|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za plazu
19.6.2016 18:20:57   
wivern
Ja bih amksi radije papucice, kao kroks. Cisto da ima kad je vruć pesak, ali više da je bos. Ne znam koja je razlika u cenama ali svu tu opremu imas i na plažama. Mi smo prosle godine na plaži kupili gumu, bila je nešto jeftina.
Papucice mozes bre i kod kineza, ionako ce ih nositi max 2 meseca.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Rekviziti za plazu
19.6.2016 21:39:17   
choopa choops
Dunja, s obzirom da se nikad ne zna kako će koje dijete reagovati na pjesak, kamenčiće, najbolje je uzeti neke jeftinije (tipa kod Kineza). Npr. neka djeca neće uopšte ove patike (a i ja ne bi to mokro ljigavo na noge stavila user posted image ), neka obožavaju kroksice, neka vole japankice sa onim iza, a neka vole da hodaju bosa po pjesku. Moji su svo troje različito reagovali. Da sam na tvom mjestu, kupila bih u BGu ako naletim na nešto jeftino, a ako ne, onda sigurna sam dolje ima toga na svakom ćošku. vidim da se otvara Jumbo u BG, tamo pogledaj, oni imaju sve to a da nije skupo.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Rekviziti za plazu
19.6.2016 21:56:15   
Ana RR
Dunjči, mišiće smo čini mi se kupili u Rodi ili Idei.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Rekviziti za plazu
20.6.2016 9:16:12   
Maraj
Dunja te patikice sto je aanjalica postavila imas u Grckoj u onim njihovim radnjicama gde prodaju i suvenire i jos svasta nesto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Rekviziti za plazu
20.6.2016 9:18:28   
MishMash
Mišiće smo kupovali u Maxi- ju, a za plažu smo uzimali papučice na fazon crocs- ica. Zgodno je što mogu da se nose i kao papuče i kao sandale ( za nas koji nismo vični trčanju u papučama) user posted image .

One patike za vodu je samo jednom obula. Doduše, ljigave su i hladne kada se pokvase i ja svoje nerado obuvam.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Rekviziti za plazu
21.6.2016 23:22:46   
Sanjalicaaa
Ima u Metrou trenutno papucice na fazonu Kroks 400 i nesto din.
Inace ja se ubih da nadjem ponco peskir za plazu i na kraju narucla preko neta. Dnas stigao. Bas sam srecna user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 0:04:21   
dunja RR
Hvala Sanjalice, to je džabe, svratiću sutra posle logopeda sa S, taman nam je usput, da mu uzmem, na Slaviji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 0:04:53   
dunja RR
Daj link za peškir, da vidim kakav je :)


Ja imam od ranije, neke koje sam uzimala u Tempu, traju već par godina, ali su dobri, debeli.
Čak ni Skijatos im nije mogao ništa - plaže su u borovini, pa mi se milion iglica zavuklo tada, u ta 3 peškira. Pa sam vadila boce, jednu po jednu user posted image

Danas sam u Arilju uzela jedan 140_x_ sa nešto, teget, solidan kvalitet, a samo 700 RSD, ne znam, mislim da je ok cena za peškir za plažu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.6.2016 0:09:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 0:09:44   
choopa choops
Pa dobro je l' otvoren ovaj Jumbo bre? Najavljuju ga ne Ultri ilitako nekoj dječijoj televiziji....U Bugarskoj u njihovoj radnji ima sve na jednom mjestu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 0:11:19   
dunja RR

Otvoren je u subotu. Ja bila pozvana na koktel, ali nisam otišla, zbog S proliva user posted image

Evo linka KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 0:13:06   
choopa choops
Pa tamo idi šta se mučiš da tražiš user posted image Ako je upola kao u Bugarskoj, naćićeš bukvalno sve što ti treba! I više nego što ti treba, ponesi viška para user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 7:32:19   
serpica
Dunjci sto se peskira za plazu tice svuda u Grckoj skoro u svakom mestu mozes da ih kupis i to po ceni od 5,5,7 eura. Odlicni su,veliki,pamucni i tanki,brzo se suse i ima lepih dezena. Pre dve godine sam uzela u Siviriju 3 komada dali mi i popust.
A veliki su bas.ove godine njih nosim i jos par za decu.
Ali zato su mi one stvarcice za decu,kofice lopatice i slicno skupe i to dosta...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 8:22:44   
Sanjalicaaa
Dunja nije u prodavnicama Metro obuce, nego mislim na Metro.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 9:09:44   
Sanjalicaaa
Evo ga Link za peskir. Frotir je super, jedino sto je mali.
U kojoj prodavnici Arilja si kupila Dunja?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 9:33:11   
dunja RR
A Metrooo, jooj. On mi nikako nije usput ovih dana :(

Sanjalice, Piroćanac Arilje KLIK OVDE na Vračaru, u Cara Nikolaja 79. Ja otišla da kupim S gaće, jer ćemo uskoro da skidamo pelenu, pa sam uzela puno slip gaćica za njega, 100 dinara, a super su. I slučajno nađoh i peškir za plažu.


A pončo, stih se da sam videla prošle nedelje u C&A, one šarene, sa likovima iz crtaća, ali su čini mi se 1500. ili moda čak i skuplji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 9:45:11   
MishMash
Dunja, te papučice na fazon Crock- ica možeš naći i u prodavnicama "Planet" obuće. Čini mi se da su oko 600 dinara.

Prošle godine je Idea imala komplet kantica+peškir za oko 1000, ali smo mi morale Frozen pončo- peškir da kupimo pa sam poručivala preko FB, 900 dinara su bili.



_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 15:10:37   
dunja RR
MishMash, hvala ti! Pogledaću u PLANETovim radnjama. Da li možda imaš link za te pončo peškire, da vidim kakvih ima?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 15:16:35   
Maraj
Da li je bio ko u Jumb-u ima li sta ? Meni treba bazencic za plazu. E sa da li da uzmwm onaj koji ima onu nadstresnicu iznad bazencica ,kao pecurkicu ili da L uzmem obican bazencic bez te gore nadstresnice. Nesto mi u podsvesti da je neko rekao da te nadstresnice hoce da padnu od toplote

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 16:14:10   
MishMash
Naravno. Ja sam prošle godine uzimala od ove tete KLIK. Sad izgleda nema baš neki izbor, ali sam videla i kod jedne druge tete, pa možeš i to da pogledaš KLIK. Ako se setim još nečega, pišem.user posted image



_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Rekviziti za plazu
22.6.2016 18:13:46   
vonavoj
Dunja,za plazu kroksice,kod kineza sam juce kupila za 230din..i to imaju saru kao da su krokodil,najmekse i moje ih obozavaju...
Peskir kupis ili na plazi,ti su najtanji.a ima i na fb,butik maza i lunja,10e..provereni..imajy i ponco!
user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 22.6.2016 18:17:23 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Rekviziti za plazu
30.6.2016 15:25:12   
Khaleesi
Mi smo poceli da se spremamo, uzeli prsluk za plivanje, misice, gumu... mada moramo i gacice za kupanje :D to nikako da kupimouser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Rekviziti za plazu
30.6.2016 15:40:25   
dunja RR
Von hvala ti!

Moraću do Kineza, bila sam u Metro obući, reče mi drugarica da su tamo ok kriksice, ali su bre tvrde katastrofa. Rekla bih da su kod Kineza mekše, pa ću ipak opet do njih.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Rekviziti za plazu
30.6.2016 16:32:12   
Khaleesi
Mi smo mnogo lepe kupiti kroksice, Turske su... Ima neka radnja mislim Pikolo se zove, bili su na onom Decijem sajmu pre mesec dva... Tada su imali stand i dosta stvari povoljnije...user posted image bas mekane

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Rekviziti za plazu
30.6.2016 18:02:52   
Mariya
Ja sam te,kao kroksice kupila i Deichmannu,za H marke elephanten, a za L Cupcake. H su baš čvrste,ja mislim da je to dobro,jer se te papuče izvijaju i skroz deformišu tokom hodanja ako su meke,pogotovo te od kineza.
A što se tiče ostalih rekvizita,mi nemamo samo veliki dušek. Tj imamo ali ih ne pronalazim već 2 godineuser posted image A L je od kume dobila ranac na leđa sa lopaticom, koficom, karticom, sitom, čašama,sjajna stvar,slikaću pa ću postaviti.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Rekviziti za plazu
30.6.2016 18:20:06   
Khaleesi
Posto obe ne znaju da plivaju mi smo mislili neki mali camcic da kupimo... da li neko moze da nam preporuci... ili mozda ipak ne?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here