|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
28.9.2009 8:30:01   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Meni je nutricionista rekla - jogurt obavezno svaki dan! Naravno sa manje masti!


Pre dva-tri dana sam negde procitala da je radjena neka studija gde su zene koje su pile niskokaloricni jogurt za dorucak vise hrane unosile tokom dana, a one koje su pile jogurt sa normalnom masnocom radile suprotno, tako da nema pravila.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
28.9.2009 8:31:51   
mamanp
IZVORNA PORUKA: montenegra


Jogurt ima samo 140 kalorija i vrlo je značajan u održavanju normalne crevne flore.
IZVOR
malo li je! to je na 100 grama, a koliko popijemo uz svaki obrok? ja najmanje 4x140 kalorija... inače ne vjerujem da je ovo tačno. tako su pisali i za ovsene mekinje - ne morate smanjiti hranu, samo uzimajte 2 kašike mekinja dnevno i mršaćete. kako da ne




Nije zgoreg jesti ovsene mekinje neovisno o mrsavljenju, zato sto one smanjuju los holesterol u istoj meri koliko i tablete iste namene

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu montenegra)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
28.9.2009 21:57:07   
montenegra

IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: montenegra


Jogurt ima samo 140 kalorija i vrlo je značajan u održavanju normalne crevne flore.
IZVOR
malo li je! to je na 100 grama, a koliko popijemo uz svaki obrok? ja najmanje 4x140 kalorija... inače ne vjerujem da je ovo tačno. tako su pisali i za ovsene mekinje - ne morate smanjiti hranu, samo uzimajte 2 kašike mekinja dnevno i mršaćete. kako da ne




Nije zgoreg jesti ovsene mekinje neovisno o mrsavljenju, zato sto one smanjuju los holesterol u istoj meri koliko i tablete iste namene

ovo je tačno. uzimaju se ovsene mekinje, ali i nijacin (koji mi se ne čini tako bezbjedan user posted image čitala sam cijelu knjigu o tome

koga zanima: robert e. kowalski "smanjite holesterol za osam nedjelja" NOLIT

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
22.11.2009 0:30:52   
milos
to je tacno,pijte ga sto vise!

(odgovor članu montenegra)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
29.11.2009 16:03:04   
saaja
Najbolje nista da ne jedemo, samo da pijemo jogurt! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
6.12.2009 10:55:38   
LillyT
Dosao nama stari klijent u kancelariju i ja cujem odusevljenje koleginica kako je smrsao i pocne on pricu. Stvorila sam se za 10 sec pored njega. Kaze, poceo je da pije onaj bifido (joj, kako se pise) jogurt koji satro ubrzava metabolizam i kako je njemu pomogao. Ostalo je jeo sve normalno. Nije tesko pokusati. 

< Poruku je uredio LillyT -- 6.12.2009 10:57:54 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu saaja)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
6.12.2009 17:26:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Dosao nama stari klijent u kancelariju i ja cujem odusevljenje koleginica kako je smrsao i pocne on pricu. Stvorila sam se za 10 sec pored njega. Kaze, poceo je da pije onaj bifido (joj, kako se pise) jogurt koji satro ubrzava metabolizam i kako je njemu pomogao. Ostalo je jeo sve normalno. Nije tesko pokusati. 


ma ja stalno pijem tak Balans, Viva/ Vita.. kako se već zovu ...... ubrzava metabolizam i povećava broj odlazaka u wc u toku dana user posted image
Ali slažem se da je dobar za detoksikaciju organizma. Takođe, reguliše probavu... šta ćeš više....user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
6.12.2009 17:33:34   
melania
Uzmete jednu casu vode u kojoj sipate jednu kasicicu cimeta i jednu kasicicu meda,sve to stavite na stednjak dok ne prokljuca i piti kad se ohladi,idealno za one koje kubure sa kilogramima.Pije se ujutru jedna casa i uvece,obavezno posle toga nista ne piti cak ni kafu pola sata.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
17.4.2018 14:25:57   
findere
Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!

< Poruku je uredio veselica RR -- 17.4.2018 15:07:15 >

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
17.4.2018 23:01:46   
Anck Su Nmaun
Ju ja taj cimet ne volim ni da pomirisem odvratan mi je a kamoli kad ga jedem.

(odgovor članu findere)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
18.4.2018 21:38:46   
mama Jo
😁 probacemo, ja cimet volim ok mi je skroz

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
18.4.2018 21:55:06   
Anck Su Nmaun
Uvek ga kupujem al retko pijem.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
27.4.2018 21:47:44   
jagodp
Ja sam u stanju litar za dorucak da slistim, bukvalno, i uvek mi prija vise nego mleko, od njega se dujem bas!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
27.4.2018 21:49:25   
jagodp
Ma cimet je za sve super, kazu dezinfikuje iznutra. Ja ga bas koristim uz sve zivo, cak i ko masku za lice :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
2.5.2018 17:53:05   
MimaKos
Jogurt je za sve dobar a narocito za dijetu

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
2.5.2018 18:17:33   
mama Jo
Tako je, poboljsava probavu sto bitno utice 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
2.5.2018 18:18:17   
MimaKos
A i zasiti bas

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
2.5.2018 18:19:14   
mama Jo
Jeste, ako si na rigoroznoj dijeti uzmea onaj sa malo mlecne masti

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu
2.5.2018 18:20:45   
MimaKos
Da :) bolje nego mleko svakako

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here