|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 11:18:24   
Ana RR
P.S. tokom godina se ispostavilo da smo uvek bili na istim zurkama, cak imamo i gomilu slika na kojima stojimo jedno pored drugoga ali se uopste toga ne secamo!
eto sta je sudbina!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 11:19:31   
eugenija

IZVORNA PORUKA: Ana80
inace, u to vreme sam bila u dugoj vezi (5 godina),sa mnogo starijim muskarcem i vec sam se nekako lomila, da li da zavrsim ili da se vucemo jos 5 godina.

user posted image user posted image user posted image Dobro si odlučila naposletku!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 11:20:28   
kumara

IZVORNA PORUKA: Ana80

P.S. tokom godina se ispostavilo da smo uvek bili na istim zurkama, cak imamo i gomilu slika na kojima stojimo jedno pored drugoga ali se uopste toga ne secamo!
eto sta je sudbina!


Lepo sam ja rekla POZITIVNA ZONA SUMRAKA!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 11:21:10   
Jacaca
Jao Ana bas lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 11:26:19   
guppy RR
Predivne su vam priče, opet sam se naježila, brrrr!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 11:27:38   
Jeca*
I ja...fenomenalne priče!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 12:03:33   
šarolta
Mene je moj muž "našao"... Imala sam 13 god. i bili smo  sa školom na kampovanju na obali Tamiša. Oni, kao stariji momci, došli su u istu tu šumu da kampuju ... Pozvali nas da klopamo sa njima, mi naravno mrtvi gladni, pa nisu trebali 2 puta da nas zovu... I tako je on mene tada snimio...
Vratili smo se sa kampovanja i jedno veče mi kaže drugarica : znaš ima jedan dečko,  hteo bi da te upozna, videla si ga na kampovanju...
Ja neću ni da čujem za njega, ne sviđa mi se, nije moj tip, ma neću... Molila me drugarica tako par dana da se upoznam sa dečkom. Pristanem, kao brzo ću ja to okončati, samo da mi ne dosađuje višeuser posted image I tako, davne 1995.god u septembru odem ja na sastanak, sa namerom da je to prvi i zadnji sastanak...
Da ne dužim, roditelji mi nikad nisu odobrili ovu vezu, ali uprkos svemu već 14 godina smo zajednouser posted image Sačekao je da završim fakultet i ispunim još neke moje snove... 3 godine me molio da se uzmemo, da bih ja 2007. odlučila i preselila se kod njega... Skoro 10 meseci nisam bila u kontaktu sa roditeljima zbog ove moje odluke... Smogla sam snage i pomirila se sa roditeljima, rekli su nema veze neka ide život dalje, a onda prilikom jedne moje posete mami, posle par meseci od mirenja, mama je primetila da sam čudno bleda, možda bolesna... Rekoh joj, nije mi ništa, samo sam u drugom stanju... Trebalo joj je 1 dan da shvati šta sam rekla, onda sam je ponovo šokirala, kada sam rekla : bićeš dupla baka, imaćemo 2 bebe... Sada svi mi željno isčekujemo male user posted image user posted image , a moj muž i ja smo najsreećniji  na svetu!!! Ljubav je ipak pobedilauser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 12:07:06   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu šarolta)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 12:13:32   
guppy RR
!!!!!!!!!!!!!!!!

OPET sam se naježila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 12:16:38   
gina
Ja sam mog gospodina upoznala na fakultetu 1991. godine. Bili smo u istoj grupi, sedeli u istoj klupi, druzili se i zajedno radili vezbe... nekako su nas profesori uvek stavljali u istu grupu user posted image . Ja sam imala vezu u kojoj sam bila do 1995. godine, on je imao svoju vezu, cak je 1994. napustio Srbiju i otisao trbuhom za kruhom. Nije ga bilo godinu dana na faksu, ali jednom prilikom kada je dosao da obidje roditelje, svratio je do faksa, videli smo se, izasli i od onda smo nerazdvojni... od oktobra 1995. Novembra 1995. sam ja zavrsila sa faksom i otisla kod njega u inostranstvo gde smo ziveli zajedno 6 meseci. Aprila 1996. smo se vratili u Srbiju, poceli da radimo i juna iste godine smo se vencali. Ubrzo sam ostala u drugom stanju, ali se trudnoca zavrsila opreracijom vanmatericne. Sina Danila smo dobili 2000. godine, a evo sada nakon 9 godina cekanja jos jedne trudnoce, cekamo dve user posted image user posted image , nase dve user posted image user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 12:25:05   
eugenija
IZVORNA PORUKA: gina

nekako su nas profesori uvek stavljali u istu grupu user posted image . J


Sve jako lepe priče, kao sa filmskog platna.. Uživam čitajući... A što se tiče ovog gore, predlažem da pogledate i ovu temu: KLIK


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 15:34:13   
guppy RR
1999. godina...
NATO bombarduje Srbiju...
prekinute telefonske linije Slovenija - Srbija
... brinemo... kako su naši dragi, kako im je...

Taman sam završavala gimnaziju te godine i spremala maturu. Ali nisam mogla preko toga da se ne nakačim na net i pitam ljude iz Srbije, koji su imali te sreće da se konektuju na web, kakvo je realno stanje. Upoznala sam tako jednog momka koji mi je svaki dan pisao kako je u Srbiji i šta su bombardovali. Pratio je vesti za kraj koji me je interesovao i obaveštavao koliko gadno je sve to ...

Počeli smo da se dopisujemo i veoma mi je bio drag, počeli smo čak jedno drugom da šaljemo pesmice, stihove. Ali ja sam njemu od samog početka rekla - neću vezu preko interneta i neću vezu na daljinu... I tako je ostalo.

Pričamo mi tako dosta dugo i on mi kaže da je živeo u Sloveniji u istom gradu kao ja. I kaže šta mu je tata bio po zanimanju, a tu su nam roditelji negde isto godište i čak ista struka. Pitam ja tatu jedan dan onako iz zezanja zna li on nekog čoveka sa prezimenom (mog muža), a tata se ukoči i kaže "pa to mi je kolega!!". I tako mi shvatimo da su naši tate bili super drugari dok se oni nisu preselili u Srbiju... i odlučimo da se vidimo.

Vidimo se... prvi dan... i odmah smo znali da je to to ... i razgovarali kako da nastavimo tu našu vezu.
4 godine fakulteta (mog) smo živeli tako na daljinu, a 2003. godine venčali smo se i preselili u Ljubljanu.




(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 15:39:56   
eugenija
Krasno Guppy... Njaa.. Sva sam se raznežila čitajući... user posted image
Ove priče treba negde skupiti i objaviti neku Zbirku .. Recimo "Zbirka susreta - život ume da bude "Praznik u Rimu"user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 20:53:07   
Anoniman
Ja sam svog dragog upoznala davne 1984. godine, kada sam krenula u prvi razred osnovne škole. Išli smo osam godina u isti razred, ja sam bila mala štreberka a on neka bitanga pa se nismo mnogo ni družili. Onda smo upisali oboje gimnaziju i upali u isti razred. U drugom srednje smo počeli da se družimo intenzivnije, osim što smo sedeli u istoj klupi počeli smo i da izlazimo zajedno. On je imao druge devojke a ja druge momke. Sve dok se januara 1995.nismo slučajno poljubili, drugarski. Od onda smo postali nerazdvojni. Kasnije smo upisali i fakultet, isti naravno. Posle 9 godina smo se venčali i u jako srećnom braku smo već pet godina. Imamo sina od 3 godine i čekamo drugu bebicu u junuuser posted image . Eto, moj čovek je bio pored mene čitavog životauser posted image a ljubav je i daje itekako prisutna!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 21:09:38   
jelana9
Moj suprug je po profesiji staklorezac,moler-farbar i pekar-pecivar.Kada smo se upoznali,dosao je sa ekipom da radi na mojoj kuci koju smo renovirali.
Nisam ni razmisljala o bilo kakvoj vezi,jer mi je pre toga pre deset meseci umro otac,a kako nikada nisam imala srece u ljubavi-i nisam se nadala nicemu.Bas sam bila u nekom posebnom "bedaku"...
Od prvog trenutka mi se zasvidjao.Posebno zelene oci,i necete verovati-zile na rukama i maljavost ruku...To me je posebno privuklo.
Dosta je posten,nije kao mnogi muskarci bezobrazan i bolestan{razumete,sta zelim da kazem}.Normalan je u svemu...E,sada sto sam ga ja razmazila...
Ma,dobro je-trpimo se.
Nije zeleo da nacini prvi korak,jer je misleo da cu se uvrediti.Tek,kada su obostrani pogledi bili isuvise ocigledni.
Uzeo je moj broj mobilnog,preko naseg zajednickog prijatelja i pozvao me je...

Brzo smo "zavrsili posao".Upoznali smo se jula meseca,a veridba nam je bila u septembru...

< Poruku je uredio jelana9 -- 17.2.2009 21:11:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 21:15:38   
andrijana
Moj muz i ja smo se upoznali jedne veceri,mislim da je bilo 2004. a ni on se ne seca koja je godina bila u pitanju. Moje drugarice i ja smo ostale bez prevoza i krenule smo peske kuci u drugo selo,6  kilometara daleko. Njegov drug i on su tim putem vozili drugaricu kuci. Ona je nas poznavala i upoznala nas je kad su stali kolima pored nas,ovo je izgledalo kao da smo neke... Pa,usput nas pokupili.... Tada ga nisam dobro ni videla ali onui su nas kavaljerski odvezli do naseg sela. Mislim da smo tad podelili brojeve telefona da bi se kasnije culi i izasli u grad. Uzasno me je nervirao,pravio se pametan a ja cutala i smejala se svemu a htela sam da ga prozderem koliko mi je isao na zivce! Izasli smo par puta ali na tome se i zavrsavalo. Uvek je pokusavao da me smuva ali,ne znam zasto,nije nam se dalo. Ja sam imala nekog decka koji me je na kraju veze,kada smo se posvadjali,isamarao,i ja sam placuci otisla u kafic. Onda sam ugledala NJEGA. Ispricala mu sve,ne znam zasto,a on mi se smejao. Rekao mi je da sam sama kriva sto sam to sebi dozvolila!Shvatila sam da je bio u pravu. Opet ne znam sta mi bi,pa sam pocela da se dopisujem sa njim. On je poceo da radi kao obezbedjenje nocu pa smo se non-stop dopisivali,nisam ni spavala. I tako dve nedelje... Nismo mogli na docek 2007. jer je ujutru radio,pa smo izasli 01.01. i na kvarno me je poljubio... Posle 6 meseci smo poceli da zivimo zajedno i sad imamo devojcicu od skoro 6 meseci. A bio je tu sve vreme... I strasno me nervirao...


< Poruku je uredio andrijana -- 17.2.2009 21:19:50 >


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 22:17:30   
Laura
Kroz sta smo sve prosli, od nasih zivota bi roman mogao da se napise user posted image

Bombardovanje '99
Slucajan susret, nisam ga ni primetila u moru ostalih, ostao mi je samo njegov osmeh, duboko, urezan u podsvesti.
Ja u vezu, ozbiljnoj, od 5 god. on takodje sa nesto manje staza user posted image
Pocelo je sve kao bezazleno prijateljstvo,redjali su se dani ...
Znao je da slusa, znao je da razume cutnju, znao je da me nasmeje i osmehom osusi suze ...
Mozda u tom slusanju i u toj cutnji su se duse prepoznale ...
Bombe padaju na NS rusi se jedan od najlepsih novosadskih mostova tu noc,a njegove usne slatke kao med prvi put na mojima...
Znala sam tu noc da su se sudarili svetovi, znala sam tu noc da ga je neko poslao na moj put i pomogao mi da pronadjem sebe u njemu, nije to samo govorilo moje srce osetilo se prosto u vazduhu ...
Ta noc i on ...
Nikad je necu zaboraviti i sad mi srce zaigra kad se setim ...
Posle te noci nista nije bilo isto,za mene je postojao samo on, morali smo rascistiti svoju proslost da bi mogli krenuti zajedno u buducnost.
Bilo je borbe, negodovanja od strane roditelja, suza, svadja, ma svega, bila sam spremna sve ostaviti da bi se budila sa njim, on je bio i ostao moje sve.
Iza nas 10 godina, od toga 5 u braku,prebrodili smo mnoge lose momente, naidju trzavice, ali ih resimo razgovorom,samo da nam se sreca osmehne i tockic zavrti da dobijemo jednu user posted image i nece biti sretnije osobe od mene.
Da se vratim unazad opet bih isto uradila, moj zivot bez njega nikad ne bi bio sretan user posted image

< Poruku je uredio Laura -- 17.2.2009 22:18:02 >


_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 22:38:21   
guppy RR
Laura... pa i ti i ja našle ljubav za vreme bombardovanja... u Novom Sadu
user posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
18.2.2009 13:28:03   
andrijana
Uh,kakve price...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
18.2.2009 14:13:16   
Veselinovici
Evo ovako sada ide moja prica koje se uvek rado secam i ako nije bila tako davno:
Moj mm i ja volimo elektronsku muziku i veoma cesto sam tada isla sa svojim drustvom(koje je i njegove a mi nismo imali pojma jedno o drugom), pre nego sto sam ga upoznala, i uvek smo bili na istim zurkama i to po Beogradu,  ne mali grad.
I tako jedni leto zurka na Kalemegdanu, nas zajednicki drugar nas upozna pocnemo da djuskamo, on je tada rekao da nikada ne vodi devojke na zurke ali mene kao drugaricu ce voditi. i tako od tog trenutka uvek idemo zajedno na zurke, naravno kao momak i devojka, i posle 3 meseca zabavljanja resimo da se vencamo. Kaze se da se to oseti i to je sudbina, i stvarno sam nesto osetila cudna, u mojoj prethodnoj vezi to nikada nisam osetila i ako je trajala 7 godina.
PS. Nas dvoje smo iz istog grada druzili smo se sa istim drustvom a nikada ni zdravo jedno drugom nismo rekli. Mada postoji i njegova strana price, da sam ga ja vidjala po lokalnim kaficima i po gradu ali da sam uvek dizala nos i nisam zelela da mu se javim a ja zaista njega do te zurka nisam nikada videla.
I tako sada uzivamo u nasoj ljubavi, koja se desila na veoma cudan nacin, za mene bar, planiramo vencanje za maj,,,radimo na prosirenju nase porodice i veoma sam srecna zbog svega sto se desilo.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
13.7.2009 21:04:05   
Anoniman
Bash su vam lepe priche user posted image
Ja sam ubedjena da sam moju pisala negde...al nema je u ovoj temi user posted image

Pa ovako....da pochnem....

Upoznali smo spletom okolnosti...
Moja drugarica se dopisivala sa nekim likom (bratom od mm) preko neta...i dogovorili se oni da se nadju...al nece ona sama...pa vodila mene....inache je imala dechka pa sam joj ja bila alibi user posted image I tako...ishla ja par puta sa njima...oni se upoznavali...ali nikako da se smuvaju...neshto nije ishlo...Na jedan od tih susreta, dodje i mm, da pravi drushtvo meni...da ne budem drzac svetje user posted image I tako...mi umesto da drzimo svetju smuvamo se user posted image user posted image Al ne odmah...ja sam imala vezu tada od 2 godine...koja je pochela jako da ne valja...i kad sam upoznala njega nisam htela odmah da se prepustim...delovao mi je kao da trazi chistu avanturu...i nisam htela sebi da priznam da sam se tako brzo "zacopala" user posted image No...moja drugarica je skontala da na svaki pomen njegovog imena...meni kez oko glave user posted image I tako...posle par susreta....stvarno se smuvamo...i to tako da me je on iznenada povukao , prislonio na zid...prilepio se uz mene i u isto vreme snazno i nezno me poljubi.... noge su mi se odsekle...bukvalno sam se OTOPILA user posted image I od onda ga ne pushtam.... Drugu vezu sam naravno  odmah prekinula...i nisam se ni osvrnula...totalno sam se prepustila njemu i ne kajem se....u zivotu mi se nishta bolje nije desilo...i josh se deshava....obozavam ga i jedva chekam da dobijemo krunu nashe ljubavi user posted image user posted image

(odgovor članu Veselinovici)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
13.7.2009 21:29:47   
božana
Upoznao nas je zajednički prijatelj.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.7.2009 10:57:51   
marince1
moja prica je malko komicna...
mm sam upoznala za jednu srpsku novu godinu,gde me drugarica odvela skoro na silu.
Tada sam imala 15,16 godina.I snimila sam ga,ali su mi rekli,neeee njega smo hteli da upoznamo sa ****(to je jedna nasa drugarica).I ja sam digla ruke.
onda smo se zdruzili sa celom tom ekipom,non-stop bili zajedno,izlazili,on je bio momak moje drugarice,a ja se smuvala sa njegovimdrugom.Obe veze su trajale po nedelju ,dve.
ali smo nas dvoje postali najbolji prijatelji!Ma nismo se razdvajali.Ja sam u medjuvremenu i mala momka 2 godine,on je smao vise neozbiljnih veza,ja ga savetovala sta i kako da radi,kupovala poklone za njegove devojke za dan zaljubljenih,rodjendan...
I uvek sam nekako nesvesno frktala na njih,a on je mom decku bio trn u oku.Ali nije bilo boga da nesto priznamo!A svi su nas zezali!
I onda dodje 01.06.2002,ispracaj naseg druga.Ja sam ga pozvala na terasu da mu saopstim da njegova bivsa hoce da se pomiri sa njim i dalje neznams sta se desilo...Ja sela na pola stolice,on na drugu polovinu,skoro meni u kr louser posted image  i poljubio me.Ja sam bila krajnje iznenadjena,nisam znala sta me snaslo!!!
Pitam ga:'' dobro,sta ovo znaci?'',a on kaze :''Volim te''! user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.7.2009 15:07:07   
suziQ
Ja sam proslog leta bila kod prijatelja u Pragu i kod njih mi je ostao moj teksas mantil koji obozavam.Naravno , poslali su mi odmah po njihovom novom prijatelju koga su upoznali 2 dana posto sam se ja vratila u BG.Tip je inace takodje iz Bgd a tamo zivi i radi vec 10 godina.Cim je stigao , javio se , dogovorili smo  se da se nadjemo sutradan.Nasli se , popili kafu , on me pozvao na rucak , ja zamenila smenu(trebala da radim noc u hitnoj) i pozvala njega na veceru , on mene na konak , ja njega ujutru vodila na dorucak , on mene kuci da spakujem kofer pa na more....i da vam ne duzim user posted image i mnogo ne detaljisem , nismo se mnogo razdvajali od tog avgustovskog dana..Naravno ,spakovao je kofere i vratio se u Beograd i od oktobra zivimo i uzivamo u nasoj ljubavi .Vencali smo se 23.maja a cekamo Dusana da izadje iz stomacica ovih dana user posted image user posted image user posted image ...Dugo smo se cekali , cak i mimoilazili u zivotu , ali je najbitnije da smo se pronasli i prepoznaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.7.2009 15:09:51   
Rivana

IZVORNA PORUKA: suziQ

Ja sam proslog leta bila kod prijatelja u Pragu i kod njih mi je ostao moj teksas mantil koji obozavam.Naravno , poslali su mi odmah po njihovom novom prijatelju koga su upoznali 2 dana posto sam se ja vratila u BG.Tip je inace takodje iz Bgd a tamo zivi i radi vec 10 godina.Cim je stigao , javio se , dogovorili smo se da se nadjemo sutradan.Nasli se , popili kafu , on me pozvao na rucak , ja zamenila smenu(trebala da radim noc u hitnoj) i pozvala njega na veceru , on mene na konak , ja njega ujutru vodila na dorucak , on mene kuci da spakujem kofer pa na more....i da vam ne duzim user posted image i mnogo ne detaljisem , nismo se mnogo razdvajali od tog avgustovskog dana..Naravno ,spakovao je kofere i vratio se u Beograd i od oktobra zivimo i uzivamo u nasoj ljubavi .Vencali smo se 23.maja a cekamo Dusana da izadje iz stomacica ovih dana user posted image user posted image user posted image ...Dugo smo se cekali , cak i mimoilazili u zivotu , ali je najbitnije da smo se pronasli i prepoznaliuser posted image user posted image user posted image


Bas lepo eto sta je sudbina user posted image

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here