|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sluzni čep
1.7.2011 0:16:09   
Crvenkapa85
meni je doktorica u prosloj trudnoci rekla da je moguce da mi se ppre sluznog cepa pojavi sekret kao sto izgleda svapski sir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Sluzni čep
1.7.2011 8:21:34   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Didy

Jabudiću, to ti je običan sekret, ja sam ga ponekad imala nevezano za trudnoću. Nego, gde završi tvoj sluzni čep u prethodnoj trudnoći?user posted image Mislim, zar se ne sećaš kako je izgledalo?
Moj sluzni čep je bio isto tako braonkast, možda čak i manje sluzav nego ovaj sekret koji Jabudić opisuje. I porodila sam se sutra ujutro. Može da ispadne i više dana pre porođaja, ne neposredno pre porođaja.


Didy, prvi put ga nisam ni vidjela, niti je ispadao. Vjerovatno je na porodjaju ispao, posto sam ja otisla kad mi je pukao vodenjak i bila otvorena samo 1 prst.
Evo i jutros opet ista stvar, samo puno vise nego juce. Kao zele od limunauser posted image
Kako cu znati je li to cep?
Ako se porodim, vjerovatno je bio user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Sluzni čep
1.7.2011 9:04:43   
Didy
Ništa, čekaj, pa ćeš znati.user posted image Ako počne da dobija braonkaste primese, onda jeste sluzni čep. Svakako nećeš u porodilište dok ne dobiješ kontrakcije ili dok ne pukne vodenjak.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Sluzni čep
1.7.2011 9:48:01   
MarijaBg
Potpisujem Didy

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Sluzni čep
23.8.2011 22:26:22   
srna001
Crvenkapica je pomenula beli gust sekret pre čepa.Ja već par dana imam takav sekret pretpostavljam da to nema veze sa čepom ili grešim?user posted image Meni prvi put ništa nije ispadalo pa sam sad pogubljena.NIje ništa providno niti sluzavo jednostavno belo i gusto i obilno, bez mirisa a bris mi je sterilan.Šta mislite?

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:29:14   
jance
sad sam bila u wc-u i primetila sam nesto kao zuckaste gromuljice na papiru... jel to moze da bude pocetak ispadanja sluznog cepa? inace sam od jutros primetila providni sekret na toalet papiru...
dva puta sam brisala, nije nesto puno, onako velicine manjeg zrnca graska ali je izrazito zute boje

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:30:51   
Snelle
Sluzni čep sadrži u sebi končiće krvi, nije to još kod tebe počelo user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:33:21   
Ana RR
Jance, koliko se sećam i Jabud je imala tako nešto, pa se kasnije pojavila i sukrvica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:35:02   
jance
znaci sekret je... dobro je onda, jos torbu nisam spakovala user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:35:41   
Ana RR
Budi u pripravnosti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:36:29   
Snelle
Sad gledam, 39 nedelja, pakuj torbu ženo, nema više čekanja user posted image Može večeras da ti ispadne čep, može za sat vremena, to se nikad ne zna.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:36:49   
jance
nista, da se ja spakujem za svaki slucaj... a i vreme mi je vala user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:39:14   
PoisonEve
Ajde, ajde Jance, rekla sam vec da sam ja dzentlmen i da te pustam ispreduser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:40:04   
Capa
Janče, vrlo je moguće da je to kod tebe počelo user posted image

Meni je tako počelo, ispale su mi kao grormuljice sluzi (nije bilo končića krvi unutra i bili su beličasti)... Posle par sati mi je pukao vodenjak.

MOžda je to, možda je samo sekret, ali budi ti u pripravnosti user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:40:49   
jance
ma necu ja najverovatnije, ovo mi je vec druga lazna uzbuna sa sluznim cepom u 9. mesecu... al dovoljno da me potera da se spakujem eto...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:42:05   
lesica
Hehehe,sto mi je nesto toplo oko srca kad samo vidim koliko vas je tu pripravnih da svakog casa postanete mamike user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 15:47:06   
Lilla
Jance, izgleda da ces ti ubrzo za zivkom user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 16:05:56   
vonavoj
jance,i zivka je tako imala pre 2 dana..i evo,vidi gde je sada!user posted image user posted image
sledeca si ipak ti,pre PEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 16:07:47   
Anoniman
Jance da li je moguce da sam promasila, da ces nam ti pre PE?user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Sluzni čep
12.10.2011 16:16:39   
jance
ma bila sam u wc-u cetiri puta valjda, al sada zadnji put je vec stalo... samo nesto malko providnog sekreta, tako da je ipak izgleda sekret samo u pitanju...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Sluzni čep
13.10.2011 11:24:39   
jance
evo mene opet ovde... bas sam mislila da cu znati sta mi se desava, al sam totalno zbunjena sada...
nocas odoh u wc i kad sam se obrisala primetila sam ono belo kao providan sekret sa braon trakicama... tako je bilo kad sam se 2 puta obrisala, sledeci put je bio onako rozikasti sekret... i posle toga opet samo ono belo... definitivno mislim da sam poludela...
da i u wc solji sam videla onako traku sluzi braonkaste user posted image
bolove sam imala neke ali nepravilne, kad sam otisla na veliku imala sam proliv i posle toga su se bolovi jaako proredili i ja sam spavala evo do sada...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Sluzni čep
13.10.2011 11:26:28   
Sanjica26 RR
I meni je ispao sluzni cep noc pred porodjaj. Bas tako je izgledalo kako si opisala. I imala sam bolove i proliv. Ujutru kad me je dr pregledala bila sam otvorena 5 cm.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 13.10.2011 11:41:02 >

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Sluzni čep
13.10.2011 11:27:24   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Sluzni čep sadrži u sebi končiće krvi, nije to još kod tebe počelo user posted image



_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Sluzni čep
13.10.2011 11:33:00   
Olga75
kod  mene je bio nekako braonkasto - sivkast cep user posted image i osetila sam kad je ispao veci deo



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Sluzni čep
13.10.2011 11:37:05   
bubulence
sluzni cep ne mora da sadrzi tragove krvi. meni je u petak ujutro poceo da ispada skroz providan, a u subotu ujutro kada su krenule kontrakcije pojavilo se malo krvi. znaci kada je porodjaj vec krenuo. inace jance, mnogo zena dobije i proliv pre porodjaja... mislim da si spremnauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here