|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nova lična karta i pasoš
30.5.2012 16:48:02   
branki*
le,le,da pozurim ondaK!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: nova lična karta i pasoš
5.7.2012 11:14:36   
Anck Su Nmaun
Sutra ujutru idemo da se slikamo za pasos. Interesuje me za izvod i Drzavljanstvo, da li moraju biti originali?
Ako ne da li kopija mora biti overena?

Drzavljanstvo beba ima od rodjenja... ima 9 mes, da li i ono mora novo????


Pliz brzo mi info trebaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: nova lična karta i pasoš
5.7.2012 11:22:56   
nela79

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sutra ujutru idemo da se slikamo za pasos. Interesuje me za izvod i Drzavljanstvo, da li moraju biti originali?
Ako ne da li kopija mora biti overena?

Drzavljanstvo beba ima od rodjenja... ima 9 mes, da li i ono mora novo????


Pliz brzo mi info trebaju!


Orginali da, na uvid, pa ti ih vracaju. Uvjerenje o drzavljanstvu mislim da ne smije biti starije d 6 mjeseci. Tako da mislim da moras vaditi novo i za bebu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: nova lična karta i pasoš
5.7.2012 11:39:49   
Anck Su Nmaun
Ok, hvala.
Za decu samo i vadim mi vec imamo

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: nova lična karta i pasoš
28.2.2013 18:04:22   
jovicaa
da li moram da menjam pasos, posto sam promenila prezime i prebivaliste kada sam se udala?
i kakva je procedura sa decom? citala sam nesto na netu, ali da li moram da ih vodim tamo da se slikaju, nekako mi je smesno da vodim maksim da se slikauser posted image mislim covek ima cetiri meseca

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: nova lična karta i pasoš
28.2.2013 18:09:24   
NadaR
Kod nas djeca moraju ici . Ne priznaju druge slike . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: nova lična karta i pasoš
28.2.2013 18:11:27   
jovicaa
uf pa nas ce onda(ako i ja moram da menjam pasos zbog promene prezimena) samo pasosi izaci 8 000 za nas cetvoro plus ne znam koliko se placaju izvodi. bas kuku lele majkouser posted image ili kako se to vec pise

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: nova lična karta i pasoš
28.2.2013 18:39:18   
New Mom

IZVORNA PORUKA: jovicaa

da li moram da menjam pasos, posto sam promenila prezime i prebivaliste kada sam se udala?
i kakva je procedura sa decom? citala sam nesto na netu, ali da li moram da ih vodim tamo da se slikaju, nekako mi je smesno da vodim maksim da se slikauser posted image mislim covek ima cetiri meseca

Za promenu prezimena treba da menjaš pasoš. Za promenu adrese ako nije druga opština, ne treba vaditi novi pasoš.

U nekim PU priznaju da se donese slika deteta (ali mora i ono da se dovede da ga vide), u nekima slikaju dete dok leži u kolicima, a nekima se priznaje samo "klasično" slikanje u kabini (kao u NS). Pisala sam već, KL je imala 2 i po meseca a Kolja 3 i po kad smo im radili pasoše. I moraju oba roditelja da dođu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: nova lična karta i pasoš
4.4.2013 1:13:25   
Moiraina
Zakazala sam SMS-om u MUP-u termin za bebca, treba da mu izvadim pasoš. Interesuje me da li je neko bio skoro, da li to znači da ćemo odmah doći na red (tj. baš u to zakazano vreme) ili ipak treba da čekamo sa 32123545 ljudi koji imaju zakazano u isto vreme (kao kod dr user posted image )? U pitanju je MUP Novi Beograd.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: nova lična karta i pasoš
4.4.2013 7:15:26   
dijana1*
Moiraina ja sam skoro bila I nisam cekala. Oni prozivaju tacno po vremenu ko je kada narucen I nema guzve. Srecno user posted image

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: nova lična karta i pasoš
4.4.2013 8:53:32   
nela79
Ma sve i da je zakazano vise ljudi u isto vrijeme , kad te vise sa bebom zvace te i preko reda. Ja sam isla sa Matijom koji je imao dva mjeseca i Vanjom od 2 godine u Barajevo, jer su na Cukarici bile nenormalne guzve. Dosli smo prije otvranja saltera i zena me sa drugog sprata kroz prozor zvala da dodjem sa bebom. No druga prica je to sto moj pametni muz nije unaprijed uplatio iznose na uplatnicama(kao da ce neko da mu kaze , ne morate vi ipak to da uplatite user posted image )pa smo zbog njega malo pricekali.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: nova lična karta i pasoš
4.4.2013 11:31:22   
Moiraina
E super, znači to zakazivanje ipak funkcioniše user posted image
Rekla sam mm-u da plati tih 2000 dindži danas (u MUP idemo sutra), pa valjda brzo završimo...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: nova lična karta i pasoš
5.4.2013 10:29:02   
Moiraina
E 'vako: imali zakazano u 9:45, tamo stigli u 9:25, a u 9:44 se već pakovali u kola za nazad. Nismo čekali ni sekunde, nema gužve uopšte, ja u šoku (pozitivnom, naravno user posted image )

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: nova lična karta i pasoš
5.4.2013 15:41:27   
dijana1*
Ko bi rekao da moze bez cekanja user posted image
Tako sam se i ja iznenadila.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 10:36:33   
nata11
Jovice moras da promenis pasos.

Nego reci te jel neko zna jel stvarno od juce promenjena cena pasosa skoro duplo je skuplji?
Nemogu da verujem kakav sam baksuz odlazem vec nedelju dana i eto ti sad.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 10:40:51   
dijana1*
Nato to ne znam. Ja sam ih zvala telefonom da pitam koliko kosta i koliko se secam pasos i licna oko 3500 . Uglavnom mene je sve to kostalo oko 5500, milion nekih taksi imaju, pa u opstini placas izvod iz maticne knjige rodjenih i uverenje o drzavljanstvu. Strasno user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 10:47:22   
nata11
Nazalost tacno je nasla sam na sajtu mupa user posted image
Pitala sam pre nedelju i po i bilo je sve ukupno 2.000, sada je 3.600 a za LK sam i ja dala 1500 +250 promena prebivalista.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 10:49:35   
dijana1*
Ccccccccccc, ide leto, godisnji odmori, narod treba da vadi pasos i oni odmah digli cene. Sram ih bilouser posted image
Ja Vuku moram da izvadim pasos.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 11:13:04   
Moiraina
Jao bre koji lopovluk user posted image Pa mi bili u prošli petak i platili samo 2.000. Imala sam sreće izgleda jer smo se jedva nakanili i tad da odemo, samo smo bezveze odlagali.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 11:24:11   
New Mom
Imam 2 pitanja, ako ko zna.

Za drugo vadjenje biometrijskog pasosa nije potrebno ponovo donositi izvod i drzavljanstvo? Ne mogu da se setim sta sam ja radila, a Kaci istice pasos.

Drugo pitanje. Znam da je nekad (a i sad za zemlje gde jos trebaju vize) bilo potrebno da pasos vazi bar 6 meseci od datuma povratka. Kako je sad stanje? Imam oprecne informacije. Naime, Kaci istice 31.07. pasos, mi smo na moru i Grckoj tako da se vracamo oko 18.07. Pa ne znam da li moze na taj ili moram da joj pre polaska vadim novi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 11:24:43   
New Mom
Edit: dupla poruka, izvinjavam se (glupi telefon!)

< Poruku je uredio New Mom -- 12.4.2013 11:26:04 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 12:45:08   
nela79
Ja cu morati djeci sljedece ljeto da mijenjam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 13:42:53   
nata11
New Mom ako si vec imala biometrijski pasos treba ti za novi samo licna karta, stari pasos i uplata.

Sto se tice klinke mislim da nece biti problem jer ipak idete porodicno na letovanje, neverujem da ce praviti problem. Mog rodjaka su pustili Grci proslog leta i ako je bio ispunio bonus od 3 meseca za EU.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 16:11:18   
dijana1*
NM mislim da ti za promenu treba samo stari pasos i koliko se secam mesec dana pre isteka ne mozes da predjes granicu. Sem ako se nije nesto promenilo.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: nova lična karta i pasoš
12.4.2013 17:22:45   
New Mom
Mesec dana? Od ulaska ili povratka? Jer ulazim u Makedoniju 24.06, u Grcku 25.06, a vracam se u Srbiju 18.07., a pasos joj istice 31.07.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here