|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snovi
9.3.2010 14:55:11   
magnetic
Ja vec dva puta sanjala da sam rodila devojcicu,a na javi stalno imam predosecaj da je decak.Stalno za bebu govorim ON i sve nekako SLUCAJNO gledam muske stvari.

Pa videcu ko ce biti u pravu,san ili javauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Snovi
9.3.2010 15:00:55   
pepino
Cesto kazu da je u javi suprotno od sna,po tome (ako je vjerovati) dobices djecaka!!!



(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Snovi
9.3.2010 15:39:11   
anci 81
IZVORNA PORUKA: pepino

Pa kako i ne bi sanjale Anci,ti si trudna,a ja radim na tome vec cetvrtu godinu,to nam je uvijek u glavi i u podsvjesti!!!To nam je najbitnije u zivotu!!!!user posted image

Samo ti radi,ne predaj se!!!!user posted image user posted image user posted image
A i ne moze da skodi!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Snovi
9.3.2010 15:42:49   
anci 81
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ja vec dva puta sanjala da sam rodila devojcicu,a na javi stalno imam predosecaj da je decak.Stalno za bebu govorim ON i sve nekako SLUCAJNO gledam muske stvari.

Pa videcu ko ce biti u pravu,san ili java

Ja sam uvek govorila da je ON,smisljali smo muska imena,ubedili sebe da je musko toliko da kad nam je dr. rekla da je zensko moj muz rekao kako sad to?
I kad su nam opet potvrdili da je zensko mi i dalje sumnjamo....
A ja mislim da je to od velike zelje da bude devojcica,pa sve kao ubedjujem sebe ma nema sanse,sigueno je decak....
Videcemo....Neka bude sta bude,ali ipak bih vise volela devojcicu user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Snovi
9.3.2010 15:51:19   
pepino
Moja zaovica kada je nosila svoju djevojcicu stalno govorila da je ubjedjena da je djecak,isto kao i tebi,kad su joj rekli da je djevojcica i dalje nije vjerovala,ja sam se pitala kako moze ona to osjecati i misliti...svasta...
Ali sam i ja bila takva kada sam nosila bebu koju sam na zalost izgubila,bila sam ubjedjena da je djevojcica,to je sto kazes zelja nasa valjda...
Malo skrenusmo sa teme,sory

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Snovi
24.3.2010 10:08:55   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: afrodita

Nocas sam sanjala da radim u firmi u kojoj sam dobila otkaz.
Nema nikoga od trgovaca a radnja puna zena.
Svi se guraju uzimaju robu ne znaju kome da plate.
Smeju se i govore Rasprodaja.
Nista neobicno normalan san. Dok nisam primetila da idem
iza same sebe i sapucem toj MENI ispred - JA CU TI POMOCI,
Kakvo sam ja olaksanje oset_ila ne mogu vam opisati,
a kada sam se probudila jos mi je bio blagi osmeh na licu.

Cesto sanjam. Nekad ne znam da li je san u boji ili crno beli.
Uvek zapamtim sata sam sanjala. Imam i sanovnik.

Kako i sta vi sanjate i verujete li u snove?


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nekad ne znam da li je san u boji ili crno beli.


e o ovome nisam nikad mislila ... sad me zadevera


IZVORNA PORUKA: bebać

e draga moja sanjam i ja,skoro svakog sna se sjećam...ima i onih ružnih...ali kad sanjam jedan lijep san(što je povezano sa stvarnošću,pa se vjerovatno opteretim)sutradan mi osmjeh titra na licu čitav dan,ali i tuga...da baš je sve povezano sa stvarnošću,i što je najgore/najbolje ti snovi zaista budu kao stvarnost...i to su samo moji snovi ma kakvi bili

IZVORNA PORUKA: guppy RR

sanjam u bojama, sećam se svojih snova... lepih, ružnih, srećnih, tužnih ...




IZVORNA PORUKA: prase

Ja imam po nekoliko snova u noći i variraju od običnih do strašno neobičnih. Često sanjam da letim, kažu da je to znak da nisam još odrasla u duši i baš me briga da nikada ne odrastem Pričam u snu, uglavnom to što kažu da pričam nema ni blage veze sa onim što se sećam da sam sanjala - jedino objašnjenje je da mojih snova ima još više nego što pamtim Neko mi je rekao da samo mali procenat ljudi sanja u boji i da je to vezano na neki način sa inteligencijom. Ja sam 100% sigurna da sanjam u boji, uvek je sve šareno oko mene... Nekada me san toliko uplaši, da sam ceo dan prestravljena, a nekada toliko razneži, da se probudim sa suzama. Kažu i da se smejem u snu, mm ne može da me natera da se smejem, ali zato može da se smešim kada spavam i to stalno radi jer mu je simpatično. Sećam se gomile snova iz perioda kada sam bila dete... Ukratko rečeno, meni je spavanje i snovi koji idu sa njim veoma važno. Nikada nije bilo problema da legnem da spavam jer sam jedva čekala da vidim šta ću sanjati, a kada sam skroz bila mala bila sam ubeđena da mogu da prenesem nešto iz sna na javu (neku igračku ili čarobni štapić ili tako nešto...). Po mojim snovima se vidi koliko ja zaista prihvatam neke okolnosti, na primer nisam sanjala da sam zaposlena prvih 2 godine, u snu sam još uvek bila student. Uroša nisam sanjala prvih 3 meseca od kada se rodio, a sebe trudnu nisam sanjala nikada (osim kada nisam ni bila trudna, ali to se ne računa).

IZVORNA PORUKA: gagi

ja sam jednom sanjala da sam dozivjela orgazam u snu ne znam jel se to vama desavalo

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Cesto sanjam ali se vrlo malo detalja sjecam...
Zadrzim samo onaj osjecaj koji je dominirao u snu...
?Npr ako sam sanjala nesto ruzno, imam onaj osjecaj straha...
nidje veze

IZVORNA PORUKA: guppy RR

prase, mogla bi tvoj post kopirati u svoj i dole se potpisati 

IZVORNA PORUKA: eugenija

Moji snovi su uglavnom realistični... Ako me nešto optereti, to naveče i sanjam.. Ako sam u nekom super raspoloženju, sanjam jako lepe snove... Uglavnom mi se dešava ukoliko je neki problem ispred mene, da ga sanjam u 897 puta gorem mogućem ishodu, pa mi dođe lakše kad se probudim.. U fazonu.. Uhh, moglo je i ovako biti, šta bi onda
Od nekih strašnih snova, najčešće sam sanjala zmije, u svim veličinama, bojama, male, debele, tanke, u klupku, pojedinačno, na putu, ispod kreveta, pod tepihom.. Nema gde ih nisam sanjala i kako ih nisam sanjala. Postoje dva tumačenja za ove zmije: 1. označava neprijatelje ili prepreke (narodsko verovanje)
         2. seksualne asocijacije gde zmija predstavlja muški polni organ (tumačenje Zigmunda Frojda, psihoanaliza nesvesnog)
I na kraju, da.. uvek sanjam u koloritu..


IZVORNA PORUKA: afrodita

A da li vam se desi da sanjate isti san vise puta?
Ili da ste svesni da sanjate, moja sestra kaze da
je sanjala jednom nesto i da je rekla u snu
ZNAM DA OVO SANJAM.
Covek moze da sanja svakave gluposti, koji su
vasi GLUPI snovi?
Ja sam jednom sanjala nekog klovna na stepenicama
da me zasmejava, bilo mi je toliko smesno da sam decu
probudila koliko sam se smejala i jedva sam uspela
od smeha da im ispricam san.
Nije im bio smesan klovn
nego ja koja sam plakala od smeha i jedva dolazila do reci


IZVORNA PORUKA: gagi

da ja znam sanjati svasta i san da mi se ponavlja inace sanjam da me neko juri uz stepeniceuser posted image

IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja uvek sanjam,čak i ako je to dremka po danu od par minuta,i nekad mi to zna biti opterećujuće ako je san recimo bio loš,pa sve čekam šta li će mi se loše desiti.Nikad nisam sanjala u crno-belom koloru,hihi,baš bih volela da vidim kako to izgleda.

IZVORNA PORUKA: Dora

Često sanjam da sam u velikoj filmskoj ljubavi sa nepoznatim muškarcem, a često i sa poznatim, i to je obično neki dobar prijatelj mog muža...
Posle ponekad to ispričam mm a uglavnom ne, jer je san baš neprijatan...tj. lep i emotivan ali on bi ga mogao pogrešno protumačiti...
Bude me blam kad sretnem muškarca kog sam sanjala, i uvek mi se učini da on zna šta je bilo u snu jer nešto, izraz lica ili pogled bude čudan...
Ne znam šta to znači i sa mm imam sve što mi treba... ali ja ipak sanjam i što je najgore, ne osećam se ni malo loše zbog toga


IZVORNA PORUKA: Sneža

joj Dora mogu misliti kako ti bude neprijatno kada se posle susretneš sa dotičnim

IZVORNA PORUKA: Ptičica

Godinama nisam ništa sanjala. Zaista, kao u filmu. Možda i jesam, ali se nikada nisam sećala svojih snova. Takođe, spavala sam loše i uvek sam se budila na svaki šum.
Od kad sam se udala i od kad spavam pored mojeg muža, najboljeg na svetu, sanjam skoro svake noći i imam čvrst san. Muž mi kaže da često pričam u snu. jednom sam i nešto pevušila.  

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sanjam uvek, u boji, i uvek sanjam kao da gledam kroz svoje oči, nikada ne vidim sebe u snu. Kada sam psihički nešto rastrojena, kada me nešto muči onda su mi i snovi takvi, i uglavnom sanjam ono što mi se u životu dešava samo što je u snu sve nekako iskrivljeno..
Kao dete sam uvek sanjala kako sam u autobusu sa mamom i kako ona izlazi a mene gužva uvuče u bus, zatvaraju se vrata i bus kreće a ja vrištim zalepljena za staklo i gledam kako mama odlazi. Užas.



IZVORNA PORUKA: Dora

Ja možda pričam u snu ali mm čvrsto spava. Ne daj bože da me čuje ako nešto pričam... Možda sam već pisala negde o mom uskršnjem snu, pre par dana. Da ponovim- sanjam da sam za uskrs dobila tri bela zeca. Prava. Dva nestanu negde a treći se pretvori u prelepog mladog momka. To je bio moj momak... Proveli smo stvarno prelepe trenutke zajedno...u snu.
Za uskrs moja deca dobiju pravog belog zeca. Uveče ostanem ja sa zecom sama, krenula da ga nahranim, pa mislim- nemoj da bi se slučajno pretvorio u nešto drugo, ostani zec... Totalno sam luda


IZVORNA PORUKA: Ptičica

       
hahahahahahaaa!!!! Dora, suuuper!!! Zeka, zeka... Je l'' ostao zeka?

IZVORNA PORUKA: Dora

Na sreću jeste... Ali sam ga obećala drugarici, ona nema dečka, živi sama... 

IZVORNA PORUKA: Ptičica

Hahahahahaaa! Samo da ne završi jadni zecov u paprikašu...mljac!

IZVORNA PORUKA: Dora

Mnogo je korisniji u snu ali ni paprikaš nije loša opcija

IZVORNA PORUKA: afrodita

Ni mm nikad ne sanja. Ni kako se ozenio.
Mozda ja nisam ona prava njegova pored koje
moze da sanja


IZVORNA PORUKA: ljubičica

Moraću da vidim sutra kad se probudim... Nije mi ni palo na pamet da li sanjam u boji ili ne.

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Sad sam se set_ila da sanjam u boji      

IZVORNA PORUKA: bebać

U zadnje vreme sve više




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Snovi
24.3.2010 10:11:14   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tara

Sanjam uvek, i sto je najgore pricam u snu.
Mm kaze da je pricao sa mnom,ali ja se toga ujutru nisam set_ila...
Cak se jednom i naljutio ,ustali mi ,vidim ja da je on ljut,
i nemam pojma zasto ?!
Ko zna sta sam sanjala


IZVORNA PORUKA: bebać

Mene je jednom m budio dok sam spavala i kaže pitao me gdje sam mu ostavila cigareta a ja kroz san onako odgovorila ''u prvoj lijevoj ladici u kuhinji)...a u kuhinji nemamo nijedne ladice a kamoli lijeve to mi je pričao ujutro za kafom

IZVORNA PORUKA: sneza24

Stalno sanjam i pricam u snu.Ali najcesce placem u snu.Jednom sam plakala i mm me budio da vidi sta mi je a ja sam mu rekla Sto me udaras?Ujutru kad mi je pricao ja se toga nisam secala.

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam nocas sanjala da vodim ljubav sa deckom koga sam najvise volela (pre mv) i svidelo mi se Ozivelo mi je neke stare uspomene pa sam ceo dan danas nikakva i sve bezim od mv

IZVORNA PORUKA: afrodita

LJUBAVNA AVANTURAImati ljubavnu avanturu u snu - ista vas očekuje i na javi.


IZVORNA PORUKA: afrodita

LJUBAVSanjati o ljubavi - usamljeni ste i čeznete za društvom, ali ćete biti sretni zbog ispunjenja vaše velike želje. Voditi ljubav - očekuju vas veliki, unosni poslovi. Izjaviti nekome ljubav - osoba koju želite nije vam sklona. Ako netko vama izjavi ljubav - razočarat ćete se.

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Afro, ne ljutim se, smesno mi je Nema teoretskih sansi za avanturu na javi , nisam sklona tome, samo me je zabrinulo da to mozda ne znaci da moj verenik nije pravi za mene Ma svasta nesto lupam gluposti ovih dana Nisam sanjala ljubav vec samo da vodim ljubav tako da ce biti jedino ono oko unosnih poslova Pocinjem da spremam ispite, pa ce mi se mozda i isplatiti

IZVORNA PORUKA: Didy

Sanjam vrlo često, ali se ne sećam uvek detalja. Obično se sećam onoga što sam sanjala neposredno pre buđenja, pogotovo ukoliko to nije bio dubok san. Da, događalo mi se da sanjam isti san više puta i onda se set_im da prošli put nisam nešto dobro uradila i onda to sledeći put ispravim. Godinama mi se događalo da sanjam kako idem vozom na more. I uvek voz i uvek put na more. I to obično negde u kasnu zimu ili na proleće. Valjda već toliko budem željna mora da ga počnem sanjati.
Sanjam ponekad i da vodim ljubav sa nepoznatim muškarcem, vrlo često to bude neka bivša simpatija iz mladosti ili neko ko mi je bio jako drag. Ponekad i doživim orgazam, ali mislim da to bude ukoliko dugo ne vodim ljubav (npr. pred kraj trudnoće)...
Bude i lepih, bude i ružnih snova, svi ostave neki utisak, koji me drži duže ili kraće... Ne verujem u simboliku snova. Sanjam u boji... valjda...

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ja sam neku noć sanjala da mi je policajac naplatio kaznu što nisam prešla ulicu kad je bilo zeleno
A, posle toga sam prala neke prozore na ulici koji su bili crnji nego asfalt

IZVORNA PORUKA: Dudu25

Sinoc sam sanjala da imamo bebu sina debuljuca i vozimo ga ja i mm u kolice osecala sam se tako srecno i ispunjeno da je to neverovatno opisati...ne secam se da sanjala da sam bila trudna ili poroda samo se secam da smo imali bebu pa smo ga smestili u kolice pa neznamo kako cemo snjim pa kao pada beba itd i tu su bili roditelji od mm i sve me ucili ne tako ne ovako hihihi ali ja sam sve nekako htela kako meni odgovara joj bas sam nekako uzivala u taj san i cijelo vrijeme danas izgleda da cu biti nasmijana ...

jel zna mozda neko da mi objasni sta ovo moze da znaci

IZVORNA PORUKA: gagi

Da silno zelis jedno bebce imati

IZVORNA PORUKA: viking

Ja sam sincoć sanjala da sam se vratila u bivšu firmu i bilo mi je grozno! A bivša firma je u snu bila u Batajnici (inače je na Voždovcu), neka kuća bez fasade, bez terase samo ona izlivena betonska ploča, kokoške u dvorištu, ma užas!


IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Dudu25

Sinoc sam sanjala da imamo bebu sina debuljuca i vozimo ga ja i mm u kolice osecala sam se tako srecno i ispunjeno da je to neverovatno opisati...ne secam se da sanjala da sam bila trudna ili poroda samo se secam da smo imali bebu pa smo ga smestili u kolice pa neznamo kako cemo snjim pa kao pada beba itd i tu su bili roditelji od mm i sve me ucili ne tako ne ovako hihihi ali ja sam sve nekako htela kako meni odgovara joj bas sam nekako uzivala u taj san i cijelo vrijeme danas izgleda da cu biti nasmijana ...

jel zna mozda neko da mi objasni sta ovo moze da znaci


jao dudulina tako sam i ja sanjala dva puta...
Potpuno razumem kako si se osecala...
bas ti je divan san...


IZVORNA PORUKA: Dudu25

A jel tebi to nesto znacilo jel tebi pokazuju sto snovi ?

IZVORNA PORUKA: OTI

ja sanjam stalno i svasta...
pisala sam da sam pre trudnoce sanjala kako letim i drzim malu devojcicu u beloj haljini za ruku...

pomislila sam: "bicu trudna"
posle 10 dana sam saznala za

i...devojcicu nosim


IZVORNA PORUKA: eugenija

U zadnje vreme sanjam svoje. I žive i mrtve. Porodica. Svi veseli, razdragani, svi u kući u kojoj sam odrasla.

IZVORNA PORUKA: Maxin

A uglavnom nikad ne sanjam, al kad sanjam nesto to je ludilo, kao sinoc, kerove i cigane

IZVORNA PORUKA: New Mom

Sanjam uvek, u boji, nikad ne vidim sebe. Obično se svakog sna sećam. Često mi se ponavljaju snovi o zmijama. Nekad mi se desi da tokom sanjanja pomislim da sanjam. Kad sanjam da polažem ispit, a ne mogu da priđem katedri od vode, sutradan sam i položila ispit. Ili se često desi da sanjam određen datum, a da mi taj dan posle bude važan. Pred trudnoću sam sanjala da sam dobila bebu na poklon. U trudnoći su mi snovi ludi, u početku sam sanjala kako moljakam mm da se seksa sa mnom. . Sad često sanjam kako sam počela da se porađam, a u bolnici me smeštaju u sobu sa još 20 žena. A kako sam pre 3 meseca izgubila baku za koju sam jako vezana bila, često je sanjam od tada, obično kad sam u toku dana bila uznemirena; to me smiri u snu.




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Snovi
25.3.2010 21:09:41   
Anitaaa
Ja sam noćas sanjala da je Mateja progovorio al na španskom user posted image



_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Snovi
26.3.2010 8:28:19   
New Mom
Već par noći sanjam kako su raznim poznanicima i prijateljima umrle mame, a ja se zadesim tu kad to čuju i tešim ih. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Snovi
31.3.2010 14:49:45   
Anoniman
Ja verujem u snove... Sta god sam sanjala, desi mi se suprotno... Npr. sanjala sam da cu imati devojcicu, bio je decak... Sanjala sam da sam ga rodila, i eto desio se pobacaj. A kad nesto sanjam i ne setim se sta, desi mi se to i kasnije se setim da sam to sanjala.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Snovi
31.3.2010 15:28:00   
Anoniman
ja sam pukla ... obično ne sanjam ili se ne sjećam da sanjam ... a prije neku noć imala sam nebulozan san ničim izazvan... i da napomenem ono stvarno jesam širokih shvatanja, liberalna, multi kulti...al da sam toliko saznah tek u snu

elem sanjala sam da mi se mm ženi, kao poziva on mene na svoju svadbu, al mi nismo kao razvedeni, jer ne znam ni ja zašto , al on je odlučio da zaje.... drzavu i da se opet ozeni, i mene zove da mu budem kuma...i JA PRISTAJEM sva sretna ... i tu se probudimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Snovi
1.4.2010 8:16:33   
bebironcic
Ja stvarno ne znam vise sta cu sa svojim snovimauser posted image nema noc da nesto ne sanjam i onda se ujutru probudim toliko umorna.....
Da li neka od vas zna da ima neki dobar sanovnik na netu,trazila ja...ali sve neke skracene varijante...pa da vidim sta ti moji snovi znace kada ih vec ima tolikouser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Snovi
1.4.2010 8:59:05   
Suncicabg
Sanjala sam nocas veliku rasprodaju! Sve kao mnogo snizeno u onim korpama! Izaberem ja 5-6 cipela (SVE SAVTSENE +  MOJ BROJ) i kad sam trazila od prodavacice da mi da i drugu cipelu....rekla je da imaju samo po jednu i da su zato toliko snizene user posted image  Mislim kome treba jedna cipela user posted image  

Sta li ovo moze da znaci, sem da ja mnogo volim cipele user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Snovi
1.4.2010 9:01:18   
bebironcic
evo Sunci sta znace cipele-CIPELE - nove - sloga

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Snovi
1.4.2010 9:36:00   
minavb
Sad se setih, sanjala sam da komuniciram sa duhom neke devojke. Komuniciramo tako sto ja preko daljinskoh kucam njoj poruke na teletextu televizora, i ona mi tu odgovara. Ja treba da nadjem neki bracni par prevaranata koji je nju ubio i uzeo joj stan i novac. Kroz grad se krecem na skijama i trazim njih dvoje po hotelima. Ludilo!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Snovi
1.4.2010 9:41:50   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minavb

Sad se setih, sanjala sam da komuniciram sa duhom neke devojke. Komuniciramo tako sto ja preko daljinskoh kucam njoj poruke na teletextu televizora, i ona mi tu odgovara. Ja treba da nadjem neki bracni par prevaranata koji je nju ubio i uzeo joj stan i novac. Kroz grad se krecem na skijama i trazim njih dvoje po hotelima. Ludilo!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Snovi
1.4.2010 9:46:09   
minavb
Tako ti je to kad svaku noc gledas japanske horore umesto da spavas. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Snovi
1.4.2010 9:50:28   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minavb

Tako ti je to kad svaku noc gledas japanske horore umesto da spavas. user posted image


Ček, sad ću da ti odgovorim u temi o filmovima user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Snovi
1.4.2010 10:22:40   
prase
Mene je nocas kroz dobar deo noci u snu jurio neki vuk, rezao, kezio se, kidisao - ali me nije napao ni ujeo. Znala sam sigurno da ce me napasti pa sam bezala, ali on je uvek uspevao da dodje do mene... Sto je najbolje, kada su drugi ljudi tu, on je miran kao stene, mazi se i svi ga vole a meni nista ne veruju. Ujutro kada sam se probudila, tj. kada me mm probudio, nije nastupilo olaksanje. Pitam ja njega: "Koliko je sati", a on odgovara: "Pa 7... aprililili! 15 do 8!". Kad ga nisam zadavila na licu mesta...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Snovi
1.4.2010 10:26:07   
minavb
IZVORNA PORUKA: prase

Mene je nocas kroz dobar deo noci u snu jurio neki vuk, rezao, kezio se, kidisao

Pa kad si prase, normalno da te juri vuk.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Snovi
1.4.2010 10:30:03   
pepino
Ja nocas sanjam tonu zmija,Boze sacuvaj,horor film,nema sta...
Kazu to znaci dusmani,al ne brinem,znam da ih ima oko nas uvijek,uvijek svasta sanjam da je istina to o snovima ja do sad ne bi bila ni ziva...user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Snovi
1.4.2010 10:31:33   
prase

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: prase

Mene je nocas kroz dobar deo noci u snu jurio neki vuk, rezao, kezio se, kidisao

Pa kad si prase, normalno da te juri vuk.user posted image



Ali ja sam ono najpametnije prase u kuci od cigle... user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Snovi
1.4.2010 11:14:55   
Anoniman
sanjam kako ostajem u bolnici jos duze nego sto jesam
sanjam kako me muz ostavlja zbog druge a ja sa malom bebom
sanjam kako letim sa kolicima i beba mi pada niz stepenice na ulicu...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Snovi
1.4.2010 16:59:39   
lenaa
ja sanjam svoj rodni grad skoro svake noci

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Snovi
1.4.2010 20:58:42   
marince1
Tasha nadam se da se neces ljutiti...neznam kako mi je to upste doslo u san user posted image
Gledam vesti na tv u javljaju da je neko pucao na nekoga ko se preziva kao ti.
Ucinilo mi se prezime poznato,ali nisam ukapirala.Onda sam na rr videla da ti kazes da se radi o tm user posted image

Nadam se da cu mu doneti srecu user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here