|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 10:56:37   
Štetica
Von posto juris i crtice mozda da pocnes kombinaciju sa macinom travom i virkom. Macinu travu(očajnicu) pijes u prvom delu ciklusa do O a virak u drugom delu ciklusa. Mada virak mozes da pocnes piti negde od 10dc.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 10:58:50   
vonavoj
hvala draga,pisala sam ti PP! za cizme! onda idem u zdravu hranu i kupujem cajeve...user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 11:09:36   
Štetica
Von doba dana kada ces ih piti je potpuno nebitno,bitnija je kolicina. Cajevi se preventivno piju u kolicini oko 0,5l sto mu dodje 2-3 solje a ako se piju u svrhu lecenja onda bi trebalo da se pije 1,2-1,5 l sto bi bilo oko 5-6 solja. Jako bitno je da se ocajnica pije sto toplija ,skoro vruca,u gutljajima,dok kod virka to i nije toliko bitno moze i mlak a i da se pije kao voda,nagnes solju iskapis odjednom. I jako bitna stvar caj se nikada nepodgreva,vec se napravi nov.


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 11:59:23   
reic
cao svima,htela sam da vas pitam da li je neka imala iskustva sa macinom travom (Marrubium Vulgare) svuda sam citala da je dobra za (ne)plodnost a kada sam nazvala apoteku da pitam da li imaju i koliko kosta i kada sam pitala da li je to ta posto kazu da ima 3 vrse ona mi je rekla da je dobra za apetit i da nesme da se pije u trudnoci i da ne zna za tu narodnu medicinu za sta se jos koristi. E sad ne znam sta da radim user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 12:19:42   
vikiveki
Koliko ja znam ova moja koleginica je tu macinu travu nabavila na nekoj pijaci nije je kupila u apoteci

(odgovor članu reic)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 12:30:25   
reic
kupila bih macinu travu u zdravoj hrani i pocela bih da pijem u kombinaciji sa virkom pa sta mi Bog da,koliko sam citala na drugim forumima kazu da su ove dve kombinacije jako dobre.videcu da pocnem ovih dana da ih pijem pa vam javim sta bude

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 12:32:04   
madre

IZVORNA PORUKA: Štetica

Von posto juris i crtice mozda da pocnes kombinaciju sa macinom travom i virkom. Macinu travu(očajnicu) pijes u prvom delu ciklusa do O a virak u drugom delu ciklusa. Mada virak mozes da pocnes piti negde od 10dc.

znaci, nije problem da se pije za vreme menstruacije?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 12:35:14   
iva80

IZVORNA PORUKA: madre

znaci, nije problem da se pije za vreme menstruacije?

Jeste, problem je!
Macinu travu piješ od kraja menstruacije do Ovulacije...ona je jaka, pa se zato ne preporučuje da se pije posle O jer može da odnese plod...za vreme menstruacije pij Virak, on i ublažava bolove i sve reguliše.
Znači Virak, sve vreme, Macina trava tih nedelju dana samo. user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 12:41:26   
madre
hvala, ivo, tako sam i radilauser posted image ali mi se cini da sam bas dobro odreagovala na macinu travu, pa sam mislila da ako sme da se pije za vremeuser posted image da je pijem i tada.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2013 12:46:41   
iva80
Nema na čemu Madre user posted image čajevi samo mogu da pomognu to je sigurno!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
8.11.2013 11:59:13   
reic
dosta sam se raspitivala oko macine trave i u glavnom su mi svi rekli da se pije svaki dan sem za vreme menstruacije i da se prekida ako dodje do trudnoce.isto tako da se pije tri meseca pa obavezno mesec dana pauza.(da jedna nedelja u mesecu,tj do ovulacije nije bas dovoljna,tj nema tako jak efekat)pa kad budete pocinjale da pijete obavezno se raspitajte kako i sta. a najbolje bi bilo kada bi nam neka travarka iz prve ruke rekla kako se tacno konzumira.user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
21.12.2013 21:51:03   
Brbljivica
molim za pomoc ,..ukoliko neka od vas zna za neki caj za bakterije tj urepalzmu ...mozda nije bas tema ali eto da pitam i ovde ...i zanima me kako se priprema SOLUBITRAT CAJ ...uzeli smo zbog bakterija ...
e sad ,moj mm pocinje sa makom organskom ,cistom....zbog oligospermije ..pa cemo videti dal ce biti pomaka .-

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu reic)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
30.4.2014 13:40:53   
baki78
Kad kupujete macinu travu tj ocajnicu pazite sta kupujete...ima ih vise vrsta...recimo cajevi J.Pancic prodaju podubicu kao ocajnicu..to vam netreba...takodje prodaju valerijanu i maticnjak kao macinu travu.
Macinu travu su imale nase bake u basti...macke je obozavaju...jeduih kad imaju problem sa varenjem ili je valjaju po njoj.
Inace macina trava koja nama treba je prijatnog mirisa a i ukusa kad se pije hladna....vruc ili topao caj je blago gorkog ukusa. Nije uopste gorka i odvratna.
Kupujte je kod travara pogotovo kod onih koji beru bilje po planinama tipa zlatibor...tamo sigurno znam da ima one prave. Ili se raspitajte kod neke bosanke...one znjau koja je prava macina trava...mislim da je one zovu macija metvica....nemacki naziv je Nepata cataria.

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
7.5.2014 18:53:14   
nata11
Ja sam nasla jos jedan recept za caj. Licno ga nisam koristila ali evo da podelim sa vama.

100 gr. zalfije
100 gr. maticnjaka
100 gr. hajducke trave
100 gr. rastavica
100 gr. kantariona
Sve pomesati. U 1 l hladne vode staviti 2 cajne kasike mesavine pa kuvati. Kada prokljuca kuvati jos 5 min pa ostaviti da odstoji 30 min. Zasladiti sa 2 kasicice livadskog meda. Ovu kolicinu popiti u toku dana na 4 sata u jednakim kolicinama. Pripremati sveze svaki dan. Pije se 3 meseca.

_____________________________





(odgovor članu baki78)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.5.2014 13:44:03   
IVA 11
Koji čaj preporučujete da je dobar za lakše zatrudnjivanje?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.5.2014 23:57:52   
madre
iva, ja bih na tvom mestu pila virakuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.5.2014 23:47:23   
balkanka
Ja od sled.meseca pocinjem sa macinom travom i virkom, posto cu biti razdvojena od supruga tri meseca mislim da je idealno vreme za cajeve jer cu moci da ih pijem I u toku O I posle nje......A rezultate cemo (dace Bog) videti negde u septembruuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
19.5.2014 17:56:12   
nata11
Balkanka user posted image cepaj caj user posted image

I ja bih predlozila virak Iva.

_____________________________





(odgovor članu balkanka)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.7.2017 12:52:39   
sale 1
Ja sam imao problem sa azospermiom i nisam imao dece punih 7 god, danas imam cerkicu koja ima pune 4 god i to uz čajeve gos. Jugoslava Gajić a,uzimao sam i terapije Tesica i mogu vam reci da je to samo gubljenje vremena a boga mi i novca.......

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 444
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here