|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 11:09:46   
bebać
jeste Lenkec moj,kod tebe je dupla sreća....bravo za duple mameuser posted image user posted image user posted image user posted image a i za nas sa našim jedincimauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 11:22:14   
mamanp
Hvala Bogu sve imam... ali najsrecnija sam kad su mi deca zdrava, kad su veseli, kad se zajedno igraju i smiju, kad se zagrle njih dvoje...Srecna sam kad mm sedne i lijepo se isprica i ismije sa nama. Kad me s posla pozove na zajednicki dorucak, kad mi kaze da smo mu sve i da nas voli.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
6.6.2009 19:36:34   
bebino
<

< Poruku je uredio bebino -- 6.6.2009 19:37:33 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
6.6.2009 21:10:56   
Anoniman
Kad mi se dete nasmeje, kad je zdravo i veselo, kad se seti da mi donese cvetic koji je ubrao negde ne ulici(ima 3 godine)...user posted image
Kad imamo finansijskih problema a mm mi kaze "...nema veze, vazno da se mi volimo!"user posted image
Kad cujem od nekog lepu vest ja se rasplacem od srece, toliko mi bude drago.


(odgovor članu bebino)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
6.6.2009 21:13:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: Zille

Kad imamo finansijskih problema a mm mi kaze "...nema veze, vazno da se mi volimo!"user posted image


Jaooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 15:10:36   
sneza24
Bila sam sa mm do magacina da uzme ambalazu da ide po pice.Ja sam krenula kuci a on prema kolima i zove me da se vrati.Kad sam dosla do njega a on mi ubrao cvet.Jao kako sam bila srecna.Mnogo me je obradovao.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 15:15:27   
božana
Smatram da sam sretna što sam zdrava i biću sretna i ubuduće ako me zdravlje bude služilo, jer mi je zdravlje potrebno da bih podigla ovo moje bebče-žgebče.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 20:33:36   
Anoniman
Ja sam sretna do neba jer smo konachno nashli nashe ljubavno gnezdo user posted image Obozavm mog dragog shto je takav kakav je i shto me voli takvu kakva sam  user posted image  

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 20:34:56   
sneza24
Drago mi je Smeshkice sto ste resili taj problem.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 20:52:08   
Anoniman
Josh nismo....kad bude kutja na nashe ime onda tju potpuno da se radujem...zasad samo delimichno....bar smo nashli shta nam se oboma svidja user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 20:56:57   
sneza24
Shvatila sam ja odmah da kuca jos uvek nije na vase ime ali ste verovatno nasli ono sto ste trazili pa cete verovatno i to brzo resiti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:04:55   
Anoniman
Da da...jedva chekam da spovedem ovih milion ideja koje imam kako i shta bih sredila user posted image user posted image user posted image I ovo me chini sretnom user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:10:12   
sneza24
Ja sam taman htela da se zalim na mm kad ide on i nosi mi sladoled da me iznenadi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:11:58   
Anoniman
hehe....dobar muzic...tako i treba user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:13:53   
sneza24
Cim se ja naljutim na njega odmah je dobar.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:15:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sneza24

Cim se ja naljutim na njega odmah je dobar.


heheh...a to tako ide? user posted image Moratju ja da pokupim savete pre nego se preselimo u istu kutju user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:20:02   
sneza24
Evo sad mi doneo gricko jer zna da to volim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:20:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sneza24

Evo sad mi doneo gricko jer zna da to volim.


Onaj "uvek svez" ? user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:21:59   
sneza24
Taj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
7.6.2009 21:23:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sneza24

Taj.


njamiiiii user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
20.1.2011 21:31:44   
Diabla
Dobra stara tema...

Da se samo nadovezem na svoj stari post, tada toga nisam ni bila svjesna: kad cujem "mama" da me moj zivot zove... pogotovo ujutru iz krevetcauser posted image




_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
16.2.2011 20:11:12   
Brana
Mene srecnom cini moja porodica,prijatelji,muzika i pevanje.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
20.11.2013 19:33:58   
Janncica
Ne znam gde bih ovo pisala pa hajde ovde...
Danas ja u ambulanti sa S koji je zaspao na meni pre nego sto smo bili na redu.Spavao je i dok smo bili u ordinaciji.Izlazimo napolje,guzva.Sedam na klupu i pocinjem da oblacim S onako oklimbesenog na meni. Jedva mu navlacim jaknu.U jednom momentu prilazi mi deckic,oko 14/15 godina,uzima moju jaknu i kaze da vam pomognem. user posted image Odusevila sam se...
Od toliko mama i tata koje su gledale moj performans sa oblacenjem,on prilazi da mi pomogne.Evo i sad sam se najezila.Doslo mi je da ga izljubim. user posted image user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
20.11.2013 19:45:27   
Lu
Janncice, predivnoooooo. Blago majci njegovoj a mi svi da se ugledamouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
20.11.2013 19:47:57   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Janncica

Od toliko mama i tata koje su gledale moj performans sa oblacenjem,on prilazi da mi pomogne.Evo i sad sam se najezila.Doslo mi je da ga izljubim. user posted image user posted image


Ovakve stvari vraćaju veru u ljudeuser posted image
A nažalost, postale su retkost ..


< Poruku je uredio dunja RR -- 20.11.2013 19:48:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here