|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pizza pekač
9.9.2011 16:45:43   
Dule250
Odličan je i kao pizza pekač!
Stavi pizzu u pleh i onda pleh stavi u pekač.
Peci na 250 stepeni 5-6 min.-videćeš kako se sir topi pa proceni.
Podloga ne može da zagori i pizza ispadne odlična.
Pekač naravno zagrej na 2 nekih 5 minuta po uputstvu.
Kod mene je 5 - 250 stepeni za pečenje pizze.
Pozdrav od muškarca kuvara!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pizza pekač
9.9.2011 21:53:14   
bokicans
Oooo Dule250 hvala ti na savetima ,probacu user posted image

(odgovor članu Dule250)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pizza pekač
24.12.2011 14:11:07   
World
ja vec dugo imam taj pekac i prvo sto sam probala da pecem je bila, naravno, pica... user posted image
medjutim, tijesto je izgorilo, a ostali sastojci se nisu ni podgrijali kako treba, tako da sam odustala od toga...
a onda sam presla na druge stvari koje se puno prakticnije i bolje naprave u njemu, tipa krompir, razno povrce, sataras, meso, i sve ostalo sto se inace moze peci u tavi...
a dobro ispadnu stvari koje se peku kao na rostilju, tipa cevapi, snicle, povrce, gljive, i narocito dobro mi ispadne pastrmka...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pizza pekač
24.12.2011 14:51:56   
slavica.
Ja ga imam vec par godina,ali sam ga koristila samo jednom. Prvi put kada sam probala nesto da ispecem,pocelo je da mi se dimi iz onog dela gde se kabl ukljuci u pekac,takoda sam odmah odustala... Da li je kvar u pitanju,ili nesto drugo,ne znam,a nesto me mnogo ni ne zanima,iskreno...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pizza pekač
18.6.2012 14:40:10   
nata11
Fagor je neprevazidjen vredi svaku paru. Imala sam neki obican tipa 2.000 dinara i nicemu nije sluzio.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pizza pekač
18.6.2012 16:04:14   
NadaR
Sada mi je nezamjenjiv . Sve pečem u njemu napolju . Samo pružim produžni kabal i milina user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 18.6.2012 16:26:29 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pizza pekač
18.6.2012 21:37:49   
Jole84
I moja mama se navukla na pekač,ne uključuje rernu uopšte,peče i palačinke i pogače i krompiriće,ma sve user posted image
Moraću i ja da ga aktiviram user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pizza pekač
19.6.2012 8:26:59   
Modessty
probali smo da pečemo picu i nije nam uspelo. Uopšte se gore ništa nije zapeklo. Nisam ga posle više isprobavala ali sad kad vidim da ga koristite za meso i povrće razmišljam da ga isprobam.

vidim da je neko gore napisao da se pica stavi u pleh pa sa njim zajedno u pekač user posted image koji pleh? ne bih rekla da može neka tepsija da stane unutra. Sem ako dotični nije mislio na one tepsijice ili tanjiriće (kako li se već zovu) od folije

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pizza pekač
19.6.2012 9:34:43   
nata11
Modessty provreneo znam da klasicni pekaci koje ima u prodavnicama uopste ne mogu da ti ispeku picu. Promenila sam ih do sad 3 modela pa te klasicne sa poklopcima i sl. koristim za meso, ribe, krompirice, pogacice a za picu samo fagorov koji pece pice prste da polizes.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pizza pekač
13.1.2013 22:09:43   
bojanica7
evo upravo sam prvi put pekla picu u pica pekacu kod svekijevaca, i super su mi uspele sve cetiri. i to sam stavila kao sto je predvidjeno, na peticu (najjace). prve tri sam pekla na papiru, a poslednju bez, cisto da probam i nije zagorela. pekla sma oko sedam-osam minuta svaku. i da, testo sma sama pravila. nikad nismo jeli lepsu picu user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pizza pekač
13.1.2013 22:16:55   
isidora88
ja sam pekla ali mi je testo ostalo zivo a odgore zagorelouser posted image
ne znam do cega je, nekom uspe nekom neuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pizza pekač
13.1.2013 22:20:01   
bojanica7
pazi, kad stavis papir, ne moze da zagori, i onda lepo peces koliko oces dok se ne ispece cela kako ne bi imala neke zive momenteuser posted image

mislim da je i do testa.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pizza pekač
13.1.2013 22:20:19   
bojanica7
a i aparata.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pizza pekač
13.1.2013 22:21:24   
isidora88
aj mi posalji recept za testo ako te ne mrzi, moje ocigledno ne valjauser posted image
bas cu da probam, samo moram da smislim dijetalnu picuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pizza pekač
13.1.2013 22:45:41   
Sesilija 83
i ja da se upisem u ove neuspesne...dole na sredinu mi ostala ziva a okolo zagorela,isto i odgore,na sredinu nuje makla a okolo prepecena....a i jel da otvorim ili zatvorim...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pizza pekač
13.1.2013 22:47:02   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84

I moja mama se navukla na pekač,ne uključuje rernu uopšte,peče i palačinke i pogače i krompiriće,ma sve user posted image
Moraću i ja da ga aktiviram user posted image

Tu ispadne ona dzambo palacinkauser posted image Po jedna za svakog i super.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pizza pekač
13.1.2013 23:52:30   
bojanica7
sesilija, obavezno poklopis, ako ne poklopis, izgubi temperaturu i ne moze da vrti i pece odozgo.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pizza pekač
14.1.2013 11:57:21   
branki*
mi ovo dobili za svadbu,nisam ga jos ni raspakovala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pizza pekač
14.1.2013 12:06:38   
jovana13
i ja ima taj pizza pekac sto pece sve osim pizze user posted image u sustini odlicna stvar i vreme ti ustedi zato sto je velik. Narocito sto neko rece, leti ga napolje ukljucim i milina!

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pizza pekač
14.1.2013 12:10:31   
branki*
sad ste me navukle,moracu da ga nadjem i proucim.sta je tu toliko dobro?je l treba manje vremena nego u rerni ili ne treba ulje,u cemu je fora?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pizza pekač
14.1.2013 12:16:35   
minna
I mi ga imamo i koristimo leti na splavu, jos tamo uvek neko dodje i bude brzo gotovo a ima dosta. Pizzu nismo nikad, samo ribu, meso, kobasice, povrce sve zivo i sve ispadne super. Stavimo bas malo ulja, a treba manje vremena nego rerni.

< Poruku je uredio minna -- 14.1.2013 12:17:21 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pizza pekač
14.1.2013 22:40:48   
bojanica7
branki, pa meni i nije ne znam koliko posebno. dakle, mozda bih ga kupila da imam veliku kucu pa da mi ne zauzima prostor, ali ovako nije mi ne znam koliko spektakularan. pica mi je stvarno ispala savrsena, ali ne pecem je toliko cesto da bih kupovala pekac. svekijevci kazu da je super jer sve peku bez ulja. i stvarmo je socna piletina. e sad nem pojma...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pizza pekač
14.1.2013 22:48:48   
Figaro88
Ja nikada nisam ni probala da ispecem picu u njemu.Ali zato volim da natrpam povrce i piletinu i da pustim da se dinsta dugo,i onda dodam zacine i to bude mnjam...Pekla sam i palacinke.Bas cu da pokusam sa picom ali nisam jos cula da je nekom uspelo,sad prvi put....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pizza pekač
14.1.2013 23:39:10   
bojanica7
pa meni je bilo cudno sto se zove pica pekac a nece da pece picu, pa sam zapela bila da probam. i eto, rezultat savrsenuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pizza pekač
14.1.2013 23:40:33   
vojvodjanka87
ja nisam znala da se zove pica pekac ja sam ga zvala pekac i pekla sam palacinke u njemu najvise

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here