|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:24:01   
sneza24
Jao Dunja i ja uvek o tome razmisljam kad gledam filmove i serije.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:27:32   
Iwana87
hahah sto rece moja pra baba "to sve oni glume nije to zaisto"

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:27:57   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Iwana87

hahah sto rece moja pra baba "to sve oni glume nije to zaisto"

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:30:33   
Iwana87
malo off o mojoj babiuser posted image krece spica,ona zbunjeno gleda,kako sad ziv kad ga ubili prosle nedelje,ma lazu oni to sve glumauser posted image ukapirala posle 300 epizoda kasandreuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:32:18   
Anoniman
Aaaa, znači to sa neizuvanjem je fora iz filmova ? Ok , ja ću sledeći put da kažem svekrvi kad ne bude htela da se izuje : "Jao , izvini , Sofija Loren , nisam te prepoznala !" user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:35:36   
Iwana87
hahahaahah al' poteralo veceras hahahahah

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:36:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Aaaa, znači to sa neizuvanjem je fora iz filmova ? Ok , ja ću sledeći put da kažem svekrvi kad ne bude htela da se izuje : "Jao , izvini , Sofija Loren , nisam te prepoznala !" user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:38:27   
sneza24

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Aaaa, znači to sa neizuvanjem je fora iz filmova ? Ok , ja ću sledeći put da kažem svekrvi kad ne bude htela da se izuje : "Jao , izvini , Sofija Loren , nisam te prepoznala !" user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Luda si 100 %
Sad cu malo off Bubo videla sam jednom na trecem tromesecju da ste pricale o tome kako ce tate proslavljati dolazak bebe i trazila sam temu u kojoj smo pisali o tome ali nisam mogla da je nadjem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:39:25   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A šta mislite recimo o tome što često u filmovima, pogotovu stranim, glumci redovno onako ulete kod nekoga u stan, i ladno dignu noge na kauč onako obuveni i ćaskaju; pa čak u nekim serijama i na krevet, onako sasvim opušteno - jel samo meni to čudno ili još nekom?


Ovo i meni bode oci stalno...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:41:26   
Anoniman
Ok ... Ako se setiš - prosledi linkić ... Možda Dunjica zna ?

Bilo kako bilo , rekla sam mužiću da je bolje da ne pravi od našeg stana "Dom za vešanje" ,i ako baš hoće da slavi - nek slobodno kroz kuću svojih matoraca obuven Prohuja s' vihorom ... user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.11.2010 23:48:23   
Iwana87
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 1:04:13   
liliana
Da se ponovo vratim "izuvanju":
I dok nismo imali bebu-bilo je obavezno. Pa , nisam ja zadružni magarac da samo idem i čistim za svima redom!!!
Ponekad pomislim da preterujem, ali milija mi je i zdravija moja čistoča, nego njihova nečistoča!!!user posted image
Sada posebno kad imamao bebu-bez pardona kažem : Obavezno izuvanje-zabranjeno pušenje!!! E, ako neko dođe kod mene da bi se napušio-nemora mi ni dolaziti!!!user posted image
Imala sam ja "akciju" i sa sestrom iz bolničke kučne nege koja je došla da mi da injekciju i nije htela da skine klompe u kojima je prešla pola grada, a ja joj naglasila da imam bebu-žena je "ladno otišla ne davši mi terapiju, a ja je posle prijavila!user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 10:20:50   
Malecka074
Isuse Boze, Liliana. Ne verujem... Otišla? Strašno!
Pa je li bar neke vajde bilo od toga što si ju prijavila?


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 11:33:24   
Anoniman
mi se izuvamo u kuci, tj. cim dodjemo obicno obuvamo papuce, ponekad i prodjemo obuveni kroz stan, ali ne trazimo ni od koga da se izuje kod nas(nemamo dete). ako idem negde - pitam da li se izuva, nista mi to nije cudno. jedino recimo kad dodje mala joana i penje se na krevet, kazemo joj da se izuje. zapravo dva puta smo joj rekli i vec je naucila, pre neki dan joj kazem - dodji da sednes pored mene, a ona meni - cekaj, izuje pape! user posted image  ne pusimo, ali mi ne smeta posebno da neko dodje i da zapali cigaretu (ali ne 15 cigareta!), mada mm uvek kaze - na balkonu! user posted image

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:20:10   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: dunja RR

A šta mislite recimo o tome što često u filmovima, pogotovu stranim, glumci redovno onako ulete kod nekoga u stan, i ladno dignu noge na kauč onako obuveni i ćaskaju; pa čak u nekim serijama i na krevet, onako sasvim opušteno - jel samo meni to čudno ili još nekom?


Ovo i meni bode oci stalno...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja svaki put pomislim  boze ovo ima samo na filmu user posted image user posted image user posted image


A to sto udiset_e prasinu i sto se unosi prljavstina s ulice u kucu????

Bezveze naravno da se svako mora izuti, jos nije bilo takvih pacijenata sa vosokim nosom da im je tesko izuti se user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 2.11.2010 14:21:46 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:30:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A to sto udiset_e prasinu i sto se unosi prljavstina s ulice u kucu????



Ako je meni namenjeno pitanje - prvo, nama ne dolaze bas svaki dan drugi ljudi u kucu. drugo,odmah se ulazi u dnevnu sobu, tako da niko ne napravi vise od tri koraka pre nego sto sedne. user posted image   trece, nemam tepiha, tj. imam samo jedan, a prebrisati pod mi nije nikakav problem.
videcemo sta ce biti kad stigne beba, mozda ce to biti jedna od stvari koje cemo morati da menjamo, ali nije problem, samo neka stigne. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:35:50   
Anck Su Nmaun
Ne, nije tebi nego uopste  kazem...neko proseta po celom gradu i onda da mi to unosi u kucu,  i pre bebe nisam to volela a tek sad...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:40:32   
Anoniman
naravno, i imas pravo da zahtevas da se izuvaju. stvarno, ne smatram cudnim ni jedno ni drugo. svako odlucuje o svom prostoru.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:46:08   
Anoniman
A ajte sad da vas čujem - kako postupiti sa osobom koja NEĆE da se izuje  ,kao fol ne može , otekle joj noge , i bla bla , a ja znam da može nego je mrzi ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:50:35   
Anoniman
Bubo, ja kakva sam, ponudila bih se da dotičnoj osobi sama izujem cipele, i izmasiram joj noge, samo da se izujeuser posted image user posted image user posted image
Kod tebe, tj u tvom slučaju, izgleda nema druge nego da ti lično toj osobi kažeš "Nećete ući dok se ne izujete, i nema nikakvih izgovora i izvrdanja. Kraj priče". Al znam da je to science fiction, retko ko može to da kaže, ni ja ne bih moglauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:51:14   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

A ajte sad da vas čujem - kako postupiti sa osobom koja NEĆE da se izuje  ,kao fol ne može , otekle joj noge , i bla bla , a ja znam da može nego je mrzi ! user posted image


Moja komšinica takvima prostire novine sve ispred njih gde god gaze ili nameravaju da gazeuser posted image user posted image user posted image

jednom je lika koji je došao da nam popravi internet terala da se izuje na hodniku zgrade.....

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.11.2010 14:53:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:53:47   
LillyT
A kako to ona (ili on) NEĆE da se izuje? Meni to nije jasno i prosto ne poznajem nikoga ko bi odbio nešto što zahtevamo (pušenje, izuvanje...). Uostalom, ako su nekome natekle noge, poenta je da se izuje, zar ne?

< Poruku je uredio LillyT -- 2.11.2010 14:54:08 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 14:57:43   
Lu
Bubo, ti nemoj reći da se izuje, staviš joj papuče ispred nje i reci izvolite se preobuti u nešto udobnijeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 15:02:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Bubo, ti nemoj reći da se izuje, staviš joj papuče ispred nje i reci izvolite se preobuti u nešto udobnijeuser posted image


Probala . Govorila . Tutkala papuče . Napominjala kako se ja ovako trbuljata uvek izuvam . Ona kaže - ja nema šanse da se izujem , jako su mi otekle noge , ma nema šanse da ću se posle obuti , bla , bla ... I tako stojimo na sred hodnika u tišini . Ja stojim i čekam da se izuje , ona stjoi i čeka da se pomerim u stranu i pustim je u kuću . I prolaze sekunde , mi stojimo , pisala sam već o tome ... i na kraju , šta ću , popustim , i ona uđe obuvena ... prošli put sam po*izdela , ušla žena obuvena , sela na krevet , i izula se  TU , U DNEVNOJ SOBI !

< Poruku je uredio BubaMira -- 2.11.2010 15:03:47 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 15:06:01   
Shishica
Jaaaaoooo majko sveta! user posted image
Ma svugde ima bisera...ja bolje da ne pisem... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here