|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba i klima uređaj
4.6.2012 12:39:37   
minna
Mi smo kad se V rodio palili klime u druge dve sobe, a u sobi gde je on bio je onda bilo sasvim prijatno. Prosle godine smo celo leto bili na moru i uglavnom nismo palili klimu. Sad nam je jos prijatno u stanu, kad bude bilo vruce palicemo samo da ne duva direktno. U kolima uvek palimo, isto nikad ne ide direktno u njega.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Beba i klima uređaj
4.6.2012 12:41:06   
minavb

IZVORNA PORUKA: minna

Mi smo kad se V rodio palili klime u druge dve sobe, a u sobi gde je on bio je onda bilo sasvim prijatno. Prosle godine smo celo leto bili na moru i uglavnom nismo palili klimu. Sad nam je jos prijatno u stanu, kad bude bilo vruce palicemo samo da ne duva direktno. U kolima uvek palimo, isto nikad ne ide direktno u njega.

A koliko vi to imate soba?user posted image
Mi smo palili i palimo. KAd sam otišla u Višegradskoj da vidim gd emi je dete, smrzla sam se u toj prostoriji u kojoj čuvaju bebe.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Beba i klima uređaj
4.6.2012 12:46:16   
IVA 11
Da, i kod nas je tako, prehladno je bilo u dijelu gdje su bile bebe.
Mi i kad smo u stanu na moru palimo oko 13-16 h, posle nema potrebe. user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Beba i klima uređaj
4.6.2012 14:24:37   
crazymama
kad sam se ja porodila bili su veoma topli dani krajem aprila i pedijatrijska sestra nam je rekla da ukljucimo klimu u sobi, ako nam je vruce... bebe su imale po 2-3 dana kad nam je to rekla... nismo ukljucivale, to nam nije zvucalo tako pametno tada!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Beba i klima uređaj
9.6.2012 15:21:27   
Anoniman
Mi smo otvorili ovogodišnju sezonu. Prošle godine je bila baš mala pa je bila zaštićena čvrstom korpom u kojoj je najviše boravila, ove godine je matorka pa pazim samo da baš ne bije direkt u nju i to je sve.

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Beba i klima uređaj
10.6.2012 0:01:55   
crazymama
i mi ukljucujemo, i u autu i kod kuce, ali naravno da ne duva u nju, eno je spava u sobi, a u dnevnoj radi klima... a u autu sedi pozadi, okrenuta suprotno od smera voznje, tako da joj ni tada ne duva direktno i sve je ok.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Beba i klima uređaj
10.6.2012 0:20:32   
madre
palimo klimu i u stanu i u autu... znam da nam je bogi zahvalan na tome iako se jos uvek nije izjasnio, ali u njegovim ocima vidim da kaze: mama, hvala tiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Beba i klima uređaj
11.6.2012 11:16:27   
Anoniman
U kolima je upaljena odavno a u kuci od skoro i nocu i danju , nocu pravim pauze , kad ustanem da piskim upalim , kad ustanem sledeci put ugasim user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Beba i klima uređaj
12.6.2012 8:23:31   
Sesilija 83
jao bez klime nista jos smo mi u potkrovljupa kad se usija da bezis iz koze... palimo klimu od kad su pocele vrucime klima je u hodniku i ukljucena od 24h 20sati sadi sigurno...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Beba i klima uređaj
4.7.2012 19:43:43   
marince1

IZVORNA PORUKA: ribizla

U kolima je upaljena odavno a u kuci od skoro i nocu i danju , nocu pravim pauze , kad ustanem da piskim upalim , kad ustanem sledeci put ugasim user posted image



Isto! user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Beba i klima uređaj
10.7.2012 21:53:11   
mamicak
Ja sam toliko isprepadana jednim slucajem od pre neki dan.......Pisalo u novinama kako je detetu od godinu ipo stalo srce nakon izlaska iz klimatizovanog auta. Inace su putovali iz Svedske za Bosnu. Razumem da se ne treba praviti velika razlika u temperaturi i da se treba iskljuciti klima bar 20 min pre nego se izadje vani, ali mene i dalje brine kako ce moj bebac izdrzati 1500 km u autu sada za neki dan a svaki dan citam kako su vam katastrofalne vrucine. Dodje mi da odustanem od letnjeg odmora.......

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Beba i klima uređaj
7.7.2015 17:07:25   
dunja RR
Planiram da uzmem, pa mi recite koje da gledam i jel imate preporuku za firmu za postavku klime?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Beba i klima uređaj
7.7.2015 20:13:46   
vikiveki
Ja imam klimu Samsung 12-ticu i sa njom sam zadovoljna,naravno postavljena je da ne bije direktno u nas dok sedimo,pošto nam je postavljena u dnevnoj sobi.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Beba i klima uređaj
7.7.2015 20:14:57   
choopa choops
Mi već pet godina imamo toshiba sa inverterom, jeste bila skupa ali je odlična! Sa njom se i grijemo i hladimo, radi non stop. Ne znam koji je tačno model, obrati pažnju na energetsku klasu, a ostalo je sve manje više slično ja mislim...Prije toga smo imali običnu Panasonic, nije ni ona bila loša.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Beba i klima uređaj
8.7.2015 11:53:39   
Mariya
Mi imamo neku marke dax, bila je smešna cena, ni 150 evra, zato smo je uzeli. Radi posao, hladi i greje. Svekar ima vivax. ni na poslu nemamo neke ekstra marke ali rade već godinama. Ako imaš novca, uzmi inverter klimu i greješ i hladiš sa njom, ekstra stvar. Što se tiče marke, manje-više su sve iste a puno njih što su no-name (poput ove naše dax) su panasonic, philips, samsung iznutra tj delovi i motor. Kod klime je bitno da se održava.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 13:41:00   
IvanaSK RR
Mi imamo inverter Vox. Sa njom smo se zimus grejali u dnevnoj sobi i trpezariji, u spavacim sobama imamo grejace u radijatorima.
U stanu nam je uglavnom prijatno leti, do sad sam par puta ukljucila da se rashladi. Naravno, beba nije izlozena direktno klimi, ali je u toj sobi.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 13:42:43   
Maraj
A u kolima? Kako rashladjujete? Da li otvorite malo prozor i pustite klimu ili samonpustate klimu al na par min?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 14:00:35   
IvanaSK RR
Mi nismo otvarali prozor u kolima. Pustimo klimu i malo pre nego što cemo stici negde ugasimo je.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 15:09:46   
Khaleesi
Mi samo malo klime pa ugasimo pa opet pustimo nikako sve vremeuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 15:16:08   
isidora88
Nama radi neko vreme pa ugasimo, i onda kad ae opet zagreje jako u autu opet upalimo. Meni smeta kad klima radi stalno a ne deci. Ali bez klime nikako, tek onda bismo svi poludeli od nervoze

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 15:57:50   
Khaleesi
Sad sam oterale obe na spavanje u spavacu a u dnevnoj klima radi, dok dodje do njih vec je drugacije

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 22:38:29   
muzicarka
U kuci nemamo klimu a u autu ukljucimo malo, beba je i onako okrenuta suprotno , pa ugasimo kada se rashladi i tako ....

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 22:45:38   
Anck Su Nmaun
Daaa naravno, pa ne tuce direkt u njih, mislim da bi vristali svi 24h da nije upaljena.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Beba i klima uređaj
2.7.2016 22:52:22   
muzicarka
Da, da ukljucujemo po potrebi ali ne puno....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Beba i klima uređaj
3.7.2016 0:15:26   
Khaleesi
Mm je htwo da ukljucimo dok se spava da rashladi, ali ipak nisam dala, bolje prozori neka su otvoreni, ipak je to puno klime za beku...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here