|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mleko
21.11.2009 17:58:23   
gagins
ha,ha,ja zato kad skuvam mleko,dok se ohladi procedim od skorupa i njega odvojim u cinijicu,pa kad pravim pitu ili palacinke sa sirom umutim sa jajima i ostalim stojcima.A volim i da ga posolim i da stavim malo crvene paprike pa mazem na hleb.
A ja kad mi neko tako sipa mleko u kafu sa skorupom samo prokomentarisem da mi neki KROKODILCICI plivaju u kafi i da to ne mogu da pijem.Malo razmazeno ali sta da radim!user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: mleko
21.11.2009 18:03:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Da vam napišem šta je juče bilo user posted image Kažem ja mužu da mi sipa mleko ali bez skorupa (znate šta je to= kajmak), i on mi sipa i plivaju komadići skorupa po mleku user posted image i kažem mu da mi je sipao sa skorupom, a on mie pita : "Pa šta ti je skorup?", rekoh,:"Pa što me nisi odmah pitao?", a on:"Pa ja znam da nemamo nikakav skorup u frižideru pa ti ga neću ni sipati, zato nisam pitao" user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
I ja ne bih znala šta je skorup

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: mleko
21.11.2009 18:39:57   
Lilly*
Gagi, nije razmaženo, meni se jednostavno gadi user posted image
Lu, mislim da je to vojvođanski izraz i da potiče još iz perioda naših baka user posted image Nem' pojma odakle mi to izletelo user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: mleko
21.11.2009 20:35:41   
gagins
Znam da je vojvodjanski izraz,mozda cu sad da lupim ali mislim da se najvise koristi u Banatu.Ja poticem sa severa Banata i ceo zivot koristim izraz skorup.Kad sam presla u Backu srela sam se sa izrazom kajmak ili pavlaka sa istim znacenjem,tako da razumem u svakom slucaju na sta se odnosi(na moj skorup)

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: mleko
21.11.2009 20:43:13   
Shishica
Skorup user posted image Ali posoljen!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: mleko
21.11.2009 20:52:39   
Shishica
Ja volim da pijem mleko ali domace. Ono mi je jedino lepo i slatko... i onako pufnasto, mekano...kako da objasnim...

A moja ljubav voli jako mleko i vec se odavno rezervisao da ce i on sisati zajedno sa nasom bebom user posted image Taman da ne moram da se cedim!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: mleko
12.4.2011 21:25:52   
moja ciklama
ja mleko OBOZAVAM, ali iskljucivo dugotrajno!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: mleko
12.4.2011 21:29:53   
New Mom
Mleko ne pijem. Sve drugo mlečno obožavam i ne mogu bez toga, ali samo mleko nema šanse.
Em navika (pila prvo humanu, pa čokolino, nikad samo mleko u početku) em alergijski reagujem na njega (odmah pečati po telu i dijareja).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: mleko
12.4.2011 21:42:02   
sneza24
Ja isto ne mogu da popijem cisto mleko,nema sanse.I vrlo retko ga i popijem sa nekim dodatkom.
A mm i David obozavaju mleko.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: mleko
14.4.2011 16:21:00   
moja ciklama
ja ću samo da Vam kažem da je moj dragi ludeo, jer ja gde god da sam išla nosila sam Kravicu, i to ceo paket sa sobom na put..osim kada idemo avionom, nisu mi daliuser posted image onda jurim da kupim Alpsko, pošto ta dva obožavam!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Rolovana "slatka" piletina
Ringerajin kuvar: lelaigor



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here