|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 14:47:45   
jabudic
Indy user posted image
To je stvarno uzasno, nikad ne mozes znati od koga mozes to da ocekujes!
Cini mi se neko dijete da mi dirne odrobijala bih ga!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 14:48:27   
*Alexx*
Indy, ja sam u totalnom šoku. Ne znam šta da ti kažem... ali totalni šok user posted image Šok što ti se desilo, šok što pričaš o tome (mada treba pričati o tome, ali znam da bih ja ćutala i jela se)... ma šok user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 14:49:32   
Ana RR
strašno..user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 14:53:38   
jabudic
Pi, pokvarenjak  jedan, nije mi jasno kako mogu i da pomisle da spuste ruku na jedno nevino dijete, da ga uopste gledaju tim ocima? Bas se iznervirah!!!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 14:54:35   
indy_25
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Indy, ja sam u totalnom šoku. Ne znam šta da ti kažem... ali totalni šok user posted image Šok što ti se desilo, šok što pričaš o tome (mada treba pričati o tome, ali znam da bih ja ćutala i jela se)... ma šok user posted image


Pa i ja sam cutala sve do sada s vama sam nekako slobodna. Al reko da napisem da znate da se nikome ne moze vjerovati a djeca ne znaju da kazu dok su mala kasnije je tesko reci nekako sve teze i teze. A znam da sam tati ikada rekla da bi ga sigurno odmah ubio na mrtvo jer ga je tata bas volio puno . Moj tata sigurno ne bi isao u policiju da ga prijavi nego bi ga odmah lisio zivota.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 14:55:58   
indy_25
IZVORNA PORUKA: jabudic

Pi, pokvarenjak  jedan, nije mi jasno kako mogu i da pomisle da spuste ruku na jedno nevino dijete, da ga uopste gledaju tim ocima? Bas se iznervirah!!!user posted image


Ja kad ga se sjetim najezim se Jabudic a ovih dana mi se bas nesto mota po glavi puno od kako mi je njegova kcerka napisala to da je umro. i sve ga zamisljam kako ispasta za svoje grijehe i kako ga bog sada muci zbog toga.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 14:57:37   
jabudic
E nije mi ga zao ni malo, neka plati Bogu za svoje postupke!!!
Ja mislim da je to najgori strah i strepnja svakog roditelja, i pomisliti samo da ti neko tim ocima gleda dijete!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 15:00:54   
indy_25
Nije ga ni meni zao naprotiv zelim mu sve najgore na onom svijetu.Pa ne mogu da zamislim da mi neko Saru tako pipka i ja bi vjerovatno uzela stvar u svoje ruke. muz me pita sto sam zamisljena ova dva dana. Pa sam htjela da mu kazem zato sam dozivjela to od tatinog rodjaka al se sve bojim da ne kaze mom tati. tata mi nikad ne bi oprostio sto mu nisam rekla nikad.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 15:16:44   
mihi
Treba decu nauciti da takve stvari prepoznaju ako se dogode, i insistirati da odmah kazu, nema druge u borbi protiv pedofiila. Indy ako je bas moralo da ti se dogodi ipak sto ti kazes nisi imala neke posledice, ali ostane to trauma za ceo zivot. I naravno sad kad imas svoju decu jos vise brines o tome.

< Poruku je uredio mihi -- 18.3.2011 15:19:55 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čuvajte decu
18.3.2011 16:03:37   
Verus
indy, jako mi je zao sto ti to prosla i sto se eto i dan danas secas, znam da nije ostavilo traume da zamrzis muski rod, ali ipak jeste jer se secas sa takvim gnusanjem i u neku ruku ga mrzis i dan danas....

bas mi je zaouser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čuvajte decu
19.3.2011 11:16:17   
Anoniman
Kud procitah ovo user posted image Jezim se od same pomisli user posted image
Indy , strasno je sto ti se to desilo , to jeste trauma ! I zao mi je zbog toga !

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čuvajte decu
19.3.2011 11:32:34   
Olga75
Indy , uh , nisi morala to da dozivis user posted image
i nije nista cudno sto ti nije zao
negde sam procitala da decu najcesce zlostavljaju , poznanici , prijatelji i rodjaci
i to je ne strasno nego jezivo user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 19.3.2011 11:34:08 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čuvajte decu
19.3.2011 11:33:16   
NadaR
Indy user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čuvajte decu
19.3.2011 11:35:53   
Anoniman
Ja bih ga ubila . Bez žaljenja .

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čuvajte decu
25.3.2011 22:36:28   
nencydrew
Bravooo Grejs!user posted image

Lou kikovi, hahah!

E vala žene, sve moramo na Tae-bo, kik-boks i sl.

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čuvajte decu
25.3.2011 22:45:00   
Brana
Indy jako mi je zao sto si to morala proci,i ja da mi neko pipne dete ubila bih ga golim rukama...strasnooouser posted image user posted image
Moja mama mi je pricala da je njen kolega imao decaka od 5 godina i odveo ga kod svog kolege da ga pricuva na par sati,i od tog kolege sin od 14g.ga odvede u sobu da se igraju i siluje ga,mali je od stresa morao da ide na kliniku da se leci,a taj covek je mucenik flupnuo...strasnooo.ja da sam na mestu tog oca od malog decaka ubila bih tog decka od 14 god,jer je upropastio jedan mali zivot za sva vremena!A tek kolegi sta bih ucinila...user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 0:32:50   
Dove
Ja sam počela da prevodim Indijske filmove, i skoro se pojavila emisija na njihovoj televiziji gde je jedna epizoda imala temo Seksualno zlostavljanje deteta. Ja sam prevela deo te epizode, konkretno radionicu, gde ih uče kako treba da se zaštite mališani, i da budu upotnati sa problem. Žao mi je što se zatvaraju oči pred ovim problemom, i što niko ama baš prstom ne mrda da se nešto pomeri sa mrtve tačke. Srpski prevod imate u CC opciji. Izvolite link. Delite, apelujte...
http://www.youtube.com/watch?v=jsxG90Imcio

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 3:19:18   
vukosava
Ja gledala ovo pre neki dan jos mi prolazi jedna slika kroz glavu kako jedna zena objasnjava o coveku koji se sprema da zlostavlja petogodisnjeg decaka Trgovina ljudima

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 20:10:49   
vukosava
Indy, razmisljam ceo dan da li da nesto napisem. Prvo sam mislila pod opcijom anonimna, ali posto to nisam nikad koristila a i sta ima mene da je sramota nisam ja kriva za to.

Elem, skupila sam hrabrost danas majku da pitam za to koje godine je jedan tatin radnik ziveo sa nama. Ja sam nesto mislila da sam bila starija, ali nisam. Imala sam 5 godina. A dozivela sam sa njim maltene istu situaciju kao ti. Samo sto sam ja spavala na stomaku a on bi mi prisao, zavukao ruku u gace, ja sam se uplasila i pravila da spavam... To se desilo nekoliko puta, ja se stvarno ne secam ni zasto to nisam nikome rekla, ni sta sam tacno imala u svojoj glavi tad. Ali isto kao ti tek kasnije sam shvatila o cemu se radi. Moja mama se sokirala, nije mogla da veruje da im tako nesto ne bih rekla. Tate nema vec 20 godina. Mami sam rekla ako ovaj ikad dodje ponovo da joj nesto trazi da mu ne otvara vrata. Videla sam ga pre neku godinu da je dosao nesto da trazi, isto mi se povracalo od samog pogleda na njega.

Miloje Radojicic iz Rogatice zvani Bosanac sto bi me bilo sramota da napisem ime debila. Imao je tad cini mi se 19 godina da jos dodam. Danas ima svoju decu i zivi valjda u Uzicu.

< Poruku je uredio vukosava -- 25.5.2012 20:13:04 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 20:17:50   
vukosava
A ne bi Gigle bio baksuz da nije jos dva put nesto debilno doziveo.

Evo drugog puta. I za ovaj put nisam sigurna kad je bilo, negde u osnovnoj ili u srednjoj. Posle jednog ispracaja je nekako pripalo da spavam kod jednog dede koji nam je dalja rodbina posto me moja baba tetka nije cula da otvori vrata. Smestio me je na gornjem spratu, dole on i njegova porodica. Zaspala sam. Negde u gluvo doba noci taj chicha mi je dosao u sobu, seo na ivicu kauca i uhvatio za stopalo. Ja sam srecom spadala u one sto se ne zalede u takvim situacijama (ipak sam ovaj put bila starija). Srecom nije imao nikakvo oruzje kod sebe. Gurnula sam ga nogom, istrcala iz sobe (ionako sam bila u odelu), uzela svoje bele starke u ruke i po najvecem pljusku otrcala do zeleznicke stanice gde sam sva mokra plakala do jutra. Srecom nije posao sa mnom. Osecala sam se sama na planeti. Bila sam klinka, naivna i nesvesna opasnosti.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 20:23:25   
vukosava
Treci put sam bila na kraju osmog razreda u Engleskoj, letnja skola jezika. Rastala sam se od drugarice i krenula kuci u 23 h. U Srbiji smo bile komsinice i druzile smo se cesto kasno u ulici, ovde smo isto bile blizu. U ulici jako blizu porodice gde sam zivela je sedeo jedan mladic naslonjen na neku ogradu. Ja sam prosla pored njega on me je pitao koliko je sati. Ja sam rekla da ne znam i uzurbano produzila dalje. On je krenuo za mnom i poceo da otkopcava pantalone i da mi prica neke gadosti da ne ponavljam. U meni je provalio neki bes, okrenula sam se i izdeklamovala sve psovke koje znam, stala u stav za fajt i bila stvarno spremna da se borim dokle budem mogla (imam narandzasti pojas iz karatea i znala sam da se tucem sa decacima ako me napadnu a u tom trenutku sam bila sportista i u jako dobroj kondiciji). Sve sto sam znala opsovala sam. I on je pobegao, sa sve otkopcanim pantalonama. Ostala sam sama u pustoj ulici, niko nije ni svetlo upalio. Uzurbano sam krenula do kuce i kad sam usla i zatvorila vrata, tek tad me je uhvatio neopisivi panicni strah. Ko bi me prepoznao da me nadju na Lamansu kao les, ne bi ni znali ko sam da mi se nesto desilo. Suvisno je reci da vise nikad nisam smela sama kuci u nepoznatim krajevima, a i u poznatim mi nikad vise nije bilo svejedno. Imala sam 15 godina.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 20:27:21   
vukosava
Da ne pisem vise na ovu temu, valjda sam rekla dovoljno. Samo da dodam i ovo. Grudi su pocele da mi nicu u drugom razredu, dobila sam na kraju cetvrtog, u petom imala grudi obima 95 cm. Mrzela sam svoje prerano razvijeno telo, mrzela sam svoje ogromne grudi, sramota me bilo da nosim brus, nisam do receg srednje vec sam nosila premali hiton da me steze. I najvise od svega sam mrzela to sto me stalno da kazem spopadaju neki mnogo stariji muskarci... Osecala sam se kao malo dete zarodbljeno u nekom tudjem telu...

Pogotovu pazite svoje cerke, nisu deca pametna da prepoznaju rizicnu situaciju kao mi odrasli...

< Poruku je uredio vukosava -- 25.5.2012 20:28:11 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 20:34:46   
NadaR
joj Vuko .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 20:42:15   
mihi
Vuko ti si heroj šta te sve snašlo.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čuvajte decu
25.5.2012 20:45:08   
vukosava
Ne znam sta mi je danas da ovo sve ispricam, do sada je samo moj muz znao za ove moje dozivljaje... Danas sam i mami rekla za ova prva dva. Sokirala se. Prija mi pravo da vam kazem da mi to vise nije tajna. Ovako sam jaca od njih. Nije me vise sramota. Samo da znate, prvog momka sam imala sa 19 godina kad sam otisla na fakultet, do tada sam odbijala svakog ko mi se priblizi.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here