|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 15:06:30   
Lu
A joj izula se poslijeuser posted image
E to je već ****bavanjeuser posted image
Ništa onda, redaj novine ispred nje pred punom kućom gostijuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 15:17:20   
Shishica
A stvarno, ovi u filmovima mi izuzetno skacu po ganglijama kad obuveni dizu noge na krevet!

Ja bih verovatno par puta pregrmela ne izuvanje, a onda bi zagrmela! To tako bude obicno kod mene... tolerisem, fino kazem, tolerisem i na kraju odlepim i saspem u lice zauvek da me mrze!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 15:19:10   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Bubo, ti nemoj reći da se izuje, staviš joj papuče ispred nje i reci izvolite se preobuti u nešto udobnijeuser posted image


Probala . Govorila . Tutkala papuče . Napominjala kako se ja ovako trbuljata uvek izuvam . Ona kaže - ja nema šanse da se izujem , jako su mi otekle noge , ma nema šanse da ću se posle obuti , bla , bla ... I tako stojimo na sred hodnika u tišini . Ja stojim i čekam da se izuje , ona stjoi i čeka da se pomerim u stranu i pustim je u kuću . I prolaze sekunde , mi stojimo , pisala sam već o tome ... i na kraju , šta ću , popustim , i ona uđe obuvena ... prošli put sam po*izdela , ušla žena obuvena , sela na krevet , i izula se  TU , U DNEVNOJ SOBI !


Pobogu kakav bezobrazluk. Ma nema, mora da se izuje i kraj. Reci ja Vas molim da se izujete, evo imate stolicu, papuče...u suprotnom joj nabavi ono što lekari nose na nogama, kao one kesice i ti joj obuj na cipele!!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 16:33:16   
liliana
IZVORNA PORUKA: Malecka074

Isuse Boze, Liliana. Ne verujem... Otišla? Strašno!
Pa je li bar neke vajde bilo od toga što si ju prijavila?



Ma, duga je to priča... Ukratko: ja sam plozvala njenog nadređenog koji mi se izvinjavao, levo-desno, bla, bla, truč, truč... I , između ostalog rekao da sam ja odbila da primim terapiju! E, tek tu sam ispizuser posted image i osula. Nisam bila lenja, nego sam otišla kod načelnika bolnice. Žena je posle sankcionisana, ali zašto bi me to bilo briga-ona nije obavila svoju dužnost, a i nije znala sa kim se kači!!!user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.11.2010 16:54:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Bubo, ti nemoj reći da se izuje, staviš joj papuče ispred nje i reci izvolite se preobuti u nešto udobnijeuser posted image


Probala . Govorila . Tutkala papuče . Napominjala kako se ja ovako trbuljata uvek izuvam . Ona kaže - ja nema šanse da se izujem , jako su mi otekle noge , ma nema šanse da ću se posle obuti , bla , bla ... I tako stojimo na sred hodnika u tišini . Ja stojim i čekam da se izuje , ona stjoi i čeka da se pomerim u stranu i pustim je u kuću . I prolaze sekunde , mi stojimo , pisala sam već o tome ... i na kraju , šta ću , popustim , i ona uđe obuvena ... prošli put sam po*izdela , ušla žena obuvena , sela na krevet , i izula se  TU , U DNEVNOJ SOBI !


Pobogu kakav bezobrazluk. Ma nema, mora da se izuje i kraj. Reci ja Vas molim da se izujete, evo imate stolicu, papuče...u suprotnom joj nabavi ono što lekari nose na nogama, kao one kesice i ti joj obuj na cipele!!!!


hmmmm... a da nije neki drugi problem u pitanju kao naprimer SMRDLJIVO STOPALO!

Izuvanje je obavezno... od kad znam za sebe kod moje mame su deca ležala po patosu i igrala se i uvek je bilo čisto! Tako sam i ja naučila i tako pokušavam da naučim mmuser posted image on očas posla utabana obuven... a po ulici ko sve ne pljuje, kaki i piški...fuj!
Nabavila sam neko sredstvo u apoteci (za dezifekciju, koristi se u bolnicama, vrtićima, javnim WC....) jedan čep se stavi na oko 5l vode ili se sredstvo stavi u pumpicu a može i u tečni sapun za ruke, sve zavisi za šta se koristi... mm mužu se ne sviđa miris, mada ja taj miris i ne osetim ali kad sam skontala da mu se ne sviđa počela sam češće da briskam njime sve i svašta... molio me je da smanjim korišćenje toga jednom nedeljno a ne svakodnevno... čim bi on na vrata obuven a ja pumpicu u rukeuser posted image

Bez pardona bih rekla osobi koja mi uđe obuvena, da se izuje! Inače bi radila pumpica....išla bih za njim i briskala!


(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 17:43:37   
Anoniman
I kod nas je obavezno izuvanje,malo mi je khm...unosenje svacega.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 18:12:21   
Anoniman
Kad budemo gospoda i prestanemo da pljujemo po ulici.tad cemo biti dovoljno gospoda da se ne izuvamo user posted image u prevodu - nikad, kod nas je obavezno izuvanje i tacka.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 18:23:50   
morena
Kod nas se nitko ne izuva. Ni mm ni ja, prvo uđemo, skinemo jakne i ostavimo stvari,pa se tek poslije izuvamo. I ne tražim od nikoga da se izuva.
Ne znam šta će bit kad dođe beba. Možda promijenim mišljenje.user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 18:37:42   
Volta
E ovako...ja imam jedan vid kompromisa.U principu nema turcizama,pa tako ni izuvanja.Ako neko insistira,ima papuča,hvala bogu.E a ja kada je blato i kiša itd.imam običaj da na otirač stavim vlažnu i krpu sa dezinf.sredstvom,pa onda malo trljanac i hopalauser posted image Mi smo gospoda bez obzira na sve!!!user posted image Ribam redovno kuću,tako da se ne plašim ničega.

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 18:42:00   
indy_25
IZVORNA PORUKA: indy_25

kod mene u stanu je obavezno izuvanje u kuci iako zivim u drzavi u kojoj se to bas ne praktikuje imam dovoljno papa u kuci tako da mogu svi obuci ako im je hladno po nogama a ne pada mi na pamet da non stop mjenjam carape zato sto su uprljani podovi od ne izuvanja ili da ih ribam non stop.Osim toga imam djete  i moje misljenje je da to nije higijenski jer neko hoda u tim cipelama vani gdje se pljuje i piski i svasta nesto pa onda po kuci u toj istoj obuci bez obzira iako nije ona vidno prljava. Moj muz nekad kad zuri na posao obuce cipele pa onda po kuci hoda trazi mobitel pa u Wc da napravi frizuru i uvjek imamo problem oko toga jer ga uvjek kritikujem. E a kada dodju neki majstori da prave nesto njih ne peglam da se skidaju obrisem podove kad odu.


Da se ponovim jos uvijek je tako user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 18:44:30   
Volta
Indy,ja sam zivela u Rotterdamu 9 meseciuser posted image

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 18:46:18   
indy_25
super ja sam u Zaandamu user posted image

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 18:53:17   
Olga75
ajd sad ja sam zivela u Amsterdamu osam meseci user posted image
bilo je diiiiivno


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 18:56:05   
indy_25
 Dat mag niet user posted image  ooooo sad ce da nas peckaju bas smo off

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 19:00:08   
NadaR
Moji djever i jetrva zive u Rhoonu, bas mi se svidja tamo ,nadam se da cu ove godine ponovo tamouser posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
25.1.2011 23:05:10   
usamljena
IZVORNA PORUKA: Volta

E ovako...ja imam jedan vid kompromisa.U principu nema turcizama,pa tako ni izuvanja.Ako neko insistira,ima papuča,hvala bogu.E a ja kada je blato i kiša itd.imam običaj da na otirač stavim vlažnu i krpu sa dezinf.sredstvom,pa onda malo trljanac i hopalauser posted image Mi smo gospoda bez obzira na sve!!!user posted image Ribam redovno kuću,tako da se ne plašim ničega.

Izvini, povezujes ovo dvoje? Ne znam da li da komentarisem uopste user posted image
Kod mene je to obavezno, bilo i pre bebe a sada pogotovo. Sto kaze Indy ulice i nisu bas najcistija mesta a moje dete uzima dosta toga sa poda, pa nekad rucice dodju i do usta- tako da ne zelim da rizikujem. A i navikla sam, ne bih mogla po celi dan u cipelama i sl.


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
26.1.2011 12:50:01   
lanajelena
Nikog ne primoravam ali po meni je osnovna kultura da se izuje neko kad udje,pogotovo sto ima dece,prva kod nikog ne ulazim obuvena cak ni kod mojih najblizih i ne mogu da razumem takav postupak user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.4.2011 9:10:04   
vukosava
ja predlazem korak vise - nek se izuju al nek obuju papuce obavezno... ko zna kad ko menja te carape i sta se u njima tek skuplja user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.4.2011 9:12:54   
vukosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A šta mislite recimo o tome što često u filmovima, pogotovu stranim, glumci redovno onako ulete kod nekoga u stan, i ladno dignu noge na kauč onako obuveni i ćaskaju; pa čak u nekim serijama i na krevet, onako sasvim opušteno - jel samo meni to čudno ili još nekom?


ako mislis na americke filmove - treba samo da ih vidis na faksu kad je nedelja kad su ispiti kako spavaju na podu, sa facom zalepljenom za pod, sve onako da bala viri iz usta i lepi se za patos.... sto bi rekli kod nas ... opusteno...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.4.2011 9:18:05   
Anoniman
Ja sam za izuvanje jer i ja kad odem negde obavezno se ozujem i ako neko vice nemoj nemoj. Ne znam tako radim od malena i volim da se i kod mene izuvaju. POgotovo ovde na selu gde mozes da skupis sve i svasta dok stignes kod nekog. MOja kuca je prometna stanica stalno neko trazi mm i pocela sam da pizdim od pojedinh ljudi koji nemaju blage veze sa osnovnom kulturom po tom pitanju nego sa sve blatnjave cizme i cipele zagaze bez imalo stida. To je njima sasvim ono normalno. A meni nije jer ja posle treba da grebem to blato sa etisona.
Tako da sam sad postala jako neprijatna i svakome ko krene pokazem da se izuje pa ce tek tad da udje.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
2.4.2011 23:33:14   
nencydrew
Ja imam problem sa sopstvenim ukućanima, ali ne vredi.
Mislim da im doskočim tako što ću da stavim neki tepih, jer žao mi parketa, ali ne znam kako da ga postavim ispod vrata?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
11.8.2011 12:24:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Volta
U principu nema turcizama,pa tako ni izuvanja.


Ni ja ovo ne bih komentarisala user posted image - po ovom ja sam najveći turčin paša!!!
Obavezno izuvanje i tačka! Moje dete od 19 meseci savladalo je da čim pređe prag čučne i odlepi patikice i da ih izuje, pa u šuše, tako da ne vidim zašto bi nekom odraslom to bilo komplikovano user posted image Imam jednu džep-torbu u predsoblju na zidu punu papuča (kupila u JSYK) u više brojeva i svako se lepo posluži, a ko ne želi može i bos user posted image

A najveću muku smo imali sa mojim svekrom-čovek se nikad ne izuva po svojoj kući, pa to praktikuje i kod drugih. I mm mu dugo ćutao, dok ja nisam održavala trudnoću, pa on uzeo da riba podove, a njegov tata svratio pa šljas u blatnjavim cipelama pravo u sobu!!! Ih da vidiš kako se odmah setio da ga opomene user posted image Otada i on izuva cipele u predsoblju user posted image


(odgovor članu Volta)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.8.2011 18:06:02   
degu

IZVORNA PORUKA: vukosava

ja predlazem korak vise - nek se izuju al nek obuju papuce obavezno... ko zna kad ko menja te carape i sta se u njima tek skuplja user posted image



user posted image ja bih volela da uvedem ovo pravilo. Kod mene se svi izuvaju, ali me jednako nervira kad mi ostavljaju tragove znojavih stopica po laminatu. Tako da svakako opet moram da usisavam, da bih oribala laminat. Ali nikako da ubedim ljude da im trebaju papuče user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.8.2011 18:10:00   
Sanjica26 RR
degu, mi smo jedan deo cipelarnika iskoristili samo za papuce. Kad neko dodje mi ih izvadimo da se preobuju u njih.user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
14.8.2011 18:16:44   
degu
Ajoj Sanjice i mi smo nakupovali gomilu papuča i odmah ih vadim, ali većina kažu da im ne trebaju papuče, a meni glupo da kažem da im guram papuče da mi ne bi ostavljali mrlje po laminatu user posted image i ništa, posle opet čistim user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here