|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 21:17:56   
pilence83
Maraj draga i mm je operisao varicocelu, imao je srednji splet vena. Operacija nije komplikovana. Sve je isto pio pre operacije kao tvoj muž i ništa. 3 meseca mora da prođe od operacije pa da uradi spermogram. mm je posle operacije imao 60% pokretljivih, pa kad je uradio ponovo 70% pokretljivih i posle nekog vremena je pokretljivost dosta opala. U međuvremenu je imao bakterije u spermi, tj kad je radio spermokulturu tako je pokazalo. Eto njemu to nije pomoglo da bi ja ostala prirodnim putem trudna, nego idemo na vto , ali znam dva slučaja gde su se operisali i posle mesec ipo dana od operacije obe drugarice su mi ostale trudne. Tako da nije loše da uradi operaciju, ako je kod tebe već sve u redu.

(odgovor članu pilence83)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 21:19:37   
pilence83
degu draga aj pojasni malo šta to značiuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 22:06:00   
degu
Pa ima dosta abnormalnih formi, onih dvoglavih, dvorepih. Najčešće do toga dolazi zbog pušenja, stresa, infekcija, a najbolji lek su vitamini, antioksidansi, vitamin, E, C. E sad valjalo bi da proverite jel neka infekcija u pitanju, onda će antibiotici rešiti stvar.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu pilence83)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 22:35:42   
Zelimo_bebu
MOzda cu ja sada zvucati glupo ali kakvu ulogu ima klomifen kod muskaraca? I kod nas je pilence bila variccocela i operisana i sad azoospermia.....je li moguce da se operacija ne uradi dobro????

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 22:38:45   
degu
želimo bebu i ja sam čula kao maraj da je moguće 33 % da bude isto, 33% da bude bolje i 33% da bude lošije user posted image mi smo odlučili da mm ne operiše. A klomifen verovatno podstiče spermatogenezu kao kod nas ovulaciju.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:12:28   
pilence83
degu mm ne puši, ne pije. što se tiče infekcije sve je u redu nema ništa, ali njemu je aglutinacija pozitivna. spermadozoidi se lepe. ma ne znam više šta jeste, a šta nije. Zbog toga se i radi vto user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:24:41   
imperial
Pilence i kod nas je teratozoospermija,izgleda mi iz fronta svi imamo istu dijagnozuuser posted image ,nemogu da verujem,ali mi smo rešili samo vitamine,ništa ne diramo,pitali smo doktorku koja nas je sad zadnji put primila i rekla nam je da VTO prevazilazi naš takoreći problem,tako da sam vitamini i kad bude trebalo odradićemo briseve čisto zbog bakterija da vidimo kako stojimo,inače do sad nismo imali problema,nadam se i da nećemo....
Pilence kad vi opet idete u front,mi sad u petak u osamuser posted image

(odgovor članu pilence83)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:34:49   
Maraj
pilence, jer ste radili ASA test?

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:36:27   
pilence83
imperijal draga moja biće sve u redu pa da zajedo šetamo naše bebiceuser posted image user posted image i mi idemo u petak u 10 imamo zakazano. Kad ste završili u petak oko koliko sati, da se nismo možda srele tamo user posted image

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:37:56   
pilence83
Maraj nismo. Dr nam je rekao da su najverovatnije u pitanju antitela u spermi i da se to leči ali dugo i da košta. tako da nam je odmah preporučio vto.

(odgovor članu pilence83)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:39:44   
Maraj
a ok, mislila sam da se posavetujes sa lekarima na Torlaku, jer su oni "specijalci" za to

(odgovor članu pilence83)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:40:44   
imperial
Kad ste završili u petak oko koliko sati, da se nismo možda srele tamo

Mi smo već u 9 bili gotovi,među prvima smo bili i brzo sve završili,ja sam prezadovoljna sa njima u frontu,za sada....

(odgovor članu pilence83)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:41:47   
degu
ma da, ni mi se više ne bakćemo što je ovako ili onako, idemo na vto a oni nek traže te što nisu terato, asteno i bla, bla, bla user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu pilence83)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:46:56   
imperial
Degu,jel se spremate za VTO??Dokle ste stigli?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:50:58   
degu
Ma kod nas se sve pretvorilo u lavirint, prvo sam imala bakteriju u vb, pa i sama malo odlagala analize i sad na kraju nam ostali virusi, meni kolposkopija i uz i ispostavi se da sam pozitivna na toxoplazmu. Sad moram dalje na neke analize, pa valjda lečenje, pa opet da vadim toxoplazmu, opšta komplikacija. Tačno kad sve obavim, istećiće nam brisevi i onda sve u krug.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
25.6.2013 23:55:41   
imperial
A jel si pozitivna Igm ili Igg?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
26.6.2013 0:03:07   
degu
I Igm i Igg, večito iskrsne nešto kad se najmanje nadaš, al dobro, bolje sad nego posle. A sad bolje da šmugnemo odavde jer smo omašile temu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
2.7.2013 22:42:41   
Zelimo_bebu
Vecer! Danas smo dobili nalaz spermokulture pise da je nadjena streptococcus species,,,da li je neciji muz imao slicno iskustvo, i da li postoji mogucnost da i ja imam??? Hvala vam

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
6.7.2013 12:17:51   
Maraj
Stigao nam je nalaz spermokulture
klebsiella enterobacter
pa dokle vise. Sad se nosim mislju da i ja uradim bris... jer zna neko prirodni lek za ove bakterije...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
7.7.2013 11:58:16   
Zelimo_bebu
Maraj i mi imamo neku bakteriju i nemam pojma ni sta je...vjeruj mi rado bih ti pomogla ali se prvi put susrecem s njima,,,e sad prirodni lijekovi i mene zanimaju, nadam se da ce se neka od zenica javiti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
10.7.2013 21:45:17   
Ksenix
Drage moje, definitivno i vi treba da uradite briseve, i to ne u samo jednoj laboratoriji. Rezultati uopste nisu pouzdani. Moj brat je imao ureaplazmu a njegova devojka, kao, nije i dr. je rekao da ona ne mora da uzima terapiju, da bi mu jedan drugi dr., u medjuvremenu, rekao da nema sanse da je ona bila negativna i ponovili su briseve i oboje opet imaju, tj, nisu se ni izlecili, jer se ona nije lecila!

Sto se tice prirodnih lekova, znam samo za biljnu apoteku 'Magicno bilje' u Beogradu...odlicna je.

Nadam se da cete se uskoro osloboditi bestija!

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
10.7.2013 22:04:04   
viking
Slazem se sa Ksenix, kad je mm imao bakterije, urolog je odmah napisala recept i za mene, bez briseva, jer nema sanse da ih jedan ima a drugi ne.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
11.7.2013 11:16:05   
Maraj
hvala drage, evo mm ce ici danas da ponovi cak ce raditi i bris glansa, javljam vam nalaz za par dana...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
12.7.2013 16:30:12   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bobaboba

zalim pomoci svima koji zele potomstvo a imaju probleme sa sprmogramom,nisam doktor ali sam imao velikoh problema ali uz terapiju smo doli do cilja sa samo 2 meseca sada samo u 6 nedelji:)


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
12.7.2013 16:55:51   
bobaboba
imao sam problema sa spermogramom i hlamidijom poceo sam piti gljivu u prahu kordiceps za dva meseca sve se popravilo za vise od 50 posto sada cekamo bebu,preparat je jako mocan i dobar cena mu je oko 1800 din i imate da ga pijete oko 20 dana mozete procitati sve o cordiceos sin na internetu inace preparat koji leci mnoge bolesti ali jos nije tolko poznat kod nas ja sam se srecom susreo sa njim preko jednog urologa iz amerike i hvala mu na svemu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here