spiralu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Mirena (hormonska) spirala
3.8.2016 22:12:16   
vonavoj
Bas sam se smorila..jos sam je stavila da mi se smanji krvarenje,da smo zasticeni 5 godina..i sad je sve palo u vodu..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 7:01:31   
serpica
Voci Levosert je u rangu sa Mirelom,i po ceni i po ucinku,meni je dr rekao da je samo proizvodjac u pitanju,kod nas je oko 12000din.
Von ja sam cula da se tako nesto desava ali vrlo retko,bas mi je zao user posted image
Inace ja je jos nisam stavila,takoo cekam...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 8:07:37   
vocicana
Jao hvala puno na odgovorima.Von bas mi je zao, ali desava se, strano telo i jednostavno organizam je nece.
Ja sam se iskreno najezila kada mi je sveki rekla da joj se desila trudnoca preko spirale, izvadili su joj, uradili kiretazu, pa onda ponovo stavila i tako se vise nikada nije ponovilo. Ja je jos nisam kupila, dr mi je na odmoru, nisam mogla ni pregled uraditi, sada cekam sledeci ciklus, pa sve iz pocetka, a s obzirom na cenu, razmisljam se da stavim obicnu, jer bas je mnogo. Sto kaze Von, hajde sve, ali da das toliki novac, pa organizam odbaci, pa to je strasno.
Javljam sta cu i kako cu.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 8:22:11   
vonavoj
CItala sam i ja,ali da cu biti bas taj slucaj da je izbacim..znam da se pomeraju,ali da ispadnu..grrrr..
I tako,nista nisam resila,bacila pare,mucila se..i od mirene nista...Sto znaci da cu do kraja zivota morati ili pilule ili kondom (mislim mm)user posted image
I da, devojke,ne nasedajte da je krvarenje normalno,jer se kod mene dokazalo da nije..tackasto mozda da,ali ovo je bila cista krv..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 8:27:18   
vocicana
Von user posted image
Ja cu videti sa dr da stavim bakarnu, pa sta bude. Ovako sam samo u stresu od trudnoce, toliko sam se bojala i bojim se iako po tom pitanju u muza ne sumnjam, nikada se ne zna. Ovog meseca nisam zatrudnela, ali ne zelim ponovo i hocu da budem mirna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 8:40:50   
Khaleesi
Joj zene meni kasni, pa sam o spirali razmisljala sinoc... Nismo nezasticeni bili ali brinem... moguce da mi se jos nije uredio ciklus kako treba...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 12:34:27   
Anck Su Nmaun
Von pa ne mogu da verujem da se i to desava, ispadanje spirale user posted image
Em se namucila em bacila pare.
A ja sve kao nesto cekam, sad cu ..sad cu.. sad mi se ni ne stavlja user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 12:56:22   
vonavoj
uzas..da li sam bas toliki baksuz!!
To je moje iskustvo,bas lose..user posted image Ali nismo sve iste!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 13:07:50   
Khaleesi
Ja sam cula da telo zene eto jednostavno ne prihvata spiralu... Ti si tsj slucajuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 18:08:21   
vonavoj
Ne znam da li je normalno..ali ja imam takav odliv od 3h..bukvalno komadi ispadaju..trcim na wc..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 19:03:24   
IvanaSK RR
Jel doktorka rekla da to moze da se desi?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 19:52:05   
Sanjalicaaa
Uh, bre, Von... Tolike muke.
Nisam cula do sad da je nekome ispala spirala.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Mirena (hormonska) spirala
4.8.2016 20:40:37   
vonavoj
Ovo je nocna mora..dobila sam inekciju,ako mi ne bude bolje za 2-3h da idem u bolnicu..na uz je sve ok.endometrijum tanak.jajnici ok.jedino je materica prokrvljena..
Rekla mi je da ce mi ispasti i neki komad veliki i da bi trebalo da se smanji krvarenje...
Devojke,ne mogu vam opisati..ovako mi ni posle porodjaja nije islo...
Kaze dr da nema objasnjenje osim da moje telo ne prihvata hormone..da se pometnja napravila..
Molim Boga da se smanji krvarenje.bojim se bolnice..sta bi mogli da mi rade..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here