|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čega se plaše vaši mališani
19.4.2019 16:18:39   
mama ivane
Moja deca se plase miseva I baba roge

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 201
19.4.2019 16:26:23   
Dzulijus
Mene kad krenem da brojim do 3. 😉

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 202
19.4.2019 18:21:05   
bubulence
Obe se uzasno plase pasa

(odgovor članu Dzulijus)
Direktna veza do poruke: 203
19.4.2019 20:04:33   
bebilule
Ne igram nagradnu, ali moram napisati. Sjecenja noktiju na noznim prstima. :) 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 204
19.4.2019 20:06:17   
vocicana RR
Ne igram ni ja Lule, ali i dalje je aktuelna, bbubO mara, ne buba mara, zna sta je , a ovo su sisarke, svake noci mu je velika bubo mara na ruci, zove da se uzme i smesti u nas krevet.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 205
19.4.2019 20:32:58   
bubulence

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ne igram nagradnu, ali moram napisati. Sjecenja noktiju na noznim prstima. :) 

Nagradna nije za pisanje nego za hvatanje ikonice, ako se ne varam? 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 206
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:

image
Biserka Marković, Kruševac
Od ovog utiska imate stalnog potrošača!
Moj celulit je najizraženiji u regiji butina, prema gluteusima i sa prednje i sa zadnje strane. Nemam fibrozni, najgori stadijum celulita, ali sam na nivou1/2 stadijuma, koji je u principu najstrašniji, jer je ispod same površine kože, najteže se uklanja iz razloga što koža reaguje veoma loše u smislu podliva ukoliko se krene sa ručnom drenažom. Koristila sam svakog dana serum, koji je više nego powerful, manja količina ali sa savršenim, vrelim efektom, koji je već nakon 4 dana dao vidljiv rezultat u smislu glatkije kože, bez površinskih brazdi koje su uočljive kada se pogleda na noge. Tretman pilinga sam koristila ukupno 6 puta, više od preporučene doze. Miris je više nego odličan, jer negde miris limunove trave cini ugođaj još savršenijim. Tretman ću svakako toplo preporučiti svakoj drugarici koja bude tražila ovakvo instant rešenje za problem sa "narandžinom korom", jer sam kao test klijent veoma veoma zadovoljna učinkom Vaših preparata za borbu protiv ovog zla. Celulit kvari jedan sveopšti pogled na telo, nezdrav je i ometa mikrocirkulaciju. Rešenje za 15 dana, po pristupačnoj ceni je apsolutni razlog ZA sve što ste mi omogućili da probam!  Više >>
image
Kuvar: Sladja 29
Pecivo koje svojim mirisom i ukusom obara s nogu....

Anketa

IME ZA DEVOJCICU PO VAMA JE NAJLEPSE?
sandrina

KOJE IME ODABRATI?

ANDJELIJA (17%)

JANA (29%)

LANA (33%)

MILA (22%)

Ukupan broj glasova: 230

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here