|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
22.5.2011 19:41:01   
GRGA
Imam barbiku pravu lepu skupu sa dugom kosom,koju sma na zalost prvi put dobila kada sam imala 21 godinu(za svoj rodjendan)),jer nikada nisam imala dok sam bila mala!

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
24.8.2011 13:05:19   
PoisonEve
Omiljeni meni koga sam dobila za prvi rodjendan od tate-panda, zovem ga Panda Sreckovic (sada zivi sa mm i samnom)

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
24.8.2011 13:08:53   
Anoniman
Imam, moju sestru user posted image Nerazdvojne smo, i dok se nismo poudavale spavale smo u istom krevetu iako je svaka imala svoju sobu.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
24.8.2011 13:16:06   
JMPM
Imam jednu igrackicu koja je bila ostala da ratuje, u mom rodnom gradu. Da ostala je tamo, mislili smo da cemo se vratiti i nismo poneli nista sem par krpica. Posle 10 godina kada smo otisli u nas stan, nasla sam na podu MOJU igracku. Mala lutkica, krpena sa gumenom glavom i kosom ofarbanom flomasterima i izbusenim uhom u koje sam stavljala svoje mindjuse user posted image . Stan je bio prazan, nekoliko porodica je zivelo tu posle nas, ali ona je ostala bez obzira sto ni jedne jedine nase stvarcice nije bilo tamo. Ko zna zasto je to tako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
24.8.2011 13:25:54   
MarijaBg
Moja omiljena igracka iz detinjstva je onaj ruzni krpeni vuk-vucko, maskota sa olimpijade u Sarajevu. Sa njim sam spavala, nosila ga svuda... Ne znam gde je i strasno sam ljuta na roditelje sto ga nisu sacuvali. Oni kazu da se pocepao, ili opet ja bih ga volela i pocepanog user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
24.8.2011 14:01:42   
PoisonEve
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Moja omiljena igracka iz detinjstva je onaj ruzni krpeni vuk-vucko, maskota sa olimpijade u Sarajevu. Sa njim sam spavala, nosila ga svuda... Ne znam gde je i strasno sam ljuta na roditelje sto ga nisu sacuvali. Oni kazu da se pocepao, ili opet ja bih ga volela i pocepanog user posted image


Marija i ja sam ga imala isto!!! Ne znam gde je...user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
24.8.2011 14:45:14   
SUPER MAMA
Imam dosta igracaka iz detinstva sto sam cuvala a i moja mama cuva.
Najdraza mi je velika lutka koja place koja ima kao prirodnu kosu, baka mi je donela iz Moskve kad sam imala 5 godina i evo nasledila je moja Monika i sada zajedno se igramo.
Inace tu su i barbike, jedno slatko majmunce...ali definitivno veeelika lutka je bila broj 1.user posted image

< Poruku je uredio SUPER MAMA -- 24.8.2011 14:47:20 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
31.8.2011 14:37:51   
oxy7
Zahvaljujući mami imam čitavu kolekciju igračaka, neke su gumene, neke plišane, ali Pinokio i veliki žuti medo su favoriti! Aleksa se igra sada igra sa nekima od njih, baš se raznježim kad to vidim...A imam i minijaturne haljinice, za bebuo d 12 mjeseci otprilike, ali ih ne mogu iskoristitiuser posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
31.8.2011 17:21:12   
vukosava

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Imam, moju sestru user posted image Nerazdvojne smo, i dok se nismo poudavale spavale smo u istom krevetu iako je svaka imala svoju sobu.


I meni moje dve mladje sestre

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
31.8.2011 22:25:37   
minavb
Imam moju jastucnicu Kalimera. Bila je to cela pssteljina za bebe sa slikama Kalimera, a ja sam do pre neku godinu razvalcila moje jastuce sa jastucnicom. Jedno vreme bez toga nisam mogla da zaspim. Onda sam se preselila kod mm-a, jastuk ostao kod mojih i mama ga bacila ali sacuvala jastucnicu. Sad je Vanja razvlaci po kuci.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
31.8.2011 23:09:11   
mikica sa
tacno se vidi po ovim postovima ko je bio u ratu, na zalost. user posted image
imam jednog malog plasticnog medu,zutog.skroz je mali i sluzio mi je izgleda i kao glodalica jer sam mu grickala usi. cuvam ga za mog Luku jer je taj medo star koliko i ja.sretna sam da ga imam jer mnogo toga je na zalost,nestalo u ratu a i nakon rata kad smo selili kod raznoraznih "prijatelja" puno stvari je otudjeno i medju njima i moj jastuk u kojem me je mama iznijela iz bolnice i cebence. kao sto neko rece, zal zbog toga mi je vjecna trauma u srcu user posted image

imam i dvije haljinice kad sam imala dvije godine.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
31.8.2011 23:10:22   
anuksunamun
nemam nista...ne vezujem se za stvari...

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
31.8.2011 23:11:53   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Imam, moju sestru user posted image Nerazdvojne smo, i dok se nismo poudavale spavale smo u istom krevetu iako je svaka imala svoju sobu.
ja imam dva brata i dve sestre...ostalo je sve otislo u zaboravuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
1.9.2011 3:27:04   
vukosava

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

nemam nista...ne vezujem se za stvari...


Ja isto. Da mogu bacila bi zilion stvari al mi je muz ko hrcak pa teska borba... Iz detinjstva nemam nista, sta ce mi.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
1.9.2011 9:27:01   
Vučko.ba.
Imam dekicu, narančasto bijelu sa slončetom, kojom sada pokrivam svoju djecu, proizvodnja "Vutex" Vukovar, Yugoslavia još se vidi na etiketi, baš mi nešto draga, a kvalitet extra

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
1.9.2011 9:28:57   
Anoniman
Vučko ja imam istu takvu samo žuto-zelenu, eno je kod mojih, njom pokrivaju Nešu kad ode kod njih. Još uvek je kao nova.

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
1.9.2011 9:37:05   
Vučko.ba.
eeeeeeeeeeeee .... pa mi smo bili super generacija user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
18.10.2013 23:36:45   
jole82
Moja mama je sacuvala neku moju garderobicu i dzemper ala sirogojno sto mi je baka plela za 3. rodjendan...i danas moze da se nosiuser posted image
A ja sam sacuvala moj prvi ranac mali beli sa nekom macom prisivenom (imam i fotku sa njim kad sam bila mala) i sada kad idemo kod npr. babe u poset__u u tom rancu Teodori nosimo njene igrackice....meni je to bas super user posted image

< Poruku je uredio jole82 -- 18.10.2013 23:39:18 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
18.10.2013 23:48:34   
tijatija
Lutku TASANU koju sam dobila za 3 rodjendan i izigrala sam se sa njom sad je deca cuvaju...bas me podseca na denjstvo...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
18.10.2013 23:58:31   
Bebilina
Moja je mama sacuvala sve moje igracke i sve moje knjige sa faxa, i radove sa faxa i moju sobu netaknutu, ma "svetiliste" sa mojim imenom user posted image
Salu na stranu drago mi je da je tako, da se moja cera igra mojim lutkama i donela je ovde mog pandu. I od tate imamo nilskog konja, i od tete smo dobili njenu Winnie the Pooh kolekciju. Svasta se sacuvalo, cak i garderoba, neke haljinice koje su mi ujak i nana donosili iz Italije, neke koje je moja mama sila, moja cera obozava da ih nosi. Suknjica za tenis joj je moja, ma stvarno puno toga, sve sto je imalo emotivnu vrednost.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
19.10.2013 2:59:06   
vukosava
A sto se tice omiljene igracke, to su mi bile mladje sestre user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
25.10.2013 21:41:22   
Leax
Lutka beba celavicauser posted image sa kojom se i moja cera igrala user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
25.10.2013 23:02:12   
dunja RR
Samo jednog plišanog majmuna kojeg sam dobila od bake. Možda na plac imam još, moraću da pretražim user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
26.10.2013 7:53:42   
big mum
Imam svoju plahticu iz krevetca,bjela sa nekim crvenim vezom i svoju dekicu koja je uvjek išla samnomuser posted image

Svojoj djeci sam ostavila prve cipelice,hlačice koje su najviše nosili,ćerki 3 fascikle radova iz vrtića,dnevnik moje bebemnoštvo fotografija i puno lijepih uspomena na bezbrižno djetinjstvouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
26.10.2013 23:55:53   
vukosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Samo jednog plišanog majmuna kojeg sam dobila od bake. Možda na plac imam još, moraću da pretražim user posted image


E i moja najmladja sestra je najvise volela nekog majmuna malog plisanog koji je stavljao prst u usta. To joj je bio pravi hit.

A moji su se mnogo puta selili tako da i sa selidbama uvek je bilo manje i manje stvari. Tako i nasih igracaka usput...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here