|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 13:45:30   
Modessty
jao strašno! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 13:53:09   
jabudic
Bože sačuvaj, oteli joj dijete iz ruku! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 13:55:37   
serpica
Ja ne mogu da verujem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 14:08:57   
jabudic
Evo našli su je !user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 14:17:02   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 14:23:56   
cockic
na nekim novinama pise da su je nasli,daj boze da jesu,ja sam u soku jer sam ja u tom naselju od rodjenja,a zivim i sad.tako da danas ce nam tata dovesti batu iz vrtica jer smo ja i cera kuci.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 14:30:22   
mali_mis
Grozno sta se desava user posted image
Sad sam i ja procitala da su je nasli.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 14:36:02   
Modessty
Nađena devojčica

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 15:01:20   
dijana1*
Jao Boze citam i ne mogu da verujemuser posted image
Jadna majka i dete, pa kako zena sledeci put da opusteno izadje na ulicu sa detetomuser posted image
to je velika traumauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 15:40:17   
MakiJ
Ma mene strah sada izaci na ulicuuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 16:12:10   
cockic
ja sam tek u strahu,jer sam u tom kraju.nisam smela danas sa cerom po sina.a to gde su oteli tu devojcicu je blizu nas.sad mi bas nije svejedno izaci napolje sa decom.nije mi bas ispred zgrade,ali sam cesto u tom delu naselja jer mi i mama tu zivi.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 16:21:40   
mila83
Boze sacuvaj,u kakvom mi to svetu zivimo ?!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 16:35:49   
Kata90
Strasno,sta ljudi radeuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 16:45:50   
Ivanka 75
Bas me potreslo ovo danas user posted image
Žao mi i deteta, te male duše što je morala da bude bez najmilijih u tako strašnoj situaciji sa nepoznatim zlim ljudima user posted image
I roditelja čije je srce patilo i krvarilo 2 sata, ne dao Bog nikome user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 16:52:58   
NadaR
Iscitala sam sad neke clanke . Strasno. Koliko se samo ona uplasila. A tek mama! Uh,ne daj Boze nikome!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 16:54:31   
wivern
Gospode boze u sta smo se pretvorili...teska bolestina, da ne smes izaci napolje sa detetom.
A kriminal nikad manji sto bi rekao dr stefanovic.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 17:10:25   
choopa choops
Kad vidjeh ovo duša me zaboljela. Gledam snimak one web cam kad narod počne da trči po naselju ne bi li nekoga pronašli, pa uplakani otac...Užasno nešto. user posted image I kažu da su je držali u gepeku. Pa ebote život da ih odrobijaš da ne zažališ ni jednog trenutka!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 17:13:02   
Ivanka 75
Ma u 4 zida bi ja njih bez razmišljanja, da se ključa baci i da ih zaborave tamo

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 13.3.2015 17:14:46 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 19:52:12   
wivern
Ivanka kakva cetiri zida. "slucajno" bi ih pustila u masu roditelja da ih lincuju. Ja licno bih mogla da ih gazim do besvesti, pa neka misli ko sta hoce o meni. Mislim da bi bila toliko okrutna da je to nezamislivo, mrzim bilo kakav vid nasilja prema deci.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 22:30:23   
serpica

IZVORNA PORUKA: wivern

Ivanka kakva cetiri zida. "slucajno" bi ih pustila u masu roditelja da ih lincuju. Ja licno bih mogla da ih gazim do besvesti, pa neka misli ko sta hoce o meni. Mislim da bi bila toliko okrutna da je to nezamislivo, mrzim bilo kakav vid nasilja prema deci.




user posted image slazem se,bez trunke sazaljenja

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 22:34:26   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: wivern

Ivanka kakva cetiri zida. "slucajno" bi ih pustila u masu roditelja da ih lincuju. Ja licno bih mogla da ih gazim do besvesti, pa neka misli ko sta hoce o meni. Mislim da bi bila toliko okrutna da je to nezamislivo, mrzim bilo kakav vid nasilja prema deci.


Bila sam napisala nešto još gore pa uredila poruku, metak je brza smrt za njih.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 22:37:39   
Sosa Mena
Slazem se da za njih adekvatna kazna ne postoji sta god da im uradili.

Ali me interesuje koja je kazna za roditelje koje puste svoju decu od ranog jutra na ulicu bez ikakvog nadzora. Da napomenem da su deca uzrasta moje Manje pa i mladja. A granica nam je na 2 km od kuca. Kada sam pitala komsinice da li razmisljaju o tome da neko moze da im kindapuje decu dobila sam odgovor da sam paranoik i da pustim svoje dete da bude "dete" sto podrazumeva da je pustim na sred ulice samu sa njene 3 ipo godine.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 22:39:26   
milicicak
Iskreno, nema dovoljno strasne kazne za to sto su ovi neljudi uradili...
najvise treba da plate za sav strah koji se uvukao ne samo u ovu porodicu nego i u sve porodice sa malom decom... pa covece, mene ce sad biti strah da pustim dete da se seta pored mene ulicom a da je ne drzim grcevito za ruku... bice me strah da je pustim da otrci ispred mene ili ostane iza mene dok se igramo Stigni me na ulici...uzas...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 22:40:50   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: milicicak

Iskreno, nema dovoljno strasne kazne za to sto su ovi neljudi uradili...
najvise treba da plate za sav strah koji se uvukao ne samo u ovu porodicu nego i u sve porodice sa malom decom... pa covece, mene ce sad biti strah da pustim dete da se seta pored mene ulicom a da je ne drzim grcevito za ruku... bice me strah da je pustim da otrci ispred mene ili ostane iza mene dok se igramo Stigni me na ulici...uzas...


Isto, a radim to da bi ona naučila sama da se čuva, ne znam šta je gore

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čuvajte decu
13.3.2015 23:18:57   
Brand new mama
Citala sam danas i nisam mogla da vjerujem. A meni moj dragi prica kako pretjerujem i previse cuvam klince,kao on je sa cetiri vec isao sam u prodavnicu,igrao se na ulici sa drugom djecom. Nije vise kao onda, sad pocese iz ruku da otimaju...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here