|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.9.2009 14:20:51   
indy_25
Ja sam nekako prvi put povjerovala u tu sudbinu kad sam upoznala svog sadasnjeg muza. Upoznali smo se na svadbi moje prijateljice najbolje a ona je njegova rodica. Bila je to ljubav na prvi pogled i on je pitao za mene a i ja sam pitala za njega. Sutradan smo izasli i pricali puno o svemu imao je i on brak iza sebe i djete iz tog braka koje mu je umrlo . Djete se zvalo Danijel a moj Denijal slucajnosti. A jos veca slucajnost je da se preziva kao i moj bivsi muz  ali nisu nista u rodu jer da jesu ne bi se ni mogli ni vjencati. Morali smo da dajemo neke extra izjave za vjencanje. Moj sin iz prvog braka mu onda dodje kao pravi sin zato sto imaju isto prezime a i to mi je pravo dragouser posted image . znaci djeca mi nece imati razlicita prezimena. Prosli zivoti su nam bili jako slicni pa nas je to jos vise povezalo. Ma sve u svemu bas smo par i nasli smo se i hvala bogu sretni.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
25.9.2009 21:20:13   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: ciro

ja sam u bolnici bila na prahu,zavrsila 2 razred a on je lezao tamo...tako je preko neke koleginice dosao do br tel...jednom sam tad izasla sa njim ali me nije zanimao naravno bila sam ''zaljubljena''u nekog drugog...i tako posle ga nisam ni gledala nit mi je padao na pamet...da bi se posle 3 god opet sreli i eti preksjutra se udajem za njega...sudbina,a da mi je to neko tad rekao ma zadavila bih ga hahahauser posted image


srecno Cirouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
26.9.2009 14:30:25   
Macak
Ja sam mm upoznala jos davne 2001god, dosla kuci iz bg-a bio neki praznik pa nismo isli na fax, i kako odmah odskitala,drustvo, kafici...mama zaboravi da mi kaze da bratu dolazi kolega sa faxa i da ce biti kod nas za vikend, imaju neki projekat da rade...I tako ja u ko zna koliko ujutru dolazim sa nekog lumpovanja, a u mom krevetu spava nepoznati decko zagrljen sa mojim tadasnjom macorom i hrcu u duetu...rekoh ko li si sada pa ti, da nije macora pomislila bih da sam pogresila kucu, i tako se kasnije sretali u bg-u, bese neka zurka, smuvasmo se, i ostalo je istorija, postade to moj muz!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.10.2009 12:53:19   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Delijagirl

user posted image

Moja frizura za maturantsko vece.... Specialna napomena na tu fotku se upecao mm :)


Kako bre upecao na fotku video te negde pa se tek onda upoznali


Evo ovde cu ti odgovoriti ... Upoznali smo se na internetu


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Macak)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.10.2009 12:57:28   
Rivana
Opa znaci bitna slicica user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.10.2009 13:00:37   
Delijagirl
Heheheh ja mu kazem eto ti kada se palis na sliku sada si u paklu do kraj zivota user posted image Muahahahahhahahha

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.10.2009 13:11:37   
daca77
Joj...a ja sam na skoz bezvezni nacin upoznala svog dragog...Naime, radila sam u jednom drustvenom preduzecu, gde para nije bilo, ali smo imali sluzbene mob.tel.i racune nam je placala firma. Zato smo max koristili tu mogucnost i svi smo se bacili na slanje SMS i upoznavanje ljudi. Ko nasedne, nasa grupica se zezala, izlazili na pice i sl. Tako sam ja naletela na svog dragog i kada sam se upoznala, nije mi bio nesto simpatican, a i imala sam relativno ozbiljnu vezu. Medjutim, bio je uporan, ali ne i dosadan...strpljivo je cekao mesec dana nakon prvog susreta da me ponovo pozove da se vidimo...i tako...

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.10.2009 13:14:41   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Heheheh ja mu kazem eto ti kada se palis na sliku sada si u paklu do kraj zivota user posted image Muahahahahhahahha

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
7.11.2009 2:12:27   
Mašnica
Vidio me u kafiću sa drugaricom koju je poznavao. Uzeo moj broj telefona i zvao me na kafu. Kupio i cvijeće za taj prvi dejt user posted image . Na drugom dejtu mi kupio knjigu. Mislila sam da je teški folirant user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
7.11.2009 8:21:49   
*Alexx*
Preko interneta user posted image

(odgovor članu Mašnica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
7.11.2009 8:22:42   
Trcosava
dobro došla u klub alexx user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
7.11.2009 8:23:54   
anuksunamun
preko interneta user posted image user posted image on u edmontonu ja u novom sadu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
7.11.2009 8:52:24   
*Alexx*
Bolje vas nasla, internet klubu user posted image
Danas je upoznavanje preko interneta normalno, ali pre sedam godina... Nas je bilo sramota da priznamo ostalima kako smo se upoznali user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
7.11.2009 8:56:10   
Trcosava
ma čini ti se, zavisi u kom društvu se krećeš, evo ti mojima i dan danas to nenormalno user posted image

mislim da to sve zavisi koliko je ko navikao na kompjuter i internet (2002 i nije baš kameno doba user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
7.11.2009 9:13:13   
*Alexx*
Vala, mojim roditeljima je 2002 bila kameno doba sto se tice interneta user posted image Mislim da i dan danas ne znaju - srecom te smo zavrsili isti faks, pa je bila prica "upoznali smo se na fakultetu" - a to sto je 13 godina stariji od mene, to nema veze. Kako smo li se samo nasli na tom fakultetu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
7.11.2009 9:38:06   
Trcosava
čuj kako...pa večiti student user posted image user posted image user posted image user posted image

moji su se nekako privikli na internet, tj ja ih navikla user posted image

ali im je opet bilo jaaaaaaaaaako teško da skontaju -kako ja to mogu da se udam za nekog koga ''znam'' samo sa interneta.... a eno ih, sad mučenici moraju da uče da bi se čuli samnom - skype majka mara user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 14:25:51   
melania
Bas slatka tema,ja sam svog muza videla na nekoj svadbi i prosto odlepila.Secam se njegovog pogleda kao da je bilo juce,ma prosto sam znala da je to to.Nikad lepse i zgodnije bice nisam videla,on me skroz iskulirao a ja ko tele u njega.Nabavila sam njegov broj i po prvi put rekla sebi nek ide zivot,nemam sta da izgubim!Drugarice su mi govorile da iskuliram,umirale su mi od smeha.Ja sam uzela telefon u ruke,znam da nisam mogla da dodjem do vazduha i ruke su mi se tresle ali sam uspela da ga pozovem na pice i tako je sve krenulo.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 14:36:34   
bebolino
Studirali smo istu školu i bili u studenjaku, upoznala nas zajednička drugarica i tako se mi znali nekih 8 meseci, pozdravljali se kad se vidimo, ponekad i popričali. A onda meni trebala neka pomoć za jedan ispit a za to mi trebao komp, pa mi ta ista drugarica rekla da njega zovnem i pitam ga za pomoć i ja to i uradila. Posle toga smo 10 dana bili nerazdvojni kao drugovi pa se 10 dana nismo videli a onda se smuvali...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 14:38:53   
lence
melania, bas si hrabra, ja to ne bih mogla sa nekim 'ko mi se svidja. Ali valjda si ti skontala da je od "taj" pa ti to da snage.
DG, bas sam se iznenadila da ti svog muza nisi upoznala na tribinama fudbalskog stadiona?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 16:13:43   
dzepna venerica
hheheheh kakva tema... vrh! svaka cast onome ko se setio user posted image zabavno je citTati kako smo se upoznale sa nasim dragim muzicima :)

ja sam ga upoznala u jednom klubu, gde sam kao dosla da pomognem drugaru koji ga je otvorio, odnosno da delim flajere jer je nov klub. a moj sadasnji verenik  je sasvim slucajno bio menadzer tog kluba, "menadzer" heheheheuser posted image user posted image . pritom nije odavde, vec iz crne gore ... naravno pocela su prepucavanja , svadjali smo se najstrasnije, jer se on ponasao kao da poznaje Beograd uz duz i popreko, a nije imao pojma nijednu ulicu (sreca moja, sad je naucio :) ) on je imao potrebu da bude glavni, a ja mu to nisam dozvoljavala....naravno , svi su to primecivali, tu hemiju i fluide :) a mi to kaaaaoooo nismo videli :P naravno posle neke zucne svadje, samo mi je prisao i poljubio me, od tad smo nerazdvojni, posle mesec dana smo se verili, i evo sada sam truudna 3 mesec :)))))) evo zajedno smo godinu dana :)   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 16:15:30   
dzepna venerica
naravno taj klub  je pukao! kako smo mi poceli da se zabavljamo hehehehe :)

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 16:23:44   
Ivanka 75
ja sam otisla na pricaonicu Krstarice da malo cetujem sa bivsim momkom, kad pojavi se ovaj stidljivko koji me tako carao bananicama i kit-ketovim i sokocima spremnim za nase setnje........ I evo vec 4 godine zajeno, 1 godinu u braku.... Da mi je neko rekao da postoje tako divni muskarci i da cu ja naci jednog takvog, ne bih verovala... nama je svaki dan predivan...

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 16:47:26   
Anoniman
Pre dve ipo godine sam upoznala, sasvim slucajno, sestru od mm. Ona i mm su tih dana otvorili neki kafic, ja zavrsila sa ispitima i imala slobodno leto, pa me je ona pitala da li bih radila kod nje. Meni je to bilo ok, bilo mi je blizu, i iako nisam planirala da radim, pristala sam, medjutim, ona mi je rekla da ne zaposljava ona nego njen brat. Sutradan sam dosla, on mi je prisao i pogledao me u oci kao da me zna ceo zivot i rekao "ti radis kod nas, jel tako?"...to vece smo se prvi put poljubili i ostali zajedno, nerazdvojni, svaki dan....ta tri meseca koliko je radio kafic su mi najlepse uspomene iz devojackog zivota user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 21:42:51   
Lisica
Ja sam mog dragog upoznala pre 6,5 godina na sasvim neuobicajen nacin
dve godine ranije videla sam ga na slici kod moje kozmeticarke (rodjak je njenog bivseg) i prokomentarisala "uf sto je sladak,da nas spojis pa da ti i ja budemo rod da mi ne naplacujes  user posted image "
naravno ja posle toga imala 2 duge veze, ali svaki put kad odem kod kozmeticarke ona i ja se nasalimo
i kad sam upisala faks krenem u 37-ici u bgd-u da vidjam nekog slatkog decka,jednog dana vidim ga i u busu (za Pancevo-tu zivimo)
naravno sve me to zaintrigira
pa ga vidim i u vozu, a on je tada radio na Zarkovu
na kraju sam sve povezala-da je to ustvari lik oko kojeg se ja zezam 2 godine
rekoh to kozmaticarki i ona mu da moj broj ali me moj dragi ne zove
slucajno se ispostavi da ga zna moj dobar drug (zive u istom ulazu user posted image ) i ja kazem drugu da ga nazove i vidi sta se desava
moj drug ga iznapusava sto me nije zvao i posle pola sata zvoni telefon user posted image
nasli smo se u gradu i smuvali posle 2 dana i nikada se vise nismo razdvajali,ni na 2 dana user posted image
naravno ovo je kraca verzija...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
8.11.2009 22:17:18   
Daca88
Nasa prica ide ovako:
Pre mnogo godina oboje smo bili jos deca i upoznali smo se u crkvi.Moji roditelji su bili kucni prijatelji sa njegovom macehom.Kada se maceha(u daljem textu svekrva)udala po drugi put za njenog novog"decka"(u daljem textu moj svekar)...
Znaci svekrva je dosla sa njenim novim muzem-svekrom,da moje upozna sa njim.MM je svekru dete iz prvog braka,i tako ja upozmam MM.Kada smo se upoznali ja sam imala 13,a mm 15 god.Druzili smo se,postali smo najbolji prijatelji.Jedno drugom poveravali sve tajne,postali nerazdvojni,i sto kazu delili smo i dobro i zlo.Ja nikad nisam znala da se svidjam njemu,a on nikad nije znao da se svidja meni.On se smuvao sa mojom drugaricom,i ja tu skontam da sam odlepila od ljubomore,i da sam ustvari zaljubljena u njega.Ali kao,posto on vec ima devojku,smuvam se ja sa jednim skolskim drugom,da bi i ja kao imala decka.Na to on poblesavi od ljubomore,i shvati da mu se ja svidjam,ali oboje tvrdoglavi,i niko nece prvi da prizna.Umedjuvremenu tu su skolske obaveze,ja krenula u srednju skolu,on zadnja godina,polako sprema diplomski rad.Vreme nam protice sa pogresnim ljudima,on ima druge devojke,ja izlazim sa drugim momcima.Ja se jedno jutro probudim kao sasvim druga osoba,i konacno priznam sebi da ja VOLIM SVOG NAJBOLJEG PRIJATELJA,i odlucim sad-ili nikad,vreme je za veliko priznanje.Ja izmislila sa imam slabu ocenu iz matematike,i zamolim njega da mi dodje pomoci,da mi objasni matematiku da popravim ocenu.On dodje,i taj dan mi saopsti da je raskinuo sa devojkom,ja to jedva docekala,i odmah posle casa matematike otisla da raskinem sa svojim deckom.Te noci sam sa mm razmenila par sms poruka,i dogovorili smo se da odemo u Madjarsku u banju.U banji smo se extra provodili,jos uvek kao drugovi,a vece pred polazak kuci,on mi pokloni cokoladu"NAJLEPSE ZELJE",i rece mi:"Ovu cokoladu vucem jos iz Subotice,a nemam hrabrosti da ti je dam,i samo da znas ti si moja najlepsa zelja,i zelim da podelimo ovu cokoladu,i ceo zivot zajedno.Ja pocnem da placem,raznezila sam se.Pomerili smo put,i ostali smo jos 2 dana u banji,tamo je pao prvi poljubac,prvo vodjenje ljubavi...U SU smo se vratili kao zaljubljeni par,i svima saopstili vest.Svi su se odusevili.On je bio samnom dok sam zavrsavala skolu,bio je moj pratioc na velikoj maturi,ja sam ga docekala iz vojske,verili smo se,zaposlili smo se,bio je samnom u svim teskim trenucima kada sam imala problema sa zdravljem,operaciju,vencali se,5 god.smo zajedno,i nadamo se II

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Lisica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here